>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
brylant 66

brylant

Użytkownik
Kończymy ten bezsensowny temat, bo do niczego już nie prowadzi (poza pyskówkami rodem z targu). Brylant próbował brylować, ale mu nie wyszło. I tak go nie przekonacie, nawet jeśli podacie argumenty, których podważyć się nie da.
Do czego niby mieliby mnie przekonywac? Ze aborcja jest zła? Przeciez ja to wiem i prawie w kazdym poscie to pisałem.

Do wszystkich, bo jak czytam to mnie krew zalewa:Zrozumcie jedno: Aborcja ma być moim zdaniem sprawą indywidualną osoby, ktora chce tego dokonać. Ją będą gryzły wyrzuty sumienia... nie wiem juz jak prosciej, jak ktos nawet tego nie rozumie to jest po prostu głupi...

Pomyślcie przez chwile (tylko chwile): Jest babka, zaszła w ciązę, drugi miesiąc (zeby było ciekawiej-dziwka). Idzie do lekarza, mowi ze chce usunąc ciążę. Lekarz: prosze bardzo, zabieg kosztuje 5 tysięcy zł, ale najpierw musi pani podpisac bla bla bla OK. Lekarz placi podatek, wszyscy zadowoleni oprócz was którzy martwią się ze ktos tam na podlasiu usunął ciązę.

A mamy to: Jest babka, zaszła w ciązę, drugi miesiąc (zeby było ciekawiej-dziwka). Idzie do lekarza, mowi ze chce usunąc ciążę.Lekarz: łe no wie pani, to nie legalne itd...Dziwka: dam 10 tys. Lekarz: nie ma sprawy. Dziwka dziecka nie ma, lekarz nową furę ma, podatku nie płaci, no bo to łapówka.

I teraz pytanie do Was: Którą opcje wolicie. Tylko sie zastanówcie dobrze.


U nas w Warszawie

a u nas cipka to pozytywne okreslenie

A rodzice są od tego, by chronić swoje dziecko - narodzone, czy nie to bez różnicy. Nie broniłbyś swoje dziecka w sytuacji zagrożenia? Oczywiście, że tak, bo to naturalna reakcja.

Aborcja to swiadome usuniecie ciazy wiec chyba jak ktos sie na to decyduje to wie co robi...

Podaj mi zwierzę rozwinięte, które zabija swoje potomstwo. To nie jest normalne, żeby człowiek zabijał swoje dziecko. To jedynie brak odpowiedzialności. Najlepiej to sprowadźmy życie do hedonizmu.

Tak jak nie jest normalne zeby człowiek nie mógł nawet uczciwie zarobionej kasy przegrac sobie w kasynie.... Mało tego człowiek przez X lat płaci na zus i nie wiadomo czy emeryture dostanie, to jest dopiero hazard

A ja jestem przeciwny, bo nie życzę sobie, żeby ktoś np. w parku zatruwał powietrze mojemu dziecku.

Hmm czyli mam rozumiec, ze jak jestes z dzieckiem w parku i ktos pali to on naraza twoje dziecko, nie Ty? Ciekawa teoria, to twoim zadaniem jest ochrona dziecka przed takim czymś, koles palący moze miec w dupie twoje dziecko, wiesz ze moze tak byc?

Twoim zdaniem są niepotrzebne. Weź jednak pod uwagę, że państwo też powinno bronić ludźmi przed nimi samymi, bo są zdolni do wszystkiego. Choćby właśnie w kwestii aborcji.

Proszę Cię, nigdzie nie napisałem ze są niepotrzebne tylko, ze NIEKTÓRE są nie potrzebne.



A ja bym wolał, żeby bezrobotny nie stękał na Państwo, że nie ma pracy, a w PUP pracuję niemiłe kobiety, tylko sam się wziął w garść i jej poszukał. Albo żeby przestał narzekać na pracę, bo przecież jeśli mu się nie podoba, to zawsze może poszukać lepszej. Nikt mu tego nie broni.

RACJA 100% tak jak nikt nie powinien bronic mi zapalic sobie fajeczki w parku, na swiezym powietrzu...

Odnośnie kary śmierci - to trudny temat. Bo skoro sam mówisz, że celem Państwa jest ochrona obywatela, to w tej sytuacji występuje sprzeczność. Nie można jednocześnie go bronić i skazywać na koniec żywotu.

Jak ktos kogos zabije to powinna być za to kara śmierci, ale IMO nie tyczy się to aborcji, którą de facto nazywa się aborcją, nie morderstwem...

Aczkolwiek sam jestem za karą śmierci, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach. I nie na zasadzie, że kara śmierci ot tak, tylko po prostu jako ostateczny środek (np. kiedy nie skutkują żadne metody resocjalizacyjne. Co więcej, dany osobnik nie nadaje się do egzystencji choćby z innymi więźniami).

Własnie nie jako ostateczny środek, tylko jako pierwszy (oczywiscie jesli winny jest na 100% nie tak jak w przypadku tego gościa co go niedawno &#39;&#39;uśpili&#39;&#39;
Prawo powinno być proste:

morderstwo - kara smierci

gwałt-kastracja+dożywocie

pedofilia-dożywocie

napaśc z bronią w ręku, bandytyzm stadionowy-ucinanie ręki+ 25 lat wiezienia*

oszustwa podatkowe, ich nie płacenie (oczywiscie jesli kazdy co miesiac miał płacic tyle samo)- 10 lat wiezienia*

jazda po pijaku- dozywotni zakaz prowadzenia auta+ 5 lat wiezienia ku przestrodze

Mówię Wam, przy takim prawie ludzie chodzili by jak w zegarkach ????

* przez wiezienie rozumiem ciezką prace za darmo przy autostradach itd...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
napaśc z bronią w ręku, bandytyzm stadionowy-ucinanie ręki+ 25 lat wiezienia*
* przez wiezienie rozumiem ciezką prace za darmo przy autostradach itd...
A jak Ty misiu kolorowy wyobrażasz sobie skazanego bez ręki, który pracuje za free przy budowie autostrady? ???? Pomieszanie z poplątaniem, albo jak kto woli masło maślane.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Tak jak nie jest normalne zeby człowiek nie mógł nawet uczciwie zarobionej kasy przegrac sobie w kasynie.... Mało tego człowiek przez X lat płaci na zus i nie wiadomo czy emeryture dostanie, to jest dopiero hazard
Tutaj uciekasz od głównego nurtu. Nie ja stworzyłem Państwo, nie ja wymyśliłem ZUS, emeryturę. Mówię o podstawowym instynkcie, którym jest obrona własnego dziecka.

Hmm czyli mam rozumiec, ze jak jestes z dzieckiem w parku i ktos pali to on naraza twoje dziecko, nie Ty? Ciekawa teoria, to twoim zadaniem jest ochrona dziecka przed takim czymś, koles palący moze miec w dupie twoje dziecko, wiesz ze moze tak byc?
Ci co palą to mogą to robić wszędzie, a ten co nie...to gdzie ma niby się schować, skoro wszędzie można? Nawet w miejscu, gdzie dzieci się bawią. Nie interesuje go, że naraża moje dziecko, to mnie nie interesuje to, że pali. Jak chce szkodzić to tylko i wyłącznie sobie, ewentualnie osobom, które się na to godzą, a nie w miejscu publicznym.

Aborcja to swiadome usuniecie ciazy wiec chyba jak ktos sie na to decyduje to wie co robi...
Świadomie to można zapobiegać, a nie ewakuować się w sytuacji, gdy jest się już w ciąży.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Tutaj uciekasz od głównego nurtu. Nie ja stworzyłem Państwo, nie ja wymyśliłem ZUS, emeryturę. Mówię o podstawowym instynkcie, którym jest obrona własnego dziecka.
Jedni go mają, inni nie mają..i co wtedy? Przepis prawa ma zastępować ten instynkt? Myślisz, że jak aborcja jest zakazana, to jest jej mniej?:grin: Nic bardziej mylnego.
a tutaj na temat aborcji durny onetowy artykuł, pewnie wymyślony - http://zdrowie.onet.pl/zycie-i-zdrowie/usunelam-nie-zaluje,1,4855850,artykul.html
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Jedni go mają, inni nie mają..i co wtedy?
Instynkty są wrodzone, a głupotę się nabywa w czasie życia np. podczas przebywania w złym, patologicznym środowisku. Ty mówisz o tym drugim.

Przepis prawa ma zastępować ten instynkt?
A o co są przepisy? W sporej mierze chronią ludzi przed nimi samymi, bo są groźni i dla obcych (złodzieje), ale i dla samych siebie. Innymi słowy większość ludzi nie potrafi się kontrolować, ma skłonności destrukcyjne, nadal jest typowym zwierzęciem. Ale dam przykład ochrony np. emerytury (tak, wiem, że są śmieszne, nie starcza na nic, a do tego obecne kryzysy etc.). Gdyby ich nie było ile ludzi na starość nie miałoby ani grosza, bo wszystko wydałoby wcześniej. A tak dostaje X złotych na miesiąc i według tego żyje - godnie, czy też nie, ale żyje.

Myślisz, że jak aborcja jest zakazana, to jest jej mniej?
Może nie ma jej mniej. Statystycznie tego nie sprawdzę. Aczkolwiek - nie wiem jak innych tutaj obecnych - pamiętam, że w szkole były zajęcia na ten temat, poruszano kwestie aborcji. Teraz - już jako ojciec - dalej jestem przeciwny takim zabiegom. Nie tłumaczy tego nic. Nie chcecie mieć dziecka - są różne metody antykoncepcji. Proste.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
A jak Ty misiu kolorowy wyobrażasz sobie skazanego bez ręki, który pracuje za free przy budowie autostrady? ???? Pomieszanie z poplątaniem, albo jak kto woli masło maślane.
1. Jesteś ciepły? w pierdlu mialbys wziecie ????

2. No ci by nie pracowali, wszystko musze tłumaczyc jak chłop krowie na miedzy?

Myślisz, że jak aborcja jest zakazana, to jest jej mniej?:grin: Nic bardziej mylnego.
nie strzep sobie jezyka, oprocz Ciebie i mnie nikt tu tego nie rozumie...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
1. Jesteś ciepły? w pierdlu mialbys wziecie
2. No ci by nie pracowali, wszystko musze tłumaczyc jak chłop krowie na miedzy?
1. Jestem za zakazem pedałowania lewaku.
2. To niesamowicie zajebiste podejście. Jednym rękę uje..., a drugich brać do roboty.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
1. Jestem za zakazem pedałowania lewaku.
2. To niesamowicie zajebiste podejście. Jednym rękę uje..., a drugich brać do roboty.
1.Mowisz na mnie misiu wiec chyba nie bardzo...

2.Dalej nie rozumiesz, przeczytaj jeszcze raz...Złodzieją bandytą rękę ujeba.c a ci pedofile oszusci, ktorych jest wiecej by pracowali... no chyba prosciej sie nie da wytłumaczyc
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Rozmowa jest tak spreparowana, że stawia prezesa PiS w niekorzystnym świetle. Polskie media - przygotowane do operacji - natychmiast podchwytują temat i dają na czołówki.
Powyższy fragment(kolejny wielki spisek PO ????)+ fachowy wywiad dziennikarzy jedynie słusznej i niezależnej &quot;Uważam Rze&quot;- wielka beka????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
1.Mowisz na mnie misiu wiec chyba nie bardzo...

2.Dalej nie rozumiesz, przeczytaj jeszcze raz...Złodzieją bandytą rękę ujeba.c a ci pedofile oszusci, ktorych jest wiecej by pracowali... no chyba prosciej sie nie da wytłumaczyc
1. Nie załapałeś &quot;wydźwięku&quot;, nie mój problem.
2. ???? Bandytom chcesz dać 25 lat więzienia (+ ucięcie ręki), a pedofilom dożywocie i dodatkowo wysłać ich do łopaty. Wytłumacz mi jedno: jaki będzie pożytek z tych bandytów bez ręki?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
1. Nie mów tak to nie bedzie nieporozumien, nie mój problem, ze uzywasz takich słów

2.żaden, a jaki pozytek masz z &#39;&#39;dzisiejszych&#39;&#39; wiezniów?.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Powyższy fragment(kolejny wielki spisek PO ????)+ fachowy wywiad dziennikarzy jedynie słusznej i niezależnej &quot;Uważam Rze&quot;- wielka beka????
Jesli po czterech latach TAKICH rządów ciągle nie wierzysz, że media i PO sa do tego zdolne to oznacza, że jesteś wielkim LEMINGIEM. Ale zaraz, zaraz czy to nie przedstawicielka owych mediów jeszcze niedawno zrobiła taką rzecz:
W relacji Katarzyny Kolendy-Zaleskiej pojawia się głos Jarosława Kaczyńskiego, co oznacza, że całość wystąpienia Kaczyńskiego mieli nagrane. Lecz gdy mowa o prawdziwych Polakach zamiast głosu Kaczyńskiego jest głos Kolendy, jakoby cytującej Kaczyńskiego: „Jarosła Kaczyński mówi, że nadejdą jeszcze czasy, gdy prawdziwi Polacy dojdą jeszcze do władzy”. Takie słowa nigdzie nie padły. TVN jakoby cytuje Kaczyńskiego, lecz te słowa wypowiada Kolenda.
Pewni spisek PISowców ????
Aha, jeśli dobrze pamiętam to oddałeś swój głos w ankiecie na PO, więc może napiszesz dlaczego ? Jak byłbyś skłonny o podsumowanie rządów PO tez bym się nie obraził :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom