>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
No to nie mieszaj do tego Bet365 bo chodzi Ci o wypłatę ze Skrilla.O ile się nie mylę to na któreś karty nie da się wypłacać i są to zdaje się Mastercard ale niech ktoś potwierdzi jak wie na pewno.
A co do wypłat ze Skrilla to możesz przelać na konto bądź &quot;wyrobić&quot; sobie kartę Skrilla i wypłacać z bankomatu.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Wie ktoś jak oni obliczają tą opłatę za wypłatę z konta skrill na konto bankowe? ryczałt, % czy jak
możecie wkleić punkt regulaminu ewentualnie bo ja w ich regulaminie się nie odnajduje :grin:

dzieki jozef
???? poszło ✅
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Mam pytanie. Wypłacałem kasę z bet365 przez Skrilla. Na skrillu jest informacja, że poszło na konto w piątek o 14:06, jest wtorek 12:37 i kasy na koncie dalej nie ma, a jest mi dość potrzebna. Kiedy się można spodziewać?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam pytanie. Wypłacałem kasę z bet365 przez Skrilla. Na skrillu jest informacja, że poszło na konto w piątek o 14:06, jest wtorek 12:37 i kasy na koncie dalej nie ma, a jest mi dość potrzebna. Kiedy się można spodziewać?
Dostałes informacje na meila o przetworzeniu wypłaty ? Podejrzewam że dzisiaj znajdize się na twoim koncie. W pt zleciłeś przez weekend wypłaty nie są realizowane więc wypłata najprawdopodbniej poszła wczoraj i dzisiaj na 90% bd miał na koncie.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dzięki, było właśnie tak jak napisałeś. Zapytałem ze zniecierpliwienia, bo kasa mi bardzo potrzebna była akurat ;)
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Przed weryfikacją można wpłacać i wypłacać kasę do wartości limitu. Czy po kilku transakcjach kwota tego limitu będzie maleć do 0 i wtedy już konieczna będzie weryfikacja? Czy małymi kwotami można będzie obracać cały czas?
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Hej, ja z takim pytaniem - wczoraj mi wpadła kasa na Skrilla, chciałem po raz pierwszy wypłacić na konto/kartę.
Konto Skrill mam niezweryfikowane, kartę też - więc wybrałem opcję karty, bo wydawało się, że szybciej. Przelało kasę z karty na Skrilla, podałem kwotę - i w panelu &quot;karty i konta&quot; jest jako zweryfikowana, a jak wybieram wypłatę z konta Skrill, to &quot;niezweyfikowana - zweryfikuj teraz&quot;, i znowu prosi przelew.
Muszę dłużej poczekać, czy to już coś, z czym się pisze do supportu?
Z góry dzięki, ta kasa jest mi dość mocno potrzebna aktualnie.
 
M 0

matrix24

Użytkownik
Witam, kilka postów wyżej widzę, że wypłata kartą Visa idzie około dwóch dni. W niedzielę zleciłem dość sporą wypłatę kartą Visa a do dzisiaj pieniędzy nie widać. Miał ktoś podobną sytuację ? Mam się już martwić czy coś działać (np. dzwonić) ?
 
Z 787,4K
Mam pytanie wczoraj kolega przeslal mi pieniadze z skrilla w zlotowkach.A na moim koncie jest w e uro i troche mniej .Tak jakby pobrali oplate za przewalutowanie.A ja przeciesz mam tez w zlotowkach,a teraz mam na koncie w euro.Dlaczego tak jest
 
Do góry Bottom