>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam. Ja mam pytanie, jako nowy uzytkownik skrilla. Moge wypłacic kase od bukmachera na skrill na konto innej osoby ? Dzieki ;)
depozyt i wypłata musza isc tą samą drogą, jeżeli dokonasz depozytu z konta skrill innej osoby i na to konto wypłacisz to nie powinno być problemu.
Mam pytanie wczoraj kolega przeslal mi pieniadze z skrilla w zlotowkach.A na moim koncie jest w e uro i troche mniej .Tak jakby pobrali oplate za przewalutowanie.A ja przeciesz mam tez w zlotowkach,a teraz mam na koncie w euro.Dlaczego tak jest
W jakiej walucie masz konto bo nic z tego nie rozumie. Kolega Ci przesłał kasę w złotówkach a ma konto w euro tak? Przy wysyłaniu masz opcję do wyboru w jakiej walucie chcesz wysłać i automatyczny przelicznik.
Wiadomo że jeżeli masz konto w złotówkach wyślesz w euro i zpowrotem będziesz chciał odesłać to już nie będzie tyle samo bo nigdy cena kupna i sprzedaży waluty nie jest taka sama.
To tak jak byś poszedł do kantoru kupił 10 euro za 40zł odszedł od kasy i po chwili sprzedał te samo 10 euro temu samemu kasjerowi. Dostaniesz tyle samo ???? ?
Najlepiej zawsze wysyłać do kogoś w takiej walucie jakiej ma konto, wybierz z listy walutę i widzisz jaką maksymalną kwotę w danej walucie możesz przesłać.
 
Z 756,9K
Zalozylem konto w skrill i przez omylke w euro.Chcialem zmienic na Polski zl i to mi odpisali.Jednak jak chce sie zarejestrowac to dostaje komunikat ze mam konto w skrill,a przeciesz napisali ze moge zalozyc.Na meile nikt nieodpowiada co mam robic

Szanowny Panie Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

Otrzymaliśmy Pana pytanie odnośnie zmiany waluty konta Skrill. Prosimy mieć na uwadze, iż nie jest to niestety możliwe, ponieważ posiada Pani historie transakcji w EUR.
Jeżeli jednak bardzo zależy Panu za zmianie waluty, prosimy zarejestrować się ponownie oraz wysłąć obecnie środki do swojego nowego konta. Informujemy, że anulowaliśmy tez wniosek na wydaniu karty Skrill MasterCard, żeby mógł Pan transferować do swojego nowego konta też środki poprzednio pobrane na wydaniu karty Skrill.

Jest to wariant niepolecany i proponowany w drodze wyjątku. Prosimy mieć na uwadze, iż w tym przypadku korzystanie z adresu email z zamkniętego konta nie będzie możliwe.
Potem prosimy o ponownym skontaktowaniu się z nami, abyśmy mogli zamknąć niniejszego konta Skrill.
Mamy nadzieję, że te informacje okażą się Panu pomocne.
Z poważaniem,
Galina
Еkipa Skrill
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zalozylem konto w skrill i przez omylke w euro.Chcialem zmienic na Polski zl i to mi odpisali.Jednak jak chce sie zarejestrowac to dostaje komunikat ze mam konto w skrill,a przeciesz napisali ze moge zalozyc.Na meile nikt nieodpowiada co mam robic

Szanowny Panie Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

Otrzymaliśmy Pana pytanie odnośnie zmiany waluty konta Skrill. Prosimy mieć na uwadze, iż nie jest to niestety możliwe, ponieważ posiada Pani historie transakcji w EUR.
Jeżeli jednak bardzo zależy Panu za zmianie waluty, prosimy zarejestrować się ponownie oraz wysłąć obecnie środki do swojego nowego konta. Informujemy, że anulowaliśmy tez wniosek na wydaniu karty Skrill MasterCard, żeby mógł Pan transferować do swojego nowego konta też środki poprzednio pobrane na wydaniu karty Skrill.

Jest to wariant niepolecany i proponowany w drodze wyjątku. Prosimy mieć na uwadze, iż w tym przypadku korzystanie z adresu email z zamkniętego konta nie będzie możliwe.
Potem prosimy o ponownym skontaktowaniu się z nami, abyśmy mogli zamknąć niniejszego konta Skrill.
Mamy nadzieję, że te informacje okażą się Panu pomocne.
Z poważaniem,
Galina
Еkipa Skrill
Maila zmien przy rejstracji, nie możesz miec dwóch kont na ten sam adres email, podejżewam że to jest przyczyną.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Takie pytanie. Przelalem najpierw 1700 bezposrednio od bet at home na rachunek bankowy, potem 1400 i potem przeczytalem o Izbie Celnej. nastepnie 2000 przelalem do MB i stamtad na rach bankowy... Teraz zagralem na Fortunie, ale nie podoba mi sie tamtejszy bukmacher. Powiedzcie mi, jesli bede wyplacac pieniadze z bet at home na konto MB i bede pobieral pieniadze za pomocą karty Skrill to Skarbowka/Izba Celna do czegokolwiek dojdzie? Rozumiem ze z MB mozna wyplacac kase karta ktora mozna u nich zamowic?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Powiedzcie mi, jesli bede wyplacac pieniadze z bet at home na konto MB i bede pobieral pieniadze za pomocą karty Skrill to Skarbowka/Izba Celna do czegokolwiek dojdzie?
Tak już idzie... Powinna dojsc za niedługo... Jak coś czytasz to czytaj od początku do końca i ze zrozumieniem.
 
S 30

szejk89

Użytkownik
Panowie ile idzie przelew z konta skrill na konto bankowe w mbanku? Wysłałem wczoraj i ukazała mi sie informacja, że przelew idzie od 2 do 5 dni i wydaje mi to troche długo.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Panowie ile idzie przelew z konta skrill na konto bankowe w mbanku? Wysłałem wczoraj i ukazała mi sie informacja, że przelew idzie od 2 do 5 dni i wydaje mi to troche długo.
Na mbank szybko czasami tego samego dnia dochodzi ale przewaznie nastepnego dnia roboczego od momentu wysłania.
 
fare3l 14

fare3l

Użytkownik
Zamówiłem karte skrill za 10 funtów, zostało mi jeszcze 150zl na koncie. Karta przyszła, PIN też. Jak zweryfikować karte zebym mogl z bankomatu korzystać. Jak wchodze w zakładke &quot;karta skrill&quot; to jest informacja że &quot;Wystąpiłeś o kartę Skrill 24/11/2014
Twoja karta jest już w drodze - powinna dotrzeć nie później niż 09/12/2014&quot;. Według instrukcji to gdzieś tu powinna być opcja aktywacji karty a nic nie widze. Proszę o pomoc
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Ile faktycznie trzeba czekac na zaksiegowanie WPŁATY na skrilla poprzez zwykły przelew bankowy? Na stronie jest niby 3-5 dni. Jest szansa na szybsze zaksiegowanie wplaty?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam;
Ile faktycznie trzeba czekac na zaksiegowanie WPŁATY na skrilla poprzez zwykły przelew bankowy? Na stronie jest niby 3-5 dni. Jest szansa na szybsze zaksiegowanie wplaty?
Zwykle trwa to ok 2 dni roboczych. Zazwyczaj jezeli zlecasz w poniedzialek rano we wtorek jest. Oczywiscie teraz przed swietami czas mógł się wydłużyć ale żadko kiedy trwa to dłużej niż 2-3 dni ROBOCZE.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Zwykle trwa to ok 2 dni roboczych. Zazwyczaj jezeli zlecasz w poniedzialek rano we wtorek jest. Oczywiscie teraz przed swietami czas mógł się wydłużyć ale żadko kiedy trwa to dłużej niż 2-3 dni ROBOCZE.
Sprawdzone - wpłata w niedziele wieczorem, kasa na srillu we wtorek po południu. ;)
Pozdro
 
J 0

jurekowsiak

Użytkownik
Witam mam problem z wypłatą pieniędzy na karte, tzn gdy chce wypłacic, wyskakuje mi, że muszę ją zweryfikować (chociaż robiłem to poprzez wpisywanie kwoty zabranej z konta od 1,01 do 2,99) gdy klikam weryfikacje, wyskakuje mi

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, musimy zweryfikować Twoją kartę Visa zanim będziesz mógł otrzymywać na nią środki. Weryfikacja jest całkowicie bezpłatna.

Jeżeli się zgadzasz, pobierzemy PLN 8.51 z Twojej karty Visa i zasilimy tą kwotą Twój portfel elektroniczny Skrill.
wpisuje kod z karty, klikam &quot;Pobierz i zweryfikuj&quot; i dalej nic się nie dzieje, poradzi ktoś coś? ????
 
Do góry Bottom