>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
To nic wielkiego. Idę dzisiaj do lekarza. Nie prywatnie. Jestem super zadowolony z jego opieki. Szpital w mojej rodzinnej miejscowości, ok. 20 tys. mieszkańców, kwitnie. Porównując ze stanem sprzed 10 lat - właściwie nie ma porównania.
i to jest zasługa rządów Platformy? ????
poza tym wciąż zbyt ogólnie - to co napisałeś to jest mydlenie oczu, zero konkretów
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Głosuj na PiS, spoko
Daj spokój wypowiadasz się jak dziecko.
Kto nie z PO ten z PiS-u chyba za dużo propagandy i Ci się udziela.
Co do tych argumentów za PO to lejesz wodę i nic więcej.
W tym temacie nie było żadnych konkretów, dlaczego warto zagłosować na PO, żadnych pokazanych decyzji, zmian czy konkretnych ustaw, reform, same populistyczne hasła bo jest dobrze, bo nie kaczory bo to sramto.
Czy to tak trudno napisać konkretnie o co Tobie chodzi? Bo jeżeli chciałeś zakomunikować, że głosujesz na PO to przyjęliśmy i nie potępiamy tylko chcielibyśmy wiedzieć dlaczego, może sami się przekonamy do nich :grin:
Z tym Sikorskim to już kompletna mogiła, co on załatwił dla nas, bo w brew temu co napisałeś, że wizerunek jest najważniejszy w tym ministerstwie to wcale tak nie jest, nie wystarczy świecić zębami.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Daj spokój wypowiadasz się jak dziecko.
Kto nie z PO ten z PiS-u chyba za dużo propagandy i Ci się udziela.
Co do tych argumentów za PO to lejesz wodę i nic więcej.
W tym temacie nie było żadnych konkretów, dlaczego warto zagłosować na PO, żadnych pokazanych decyzji, zmian czy konkretnych ustaw, reform, same populistyczne hasła bo jest dobrze, bo nie kaczory bo to sramto.
Czy to tak trudno napisać konkretnie o co Tobie chodzi? Bo jeżeli chciałeś zakomunikować, że głosujesz na PO to przyjęliśmy i nie potępiamy tylko chcielibyśmy wiedzieć dlaczego, może sami się przekonamy do nich :grin:
Z tym Sikorskim to już kompletna mogiła, co on załatwił dla nas, bo w brew temu co napisałeś, że wizerunek jest najważniejszy w tym ministerstwie to wcale tak nie jest, nie wystarczy świecić zębami.
Ależ ja Ci wymieniłem konkrety, które są dla mnie ważne. Chcesz znać moje choroby albo miejsce pracy? Do niczego Cię nie chcę przekonywać, a tym bardziej zmuszać. Tak jak napisałeś - po prostu zakomunikowałem o tym, bo nie widzę kompletnie żadnego sensu rozmowy o polityce w takiej, jak tu mamy formie. Dobrze wiem, że moje wypowiedzi nie przekonają innych osób wypowiadających się tu, a Ci, których mogłyby one przekonać, po prostu tu nie zaglądają. Z tego samego powodu nie wyciągam błędów czy absurdów innych partii, bo to nie ma kompletnie żadnego sensu na tym poziomie.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ależ ja Ci wymieniłem konkrety, które są dla mnie ważne. Chcesz znać moje choroby albo miejsce pracy? Do niczego Cię nie chcę przekonywać, a ty
Ale do oddania głosu służy ankieta, natomiast my chętnie byśmy poznali uargumentowanie dla oddanego głosu i chodzi o to o nic więcej.
Temat służy do dyskusji o polityce, więc dyskutujemy.
A co do konkretów to napisałeś, że jest dobrze ze służbą zdrowia, lepiej niż 10 lat temu, napisałeś że Sikorski jest bardzo dobrym ministrem, ale nie napisałeś dlaczego jakie działania, jakie decyzje to spowodowały.
Zdanie oczywiście każdy może mieć swoje.
Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem. Z pozdrowieniami dla Fabika.
To już było poruszane 100 razy, przejdźmy dalej, jeżeli mielibyśmy czepiać się tego co obiecali czy mówili politycy to należałoby do urn wrzucać granaty a nie karty.
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Imponuje mi spokój i argumentacja Aerts.
Ludzie nie wyciągajcie błędów PIS-u i ich obietnic. O ile mainstream nie wyprał mi mózgu to obecną ekipą rządzącą od 4 lat jest Platforma Obywatelska a premierem jest Donald Tusk - i błagam zwolenników jego partii jakie są osiągnięcia tego rządu :?:
Nikt do k... nędzy nie potrafi mi ich wymienić :!: :!: :!:
Może rozliczymy jeszcze co osiągnął Leszek Miller, i Tadeusz Mazowiecki co :?:
Jeżeli argumentem jest &quot;spokój wewnętrzny&quot;, &quot;dobra polityka zagraniczna&quot; to wymieńcie mi co osiągnęliśmy na tych polach :?:
Bo do mnie przemawiają liczby, fakty a nie tanie hasełka w postaci &quot;bo nie PIS, bo nie Kaczory&quot; a wrzucanie wszystkich do 1 worka i nazywanie kogoś łysą pałą - to nie przystoi :!:
Dla mnie jedynym dobrym akcentem jest ustawa o nie paleniu w miejscach publicznych a reszta to dno :!:
W szczególności umowa gazowa, gaz z łupków, (20% w rękach Łukoilu i Gazpromu), Autostrady przepłacone, stadiony najdroższe na świecie. Podatki Vat&#39;s up. A przypomnę słowa Donka
&quot;Jeżeli jakaś osoba będzie za podniesieniem podatków to proszę mi wierzyć to będzie jej ostatni dzień w partii&quot; - dziękuję nie mam pytań. Resztę niech każdy sobie pomyśli co i jak. Dla mnie to najgorszy rząd i ludzie - chciwi, dwulicowi, głupi z gigantycznym przemysłem typu media + internet za plecami.
Ale coś w Polakach pękło.
Jeszcze 3 miesiące temu donek mówił : &quot; Hehe Platforma nie ma z kim przegrac ponad 50%&quot;
No ale sądny dzień 9 października, kiedy odstawimy PO od korytka
A co do obietnic: Wpiszcie sobie w youtube: Bronek o co wam chodzi.
Podatki 3 x 19%, podatek liniowy, obniżka podatków i co?
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Są to moje pierwsze wybory. W sumie oczekiwałem na oddanie tego głosu od bardzo dawna i zawsze śledziłem głosowanie moich rodziców i siostry z dużym zainteresowaniem całą sprawą. Jako tegoroczny maturzysta będę mógł w tym roku oddać swój pierwszy głos w wyborach - i ten głos pójdzie na Prawo i Sprawiedliwość.
Nigdy nie podobało mi się podejście osób w moim wieku do polityki, którzy swoje poglądy opierają na strasznie banalnych sprawach typu : Kaczor jest zły, agresywny - przeczy sam sobie, obiecuje, a potem nic nie robi - więc na niego nie zagłosuje.
Przez 4 lata rządów PO nie poprawiło się w tym państwie zupełnie nic co mógłbym uznać na plus. Nie interesują mnie brednie o zielonych wyspach na mapie Europy i cała propaganda sukcesu Donalda Tuska i całej Platformy Obywatelskiej. Po pierwsze - nie oszukujmy się - czasy rządzenia Tuska nastały na rozwój infrastruktury przed Euro 2012. Pompowanie pieniędzy w ten wielki turniej jak i całe przygotowania do tego wydarzenia. Wybudowane stadiony, ciągła i mozolna budowa dróg - to sprawy które zawdzięczamy tylko i wyłącznie wyborowi Polski i Ukrainy na organizatorów Euro 2012.
Co złego zrobiła PO, że straciła w moich oczach i nie oddam na nich swojego głosu?
- Po pierwsze sytuacja z ustawą anty-hazardową, która strasznie godzi w polski sport. Chodzi tutaj o sponsorów takich klubów jak Wisła Kraków, Lech Poznań. Bukmacherzy pompują największe pieniądze w kluby i są wielką szansą na rozwój m.in polskiej piłki. Wszyscy wiemy o co tutaj chodzi, bo jesteśmy powiązani z bukami.
- Zamykanie stadionów oraz kibiców, którzy wyrażają swoje poglądy, które nie podobają się partii rządzącej. To po prostu nie dopuszczalne, każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy oczywiście w granicach przyzwoitości. Zamykanie stadionów zamiast wyłapywania przestępców stadionowych, masowa odpowiedzialność w XXI wieku, przecież to po prostu jeden wielki śmiech i pokaz nieudolności naszej władzy.
- Oprócz spraw sportowych m.in zlikwidowanie programu &quot;Rodzina na swoim&quot;, gdzie państwo wspierało młodych, którzy zaczynali swój start w dorosłym życiu - mowa tutaj o mieszkaniach.
- Płatny drugi kierunek studiów - zamykanie drogi młodzieży, która chce się uczyć i osiągnąć w swoim życiu więcej niż inni. Czemu niszczy się upór młodych ludzi, którzy kiedyś chcą być kimś? Nie każdy ma pieniądze na pokrycie kosztów związanych ze studiami dziennymi i dodatkowo opłatą za 2 kierunek.
Czemu wybieram PiS?
- Jak można zauważyć PiS jest najbardziej krytykowaną partią w Polsce. Platforma piastuje teraz władzę i zachowuje się jak partia opozycyjna. Nie jest w stanie powiedzieć wyborcom co takiego zrobiła, przez 4 lata rządzenia tym krajem i broni się argumentami typu &quot;Jesteśmy lepsi niż PiS, bo ...&quot; i porównuje się ciągle z tą partią. PO nie jest w opozycji, tylko partią rządzącą i musi spowiadać się społeczeństwu, które dało jej tą władzę.
Chce przywrócenia programu &quot;Rodzina na swoim&quot;. Uważam, że pomysł ze zwiększeniem liczby godzin historii w szkołach jest pomysłem bardzo dobrym. Gołym okiem widać, że pojęcie patriotyzm w dzisiejszych czasach zanika, a na lekcjach historii w szkołach, brakuje czasu, aby rozmawiać o Polsce. Jestem za wzmocnieniem polskiej armii, żeby stała się chodź trochę niezależna od pomocy innych państw.
Uważam, że PiS jako jedyna partia, która w tych wyborach ma szanse odnieść sukces jest w stanie dobrać się w końcu do wszystkich tych, którzy przez wiele lat niszczyli i okradali Nasze państwo. Miejmy nadzieje, że w tych wyborach nieudolna Platforma Obywatelska odejdzie od władzy i stery za naszym państwem obejmie partia, która będzie potrafiła wziąć pełną odpowiedzialność za swoje czyny.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
właściwie zgadzam się z kainem, oprócz:
- Płatny drugi kierunek studiów - zamykanie drogi młodzieży, która chce się uczyć i osiągnąć w swoim życiu więcej niż inni. Czemu niszczy się upór młodych ludzi, którzy kiedyś chcą być kimś? Nie każdy ma pieniądze na pokrycie kosztów związanych ze studiami dziennymi i dodatkowo opłatą za 2 kierunek.
Pomyślałem dokładnie to samo, kiedy pomysł usłyszałem po raz pierwszy. Bo moim zdaniem, trzeba ograniczyć liczbę studentów, a nie zmniejszać szansę najzdolniejszym.
Ale po przemyśleniach i zgłębieniu tej ustawy ciut bardziej doszedłem do wniosku, że ten pomysł jednak jest całkiem niezły.
Po pierwsze najzdolniejsi i tak nie będą płacić, wystarczy odpowiednia średnia.
Po drugie teraz najważniejsze nie są dwa kierunki studiów - zrób jeden a dobrze, złap się na dobre praktyki, staże, kursy, zdobądź certyfikaty i doświadczenie, a i dobra praca się znajdzie szybciej niż po dwóch kierunkach bez doświadczenia i innych rzeczy którymi możesz się zarekomendować.
I żeby nie było jestem całkowicie antyplatformowy, aczkolwiek ta część ustawy (można powiedzieć, że ona dotyczy mnie jako studenta) jest dla mnie zdecydowanie do zaakceptowania. Nie ogranicza nikomu szans, a zmniejsza szanse ludzi, którzy chodzą na te studia dla zrobienia dwóch kierunków jak najmniejszym nakładem sił.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Co do studiów, to jak już wspominałem powinny być płatne (i to nie mało) zeby takie tarło jak teraz nie szło na studia tylko sie do roboty wzięli.

Bezpłatne powinny być wtedy, gdy dany uczeń jest wybitnie zdolny czy np bardzo dobrze zdał egzaminy wstępne (ktore powinny byc koniecznoscia-i do tego powinny być trudne) lub ma dochód na jedną osobę nie przekraczający np 500zł.

Mozecie tu mnie zbluzgac, ale i tak faktem jest ze w dzisiejszych czasach pierwszy lepszy debil idzie na studia, z kolei ludzie, ktorzy myślą wiedzą, ze to bezsensu, na studia opłacało się isc gdy był przepych w zawodówkach, a teraz? Mało kto idzie do &#39;&#39;zety&#39;&#39; a szkoda... Moj jeden kumpel bo zawodówce zarabia na PANSTWOWEJ posadce 4000 na miesiąc, mało? Ale idioci co ida na kier. typu zarzadzanie, marketing itd mysla ze po 5 latach studiów beda mieli wiecej, otóż-jestescie w błedzie... ????
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Jakbym w tej chwili miał możliwość wyboru liceum też poszedłbym prawdopodobnie do zawodówki ;) maturę później bym zrobił w trybie zaocznym, ot tak żeby było ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja podzielam niektóre zdania odnośnie studiów.
Studia może nie powinny być płatne, ale powinno być więcej limitów na kierunki typu:
pedagogika i wszystkie pochodne, zarządzanie i marketing, politologia.
Powinno się jeszcze bardziej promować Politechniki i szkoły zawodowe, dzisiaj brakuje rąk do pracy w zwykłych zawodach typu murarz, cieśla, spawacz itp oraz wykwalifikowanej kadry inżynierów (chemia, fizyka, IT, budownictwo, przemysł), a najbardziej boli brak styku na linii duże firmy + studenci (praktyka).
Prawda jest taka, że powinno się nam tak jak Niemcom wpajać od małego, że ciężka praca, praktyki popłacają.
A co do kierunków humanistycznych - no sorry nie chcę nikogo obrazić czy coś, ale np w Kielcach rok w rok ponad 300-400 osób kończy pedagogikę/resocjalizację no i prawda taka, nie każdy z nich otrzyma ciepłą posadkę nauczyciela, wiemy jaka jest sytuacja z przyrostem naturalnym i z liczbą godzin, którą musi przepracować nauczyciel.
Jestem za dość radykalnym ograniczeniem przywilejów dla nauczycieli/rolników/służb mundurowych, a jeżeli tak to wprowadźmy warunki takie jak całej UE (np ustawowe ceny skupu tak jak w Niemczech- bo ceny mamy nawet wyższe niż unijne, wtedy rolnicy będą happy bo to oni zarobią godziwie tyle ile potrzeba i nawet zwykły niewydolny ZUS opłaca, a nie pośrednicy nie zarobią- taka prawda), nauczyciel nie będzie pracował 18h/tyg i ok 1800-2000zł na rączkę, lecz chociaż 30-32 godziny/tyg. Ja podzielam niektóre zdania odnośnie studiów.
Studia może nie powinny być płatne, ale powinno być więcej limitów na kierunki typu:
pedagogika i wszystkie pochodne, zarządzanie i marketing, politologia.
Powinno się jeszcze bardziej promować Politechniki i szkoły zawodowe, dzisiaj brakuje rąk do pracy w zwykłych zawodach typu murarz, cieśla, spawacz itp oraz wykwalifikowanej kadry inżynierów (chemia, fizyka, IT, budownictwo, przemysł), a najbardziej boli brak styku na linii duże firmy + studenci (praktyka).
Prawda jest taka, że powinno się nam tak jak Niemcom wpajać od małego, że ciężka praca, praktyki popłacają.
A co do kierunków humanistycznych - no sorry nie chcę nikogo obrazić czy coś, ale np w Kielcach rok w rok ponad 300-400 osób kończy pedagogikę/resocjalizację no i prawda taka, nie każdy z nich otrzyma ciepłą posadkę nauczyciela, wiemy jaka jest sytuacja z przyrostem naturalnym i z liczbą godzin, którą musi przepracować nauczyciel.
Jestem za dość radykalnym ograniczeniem przywilejów dla nauczycieli/rolników/służb mundurowych, a jeżeli tak to wprowadźmy warunki takie jak całej UE (np ustawowe ceny skupu tak jak w Niemczech- bo ceny mamy nawet wyższe niż unijne, wtedy rolnicy będą happy bo to oni zarobią godziwie tyle ile potrzeba i nawet zwykły niewydolny ZUS opłaca, a nie pośrednicy nie zarobią- taka prawda), nauczyciel nie będzie pracował 18h/tyg i ok 1800-2000zł na rączkę, lecz chociaż 30-32 godziny/tyg. [tak tak wiem wiem, sprawdzanie prac, przygotowywanie materiałów, no ale sorry ode mnie z mojej rodzinnej miejscowości nauczycielka jedzie na 2 etaty [25 lat doświadczenia, dodatek za wychowawstwo, dodatek za pracę na terenie wiejskim, dodatek za wysługę lat) ma różne dodatki jest nauczycielem dyplomowanym (czy jakoś tam najwyższy stopień) i ona ma ok 7600-8000zł netto na rękę :!: :!: :!:
Policjant &gt;45 roku życia do prac biurowych i trzymać go jeszcze dłużej, nas nie stać na takie obciążenia. Takie jest moja zdanie na temat &quot;wynagrodzeń&quot; i traktowania zawodów. (Niestety minęły czasy gdy nauczyciele byli towarem mega mega mega deficytowym i dlatego im wprowadzono takie &quot;przywileje&quot;).
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Nauczyciele to baaardzo ciężki temat. Popatrz na to z innej strony, zabierzesz im przywileje i co? Nie będzie chętnych na nauczycieli, na etaty będą łapali się Ci najsłabsi, żeby mieć jakąkolwiek pracę, a przy najbliższej możliwej okazji odlecą na lepszą posadkę. Kiepska kadra i duża rotacja na stanowiskach. Chcesz, żeby tak miały Twoje dzieci w szkole? Już teraz Ci, którzy teraz są na stażach praktykach czy zaraz po studiach prezentują żenujący poziom nauczania, jak zabierzesz świadczenia itp. to będzie tragedia i będziemy mieli coraz głupsze społeczeństwo, bądź co bądź dziecko samo się wszystkiego nie nauczy. A w nauczycielkę z pensją 8tys nawet na dwóch etatach nie wierzę, dodatek za pracę na wsi na pewno nie ma 2 - 3tys., a przy pensji 7500zł na rękę okazałoby się, że nauczyciel ma jakieś 13tys. bez odliczania podatków - niemożliwe. Dobrzy nauczyciele dalej są towarem mega deficytowym, niestety i nie ma na to rady, raczej podnieść prestiż zawodu nauczyciela tak, aby ludziom inteligentnym chciało się pracować w tym zawodzie, bo w tej chwili to za te 2000zł na rękę pracuje mnóstwo niewykwalifikowanych pedagogów bo studiach w stylu Wyższej Szkoły Wypasu Owiec, i mają dyplom ! hurra ! Zresztą Uniwerki Pedagogiczne to poziom też jest jaki jest, chociażby ten krakowski, dostaje się tam na większość kierunków niemal każdy.
A 32 godz. tygodniowo? Przepraszam jakim cudem chcesz to zrobić? A co z dodatkowymi zajęciami, kółkami zainteresowań, pomocy najlepszym uczniom w nauce do np. olimpiad przedmiotowych? To ma się odbywać przepraszam o 19 czy kiedy? Chyba, że takie rzeczy są wliczane, to sorry.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
A 32 godz. tygodniowo? Przepraszam jakim cudem chcesz to zrobić? A co z dodatkowymi zajęciami, kółkami zainteresowań, pomocy najlepszym uczniom w nauce do np. olimpiad przedmiotowych? To ma się odbywać przepraszam o 19 czy kiedy? Chyba, że takie rzeczy są wliczane, to sorry.
Zgadzam się z Tobą, ale zrozum kilka kwestii.
Jeżeli dalej będziemy utrzymywali tyle przywilejów to niestety na Twoją emeryturę w połowie Twoich lat pracy już braknie. Po 2 - jeżeli ograniczymy liczbę chętnych na te studia to pozostanie Ci grupka lepiej wyedukowanych nauczycieli, no sorki jeżeli ma być nadwyżka 30tys. nauczycieli rocznie, to wolę mieć ok 4-5tys. nadwyżki ale za lepszą pensję i z powołaniem - taka prawda. Zostaną Ci którzy są najlepsi i dla których to nie jest skok na ciepłą posadkę i byle jakie nauczanie.
Co do szkół prywatnych nie wypowiadam się - to jest żenujące dosłownie mały odsetek tych szkół prezentuje jakiś poziom.
Co do kółek zainteresowania, olimpiad itp to za to mają nauczyciele płacone.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
No ja wolę żeby zostawić te świadczenia co są i kształcić dwa razy mniej pedagogów za to takich, którzy będą potrafili coś przekazać moim dzieciom, pokazać im, że liczy się i wiedza i umiejętności. Wówczas niech mają nawet większe pensje. Według mnie problem leży w tej chwili w poziomie studiów pedagogicznych i podobnych i w tym, że jest na nich zbyt dużo ludzi z łapanki niemal.
Uczelnie prywatne zlikwidować wpizdu, a u mnie jeszcze kandydaci się chwalą, że przyczyniają się do rozwoju takich szkół w regionie. Eh...
 
K 0

ko0l

Użytkownik
kain. - a co zrobił PiS jak rządził? oprócz tego, że zwiększyła się biurokracja i dalej zadłużali państwo? O pieniądzach nie mówił, a słyszeliśmy tylko jak to trzeba iść z motyką na słońce (Niemcy, Rosja, USA)...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
że zwiększyła się biurokracja i dalej zadłużali państwo
Jasne. Wzrost biurokracje o 30% akurat wystepowal za rzadow PO. Ludzie nie rzucajcie hasel niczym nie podpartych prawdą. Lubicie z ryja Sikorskiego ok głosujcie ale nie piszcie takich bzdur przypisujac jedno drugim.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
kain. - a co zrobił PiS jak rządził? oprócz tego, że zwiększyła się biurokracja i dalej zadłużali państwo? O pieniądzach nie mówił, a słyszeliśmy tylko jak to trzeba iść z motyką na słońce (Niemcy, Rosja, USA)...
Kolejny list rozpaczy od Grzecha &quot;ręce na pokład&quot; trollować na forum i wychwalać pod niebiosa Tuska i jego bandę.
PIS - zmniejszył obciążenia płacowe (składka emerytalna), poprawił szacunek do godła, wartości patriotycznych, chciał rozliczyć Sobiesiaków, Rychów, Zbychów, zmniejszył rozrzutność poprzez pomysł wydawania tych samych środków z mniejszego źródła.
Podniósł wynagrodzenia pielęgniarkom i lekarzom, budżetówka miała wzrost płac, mieli zapięty budżet i nie zadłużali nas, deficyt był najmniejszy i malał, dług publiczny malał.
Polityka pro rodzinna (becikowe, pomysł LPR , wykonanie koalicji)
Zaostrzenie kar dla przestępców. Sądy 24h.
Twarde negocjacje z UE i nie podpisywanie tego co podsunie nam pod nos KE i PE.
A Donek zapytany czy przeczytał traktat reformujący i wie o co w nim biega zrobił ???? ???? ????
I można wymieniać i wymieniać, lepiej powiedz co zrobiło PO? Wymień mi na kartce (ona pozostanie pusta.....)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom