>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli zależy Ci na czasie to przecież jest dość jasne, że kartę wkładasz do bankomatu i za chwilę masz kasę. Wypłata na konto trwa różnie. Ale z reguły 1-3 dni. Przy problemach nawet 2 tygodnie - w skrajnych przypadkach.
Może się mylę Vaderze ale koledze chodziło raczej o wypłatę na kartę debetową/kredytową.

Mam pytanie, bardziej opłaca mi się wypłacać kase na MB z buka, a pozniej z MB to swojego banku? Czy moze lepiej od razu na konto w banku? Glownie chodzi mi o to jak to wyglada czasowo. Wyplaty robie za pomoca karty.
Każdy bukmacher ma &quot;limity&quot; czasowe dotyczące wypłat. Jeśli zależy Ci tylko na czasie - wypłacaj prosto z bukmachera.
Wypłata przez MB, nie powinna być dużo dłuższa ale dochodzi jeszcze czas oczekiwania na przelew bukmacher - MB i ewentualnie opóźnienia w wypłatach Moneybookers.
Zdecydowanie najlepszą metodą jest ta opisana przez Vadera - użycie karty MB ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może się mylę Vaderze ale koledze chodziło raczej o wypłatę na kartę debetową/kredytową.
Jeśli nawet taka jest alternatywa. To szybszej metody niż wypłata na MB nie ma.
Bukmacherzy w ciągu ostatnich lat bardzo się poprawili z szybkością wypłat.
Np. w ostatnią niedzielę zleciłem wypłatę na MB z betsson. 14:47 zleciłem wypłatę a 15:03 miałem na koncie MB. 15 minut!
Coraz częściej standardem robi się wypłata kasy na MB w ciągu kilku godzin.
Tak przy okazji o graniu w necie i dostępności pieniędzy.
http://forum.bukmacherskie.com/f193/zaklady-przez-internet-47756.html#post1793821
http://forum.bukmacherskie.com/f193/zaklady-przez-internet-47756.html#post1794397
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ile trwa wysłanie pieniędzy z konta moneybookers na email zagraniczny?
Myślałem że od razu wpłaciłem pieniążki godzine temu lecz buk twierdzi żę nadal nie otrzymał pieniędzy czy to możliwe? ;] 03 Sep 10 15:48 no i w status widnieje napis przetworzony
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ile trwa wysłanie pieniędzy z konta moneybookers na email zagraniczny?
Myślałem że od razu wpłaciłem pieniążki godzine temu lecz buk twierdzi żę nadal nie otrzymał pieniędzy czy to możliwe? ;] 03 Sep 10 15:48 no i w status widnieje napis przetworzony
Myślisz, że bukmacherzy mają &quot;polskie maile&quot;?
Nie ma różnicy co to za adres, jeśli posiada konto w MB.
Skontaktuj się z supportem Moneybookers - oni powinni zareagować.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Witam, mam pytanko.
Działa już normalnie wypłacanie z mb na konta bankowe? Pytam bo jakoś niedawno były z tym spore problemy i ludzie po 2 tygodnie nawet czekali zanim kasa do banku doszła.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Witam, mam pytanko.
Działa już normalnie wypłacanie z mb na konta bankowe? Pytam bo jakoś niedawno były z tym spore problemy i ludzie po 2 tygodnie nawet czekali zanim kasa do banku doszła.
Czy ja wiem czy tak niedawno. O ile pamiętam to gdzieś na przełomie czerwca/lipca. Teraz już raczej wszystko jest w porządku ;-).
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Mi po 2 dniach doszło ostatecznie.
Zwykle było następnego dnia, ale dobre i to. Zważywszy na to co ostatnio się tam wyrabiało.
 
faro09 2

faro09

Użytkownik
mam pytanie. po jakim czasie wam ostatnio przychodzily pieniadze z MB bo ja czekam na jedna wyplate od 8 a na druga od 10 wrzesnia.
 
faro09 2

faro09

Użytkownik
no i cos mi sie wydaje ze teraz jest tak samo. a to zle bo ja sie szybko wkur**** !!! a kase na gwalt juz potrzebuje. Mozna jakos ich postaszyc albo cos jesli nie zmieszcza sie w tych mx 5 dniach ??? co robic dalej jak przez ten czas nie przyjdzie kasa ??
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Jak komuś przyjdzie wypłata z mb to niech napisze kiedy z jakiego dnia mu zrealizowali, bo ja czekam na wypłatę z 9-tego i mniej więcej chciałbym się zorientować, po ilu dniach mogą pieniądze aktualnie dojść do mnie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja wypłacałem 8 września w godzinach popołudniowych. Post faro mnie troszkę uspokoił i mam nadzieje, że jutro do południa kasa dojdzie, bo dzisiaj nic nie otrzymałem...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Panowie wypłata z moneybookers zlecona w sobote tj. 11 września , przed 20min znalazła sie na koncie tzn 2 wypłaty bo jedna była z niedzieli 12 wrzesnia, także te &quot;problemy to nie za bardzo.
 
forin 450

forin

Użytkownik
Panowie wypłata z moneybookers zlecona w sobote tj. 11 września , przed 20min znalazła sie na koncie tzn 2 wypłaty bo jedna była z niedzieli 12 wrzesnia, także te &quot;problemy to nie za bardzo.
dzięki za dobre info, ja wczoraj zleciłem.
 
Do góry Bottom