>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

donald-young 23,8K

donald-young

Użytkownik
Wypłaciłem sobie pieniążki z Sportingbeta na skrilla(1330 złotych). Od razu dodałem na skrillu konto bankowe i zleciłem na nie wypłatę całości(odjąć prowizję). Pytanie moje brzmi, czy muszę jakoś konto weryfikować żeby pieniądze dotarły? Czy nic nie muszę robić, a kasa od 2 do 5 dni pojawi się na koncie? Pytam ponieważ jest to moja pierwszy wypłata i nie do końca wiem jak to będzie wyglądało.
 
A 4

adele

Użytkownik
Witam
Mam konto założone w EURO i chciałbym się dowiedzieć jak najkorzystniej wypłacić gotówkę.
- przelewać na polskie konto
- zamówić u nich kartę i wyciągać z bankomatu
- płacić kartą w sklepach itd (a jeśli tak to jaką walutę wybierać przy transakcji PLn czy EURO)
Z góry dzięki
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
Mam konto założone w EURO i chciałbym się dowiedzieć jak najkorzystniej wypłacić gotówkę.
- przelewać na polskie konto
- zamówić u nich kartę i wyciągać z bankomatu
- płacić kartą w sklepach itd (a jeśli tak to jaką walutę wybierać przy transakcji PLn czy EURO)
Z góry dzięki
Najkorzystniej było by jeżeli wszystkie tranasakcje wykonywał byś w euro wtedy nic nie tracisz na przewalutowaniu. Jezeli korzystasz z karty w Polsce to nie opłacalne dla Ciebie było wybieranie waluty euro bo tracisz nie tylko na przewalutowaniu ale i na opłacie za przewalutownanie.
Jeżeli chciałbyś dokonać wpłaty 100zł z twojego konta na konto skrill i te same 100zl odrazu wypłacić kartą skrill. To w przypadku złotówek zapłacisz 1,8 euro czyli jakieś 8zł za wypłatę kartą (92 zł zostanie)
w przypadku euro wygląda to tak że wpłacając już stracisz na przewalutowaniu pare złotych, potem wypłacajac stracisz prowizje + opłatę za przewalutowanie + samo przewalutowanie czyli w przypadku euro obstawiał bym że z wpłaconych 100zł zostanie jakies 80 jak nie mniej.
Na twoim miejscu zmienił bym walutę do skrilla bo korzystanie z karty w euro płacąc w złotówkach mija się z celem.
 
A 4

adele

Użytkownik
Dzięki za odp, niestety nie mam możliwości, aby wszystkie transakcje wykonywać w tej samej walucie. Kasę na konto skrill przychodzi w EURO, więc w takiej walucie założyłem konto i teraz pytanie co dalej, jak będzie najkorzystniej wypłacić w Polsce.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dzięki za odp, niestety nie mam możliwości, aby wszystkie transakcje wykonywać w tej samej walucie. Kasę na konto skrill przychodzi w EURO, więc w takiej walucie założyłem konto i teraz pytanie co dalej, jak będzie najkorzystniej wypłacić w Polsce.
Najkorzystniej wychodziło by jak byś wypłacała w euro, są już bankomaty gdzie wypłacają w euro lub w kantorze płacić kartą w euro wypłacanie z bankomatów też nie jest takie złe jedynie przerąbane jest to że oprócz przewalutowania płacisz opłatę za przewalutowanie 2,99% o ile się nie myle.
 
A 4

adele

Użytkownik
Dzwoniłem do Euronet, ale okazuje że można tylko wypłacać jak ma się kartę w PLN - czyli chcą zarabiać jak kantor. Chociaż na stronie jest zapis - wydawca karty może naliczyć opłatę za wypłatę realizowaną przez E360F szczególnie w przypadku przypisania karty do rachunku w inne walucie niż PLN.
Ale płatność w kantorze kartą, może się okazać rozwiązaniem problemu, dzięki za pomysły.
 
lopez10 0

lopez10

Użytkownik
Witam was, prosiłbym was o pomoc.. korzystałem ze skrilla siostrzenca i teraz mam problem przy wypłacie, gdyż oczekują skanu dowodu mojego i właściciela konta skrill, myślicie ze mam szansę aby wypłacić te pieniądze ? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam
 
A 4

adele

Użytkownik
Trzeba będzie pomyśleć o jakimś innym sposobie.
Mam jeszcze jedno pytanie, założyłem sobie konto walutowe w EURO, ale jak wypłacam ze Skrilla, to zanim wyjdzie ze Skrilla to robią przewalutowanie na złotówki. Da rady jakoś zrobić, żeby wychodziło w EURO?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie mam pytanko. Wypłacałem przez x czasu kase ze skrilla na konto i wszystko przechodziło bez problemu teraz nagle wyskakuje mi komunikat:
Aby możliwa była kontynuacja tej płatności, konieczna jest weryfikacja konta. W celu uzyskania dodatkowej informacji, prosimy udać się do sekcji strony z pomocą na naszej stronie internetowej.
Wyslalem im dokumenty ale od tygodnia zadnej odpowiedzi nie uzyskalem i kasa wisi na Skrillu. Pisze meile ale zadnej odpowiedzi mieliscie cos podobnego ostatnio?
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Mam dokładnie taką samą sytuację. Wczoraj chciałem wypłacić trochę więcej kasy niż zwykle i pojawił się ten sam komunikat. Wysłałem skany dowodów, ale widzę, że będą z tym kłopoty..
 
O 6

olekre

Użytkownik
Też czekam na odpowiedz od nich. Już tydzień czasu. I wiem, że jak tylko wypłacę na buka kase, to likwiduje tego skrilla i nikomu go nie polecę. Wszędzie jest polecany i nie wiem za co, skoro mają gdzieś klientów i ta długo odpowiadają. Bankowość to taki segmęt w którym kontakt klienta z bankiem powienien być natychmiastowy. Rozumiem jeden dzień, ale nie tydzień.
Przelałem kase ze swojego banku na skrill i dostałem info, że przelew pochodzi od osób trzecich. To ich wina, bo dane skrill i banku są takie same. Pieniądze zamrożone na nie wiem ile.
Gdybym wiedział, że tak będzie, to założyłbym konto w jakimś banku niemieckim albo cypryjskim i też miałbym spokojną głowę o wykrycie przez US PL.
 
A 4

adele

Użytkownik
Ja wysłałem zarówno wiadomość na polski, jak i angielski support i też czekam już jakiś tydzień czasu. Może problemy są związane z tym, że Neteller kupił Skrilla i być może jest jakaś reorganizacja.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie problem załatwiłem sam a mianowicie wysłałem:
Skan dowodu 2 strony
skan że konto bankowe jest na mnie
i skan adresu zamieszkania
Po tym wszystkim odblokwali mi wypłaty.
Oczywiscie na wczesniejsze meile (bylo ich z 10 od ponad tygodnia) nie odpisali.
Ocencie to sami.
edit: Kolego ernestbugaj - każdy ma swój rozum. Weryfikacje przeprowadzałem chyba 3x.
Najgorsze jest to,że nie ma z nimi kontaktu gdy tak naprawdę nie wiesz co masz zrobić a kasa wisi u nich na koncie...Coś jest nie tak.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=OlekRE;5315170][...] Bankowość to taki segmęt w którym kontakt klienta z bankiem powienien być natychmiastowy. [...]
Po pierwsze. To nie jest bank.
[...] Gdybym wiedział, że tak będzie, to założyłbym konto w jakimś banku niemieckim albo cypryjskim i też miałbym spokojną głowę o wykrycie przez US PL.
Po drugie. Chyba żartujesz ????
Słyszałeś o wymianie informacji w obrębie krajów członkowskich (PL, CY, DE) UE?
 
A 4

adele

Użytkownik
Witam
Mam konto założone w EURO i chciałbym się dowiedzieć jak najkorzystniej wypłacić gotówkę.
- przelewać na polskie konto
- zamówić u nich kartę i wyciągać z bankomatu
- płacić kartą w sklepach itd (a jeśli tak to jaką walutę wybierać przy transakcji PLn czy EURO)
Z góry dzięki
Chyba znalazłem najlepsze rozwiązanie:
- wypłacać zagranicą EURO i wymieniać w kantorze w Polsce
- w Polsce wypłacać z bankomatów PKO BP bez przeliczania, wtedy brany jest aktualny kurs z Mastercard, ponoć podobnie jest też w Raiffeisen, ale informacja nie potwierdzona na 100%
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Chyba znalazłem najlepsze rozwiązanie:
- wypłacać zagranicą EURO i wymieniać w kantorze w Polsce
- w Polsce wypłacać z bankomatów PKO BP bez przeliczania, wtedy brany jest aktualny kurs z Mastercard, ponoć podobnie jest też w Raiffeisen, ale informacja nie potwierdzona na 100%
w euronecie już też można wypłacać w euro więc to nie jest problem ale nie ma takiej możliwości żebyś nie stracił na tym możesz jedynie stracić troszke mniej niż byś zakładał.
 
Do góry Bottom