>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

S 0

shane_one

Użytkownik
Witam po raz pierwszy ????
Wiele lat wpłacałem pieniądze na linii MB-buki internetowe, jednak ostatnio na Skrillu spotkała mnie niemiła rzecz. Brak możliwości wypłaty kasy ze względu na wymuszoną dodatkową weryfikację.
I teraz mam parę pytań: rozumiem, że owa weryfikacja związana jest z podniesieniem limitów?
Druga sprawa - zleciłem weryfikację adresu domowego i zamówiłem list. Na innych forach czytałem, że na list (de facto od razu przychodzi mail, że list z kodem został wysłany) czeka się tygodniami (prawda to?)
Bardzo mi zależy na szybkiej wypłacie środków, więc wysłałem im scan dowodu oraz dodatkowo rachunek za Internet z moimi danymi (tymi samymi co na dowodzie). Zrobiłem to poprzez formularz kontaktowy. Czy jest szansa na załatwienie sprawy? Szybkie?
Jakie inne sposoby polecacie, by to przyspieszyć.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc z tą amatorszczyzną.
Pozdrawiam
Wojtek
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
shane_one, mam ostatnio również podobny problem, wszystko było ok, dużo wypłat, a nagle potrzebna weryfikacja listowna, niestety list nie dochodzi. Napisałem e-mail czy mogę inaczej zweryfikować, powiedzieli, że można rachunek, wysłałem i przez maila i przez formularz na stronie i nagle brak kontaktu od tygodnia...
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Wystarczy im przesłać skan dowodu osobistego z 2 stron oraz jakiś plik pdf z operacja ze swojego konta bankowego, można dodatkowo screena z numerem konta bankowego i waszymi danymi. TO ZAŁATWIA SPRAWĘ .
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
niby priorytemtem, jak mialem bronze vipa to szla jeden dzien ale to zalezy od sumy bo teraz mam silver vipa, w piatek wieczorem zlecilem wyplate 16tys i poki co nie ma, spodziewam sie jutro, byc moze nawet pojutrze, to zalezy od sumy
 
M 0

mielony2006

Użytkownik
Witam tez mam problem, pieniadze sa na Skrill, a wyplacic ich nie moge :/ Na list czekam juz Tydzien wyslalem im screena z paszportem i wyciagiem z konta i od 2 dni zero odezwu. I teraz co nie moge nawet swoich pieniedzy wyplacic ? to sa jakies jaja
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Tutaj mam pytanie odnoście wpłaty na Money, czy tylko mi usunęli możliwość wpłaty przez Przelewy24? Zastąpili ją jakąś inną metodą. Niby pisze P24 ale kiedyś wpłacałem i układ stron był zupełnie inny.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Wiem, że być może odpowiedź na moje pytanie znajdę w regulaminie, ale wydaje mi się, że szybciej tu dostanę odpowiedź. Wypłaciłem pierwszy raz na skrilla hajs z pinnacle, podałem numer konta bankowego i teraz chcę na nie wypłacić hajs, a tu informacje że prowizja 13 zł, myślałem że ta operacja będzie za darmo, bo jak mam płacić prowizje to ja od następnego razu będę wypłacał bezpośrednio na konto bankowe od bukmachera.
+karta do skrilla nie jest mi potrzebna.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Wypłaciłem pierwszy raz na skrilla hajs z pinnacle, podałem numer konta bankowego i teraz chcę na nie wypłacić hajs, a tu informacje że prowizja 13 zł.
I co Cię tak zdziwiło w tym wszystkim ?zupełnie nie rozumiem twojego postu. Jeżeli Ci żal 13zł prowizji to zrezygnuj ze skrilla. Zanim coś zrobisz czytaj regulamin, wszędzie masz regulaminy i masz tam taki pkt jak opłaty. Wystarczy go przeczytać i zdecydować. Pozatym pamiętaj że nie ma nic za darmo.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Czy prowizje wypłaty na skrilla z różnych bukmacherów są duże? Czy można np. przelewać pieniądze od bukmachera do bukmachera w miare swobodnie? Mam konto tylko na Marathonbet i Bwin, ale z pewnością ktoś z Was ma wiele tych kont i zna odpowiedź.
 
M 0

maly111

Użytkownik
Mam takie pytanie, wygrałem jakieś $1000 w internetowym kasynie, bez żadnego wkładu = jeden freerol + dwa turnieje za $20. Nie za bardzo zastanawiałem się nad tym by zorganizować sobie jakieś konto, bo nie sądziłem że uda mi się wygrać. Nie posiadam konta bankowego Mam możliwość przelania pieniędzy na skrilla, tutaj mam pytanie co do samego skrilla. Jak będę mógł zdeponować pieniądze po tym jak wpłacę je na Skrill ? Czy będzie możliwość &quot;anonimowego&quot; odebrania tych pieniędzy, tj. bez okazywania dowodu że ja to ja ? Odbiera się wypłaty w jakimś banku czy można odbierać w sklepach które honorują skrilla ?

Chodzi o to by uniknąć zapłaty podatku od wygranej a raczej by US nie dowiedział się o tej wygranej, dlatego też chciałbym jakoś &quot;anonimowo&quot; odebrać te pieniądze. Suma nie duża, więc nie ma mowy o praniu jakichś brudnych pieniędzy. Chcę odebrać te pieniądze na podstawie jakiegoś kodu czy coś takiego, mam do dyspozycji jeszcze moneybookers chyba. Da się to jakoś załatwić ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Moneybokers to dawna nazwa obecnego skrill. Takie coś jak odebranie gotówki w jakiejś placówce nie istnieje. Mógłbyś kartę skrill wyrobić (10 euro), i wypłacać z bankomatu (przelicznik max. 250 euro na 24 godziny). Ale żeby wypłacić na skrill od kasyna, pewnie będziesz musiał złożyć minimalny depozyt poprzez skrill. Nie można wpłacać depozytu na skrill z poczty lub okienka w banku na przykład. Tylko wpłata ze swojego konta bankowego (opcją przelewy24 można z nie swojego konta, warunek dostęp do przelewu z konta online). Ewentualnie jakiś kolega może przelać ci kasę ze swojego skrill :). A najlepiej to załóż konto w bezpłatnym banku. Np alior sync, i po kłopocie. :)
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Mam takie pytanie, wygrałem jakieś $1000 w internetowym kasynie, bez żadnego wkładu = jeden freerol + dwa turnieje za $20. Nie za bardzo zastanawiałem się nad tym by zorganizować sobie jakieś konto, bo nie sądziłem że uda mi się wygrać. Nie posiadam konta bankowego Mam możliwość przelania pieniędzy na skrilla, tutaj mam pytanie co do samego skrilla. Jak będę mógł zdeponować pieniądze po tym jak wpłacę je na Skrill ? Czy będzie możliwość &quot;anonimowego&quot; odebrania tych pieniędzy, tj. bez okazywania dowodu że ja to ja ? Odbiera się wypłaty w jakimś banku czy można odbierać w sklepach które honorują skrilla ?

Chodzi o to by uniknąć zapłaty podatku od wygranej a raczej by US nie dowiedział się o tej wygranej, dlatego też chciałbym jakoś &quot;anonimowo&quot; odebrać te pieniądze. Suma nie duża, więc nie ma mowy o praniu jakichś brudnych pieniędzy. Chcę odebrać te pieniądze na podstawie jakiegoś kodu czy coś takiego, mam do dyspozycji jeszcze moneybookers chyba. Da się to jakoś załatwić ?

o ja pierniczę dawno tak się nie uśmiałem ....

jasne możesz odebrać kasę nawet w piekarni.... hehehe
 
M 0

maly111

Użytkownik
Moneybokers to dawna nazwa obecnego skrill. Takie coś jak odebranie gotówki w jakiejś placówce nie istnieje. Mógłbyś kartę skrill wyrobić (10 euro), i wypłacać z bankomatu (przelicznik max. 250 euro na 24 godziny). Ale żeby wypłacić na skrill od kasyna, pewnie będziesz musiał złożyć minimalny depozyt poprzez skrill. Nie można wpłacać depozytu na skrill z poczty lub okienka w banku na przykład. Tylko wpłata ze swojego konta bankowego (opcją przelewy24 można z nie swojego konta, warunek dostęp do przelewu z konta online). Ewentualnie jakiś kolega może przelać ci kasę ze swojego skrill :). A najlepiej to załóż konto w bezpłatnym banku. Np alior sync, i po kłopocie. :)
Czyli niech to wszystko ułożę, mogę założyć konto na skrill, zdeponować tam środki a następnie wyrobić kartę płatniczą Skrilla za 10 euro.

Ten depozyt nie może być od razu pobrany z konta za to co wpłacę ?
Czy musi być ewidentnie z jakiegoś konta bankowego przelane ?
W jakiej kwocie ?

Przepraszam że takie pytania zadaję ale w regulaminie Skrilla tego za bardzo nie widzę...

Dzięki za odpowiedź.

przemoevil&gt; no fajnie, tylko że są jakieś wypłaty w jakichś placówkach bankowych czy sklepach spożywczych tylko po prostu nie jestem w stanie przypomnieć sobie tego systemu.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Konto Skrill możesz doładować za pomocą paysafecard, nie musisz z konta bankowego.
Jeśli będziesz już miał środki na koncie Skrill i złożysz wniosek o kartę, to kwota 10 euro
za nią zostanie pobrana automatycznie jeśli tylko twoje saldo na to pozwoli. Czyli jeśli wpłacisz na konto Skrill powiedzmy 11 euro i złożysz wniosek o kartę, to z miejsca ci pobiorą za nią 10 euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

maly111

Użytkownik
Ok, rozumiem. A jak wygląda ta procedura wyrobienia karty ? Przesyłam im dane kontaktowe (zgodne z prawdziwymi czy nie) i oni przesyłają mi potem na adres podany przeze mnie tą kartę ? Czy potrzeba jeszcze jakiejś dodatkowej weryfikacji ?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Nic im nie wysyłasz. Zakładając konto Skrill podajesz swoje dane osobowe, jak chcesz wyrobić kartę to logujesz się na konto i naciskasz opcję bodaj &#39;zamów kartę&#39;. Skrill odbiera zamówienie/wniosek i wysyła na adres podany przy rejestracji konta kartę i pin (osobno).
Nie radzę kombinować z fałszywymi danymi (co widzę masz ochotę zrobić), bo jak poczytasz forum, Skrill lubi zamrozić konto i zażądać wyjaśnień jak mu coś nie pasi. I co wtedy zrobisz? Będą chcieli skan dowodu, zrzut ekranu z konta z banku i co? Lipa, po kasie. Potrafią weryfikować kilka razy użytkownika z tego co ludzie piszą na forum.
Ze swej strony dodam, że sam się weryfikowałem dowodem, kontem i adresem, wykonuję sporo operacji tygodniowo na koncie, w tym przelewy do innych użytkowników i nigdy mi się Skrill nie przyczepił. Może dlatego, że nie kombinuję.
pzdr.
 
M 0

maly111

Użytkownik
Nie staram się kombinować, nie będę przecież prał brudnych pieniędzy na tym koncie. Po prostu nie chce żeby US się do mnie przyczepił jeśli podtrzymam tą passę w wygranych :) Tylko tyle i aż tyle chciałoby się rzec.
Mam jeszcze jedno pytanie, ta karta wysyłana jest kurierem czy pocztą (normalnym listem do skrzynki) ?
 
Do góry Bottom