>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli zależy Ci na czasie to przecież jest dość jasne, że kartę wkładasz do bankomatu i za chwilę masz kasę. Wypłata na konto trwa różnie. Ale z reguły 1-3 dni. Przy problemach nawet 2 tygodnie - w skrajnych przypadkach.
Może się mylę Vaderze ale koledze chodziło raczej o wypłatę na kartę debetową/kredytową.

Mam pytanie, bardziej opłaca mi się wypłacać kase na MB z buka, a pozniej z MB to swojego banku? Czy moze lepiej od razu na konto w banku? Glownie chodzi mi o to jak to wyglada czasowo. Wyplaty robie za pomoca karty.
Każdy bukmacher ma &quot;limity&quot; czasowe dotyczące wypłat. Jeśli zależy Ci tylko na czasie - wypłacaj prosto z bukmachera.
Wypłata przez MB, nie powinna być dużo dłuższa ale dochodzi jeszcze czas oczekiwania na przelew bukmacher - MB i ewentualnie opóźnienia w wypłatach Moneybookers.
Zdecydowanie najlepszą metodą jest ta opisana przez Vadera - użycie karty MB ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może się mylę Vaderze ale koledze chodziło raczej o wypłatę na kartę debetową/kredytową.
Jeśli nawet taka jest alternatywa. To szybszej metody niż wypłata na MB nie ma.
Bukmacherzy w ciągu ostatnich lat bardzo się poprawili z szybkością wypłat.
Np. w ostatnią niedzielę zleciłem wypłatę na MB z betsson. 14:47 zleciłem wypłatę a 15:03 miałem na koncie MB. 15 minut!
Coraz częściej standardem robi się wypłata kasy na MB w ciągu kilku godzin.
Tak przy okazji o graniu w necie i dostępności pieniędzy.
http://forum.bukmacherskie.com/f193/zaklady-przez-internet-47756.html#post1793821
http://forum.bukmacherskie.com/f193/zaklady-przez-internet-47756.html#post1794397
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ile trwa wysłanie pieniędzy z konta moneybookers na email zagraniczny?
Myślałem że od razu wpłaciłem pieniążki godzine temu lecz buk twierdzi żę nadal nie otrzymał pieniędzy czy to możliwe? ;] 03 Sep 10 15:48 no i w status widnieje napis przetworzony
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ile trwa wysłanie pieniędzy z konta moneybookers na email zagraniczny?
Myślałem że od razu wpłaciłem pieniążki godzine temu lecz buk twierdzi żę nadal nie otrzymał pieniędzy czy to możliwe? ;] 03 Sep 10 15:48 no i w status widnieje napis przetworzony
Myślisz, że bukmacherzy mają &quot;polskie maile&quot;?
Nie ma różnicy co to za adres, jeśli posiada konto w MB.
Skontaktuj się z supportem Moneybookers - oni powinni zareagować.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Witam, mam pytanko.
Działa już normalnie wypłacanie z mb na konta bankowe? Pytam bo jakoś niedawno były z tym spore problemy i ludzie po 2 tygodnie nawet czekali zanim kasa do banku doszła.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Witam, mam pytanko.
Działa już normalnie wypłacanie z mb na konta bankowe? Pytam bo jakoś niedawno były z tym spore problemy i ludzie po 2 tygodnie nawet czekali zanim kasa do banku doszła.
Czy ja wiem czy tak niedawno. O ile pamiętam to gdzieś na przełomie czerwca/lipca. Teraz już raczej wszystko jest w porządku ;-).
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Mi po 2 dniach doszło ostatecznie.
Zwykle było następnego dnia, ale dobre i to. Zważywszy na to co ostatnio się tam wyrabiało.
 
faro09 2

faro09

Użytkownik
mam pytanie. po jakim czasie wam ostatnio przychodzily pieniadze z MB bo ja czekam na jedna wyplate od 8 a na druga od 10 wrzesnia.
 
faro09 2

faro09

Użytkownik
no i cos mi sie wydaje ze teraz jest tak samo. a to zle bo ja sie szybko wkur**** !!! a kase na gwalt juz potrzebuje. Mozna jakos ich postaszyc albo cos jesli nie zmieszcza sie w tych mx 5 dniach ??? co robic dalej jak przez ten czas nie przyjdzie kasa ??
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Jak komuś przyjdzie wypłata z mb to niech napisze kiedy z jakiego dnia mu zrealizowali, bo ja czekam na wypłatę z 9-tego i mniej więcej chciałbym się zorientować, po ilu dniach mogą pieniądze aktualnie dojść do mnie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja wypłacałem 8 września w godzinach popołudniowych. Post faro mnie troszkę uspokoił i mam nadzieje, że jutro do południa kasa dojdzie, bo dzisiaj nic nie otrzymałem...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Panowie wypłata z moneybookers zlecona w sobote tj. 11 września , przed 20min znalazła sie na koncie tzn 2 wypłaty bo jedna była z niedzieli 12 wrzesnia, także te &quot;problemy to nie za bardzo.
 
forin 450

forin

Użytkownik
Panowie wypłata z moneybookers zlecona w sobote tj. 11 września , przed 20min znalazła sie na koncie tzn 2 wypłaty bo jedna była z niedzieli 12 wrzesnia, także te &quot;problemy to nie za bardzo.
dzięki za dobre info, ja wczoraj zleciłem.
 
Do góry Bottom