>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
jak to jest z weryfikacją adresu ? list dojdzie rozumiem na adres wpisany w danych z MB tak ? czytałem, że wielu Użytkowników nie otrzymało tego listu a ja chciałbym wypłacić kasę na święta. Wczoraj założyłem konto, dzisiaj poprosiłem o wysłanie listu no i na skrzynkę mailową otrzymałem info, że list został wysłany...mimo to mam obawy, że nie dojdzie i co wtedy ? ????
Jeżeli byłaby mowa o świętach wielkanocnych to pewnie byś zdążył z weryfikacją,a tak to nawet nie masz co marzyć.Wpłać do buka i wypłać na konto bankowe jeśli chcesz mieć kasę na święta.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jako użytkownika masz na myśli buka?
Osoby prywatne, a nie firmy.
Ja miałem zapytanie ponad 4 lata temu:

Uprzejmie prosimy o nadeslanie do nas szczegolowe wyjasnienie transakcji dokonanych na koncie, relacje Pana z uzytkownikami z ktorymi dokonuje Pan transakcje i do jakich celow uzywa Pan konto moneybookers. O kontakt prosimy w sekcji konta Kontakt/Centrum Wiadomosci/Konto/ Bezpieczenstwo/ Zostałem poproszony o przesłanie informacji i/lub dokumentów

Odpisałem szczegółowo co i jak i mam od kilku lat spokój, a w miesiącu dokonuje kilka transakcji z innymi osobami.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
jak to jest z weryfikacją adresu ? list dojdzie rozumiem na adres wpisany w danych z MB tak ? czytałem, że wielu Użytkowników nie otrzymało tego listu a ja chciałbym wypłacić kasę na święta. Wczoraj założyłem konto, dzisiaj poprosiłem o wysłanie listu no i na skrzynkę mailową otrzymałem info, że list został wysłany...mimo to mam obawy, że nie dojdzie i co wtedy ? ????
Poproś o przesłanie skanów dowodu a zweryfikują Tobie konto szybciej niż na podstawie listu. Ja na ten list już czekam prawie trzy lata i jak dotąd nie dostałem.
 
L 10

lippton554

Użytkownik
Poproś o przesłanie skanów dowodu a zweryfikują Tobie konto szybciej niż na podstawie listu. Ja na ten list już czekam prawie trzy lata i jak dotąd nie dostałem.
Sam skan dowodu wystarczył do weryfikacji i podniesienia limitu transakcji? Czy musiałeś się jeszcze bawić w przesyłanie im jakiegoś rachunku albo wyciągu z konta bankowego?
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
@up najlepiej przeslij jakas zlotowke ze swojego konta bankowego i juz masz zweryfikowane
Czy US moze sie do mnie przyczepic jesli dostane ze 3 razy 3tys zlotych z moneybookers do banku w okresie 2 miesiecy? jestem studentem
???? zawsze bedzie na jakas flaszkę do akademika, nie przenosze sie na medium stakes:p
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy US moze sie do mnie przyczepic jesli dostane ze 3 razy 3tys zlotych z Moneybookers do banku w okresie 2 miesiecy? jestem studentem
nie,,, banki nie zgłaszają takich przelewów, aczkolwiek wyrób se kartę mb i za 40pln rocznie, masz problem z głowy ???? wygrał w pokera i już chce wypłacać:razz:
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
dostał ktoś od MB 10 euro ? mi przyszła wiadomość, że na konto wpłynęła kwota 10 euro, loguję się na konto i faktycznie kasa jest o_O o co kaman ???
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie ważne pytanko do was, czy moze ktos miał juz taka sytuacje że po zaznaczeniu opcji sms po wpłacie nie otrzymywaliście wyżej wspomnianego sms ??? Chodzi o to ze od tygodnia nie otrzymuje sms jesli wpłynie mi jakas gotowka na konto , mimo ze mam ta opcje zaznaczona i wczesniej nie bylo z nia problemow. Oczywiscie mb pobiera opłate 0.51 zl za sms , mam tak w wyciagu , lecz jak to przedstawilem ja nie otrzymuje wiadomosci na swoj telefon... Miał juz może ktoś podobny problem??? dzieki z gory
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Panowie ważne pytanko do was, czy moze ktos miał juz taka sytuacje że po zaznaczeniu opcji sms po wpłacie nie otrzymywaliście wyżej wspomnianego sms ??? Chodzi o to ze od tygodnia nie otrzymuje sms jesli wpłynie mi jakas gotowka na konto , mimo ze mam ta opcje zaznaczona i wczesniej nie bylo z nia problemow. Oczywiscie mb pobiera opłate 0.51 zl za sms , mam tak w wyciagu , lecz jak to przedstawilem ja nie otrzymuje wiadomosci na swoj telefon... Miał juz może ktoś podobny problem??? dzieki z gory
Zobacz od jakiej kwoty masz ustawione żeby Ci przychodziły sms
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Mi też od paru dni nie przychodzą smsy,a kwoty na pewno są większe niż zaznaczyłem.Dlatego na razie odznaczyłem opcję przychodzenia smsów,bo szkoda pieniędzy.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Sylwek juz nie rób ze mnie jakiegos gimbusa ktory siedzi w bukmacherce pare miechów i dopiero co założył konto na mb ;). Widze kolega wyżej ma ten sam problem , bardzo to dziwne , kontaktowałem sie zarówno z działem obsługi klienta mb , jak i z moim operatorem komórkowym T-Mobile i kazdy mówi ze to wina drugiej strony , wiec juz z nimi nie gadam . Moneybookers kase pobiera za sms ktore nie przychodza i nie jestem sam z tym problemem pozdrawiam
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
ja jestem coraz bliżej weryfikacji konta, po kontakcie z supportem nakazali wysłać dokument z banku jak rozumiem chodzi o wyciąg z ostatnich 3 miesięcy aby zweryfikować adres.
Pytanie moje jest takie czy w pliku wysłanym mogę zamazać sobie transakcje na moim koncie ? po co im wiedzieć jakie sumy i skąd mi wpływają na konto ;) Czy trzeba wysłać z widocznymi transakcjami ?
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Pierwsza wypłata z MB
Niedługo będę chciał wypłacić kasę bet365 na MB, a potem na swoje konto w banku i w związku z tym mam parę pytań.
1. Ile kosztuje wykonanie przelewu z bet365 do MB i z MB na konto w banku?
2. Jak wygląda proces weryfikacji w MB? Chodzi mi o to czy jak wpłacę kasę z bet365 na MB, a potem będę chciał wypłacić na swoje konto w banku to będę jakoś weryfikowany? Czy po prostu przy niskich wypłatach nie weryfikują mojej osoby. Chciałbym uniknąć sytuacji, że wypłacam kasę a ona potem &quot;wisi&quot; parę dni bo muszą mnie zweryfikować. Co prawda skan dowodu mam gotowy i mogę od razu wysłać im, ale to wszystko pewnie będzie trwało.
3. Jak zakładam konto w bet365 to miałem inny adres. Teraz adres się zmienił. Zmieniłem to w ustawieniach na bet365 ale podczas rejestracji wysyłałem im stary skan dowodu na którym jest ten stary adres. Czy bet365 będzie mi robiło jakieś problemy przy wypłacie czy zmiana adresu w ustawieniach starczy?
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
1. 0zl i 1.80E
2. Najlepiej wyslij symboliczna zlotowke z Twojego konta bankowego na MB, masz juz zweryfikowane. bez weryfikacji masz limit chyba 4000zl, nie &#39;wisi&#39; tylko wyplacaja bez werf.
3. Pogadaj najlepiej z supportem, nie powinni robic problemow
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom