>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lepiej sobie popatrz do jakich wymysłów doszedł Donek, ustawa o dostępie do informacji to kolejna droga do zakneblowania ust niewygodnym dziennikarzom oraz dostępu do informacji, teraz elyty Donków, Bronków, Zdzichów, Mirów i Sobiesiaków będą mogły wiedzieć o tym i tamtym, a znając życie po wyborach politycy odwrócą się plecami i każą się pocałować w d.....
Skoro mam wybór między POlszewizmem i tworzeniem medialno informacyjnej komuny to ja dziękuję ;/
Becikowe tak czy siak jakoś przyczyniło się do tego, że małżeństwa chętniej decydowały się na dziecko, problem jest inny - PŁACA :!: Wielu Polaków robi za przysłowiowe 1200-1500zł/netto zapierniczając w pocie czoła i ledwo starcza, tutaj upatrywał bym podstaw do odpowiedzi, dlaczego Polacy nie decydują się na potomstwo.

Teraz całe medialne towarzystwo wzajemnej adoracji i tolerancji (Wojewódzkie i inne łachudry) próbują swoim autorytetem wpłynąć i wyprać mózgi młodym ludziom - ale tu suprise, ludzie (młodzi) potrafią łączyć fakty i porównywać liczby.
A liczby są bezwzględne dla tego &quot;rządu&quot; - polityka robienia dobrze sąsiadom i myślenia o Europie jako całości pogłębia 2 obrazy :
1- coraz bogatszy zachód
2 - postępującą pauperyzację obywateli Polskich.
Keep going - wybierajmy &quot;mniejsze zło&quot; a ostatni niech zgasi światło.

Nam nie potrzeba cukierkowego pajaca kłamcy ale gościa z jajami, który pierdyknie w stół i powie dość, i zrobi reformy finansów publicznych, przestanie lizać tyłem zachodowi a swoich obywateli gnębić (przykład Węgry), na Polskiej scenie politycznej są 2-3 takie osoby ale na 100% nie jest tą osobą Donald Tusk.

Twoja odpowiedź jak zawsze bardzo łączy się z tym co do Ciebie napisałem.

Twój problem jest taki, że wytknąłem Ci, że przypisujesz PiSowi nie ich zasługi, podobnie jak Kurski, a Ty to od razu narzekasz na Tuska, zamiast odpowiedzieć na argumenty, które ludzie wysuwam.

Ja o tym, że ludzie w Norwegii nie chcą kary śmierci dla tamtego pajaca co strzelał, to Ty mi o systemie gospodarczym Norwegii.

Ja o tym, że przypisujesz PiSowi coś przeciwko czemu głosowali, to Ty mi o PO.

Nie obchodzi mnie w tym momencie PO. Mówisz, że przemawiają do Ciebie liczby, to Ci je podałem. Spróbujmy więc jeszcze raz:

Więc masz dane i liczby, więc o czym Ty pi****lisz, że zasługą PiSu jest polityka prorodzinna. Jakie wykonanie koalicji, jak PiS głosował przeciw :?:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wspomagając jakoś może Twoją walkę z wiatrakiem, Olo, wspomnę, iż wzrost zamożności społeczeństwa, nie idzie w parze z przyrostem naturalnym.
problem jest inny - PŁACA :!: Wielu Polaków robi za przysłowiowe 1200-1500zł/netto zapierniczając w pocie czoła i ledwo starcza, tutaj upatrywał bym podstaw do odpowiedzi, dlaczego Polacy nie decydują się na potomstwo.
===
A widzieliście zestawienie budżetów uwzględniających wyborcze obietnice? Pomijając wcześniejsze nieprawdy polityków (wszystkich, bez wyjątku), tutaj Tusk jest szczery i jasno mówi, co można będzie zrobić, a czego nie. Dla mnie to jest po prostu bardziej normalny człowiek niż pozostali liderzy liczących się partii.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
A widzieliście zestawienie budżetów uwzględniających wyborcze obietnice? Pomijając wcześniejsze nieprawdy polityków (wszystkich, bez wyjątku), tutaj Tusk jest szczery i jasno mówi, co można będzie zrobić, a czego nie. Dla mnie to jest po prostu bardziej normalny człowiek niż pozostali liderzy liczących się partii.
Hmm a nie zastanawiasz się dlaczego teraz mówi prawdę?
Może powiem Ci, bo tylko on i Vincent wiedzą jaka jest faktyczna sytuacja finansowa, obawiam się że jest dużo gorsza niż ta, o której wiemy.
Po 2 jeżeli PO obiecałoby to samo co 4 lata temu to nikt już by na to nie poszedł.Natomiast ciekawą sprawą jest program PO w którym nie ma kompletnie nic(czyt.żadnych odważnych reform), więc obawiam się, że jeżeli wygra PO to będą to kolejne 4 lata lenistwa i strachu przed reformami.
Co do PiS-u to nie różni się on niczym od Po,SLD i PSL jeżeli chodzi o obiecywanie, więc kalkulacje czyj plan jest kosztowniejszy można między bajki włożyć, bo to nie ma przełożenia na rzeczywistość.Podejrzewam, że 4 lata temu nikt nie policzył ile będą kosztować obietnice PO?Teraz już niestety wiemy ile kosztowały.
I tak źle i tak niedobrze, nieważne czy PO czy PiS bo to w gruncie rzeczy nie ma znaczenia, zamienić Tuska z Kaczyńskim(bo tylko liderami się one różnią), posłów wymieszać i nikt nie pozna, który gdzie był.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
na Polskiej scenie politycznej są 2-3 takie osoby ale na 100% nie jest tą osobą Donald Tusk.
Janusz Korwin-Mikke i kto jeszcze? sam w swoim programie ma na początku ze bedzie wzorował sie na Wegrzech...

Rybinski ewentualnie ale on ponoc APOLITYCZNY jest ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Trzeba zagłoswać na kogoś spoza Bandy Czworga (PO-PiS-PSL-SLD), głównie tylko dlatego by namieszać! Ja oddam głos prawdopodonie na Nową Prawicę, bo to najbardziej wolnosciowy ruch. Palitot niby chce ograniczenia biurokracji, co też jest dobre, ale idzie z ludzmi którzy są odpadem SLD wiec bardzo wątpię w jego obietnice, natomiast PJN też ma sporo wolnościowych haseł, ale ponieważ wywodzą się z socjalistycznego PiS też trudno im zaufać, ale jak dostaną sie do sejmu kosztem znanych twarzy PiS czy PO to byłoby dobrze. Zamieszanie sceną policzytną jest konieczne!
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Gościem programu &quot;Tomasz Lis na żywo&quot; będzie dziś prezes PiS Jarosław Kaczyński
Informację podał serwis &quot;Kampania na żywo&quot;. Program będzie wyemitowany o 21.45 w TVP 2.
Kaczyński miał już zaproszenie do programu Lisa na początku września. Wtedy miało dojść do debaty z Donaldem Tuskiem. Prezes PiS z zaproszenia nie skorzystał. Lis rozmawiał wtedy tylko z premierem.
Dziennikarz &quot;Wydarzeń&quot; Polsatu Tomasz Machała uważa, że program przesądzi o wyniku wyborów. &quot;Będzie to starcie prezesa PiS z jednym z najostrzejszych PiS krytyków. Jeżeli Lis nie będzie umiał wieczorem udowodnić, że Kaczyński jest niebezpieczny, że zagraża demokracji, że oznacza &#39;scenariusz grecki&#39; i smoleńskie szaleństwo, to nikt tego już nie udowodni&quot; - napisał na swoim blogu.
Odniosła się do tego znana blogerka Kataryna. &quot;Tomasz Machała zapowiada dzisiejszy wywiad Lisa z Kaczyńskim jak starcie dwóch polityków, a nie wywiad dziennikarza z politykiem. Znamienne. Odmówienie debaty Tuskowi i godzenie się na debatę z Lisem to błąd, który Kaczyńskiego może dużo kosztować. Zamiast rozliczać Tuska z władzy, pozwoli się Lisowi rozliczać z opozycyjności. Wygrany w tej debacie już jest Tusk&quot; - przekonuje.
http://www.rp.pl/artykul/10,726870-Kaczynski-w-programie-Tomasz-Lis-na-zywo.html
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dziennikarz telewizji publicznej i naczelny opiniotwórczego pisma będzie debatował w swoim programie z liderem opozycji.

Polityczne standardy w Polsce nie przestają zadziwiać
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Platforma jest żałosna razem z ich ostatnim spotem. Gdzieś ostatnia jakiejś wielkiej znawczyni politolog bardzo się nie podobało, że w spocie PiS, była wzmianka o rządach Platformy. A jak teraz platfusy cały swój żałosny spot zrobili anty to już na pewno jest okej. Jeszcze to powiązanie kiboli, szczególnie tych &quot;kopiących w kręgosłup kobietę z Polsatu&quot;, z PiSem jest w ogóle żałosne.
Oni pójdą na wybory, a Ty ?!
Mam nadzieję, że dzisiaj Jarosław da radę w starciu z Lisem i w niedzielę wieczorem Donald mocno się zdziwi wynikami wyborów.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Ciekawy był dzisiejszy program &quot;Tomasz lis na żywo&quot; lis został zmasakrowany. A jego nieudolna próba manipulacji przy wątku Ilonie Klejnowskskiej dowodzi tylko tego jak zmanipulowane są media w tym kraju!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Lis jako dziennikarz jest po dzisiejszym skończony, umarł za Platformę ????
Stary lis, a nerwy puszczały na lewo i prawo. Złamał wszelkie zasady dziennikarstwa. Oglądam ten program częściej niż rzadziej i to od dłuższego czasu, ale takiego Lisa to jeszcze nie widziałem. Jarosław go zniszczył
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Lis jako dziennikarz jest po dzisiejszym skończony, umarł za Platformę ????
Stary lis, a nerwy puszczały na lewo i prawo. Złamał wszelkie zasady dziennikarstwa. Oglądam ten program częściej niż rzadziej i to od dłuższego czasu, ale takiego Lisa to jeszcze nie widziałem. Jarosław go zniszczył
Może sam Kaczyński to go nie zniszczył, ale raczej to sam Lis się zniszczył. Ewidentnie na siłę chciał pogrążyć Kaczyńskiego, a nie zauważył że sam się pogrąża.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Też oglądałem ten program i zdecydowanie popieram kolegów wyżej.
Kaczyński po prostu znokautował bezradnego Lisa, a nerwy z niego uchodziły z każdej możliwej strony.
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Lis przegrał to debatę na starcie wychodząc z takim nastawieniem, pienił się co niemiara, napięcie na twarzy od początku do końca, przerywał zaraz po rozpoczęciu własnego pytania jakby nie chciał usłyszeć odpowiedzi. Takiego Lisa to jeszcze chyba nie było.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Piana na gębie u Lisa, nigdy go takie podcurvionego nie widziałem, ale jak prowadził rozmowę to żenujące.Takie pytania jak o pistolet z 91 roku, wypowiedź Rydzyka czy też błądzenie i ośmieszenie się z tą kobietą i jej okręgiem to zapewne takie jak powinien zadawać dziennikarz, fundamentalne pytania dla przyszłości kraju.
Jedna osoba chciała rozmawiać jako tako merytorycznie, nie sądziłem, że to Lis nie podejmie tej konwencji.Był żałosny.
Czytam też inne fora i co cieszy to, że inni mają podobne odczucia i również są zniesmaczeni postawą Lisa.
Btw. nie czytam Wprost, ale ostatnio trafiłem w wersji elektronicznej i ściągnąłem no i tam podobny klimat tekstów, Wojewódzki też dał po garach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom