>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

V 256

vernix

Użytkownik
orientuje się ktoś jakie kwoty można bezpiecznie wypłacac z MB/skrill na konto, aby nikt sie tym nie zainteresował? jak to wygląda od strony prawnej?
Tak naprawdę to każdy przelew bank może uznać za podejrzany i zgłosić do GIIF. Jednak bank ma obowiązek zgłosić każdy przelew powyżej 15 000 euro. Ale musi też zgłosić przelewy, które np. następują po sobie cyklicznie i pochodzą od tego samego podmiotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
Witam, wypłacałem dzis z bankomatu euronet za pomoca karty moneybookers. Dostalem papierek ze &quot;wystapil blad podajnika pienedzy i bankomat nie mogl wydac gotowki, twoje konto nie zostalo obciazone&quot;

Sprawdzilem konto moneybookers.. i oczywiscie pieniedzy juz nie ma.
Zadzwonilem na infolinie euronetu i oni sie zaklinaja ze pieniedzy nie pobrali, mial ktos podobna sytuacje?
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Witam, wypłacałem dzis z bankomatu euronet za pomoca karty moneybookers. Dostalem papierek ze &quot;wystapil blad podajnika pienedzy i bankomat nie mogl wydac gotowki, twoje konto nie zostalo obciazone&quot;
Sprawdzilem konto moneybookers.. i oczywiscie pieniedzy juz nie ma.
Zadzwonilem na infolinie euronetu i oni sie zaklinaja ze pieniedzy nie pobrali, mial ktos podobna sytuacje?
Masz link do tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/f197/karta-moneybookers-skrill-37681-22.html
Szukaj post numer #437.
Generalnie pisz do SKRILL, żeby złożyli reklamację do Euronetu. Opisz im dość szczegółowo sytuację, podaj wszystkie potrzebne dane z wydruku. Powinni to w twoim imieniu załatwić.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Witam
Orientuje sie ktos ile idzie wypłata z MB do MBanku, juz 3 dzien nie mam kasy na koncie.
Pozdrawiam
Ja wyplacałem w poniedziałek rano z MB, dostałem w mBanku wczoraj o 14, a druga wypłata wczoraj o 13 z MB dzisiaj o 9 na koncie w mBanku, także nie ma reguly
 
E 59

exploser

Użytkownik
jak jest z wypłatami z MB np na PKO BP zleciłem w sobotę dzisiaj zmienił sie status z &quot;oczekujące&quot; na &quot;przetworzenie&quot; będzie w pon kasa na koncie czy dopiero wtorek środa ;)
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik

Co to jest? Dziś patrzę, a z konta ubyła mi taka właśnie suma. W wyciągu konta znalazłem to, co załączam powyżej.
 
K 2

kukufatal

Użytkownik
Pisz do supportu. Ogolnie zwrot &quot;naliczanie zwrotne&quot; kojarzy mi się z karta płatnicza mastercard moneybookers. Czasami takie coś jest gdy nastapi podwojne odliczenie z konta. Np placisz 100 pln kartą w sklepie a odlicza ci z konta dwa razy po 100 pln. Trzeba to wtedy reklamować i przechodzić te ich smieszne procedury. Już raz tak miałem.
 
gieneq 14

gieneq

Użytkownik
Czy zdarzyla sie komus sytuacja, ze po zrobieniu wyplaty z bet365 dostal pozniej mail z info ze kasa na koncie a tam nie ma srodkow?
 
K 2

klek

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie karty MB. Nie moge konkretnej informacji znalezc.
Z tego co czytalem to przy koncie w EURO
Karta PLN - prowizja euro-pln
Karta Euro - podwojna prowizja euro-pln-euro i przewalutowanie po kursie banku za posrednictwem, ktorego wybieramy pieniadze czy kasa konto-karta przesylana jest w euro i placimy tylko spreed banku?
Jak jest za granica?
Czy maja karte w PLN wyplacajac z niemieckiego bankomatu policzy nam rownierz podwojnie za przewalutowanie konto-karta-bankomat?
 
L 10

lippton554

Użytkownik
Witam, Ja mam takie pytanie odnośnie MB... Posiadam konto na MB jeszcze nic nie weryfikowane, max przesyłana gotówka to 4000zł, chciałbym zweryfikować kartę płatniczą, ale posiadam tylko kredytową a wolałbym kredytowej w internet nie zapuszczać. Więc pomyślałem żeby zamiast wyrabiać debetową to skorzystam z karty PrePaid. Jak myślicie, będzie się dało zrobić tą weryfikację kartą prepaid? Ktoś próbował?
 
L 10

lippton554

Użytkownik
Tak naprawdę to każdy przelew bank może uznać za podejrzany i zgłosić do GIIF. Jednak bank ma obowiązek zgłosić każdy przelew powyżej 15 000 euro. Ale musi też zgłosić przelewy, które np. następują po sobie cyklicznie i pochodzą od tego samego podmiotu.
Wytłumaczysz mi co to jest GIIF? I czy faktycznie moneybookers się czasami interesuje przelewami między użytkownikami MB bądź wypłatami na konto do kwoty 5000zł?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Wytłumaczysz mi co to jest GIIF? I czy faktycznie moneybookers się czasami interesuje przelewami między użytkownikami MB bądź wypłatami na konto do kwoty 5000zł?
Te czasami zdarza się raz na milion i napewno nie chodzi o jakieś kilka tyś zł.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
jak to jest z weryfikacją adresu ? list dojdzie rozumiem na adres wpisany w danych z MB tak ? czytałem, że wielu Użytkowników nie otrzymało tego listu a ja chciałbym wypłacić kasę na święta. Wczoraj założyłem konto, dzisiaj poprosiłem o wysłanie listu no i na skrzynkę mailową otrzymałem info, że list został wysłany...mimo to mam obawy, że nie dojdzie i co wtedy ? ????
 
Do góry Bottom