>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

donald-young 20,3K

donald-young

Użytkownik
Wypłaciłem sobie pieniążki z Sportingbeta na skrilla(1330 złotych). Od razu dodałem na skrillu konto bankowe i zleciłem na nie wypłatę całości(odjąć prowizję). Pytanie moje brzmi, czy muszę jakoś konto weryfikować żeby pieniądze dotarły? Czy nic nie muszę robić, a kasa od 2 do 5 dni pojawi się na koncie? Pytam ponieważ jest to moja pierwszy wypłata i nie do końca wiem jak to będzie wyglądało.
 
A 4

adele

Użytkownik
Witam
Mam konto założone w EURO i chciałbym się dowiedzieć jak najkorzystniej wypłacić gotówkę.
- przelewać na polskie konto
- zamówić u nich kartę i wyciągać z bankomatu
- płacić kartą w sklepach itd (a jeśli tak to jaką walutę wybierać przy transakcji PLn czy EURO)
Z góry dzięki
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
Mam konto założone w EURO i chciałbym się dowiedzieć jak najkorzystniej wypłacić gotówkę.
- przelewać na polskie konto
- zamówić u nich kartę i wyciągać z bankomatu
- płacić kartą w sklepach itd (a jeśli tak to jaką walutę wybierać przy transakcji PLn czy EURO)
Z góry dzięki
Najkorzystniej było by jeżeli wszystkie tranasakcje wykonywał byś w euro wtedy nic nie tracisz na przewalutowaniu. Jezeli korzystasz z karty w Polsce to nie opłacalne dla Ciebie było wybieranie waluty euro bo tracisz nie tylko na przewalutowaniu ale i na opłacie za przewalutownanie.
Jeżeli chciałbyś dokonać wpłaty 100zł z twojego konta na konto skrill i te same 100zl odrazu wypłacić kartą skrill. To w przypadku złotówek zapłacisz 1,8 euro czyli jakieś 8zł za wypłatę kartą (92 zł zostanie)
w przypadku euro wygląda to tak że wpłacając już stracisz na przewalutowaniu pare złotych, potem wypłacajac stracisz prowizje + opłatę za przewalutowanie + samo przewalutowanie czyli w przypadku euro obstawiał bym że z wpłaconych 100zł zostanie jakies 80 jak nie mniej.
Na twoim miejscu zmienił bym walutę do skrilla bo korzystanie z karty w euro płacąc w złotówkach mija się z celem.
 
A 4

adele

Użytkownik
Dzięki za odp, niestety nie mam możliwości, aby wszystkie transakcje wykonywać w tej samej walucie. Kasę na konto skrill przychodzi w EURO, więc w takiej walucie założyłem konto i teraz pytanie co dalej, jak będzie najkorzystniej wypłacić w Polsce.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dzięki za odp, niestety nie mam możliwości, aby wszystkie transakcje wykonywać w tej samej walucie. Kasę na konto skrill przychodzi w EURO, więc w takiej walucie założyłem konto i teraz pytanie co dalej, jak będzie najkorzystniej wypłacić w Polsce.
Najkorzystniej wychodziło by jak byś wypłacała w euro, są już bankomaty gdzie wypłacają w euro lub w kantorze płacić kartą w euro wypłacanie z bankomatów też nie jest takie złe jedynie przerąbane jest to że oprócz przewalutowania płacisz opłatę za przewalutowanie 2,99% o ile się nie myle.
 
A 4

adele

Użytkownik
Dzwoniłem do Euronet, ale okazuje że można tylko wypłacać jak ma się kartę w PLN - czyli chcą zarabiać jak kantor. Chociaż na stronie jest zapis - wydawca karty może naliczyć opłatę za wypłatę realizowaną przez E360F szczególnie w przypadku przypisania karty do rachunku w inne walucie niż PLN.
Ale płatność w kantorze kartą, może się okazać rozwiązaniem problemu, dzięki za pomysły.
 
lopez10 0

lopez10

Użytkownik
Witam was, prosiłbym was o pomoc.. korzystałem ze skrilla siostrzenca i teraz mam problem przy wypłacie, gdyż oczekują skanu dowodu mojego i właściciela konta skrill, myślicie ze mam szansę aby wypłacić te pieniądze ? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam
 
A 4

adele

Użytkownik
Trzeba będzie pomyśleć o jakimś innym sposobie.
Mam jeszcze jedno pytanie, założyłem sobie konto walutowe w EURO, ale jak wypłacam ze Skrilla, to zanim wyjdzie ze Skrilla to robią przewalutowanie na złotówki. Da rady jakoś zrobić, żeby wychodziło w EURO?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie mam pytanko. Wypłacałem przez x czasu kase ze skrilla na konto i wszystko przechodziło bez problemu teraz nagle wyskakuje mi komunikat:
Aby możliwa była kontynuacja tej płatności, konieczna jest weryfikacja konta. W celu uzyskania dodatkowej informacji, prosimy udać się do sekcji strony z pomocą na naszej stronie internetowej.
Wyslalem im dokumenty ale od tygodnia zadnej odpowiedzi nie uzyskalem i kasa wisi na Skrillu. Pisze meile ale zadnej odpowiedzi mieliscie cos podobnego ostatnio?
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Mam dokładnie taką samą sytuację. Wczoraj chciałem wypłacić trochę więcej kasy niż zwykle i pojawił się ten sam komunikat. Wysłałem skany dowodów, ale widzę, że będą z tym kłopoty..
 
O 6

olekre

Użytkownik
Też czekam na odpowiedz od nich. Już tydzień czasu. I wiem, że jak tylko wypłacę na buka kase, to likwiduje tego skrilla i nikomu go nie polecę. Wszędzie jest polecany i nie wiem za co, skoro mają gdzieś klientów i ta długo odpowiadają. Bankowość to taki segmęt w którym kontakt klienta z bankiem powienien być natychmiastowy. Rozumiem jeden dzień, ale nie tydzień.
Przelałem kase ze swojego banku na skrill i dostałem info, że przelew pochodzi od osób trzecich. To ich wina, bo dane skrill i banku są takie same. Pieniądze zamrożone na nie wiem ile.
Gdybym wiedział, że tak będzie, to założyłbym konto w jakimś banku niemieckim albo cypryjskim i też miałbym spokojną głowę o wykrycie przez US PL.
 
A 4

adele

Użytkownik
Ja wysłałem zarówno wiadomość na polski, jak i angielski support i też czekam już jakiś tydzień czasu. Może problemy są związane z tym, że Neteller kupił Skrilla i być może jest jakaś reorganizacja.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie problem załatwiłem sam a mianowicie wysłałem:
Skan dowodu 2 strony
skan że konto bankowe jest na mnie
i skan adresu zamieszkania
Po tym wszystkim odblokwali mi wypłaty.
Oczywiscie na wczesniejsze meile (bylo ich z 10 od ponad tygodnia) nie odpisali.
Ocencie to sami.
edit: Kolego ernestbugaj - każdy ma swój rozum. Weryfikacje przeprowadzałem chyba 3x.
Najgorsze jest to,że nie ma z nimi kontaktu gdy tak naprawdę nie wiesz co masz zrobić a kasa wisi u nich na koncie...Coś jest nie tak.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=OlekRE;5315170][...] Bankowość to taki segmęt w którym kontakt klienta z bankiem powienien być natychmiastowy. [...]
Po pierwsze. To nie jest bank.
[...] Gdybym wiedział, że tak będzie, to założyłbym konto w jakimś banku niemieckim albo cypryjskim i też miałbym spokojną głowę o wykrycie przez US PL.
Po drugie. Chyba żartujesz ????
Słyszałeś o wymianie informacji w obrębie krajów członkowskich (PL, CY, DE) UE?
 
A 4

adele

Użytkownik
Witam
Mam konto założone w EURO i chciałbym się dowiedzieć jak najkorzystniej wypłacić gotówkę.
- przelewać na polskie konto
- zamówić u nich kartę i wyciągać z bankomatu
- płacić kartą w sklepach itd (a jeśli tak to jaką walutę wybierać przy transakcji PLn czy EURO)
Z góry dzięki
Chyba znalazłem najlepsze rozwiązanie:
- wypłacać zagranicą EURO i wymieniać w kantorze w Polsce
- w Polsce wypłacać z bankomatów PKO BP bez przeliczania, wtedy brany jest aktualny kurs z Mastercard, ponoć podobnie jest też w Raiffeisen, ale informacja nie potwierdzona na 100%
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Chyba znalazłem najlepsze rozwiązanie:
- wypłacać zagranicą EURO i wymieniać w kantorze w Polsce
- w Polsce wypłacać z bankomatów PKO BP bez przeliczania, wtedy brany jest aktualny kurs z Mastercard, ponoć podobnie jest też w Raiffeisen, ale informacja nie potwierdzona na 100%
w euronecie już też można wypłacać w euro więc to nie jest problem ale nie ma takiej możliwości żebyś nie stracił na tym możesz jedynie stracić troszke mniej niż byś zakładał.
 
Do góry Bottom