>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak będę mógł zdeponować pieniądze po tym jak wpłacę je na Skrill ?


Czy będzie możliwość &quot;anonimowego&quot; odebrania tych pieniędzy, tj. bez okazywania dowodu że ja to ja ? Odbiera się wypłaty w jakimś banku czy można odbierać w sklepach które honorują skrilla ?
Przecież wygrałes te pieniądze w kasynie a tam jakieś dane podawałeś więc anonimo nie odbierzesz.
Chodzi o to by uniknąć zapłaty podatku od wygranej a raczej by US nie dowiedział się o tej wygranej, dlatego też chciałbym jakoś &quot;anonimowo&quot; odebrać te pieniądze. Suma nie duża, więc nie ma mowy o praniu jakichś brudnych pieniędzy. Chcę odebrać te pieniądze na podstawie jakiegoś kodu czy coś takiego, mam do dyspozycji jeszcze moneybookers chyba. Da się to jakoś załatwić ?
Proponuje najpierw się zorientować w temacie.
Tzn poszukać odpowiedzi na pytanie.
Czym jest skrill ?
Co czego służy skrill?
Jak założyć konto skrill?
Jakie są metody wpłat i wypłat ze skrill ?
wszystko znajdziesz na stronie http://www.skrill.com (strona jest w języku Polskim)

Skąd według Ciebie US miał by mieć wiedzę o takiej wygranej ? W razie czego chodź do bankomatu nocą, jak zauważysz ze ktoś Cie śledzi nie pobieraj kasy bo to może być urzędnik skarbowy i bd miał przechlapane.:]
 
F 52

fejser

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem, ze przelew ze skrill na konto bankowe jest anonimowe? Co wtedy jest napisane w przelewie ? Tzn kto jest nadawca ? Czy przelewy przez skrill sa platne? Bo z tego co widze to konto jest bezplatne
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem, ze przelew ze skrill na konto bankowe jest anonimowe? Co wtedy jest napisane w przelewie ? Tzn kto jest nadawca ? Czy przelewy przez skrill sa platne? Bo z tego co widze to konto jest bezplatne
1. Nie wiem w jakim sensie &#39;anonimowe&#39;.
2. Nadawcą jest oczywiście Skrill.
3. Jak znalazłeś, że konto jest bezpłatne, to nie wiem jak przeoczyłeś kwestię opłat, bo to wszystko jest u nich na stronie opisane :p
https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/oplaty/
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem, ze przelew ze skrill na konto bankowe jest anonimowe? Co wtedy jest napisane w przelewie ? Tzn kto jest nadawca ? Czy przelewy przez skrill sa platne? Bo z tego co widze to konto jest bezplatne
W jakim sensie anonimowe ? Nie ma czegoś takiego jak anonimowe konto bankowe.

Tylko założenie i utrzymanie konta jest darmowe. Nie które opcja wpłat są też darmowe, za przelewy wypłaty itp trzeba płacić.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Tak macie racje Panowie. Oplata wynosi 1% wartości przelewu i nie więcej niż 10EUR. Jak Waszym zdaniem lepiej wypłacać kasę ? Przez skrill czy normalnie przelewm do swojego banku. Jakie sa korzysci z korzystania ze skrilla ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Tak macie racje Panowie. Oplata wynosi 1% wartości przelewu i nie więcej niż 10EUR. Jak Waszym zdaniem lepiej wypłacać kasę ? Przez skrill czy normalnie przelewm do swojego banku. Jakie sa korzysci z korzystania ze skrilla ?
&#39;wypłacać przez skrill&#39; tzn. masz na myśli kartą z bankomatu, czy jak?

Ja osobiście preferuję wypłaty z bankomatu, ale nie ma to raczej większego znaczenia... zalezy też, jakimi kwotami operujemy i czy te kilkanaście złotych robi nam różnicę, czy już nie.

Korzyści korzystania ze skrilla? Możesz w bardzo łatwy i szybki sposób przelewać kasę z i do bukmacherów i nie tylko. To chyba najważniejsza zaleta (przynajmniej dla mnie).
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Innego sposobu nie ma ,ewentualnie wplacasz np do betclic puszczasz kupon po 1,1 i wyplacasz do banku (choc ja osobiscie z reguly zamiast zaoszczedzic 12 zl to przegrywalem pare stowek po czyms takim)
 
P 0

poppe

Użytkownik
Witam
Moj szwagier ma konto biznesowe w skrill, przyjmuje platnosci od ludzi z calego swiata przez portfel elektroniczny, przelewy bankowe via skrill, itd. Namowil mnie abym tez zalozyl sobie konto w Skrill, wiec zalozylem konto indywidualne, zweryfikowane poprzez aktywacje karty MasterCard Skrill, bo i wiekszy limit mi jest nie potrzebny. I teraz przelewajac z konta skrill szwagra na moj meil skrill (konto moje), wywala komunikat &quot;Transkacja nie moze zostac przetworzona. Prosimy o kontakt.&quot; dlaczego z konta biznesowego w pelni zweryfikowanego od a do z, nie moge przelac na swoje konto indywidualne, zweryfikowane listownie (karta mastecard, 6000 euro limit na 90 dni, to swiat dla mnie, wiecej nie chce). Ktos moze wie? Jaki to moze byc powod? Czy moze po weryfikacji za szybko chcialem przelac kase z jego konta? Czy przelewanie z konta X na konto Y na meil skrill musi te konto Y miec moze cos w opcjach wlaczone? Pozdr.
ps. i nie mowie tu o bajonskich sumach, tylko sumkach rzedu 10-100 euro. (oba konta sa w walucie euro) - po prostu czasem by mi odpalal jakis hajs za pomoc przy jego serwisach na to wlasnie moje skrill.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
I teraz przelewajac z konta skrill szwagra na moj meil skrill (konto moje), wywala komunikat &quot;Transkacja nie moze zostac przetworzona. Prosimy o kontakt.&quot; dlaczego z konta biznesowego w pelni zweryfikowanego od a do z, nie moge przelac na swoje konto indywidualne, zweryfikowane listownie (karta mastecard, 6000 euro limit na 90 dni, to swiat dla mnie, wiecej nie chce). Ktos moze wie? Jaki to moze byc powod? Czy moze po weryfikacji za szybko chcialem przelac kase z jego konta? Czy przelewanie z konta X na konto Y na meil skrill musi te konto Y miec moze cos w opcjach wlaczone? Pozdr.
Twoje konto nie ma nic do rzeczy. Szwagier ma zablokowane konto ze wzgledów bezpieczeństwa pewnie bedą wymagali dodatkowej weryfikacji. Najszybciej się dowiesz dzwoniąc do nich support tel jest dostępny 7 dni w godz od 9-18. Pozatym napisz meila. Takie rzeczy zdarzają się coraz częsciej ludzie co mieli zweryfikowane w płeni konta i używali ich kilka lat też otrzymywali prosby o dodatkową weryfikacje.
 
P 0

poppe

Użytkownik
weryfikacji? on nic nie dostal na meil od nich ze ma zablokowane, ciagle przyjmuje platnosci po kilka dziennie od polskich i zagranicznych klientow, wiecej zweryfikowac sie nie da, wysylal skany wszystkich dokumentow, podpisanie umowy, jakies biznesplany, co bedzie sprzedawane itd itd, wszystko w zimie to bylo, przeszlo pozytywnie, dzis nawet przyjal platnosci normalnie od klientow.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
weryfikacji? on nic nie dostal na meil od nich ze ma zablokowane, ciagle przyjmuje platnosci po kilka dziennie od polskich i zagranicznych klientow, wiecej zweryfikowac sie nie da, wysylal skany wszystkich dokumentow, podpisanie umowy, jakies biznesplany, co bedzie sprzedawane itd itd, wszystko w zimie to bylo, przeszlo pozytywnie, dzis nawet przyjal platnosci normalnie od klientow.
No napisałem Ci że są z nimi czasami takie problemy. Wierze że ma wszystko zweryfikowane, nic na to nie poradzisz, kiedyś wszystko działało jak talala 0 problemów wszystko się zaczęło od momentu kiedy moneybookers przekształcił się w skrill. Do dupy z tym ich działem bezpieczeństwa nie wiem ile teraz się czeka na odpowiedź z ich strony ale z tego co się orientuje nawet kilka dni. Teraz potrafią żadać weryfikacji nawet 2-3 razy w ciągu roku.
weryfikacji? on nic nie dostal na meil od nich ze ma zablokowane.
Nie zawsze wysyłają powiadmomienia
nawet przyjal platnosci normalnie od klientow.
Ma zablokowane transakcje wychodzące, nie przychodzące
 
P 0

poppe

Użytkownik
No napisałem Ci że są z nimi czasami takie problemy. Wierze że ma wszystko zweryfikowane, nic na to nie poradzisz, kiedyś wszystko działało jak talala 0 problemów wszystko się zaczęło od momentu kiedy moneybookers przekształcił się w skrill. Do dupy z tym ich działem bezpieczeństwa nie wiem ile teraz się czeka na odpowiedź z ich strony ale z tego co się orientuje nawet kilka dni. Teraz potrafią żadać weryfikacji nawet 2-3 razy w ciągu roku.

Nie zawsze wysyłają powiadmomienia

Ma zablokowane transakcje wychodzące, nie przychodzące
Dziś odpowiedzieli i napisali coś takiego:
Thank you for your email.
With regards to your inquiry and as per our previous correspondence, we would like to kindly remind you that the send money option of your Skrill account is disabled, due to certain regulations in Germany. Please be advised that you are not allowed to send payments, received by German customers with paysafecard. You are only allowed to withdraw payments from your account.
Co mnie interesuja niemieckie przepisy ? Konto biznesowe ma wlaczone przyjmowanie paysafecard platnosci od klientow i rozumiem ze wlaczenie tego jest rownoznaczne z tym ze z tego konta nie moge wyplacic pieniedzy przez portfel na drugie konto skrill? o_O
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dziś odpowiedzieli i napisali coś takiego:
Co mnie interesuja niemieckie przepisy ? Konto biznesowe ma wlaczone przyjmowanie paysafecard platnosci od klientow i rozumiem ze wlaczenie tego jest rownoznaczne z tym ze z tego konta nie moge wyplacic pieniedzy przez portfel na drugie konto skrill? o_O
Piszesz w imienu szwagra. Czy Ty i Szwagier to ta sama osoba?. Szwagier mieszka w niemczech ? Ma Niemieckie konto skrill?. Być może jest tak że jeżeli wpłacał przez paysafecard to obowiązują jakieś inne regulacje prawne na terenie niemiec. To jest całkiem możliwe gdzies widziałem temat jak gościu wpłacał do bah przez paysafecard z Francji i też miał problemy, poszukam to wrzuce.
http://forum.bukmacherskie.com/f38/nieprzecietna-sprawa-z-bet-at-home-107533.html
Tak że uważać z wpłata ta metodą.
 
M 0

massterf

Użytkownik
Witam, mam nastepujący problem, 3dni temu założyłem konto na Bet365, dokonałem dwóch wpłat przez Skrill, 100zl i 200zl. Z ciekawości chciałem zobaczyć jak działa wypłata i wypłaciłem z Bet-u 25zl. kwota ta wpłynęła na konto Skrill. W ostatnich transakcjach są trzy pozycje owych 25zł, plus dwóch przelewów do Betu -100zl i -200zl.
Problem polega na tym że na saldzie widnieje kwota zero, zaś na saldzie końcowym 25zł. I nie może wypłacic mi żadnych pieniędzy. Pomyślałem że może trzeba coś ze swojego konta bankowego bezpośrednio przelać, wiec przelałem kolejne 25zł, i teraz na saldzie mam kwote 25, na saldzie końcowym 50, a wypłacic moge tylko 25 ( 13, bo reszta to chora prowizja....) O CO CHODZI??? boje sie przeslac wiecej pieniędzy z Bet365 na Skrill bo nie wiem jakd alej je przelać na swoje konto. Licze na szybką pomoc.
 
B 0

boteczeq

Użytkownik
Witam. Mam problem. Wpłaciłem pieniądze na bet365 przez skrill. Na skrillu mam zweryfikowaną kartę mastercard, a przy wyplacie jest tylko visa do wyboru. Jest inna opcja żeby pieniądze wybrać? Na bet365 jak dodam kartę mastercard to będę mógł wybrac?
 
Do góry Bottom