>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Aha, jeśli dobrze pamiętam to oddałeś swój głos w ankiecie na PO, więc może napiszesz dlaczego ? Jak byłbyś skłonny o podsumowanie rządów PO tez bym się nie obraził :]
Zgadza się,w ankiecie zagłosowałem na PO,ale w wyborach zagłosuje na RPP.Tylko,że z osobami Twojego pokroju,którzy wszędzie widzą spiski(jakież to typowe dla elektoratu PISu) naprawdę trudno o jakąkolwiek polemikę.Parę osób udowodniło już tutaj,że wklejasz jakieś artykuły których pewnie nawet nie czytasz,ale przynajmniej masz tą radość,że kogoś sprowokujesz i utrwalisz się w przekonaniu,jakim to biednym i ciemiężonym człowiekiem jesteś w obecnej Polsce.
P.S.Aż dziw bierze,że tak dawno nie mówiłeś o znienawidzonej przez Twoją grupę społeczną GW???? (mam nadzieję,że zapoznałeś się z linkiem Baqu w temacie kibicowania).
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Tylko,że z osobami Twojego pokroju,którzy wszędzie widzą spiski(jakież to typowe dla elektoratu PISu)
Przecież przed chwilą CI UDOWODNIŁEM, że media które Cię inspirują KŁAMIĄ CELOWO, no, ale ok, spisek ????
O GW nie musze nic pisac, te głąby dissuja się same, tak jak Ty, pisząc felietony (Michnik wczoraj) nie podając ŻADNEGO argumentu.
Sondaż z wczoraj:
http://palade.pl/index.php?p=1_2_PULS-WYBORCZY
Palikot mnie martwi.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Ja nie zagłosuję. Te wszystkie towarzystwa wzajemnej adoracji nie reprezentują społeczeństwa lecz swoje koterie. Demokracja w obecnej postaci jest fikcją, kampania wyborcza to bitwa na piękne hasła. Żadna partia, która doszła do władzy w &quot;demokratycznej&quot; III RP nie zrealizowała swojego programu wyobrczego. Olewam ich wszystkich. Nie mam zamiaru głosować na żadne &quot;mniejsze zło&quot;, bo nie chcę, by człowiek za którym nie przepadam wycierał sobie gębę moim głosem. W moim przekonaniu tylko jakieś całkowicie oddolne pospolite ruszenie może być szansą na jakiekolwiek zmiany na lepsze, na życiową stabilizację przeciętnych Kowalskich i względny dobrobyt. Na to jednak się nie zanosi, ponieważ ludzie zawiedli się na &quot;Solidarności&quot;.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Sondaż sondażem, widać Polacy są głupi, rozwiając te słowo chodzi mi że naiwni i niedoinformowani. Ja zagłosuję na Kongres Nowej Prawicy. nie patrzę, czy mają małe szanse na Sejm, tylko głosuję ze względu na przekonania, w sondażu nie zaznaczyłem KNP, więc kolejny głos dla Korwina dochodzi ode mnie.
W temacie Nowa Prawica rozwijałem, dlaczego głosuję na nich, można przeczytać, zapraszam na ich strone w googlach znajdziecie Kongres Nowej Prawicy.
Jeszczcze pół żartem pół serio dla nieinteresujących się polityką, którzy mówią że nikt dotychczasowy nie był dobry w polityce. Korwin-Mikke mówił, że wszyscy obecni w Sejmie to złodzieje i 80% powinna siedzieć w więzieniu. Idźmy na Nową Prawicę, listę nr 9, a jeśli nie to ja pójdę w każdym bądź razie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Sondaż sondażem, widać Polacy są głupi, rozwiając te słowo chodzi mi że naiwni i niedoinformowani.
Tutaj masz 100% rację ???? ja ostatnio rozmawiałem z kobietami z którymi mieszkam, 22-23 lata mają dziewuszki - 1 jest kumata w obrębie polityki a 2 totalne tępe strzały.
Te 2 głosowały na &quot;By żyło się lepiej Mirom, Zbychom i Sobiesiakom&quot; i teraz się wstydzą i gdy zapytam je o 1-3 kwestie one milczą albo jest jedna śpiewka:
1) Co to była nocna zmiana i czego dotyczyła - ........ cisza
2) Dlaczego nie zagłosujesz na SLD/PIS/KNP/RPP ? (Bo SLD to czerwoni, PIS to kaczory, KNP nimi przewodzi chory człowiek, Palikot weź........ )
Jak zapytałem dlaczego nie wie na kogo głosować, to czego ona oczekuje, że tak jak ona pomyśli 100tys. studentów i nie zagłosuje.
Uzyskałem odpowiedź, że ona chciała by jej mama więcej zarabiała, by ona jako studentka miała wyższe stypendium, ceny były niższe.
TO ja jej zadałem tylko 1 dodatkowe pytanie - ok zgoda, ale powiedz mi Twoja mama dostanie podwyżkę, Ty większe stypendium tylko powiedz mi skąd wziąć pieniądze? Albo skoro dostaniemy wszyscy podwyżki no to sorry bardzo ceny skoczą bo na czymś to trzeba odbić.
To mnie przeraża wśród młodego pokolenia - dezinformacja, totalny brak orientacji kto jest/był kto, i najważniejsze pytanie skąd brać kasę na obietnice? Dodatkowo jej teksty typu: mnie nie interesuje co się będzie działo w Polsce mnie to nie interesuje (nie ma zamiaru wyjechać, ma zamiar tutaj pracować) - ZGROZA!
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ja jestem z Białegostoku i śmiech na sali to co mówił dziś Sikorski w Białymstoku, wystraszony, polewa otra, jeszcze to co na Twitterze swoim napisał, heh, nie chce mi się cytować, linka dam: https://twitter.com/#!/sikorskiradek
Jakby ktoś nie wiedział to Barbara Kudrycka to nr 1 z PO na Podlasiu

Relacja z wizyty Platformersów w Białymstoku w TVP Białystok, czyli regionalnych wiadomości: Obiektyw z 25.09.2011: http://www.youtube.com/watch?v=wdFcd_LHlZQ&amp;amp;feature=player_embedded

Na tych wyborach zagłosuję za poglądami, walić to, że szanse na dostanie się do Sejmu są małe, i tak pójdę na KNP, na listę nr 9.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Oglądając te dwa filmy z Białegostoku uśmiałem się naprawdę dobrze ???? Sikorski jest burak jakich mało, wiedziałem od dawna teraz tylko się utwierdzam w tym przekonaniu. Szkoda że po tych &quot;manifestacjach&quot; kibiców nadrzędne hasło platformy brzmi : &quot;Głosuj na PO żeby Ci panowie nie rządzili w Polsce&quot; ...dla mnie kpina totalna, skończyły się pomysły? Problem w tym że elektoratu &quot;pisowego&quot; to on sobie nie zjedna nawet takimi tekstami, wiem to chociażby po nastrojach panujących u mnie w pracy. Każdy stary kocha teraz kibiców ???? Jest to śmieszne, ale i trzeba przyznać że elektorat jest to ogromny, gdyby faktycznie kibice zmówili się przeciwko platformie...
http://www.youtube.com/watch?v=TQkSt9JT5eg&amp;amp;feature=share
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
To jest prawdziwy burak, mówię o Sikorskim.
Szkoda,ze jest tu tylko 1 kamera bo trzeba to nagłośnić. Myślałem, że o tym decydują media a nie politycy ale zapomniałem ze to PO i wszystko jasne.
Określanie kibiców jako &quot;&quot;łyse pały&quot; chyba nie przystoi szefowi MSZ? A może się mylę...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie przystoi to raz a dwa jak okrzyki i to chyba pierwszy raz wymierzone w sikorskiego mogą go tak sprokowokawć aby stał i mówił &quot; jesteście słabi&quot; i tak dalej.
To jest do chu...pana Minister Spraw Zagranicznych nie ma co sie dziwić , że rząd PO liże po dupach kogo popadnie jak mają takiego gościa od tych wlasnie spraw to jest już nawet nie śmieszne .
Jego rozmowa na koniec przez komórke też wydatna &quot; trzeba to rozpowszechnic&quot; bo przecież on sobie grzecznie szedl a kibice tacy agresywni ????
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
W drugim filmiku (relacja z Obiektywu w TVP Białystok) w czasie tego filmiku od 0:28 do 0:48 gdzie Radzio chwali PO, że budowana jest droga &quot;ósemka&quot;, a oni sami zdziwieni i nie wiedzieli co powiedzieć, bo to nie ich zasługa, że tą drogę budują, rozwinę, droga miała być pełna od Białegostoku do Warszawy licząca 200km, a kasę Tuski przerzucili na zachód i tylko marne 24,5 km (a nie jak powiedział Tyszkiewicz do Sikorskiego: &quot;ponad trzydzieści&quot;) zostało na Białystok-Jeżewo i 11km na obwodnicę Zambrowa.
Nie będzie drogi ekspresowej Warszawa - Białystok. W zamian PO
zbuduje drogę ekspresową Wrocław - Poznań i Szczecin - Gdańsk oraz
drugą linię metra w Warszawie.
TAK WIĘC ZASŁUGĄ PO JEST TO, ŻE DROGI BIAŁYSTOK-WARSZAWA NIE BĘDZIE, TYLKO MAŁA JEJ CZĄSTKA.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ten wątek już trochę czasu wisi, więc zastanawia mnie dlaczego jeszcze nie doczytałem się dlaczego warto głosować na PO?
Poznaliśmy argumenty za KNP,PiS,RPP ale za PO słownie ani jednego poważnego.
SLD odpuszczę bo wystarczająco wymowny jest wywiad Naczasa i spoty tutaj wrzucane.
Dlatego chętnie przeczytam kilka ciepłych słów o PO i liczę, że ktoś się przełamie i zdradzi dlaczego głosuje na nich.
Może ja pierwszy:
http://www.youtube.com/watch?v=SXTJuWVc0O0&amp;amp;feature=player_embedded#!
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Dla tych, co nie patrzyli w całości rozmowy Korwina-Mikke w radiowej Trójce, tutaj pokazuje najlepszy fragment:
http://www.youtube.com/watch?v=PJfj2pKpJTg&amp;amp;feature=related

Ogólnie już jestem przkonany, że zagłosuję na listę nr 9, czyli KNP.

Wreszcie ktos Tuska nazwal po imieniu
co ci dziennikarze mają w głowach? Czemu sami się cenzurują? Zobaczcie do czego doszło. STRACH POWIEDZIEĆ, CO SIĘ MYŚLI! Brawa dla JKM!
Pomimo tego że nie zawsze się z tym Panem zgadzam to często daję mi chwile humoru kiedy obnaża ten aparat skurwysyński komunistyczny w naszym kraju i mam ogromną nadzieję że wejdzie do sejmu żeby dalej obnażać tych skurw...!
Mówi Wam to coś do myslenia? Jak te PO jest w słupkach nr 1 w Polsce? Paranoja, może to że jestem z Podlasia to tu nie widac, bo wiem, ze Pomorze i Zachód szturmem na PO pójdzie, a tu bieda będzie, nie wspominając że województwo podlaskie jest NAJWIĘKSZYM OBSZAROWO I LUDNOŚCIOWO OKRĘGIEM, z którego się głosuje
dziękuję
 
blads 187

blads

Użytkownik
Ogólnie już jestem przkonany, że zagłosuję na listę nr 9, czyli KNP.
w każdym poście piszesz to samo... no może nie w każdym ale w większości, powiedz po co? Chcesz żebyśmy klaskali uszami z tego powodu? Rozumiem przedstawić swoje poglądy ale agitacja co posta to trochę już za dużo moim zdaniem...
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
w każdym poście piszesz to samo... no może nie w każdym ale w większości, powiedz po co? Chcesz żebyśmy klaskali uszami z tego powodu? Rozumiem przedstawić swoje poglądy ale agitacja co posta to trochę już za dużo moim zdaniem...
Agitacja agitacją, chcę uświadomić ludzi, że są naiwni jak dzieci idąc na PO. Oczywiście, już nie będę pisał, na kogo pójdę, bo i tak ludziom ciężko zmienić swoje myślenie, coś narzucić, do czegoś przekonać. Byli za partią X to dalej bedą za tą partią, bo partia Y wcale nie jest lepsza powiedzą. Wymówka stereotypowa, bardzo prawdobodona. No ale cóż, jacy ludzie taki kraj.

Przywołam piosenkę Stachurskiego:

(...)A ja jaj
Co za ludzie co za kraj
Powiedz mi
Gdzie ten obiecany
wszystkim raj
A ja jaj
Jacy ludzie taki kraj
Uwierz mi że
Nie zrozumie tego nikt
Nie rozumiem tego ja (...)
Tytuł: Taki raj - Stachursky
Słowa: Aldona Dąbrowska, Jacek Łaszczok
Muzyka: Sławomir Sokołowski
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Co do KNP to jak przekrocza te 5% to dostana się do Sejmu ??
O co dokładnie chodziło PKW z tymi 21 okręgami.
Sory za takie pytania , ale parę dni nie ogarniałem nic , ani polityki etc. i nie wiem jak się sprawa skończyła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom