>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Ja chyba zaglosuje na PiS bo to jedyna partia ktora moze wygrac z Paltforma, ktorych pogladow nie lubie, a poglady PiS-u sa mi nawet bliskie
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
zbyt ogólnie..nie wiadomo o czym mówisz..polityka zdrowotna Ci się podoba? To ciekawe, bo to jeden z większych syfów w tym kraju
Może chodziło mu o odpowiedź jakiej udzieliła Minister Zdrowia Ewa Kopacz (pytanie, dlaczego są takie kolejki do lekarzy)
&quot;Bo pacjenci mają zbyt duży i szeroki wachlarz usług i nie mogą się zdecydować&quot;
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Ja chyba zaglosuje na PiS bo to jedyna partia ktora moze wygrac z Paltforma, ktorych pogladow nie lubie, a poglady PiS-u sa mi nawet bliskie
Spakuj książki lepiej do szkoły.
U mnie nie ma KNP. No cóż...chyba muszę dołączyć do wyborców mniejszego zła :-|
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Pokazał to Bronek przy Sarkozym, Merkel.... czy np. Radzio Sikorski... hahaha, ty jesteś z PO??/
ŚMIAĆ SIĘ CHCE JAK SIĘ CZYTA WAS.
Ja nazwiskami nie chciałem sypać i lepiej byłoby dla zwolenników PiSu, bym nie zaczął. A głosuję właśnie ze względu na Sikorskiego - NIKT nie odbierze mu tego, co ma - wykształcenia i obycia w środowisku międzynarodowym, którym bije na głowę wszystkich innych razem wziętych.
Może chodziło mu o odpowiedź jakiej udzieliła Minister Zdrowia Ewa Kopacz (pytanie, dlaczego są takie kolejki do lekarzy)
&quot;Bo pacjenci mają zbyt duży i szeroki wachlarz usług i nie mogą się zdecydować&quot;
Krzysztof - Twoje poglądy ja już znam z poprzednich tematów i tutaj naprawdę nie mam ochoty na dyskusję.
Polityka zdrowotna - oddłużanie szpitali, kroki ku prywatyzacji niebędące prywatyzacją. Krótko mówiąc - postawienie na jakość, a nie ilość. Jasne, że zmienia się powoli, ale tam, gdzie ja się z tym stykam od kilku lat widać niewyobrażalny postęp.

A że gospodarcze kwestie niekonkretnie - ja nikogo nie chcę namawiać, by głosowali na PO. Podobnie jak w przypadku tych szpitali - w sferze, w której ja się na co dzień obracam, a która należy do szeroko pojętych zagadnień gospodarczych, polityka PO spisuje się bez zarzutu.
Jestem gorącym zwolennikiem głosowania pod siebie, a nie pod poglądy. Jeśli nie planujesz zapładniać się in vitro w najbliższym czasie, to co cię obchodzi ta kwestia - z takiego wychodzę założenia we wszystkich sprawach.
No chyba, że ktoś lubi interesować się zanadto życiem innych.. Ale wtedy to rzeczywiście zostaje tylko PiS ????
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
a nazwiskami nie chciałem sypać i lepiej byłoby dla zwolenników PiSu, bym nie zaczął. A głosuję właśnie ze względu na Sikorskiego - NIKT nie odbierze mu tego, co ma - wykształcenia i obycia w środowisku międzynarodowym, którym bije na głowę wszystkich innych razem wziętych.
i dlatego szkoda, że jest w PO, marnuje się tam. Nikt mu nie weźmie tego co ma za granicą, ale niech nie komentuje już więcej tego co dzieje się u nas, wewnątrz kraju.
Jestem gorącym zwolennikiem głosowania pod siebie, a nie pod poglądy. Jeśli nie planujesz zapładniać się in vitro w najbliższym czasie, to co cię obchodzi ta kwestia - z takiego wychodzę założenia we wszystkich sprawach.
Aczkolwiek brak konkretów w kwestiach gospodarczych może nie wyjść na dobre ogółowi społeczeństwa, Tobie, mnie i każdemu innemu na tym forum. Ale podzielam opinię, że głosuje się za partią, której poglądy odpowiadają Tobie pod kątem Twojego życia, a nie tego, czy na drugim końcu Polski ktoś będzie się zapładniał in vitro.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
A głosuję właśnie ze względu na Sikorskiego - NIKT nie odbierze mu tego, co ma - wykształcenia i obycia w środowisku międzynarodowym, którym bije na głowę wszystkich innych razem wziętych.
Glosujesz ze wzgledu na to , że wykształcony? Co z tego? Jesli on daje sie sprowokować kibolom , których nazywa łysymi pałami to jak on negocjuje ważne sprawy dla kraju?
To jest słaby człowiek i słaby minister spr.zagranicznych i taka jest prawda , prawdopodbnie najgorszy buc od lat na tym stanowisku.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Z całym szacunkiem dla rządu PiSu, bo uważam, że był lepszy niż PO, to jednak Fotygi się nie da przebić, podobnie jak pani Hall jako minister edukacji czy Grabarczyka.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Krzysztof - Twoje poglądy ja już znam z poprzednich tematów i tutaj naprawdę nie mam ochoty na dyskusję. Polityka zdrowotna - oddłużanie szpitali, kroki ku prywatyzacji niebędące prywatyzacją. Krótko mówiąc - postawienie na jakość, a nie ilość. Jasne, że zmienia się powoli, ale tam, gdzie ja się z tym stykam od kilku lat widać niewyobrażalny postęp.
Sorki, jestem zwolennikiem PISU, ale nie jestem radykałem. W wielu kwestiach się z programem PISu nie zgadzam - np PIS mówi nie finansowaniu IN VITRO, a ja mówię, że tak - skoro ludzie pragną dziecka i nie mogą z różnych powodów to należy im pomóc.
Resztę przedstaw sobie sam - PIS tworzył prawo dla małych firm i dla obywateli, PO robi ustawy pod elyty yntelygenów i polityków (np o ustawie o dostępie do informacji publicznej).
O reszcie nie muszę pisać - wiele moich znajomych, którzy głosowali na PO ze wstydem przyznają mi rację i teraz rękami i nogami się zapierają, że nie zagłosują na PO.
W świętokrzyskim jest takie powiedzenie ludowe: &quot;Złodziej przez wieś idzie tylko raz!&quot; - tak samo Donek jak sam teraz skomli jak pies i prosi &quot;Chciałbym być 1 jeszcze jedyny raz premierem&quot; - tylko po co? Nie da się jeszcze bardziej zgnoić, upokorzyć i zniszczyć obywateli i gospodarki.
Radzę Ci przyjrzeć się polityce PO, teraz nagle jest wielki pisk bo ludzie są WKUR...NI!! na nich, a każda ich wizyta kończy się gwizdami (Radek Judek Sikorski) obraża kibiców/kiboli, że to są zwolennicy PIS-u (albo łyse pały, jego zachowanie przypomina mi takiego żydka, że w grupie to on weźmie i rzuci kamień przeciwko mniejszej grupie, a jak sam jest to skuli ogon i podkabluje i podkoloryzuje [gdzie tam była agresja :?: To za komuny za nielegalne zbiorowisko pałowali a tutaj za antyrządowe hasła idzie się do paki]) Należy sobie zadać pytanie, czy skoro nie popieram i nie darzę zaufaniem tego rządu to jestem PISIOREM ?
NIE :!: Tam mogli być przedstawiciele i zwolennicy Korwina, Palikota, Pawlaka, Napieralskiego.
Tak samo jak Donka przyparli do muru kibice Jagi i o dziwo w obu przypadkach (kibice Jagi vs Donek i kibice Jagi vs Radek Sikorski) policja nie interweniowała ?
- Dlaczego? Zachęcam do własnych przemyśleń skoro w procesach udowodniono nadużycie władzy (aresztowanie kibiców Jagi za Donek matole......)
Ja nazwiskami nie chciałem sypać i lepiej byłoby dla zwolenników PiSu, bym nie zaczął. A głosuję właśnie ze względu na Sikorskiego - NIKT nie odbierze mu tego, co ma - wykształcenia i obycia w środowisku międzynarodowym, którym bije na głowę wszystkich innych razem wziętych.
Stary tą wypowiedzią niszczysz system :!:
Dam ci 2 przykłady:
1)Możesz być wykształconym yntelygentem i być totalną kanalią człowiekiem nie do życia, który tylko myśli o sobie.
2) Możesz być po zawodówce, mieć racjonalne podejście do wielu rzeczy o których taki yntelygent nie wie i być super człowiekiem.
Radek Sikorski to ma osiągnięcia :?: Ciekawe jakie.
Lepiej powiedz mi co taki koleś może wiedzieć o Polsce i Polakach skoro większość swojego czasu spędzał poza granicami kraju (studia w Oxfordzie) i teraz wraca w glorii chwały, że ma układy i wpływy.
Odpowiedź jest prosta - on ich nie ma, on robi tylko uśmieszki i umie dobrze lizać to i owo.
Rozlicz go z 2 rzeczy:
1) Zniesienie wiz do USA - obiecywał to pokemonek i co :?:
&quot;Problem leży po stronie Amerykańskiej&quot; - to oficjalne stanowisko po 4 latach rządzenia tego nieudacznika.
gratuluję :!: :!: :!:
Powinniśmy zrobić tak jak zrobili Brazylijczycy - skoro wizy dla Brazylijczyków do USA to oni wprowadzili dla koszernych i co :?:
Nagle USA got a big problem...... i momentalnie rozwikłali to.
Tutaj jakby był ktoś z jajami i postawił twardo sprawę - ok wizy dla nas to dla was też, za brak wizy deportacja, kara 5 tys $ i zakaz wstępu do Polski (pomimo bycia w Shengen) i raz dwa by judki z USA rozwikłali ten problem.
2) Kwestia nazwisk i zaniedbania polityki z Litwinami - teraz jesteśmy tam dyskryminowani. Radek mówi, że jest OK - pojedź do Wilna i eksponuj to, że jesteś Polakiem - życzę Ci powodzenia.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ja nazwiskami nie chciałem sypać i lepiej byłoby dla zwolenników PiSu, bym nie zaczął. A głosuję właśnie ze względu na Sikorskiego - NIKT nie odbierze mu tego, co ma - wykształcenia i obycia w środowisku międzynarodowym, którym bije na głowę wszystkich innych razem wziętych.
A mieszkasz w Polsce aktualnie?
Sikorski po Fotydze to najgorszy minister w tym gabinecie od 20 lat, poza podlizywaniem się wszystkim w koło, żadnych konkretnych działań, jego zachowanie i komentowanie wszystkiego na tłiterze jest żałosne ile on ma lat? Jak chce się popisywać i bawić to niech robi to na własny koszt nie na nasz koszt.
To, że Niemcy, Francuzi czy inni politycy zagraniczni poklepują go po plecach i mówią jaki to jest super nie znaczy, że spełnia swoją funkcję, powiedziałbym więcej on bardziej dba o sprawy tych wymienionych niż nasze.
Jeżeli nie zdajesz sobie z tego sprawy to poczytaj może jakiś czas co on wypisuje https://twitter.com/#!/sikorskiradek
Gwarantuje, że dojdziesz do wniosku iż nie jest on &quot;normalny&quot; i dojrzały emocjonalnie.
Może kilka cytatów z ostatnich dni Radzia:
Zapytuję Prezesa Kaczyńskiego, czy zgadza się z GPol, że TU-154 został zestrzelony i jakie kroki proponuje wobec Rosji.
Najmocniejsza scena w 1920 Bitwa Warszawska: Piłsudski dowodzi wojną a grupa prawdziwych patriotów oskarża go o zdradę.
Zamach musiał być
Krewcy sojusznicy PiSu pokazali co potrafią także u nas w Bydgoszczy
W Białymstoku PiS ze skrajną prawicą na granicy przemocy. Ciekawe, że to tu ktoś bezcześci pomniki i dokucza mniejszościom.
W Białymstoku bojówki kiboli skandujące za PiSem. Myślałem, że w tych wyborach chodzi o 300 mld. A chodzi o to, czy rządzić mają łyse pały.
Przecież ten człowiek jest niedorozwinięty, albo taki głupi mimo swojego jak to napisałeś wykształcenia.
Natomiast co do Bronka to przy nim Kaczyński był asem etykiety, mimo że niewiele mogę o nim powiedzieć dobrego.Komorowski merytorycznie jest najgorszym prezydentem jakiego mieliśmy, natomiast wydaje się taki milutki dlatego ludzie go lubią, a to nie o to chodzi w polityce.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Sorki, jestem zwolennikiem PISU, ale nie jestem radykałem. W wielu kwestiach się z programem PISu nie zgadzam - np PIS mówi nie finansowaniu IN VITRO, a ja mówię, że tak - skoro ludzie pragną dziecka i nie mogą z różnych powodów to należy im pomóc.
a ponieważ od in vitro do aborcji w pewnym sensie bardzo blisko to za aborcją też jesteś?
i głosujesz na PiS? ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Niezłe jaja w Sejmie. Grzegorz &quot;słodko pierdzę&quot; Napieralski srając ze strachu na wieść o niekorzystnych sondażach postanowił wyzwać na pojedynek Jana Vincenta Rostowskiego. Tonący brzytwy się chwyta (Napieralski). SLD za rządów Grześka jest tak marne, że jeśli nie twardy elektorat, to pewnie nie załapaliby się na następną kadencję.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Niezłe jaja w Sejmie. Grzegorz &quot;słodko pierdzę&quot; Napieralski srając ze strachu na wieść o niekorzystnych sondażach postanowił wyzwać na pojedynek Jana Vincenta Rostowskiego. Tonący brzytwy się chwyta (Napieralski). SLD za rządów Grześka jest tak marne, że jeśli nie twardy elektorat, to pewnie nie załapaliby się na następną kadencję.
oglądałem 15 minutowy fragment konferencji Vincenta
trzeba przyznać że ładnie wypunktował SLD
i to żebranie SLD żeby media były nieobecne albo tylko na 15 minut/przy pierwszych dwóch pytaniach...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
a ponieważ od in vitro do aborcji w pewnym sensie bardzo blisko to za aborcją też jesteś? i głosujesz na PiS?
W moim odczuciu aborcja jest potrzebna i w obecnym kształcie jest ustawa ok. Jeżeli ktoś chce wyskrobać dziecko dla swojego widzi mi się to jest jego sprawa i lekarz ponosi świadomość moralną i karną.
Jednak jeżeli chodzi o sprawy gospodarki i finansów + wymiar sprawiedliwości + ś.p. profesor Religa wg mnie PIS miał lepszą o ile nie najlepszą pakę - każdy znał się na tym co robił i miał resort (szczególnie do gustu przypadła mi Gilowska - była w PO ale przeszła do PIS, jednak jej poglądy i pomysły są genialne :!: I nie tak jak PO mówi nie da się, nie można, nie umiemy - DA SIĘ :!: i to pokazywała Gilowska)
A nie tak jak jest teraz - Julia Pitera i jej wstrząsający raport - PIS wydał 8zł z publicznych pieniędzy na sardynki w oleju
W moim odczuciu aborcja jest potrzebna i w obecnym kształcie jest ustawa ok. Jeżeli ktoś chce wyskrobać dziecko dla swojego widzi mi się to jest jego sprawa i lekarz ponosi świadomość moralną i karną.
Jednak jeżeli chodzi o sprawy gospodarki i finansów + wymiar sprawiedliwości + ś.p. profesor Religa wg mnie PIS miał lepszą o ile nie najlepszą pakę - każdy znał się na tym co robił i miał resort (szczególnie do gustu przypadła mi Gilowska - była w PO ale przeszła do PIS, jednak jej poglądy i pomysły są genialne :!: I nie tak jak PO mówi nie da się, nie można, nie umiemy - DA SIĘ :!: i to pokazywała Gilowska)
A nie tak jak jest teraz - Julia Pitera i jej wstrząsający raport - PIS wydał 8zł z publicznych pieniędzy na sardynki w oleju [WOW - szok, gigantyczna afera :! ???? - 0 afer wyłapanych (nie mówię o POlesiostwie i pewnej ustawie bo to Donek zamiótł pod dywan a Arułkowicza kupił jak dziwkę na ulicy), 0 malwersantów przyłapanych i osądzonych. Za to ludzi krytykujących władzę i ich dokonania pierwsi do paki zgarniają (antykomor, Donek matole itp).
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W jakim sensie niedaleko jest od in vitro do aborcji?
i tu i tu giną zarodki, myślałem że to oczywiste

W moim odczuciu aborcja jest potrzebna i w obecnym kształcie jest ustawa ok. Jeżeli ktoś chce wyskrobać dziecko dla swojego widzi mi się to jest jego sprawa i lekarz ponosi świadomość moralną i karną.
ja też jestem zadowolony z obecnej ustawy o aborcji, ale dziwi mnie co innego, a mianowicie:
zabijanie w czasie aborcji - dezaprobata, a zabijanie podczas in vitro - zgoda?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Tutaj jakby był ktoś z jajami i postawił twardo sprawę - ok wizy dla nas to dla was też, za brak wizy deportacja, kara 5 tys $ i zakaz wstępu do Polski (pomimo bycia w Shengen) i raz dwa by judki z USA rozwikłali ten problem.
Troszkę się zagalopowałeś, bo układ z Schengen dotyczy tylko i wyłącznie większości krajów europejskich.
Prowadzenie polityki ze Stanami zawsze będzie kwestią bardzo trudną. Z nimi negocjacje wyglądają tak: lecą nasi przedstawiciele do Białego Domu, kilka fotek z Prezydentem, zapewnienia, że jesteśmy ich strategicznym sojusznikiem, ba przyjacielem (!), a jak dojdzie co, do czego to my im pomagamy na całej linii, a oni dają nam jakieś ochłapy, w stylu F16, które są do remontu, śmieszne przetargi i trochę mamony, zapewniając, że już niezwłocznie zniosą wizy... I Polska robi za takiego &quot;przynieś, podaj, pozamiataj&quot;.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Stary tą wypowiedzią niszczysz system :!:
Dam ci 2 przykłady:
1)Możesz być wykształconym yntelygentem i być totalną kanalią człowiekiem nie do życia, który tylko myśli o sobie.
2) Możesz być po zawodówce, mieć racjonalne podejście do wielu rzeczy o których taki yntelygent nie wie i być super człowiekiem.
W zupełności się zgadzam, ale po pierwsze - nie głosuję na jego wykształcenie, tylko to, w czym się ono przydaje. Moim zdaniem to właściwy człowiek na właściwym miejscu i już.
i teraz wraca w glorii chwały, że ma układy i wpływy.
To najważniejsza sprawa w całej polityce międzynarodowej, szeroko rozumianej.
Rozlicz go z 2 rzeczy:
1) Zniesienie wiz do USA - obiecywał to pokemonek i co :?:
2) Kwestia nazwisk i zaniedbania polityki z Litwinami - teraz jesteśmy tam dyskryminowani. Radek mówi, że jest OK - pojedź do Wilna i eksponuj to, że jesteś Polakiem - życzę Ci powodzenia.
Nie rozliczę, bo KOMPLETNIE mnie te dwie sprawy nie interesują. Krzyczysz, jak to zwolennicy PO dali się omamić mediom, a sam zwracasz uwagę na sprawy, które Ciebie nic a nic nie dotyczą (prawdopodobnie). In vitro, aborcja, eutanazja, Litwa - nie zwróciłbyś na to najmniejszej uwagi, gdyby nie media.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Polityka zdrowotna - oddłużanie szpitali, kroki ku prywatyzacji niebędące prywatyzacją. Krótko mówiąc - postawienie na jakość, a nie ilość. Jasne, że zmienia się powoli, ale tam, gdzie ja się z tym stykam od kilku lat widać niewyobrażalny postęp.
A że gospodarcze kwestie niekonkretnie - ja nikogo nie chcę namawiać, by głosowali na PO. Podobnie jak w przypadku tych szpitali - w sferze, w której ja się na co dzień obracam, a która należy do szeroko pojętych zagadnień gospodarczych, polityka PO spisuje się bez zarzutu.
proszę o konkrety kolejny raz
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
a jakie sprawy Cię obchodzą z polityki międzynarodowej w których to Sikorski się wykazał?
http://www.msz.gov.pl/Expos%C3%A9,2011,41979.html
Przeczytaj, proszę. Mnie najbardziej interesuje to, co na Wschód, ale i Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.
proszę o konkrety kolejny raz
To nic wielkiego. Idę dzisiaj do lekarza. Nie prywatnie. Jestem super zadowolony z jego opieki.
Szpital w mojej rodzinnej miejscowości, ok. 20 tys. mieszkańców, kwitnie. Porównując ze stanem sprzed 10 lat - właściwie nie ma porównania.
I mógłbym wymienić jeszcze kilka sytuacji, w których zetknąłem się ze szpitalem, lekarzem, itp. Z każdej z nich jestem zadowolony, więc nie chcę niczego zmieniać. Ze spraw &quot;globalnych&quot; - chociażby sprawa kupna szczepionek na grypę - pełen sukces.
Gospodarka - również skala mikro. Mam dobrą pracę, w perspektywie otwarcie własnego biznesu. Kwestie proceduralne są bardzo ułatwione, nie mam żadnych problemów.
Podoba mi się wykorzystanie funduszy unijnych, to wielka szansa dla takich osób jak ja. Być może negocjacje można było poprowadzić inaczej, ale wątpię, by to poprawiło w jakimś znaczącym stopniu moje możliwości.
Po prostu przestańcie interesować się życiem innych ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom