>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Kongres nowej prawicy jaki wynik tu uzyskuje ???? Palikot lepszy niż PO ???? OBOP by się załamał ???? Ja cholera wciąż nie wiem na kogo zagłosować. Niby RPP ma niektóre pomysły dobre, ale inne jak strzał w kolano (jak brak podatku dla rodzin +3 dzieci o_O). Szkoda że nie ma Partii Ludzi Normalnych, Bez Chorób Psychicznych. W obecnej sytuacji mieliby mój głos.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Niestety Partia Ludzi Normalnych nie ma racji bytu, bo wszystkie inne partie głównie myślą o PLN-ach. Choroby psychiczne możnaby stwierdzić u kilku przedstawicieli różnych formacji, ale u niemal 90% obecna jest choroba &quot;na władzę&quot;.

Jesteśmy w głębokiej DE jeśli chodzi o wybory poczynając od tego kogo mamy faktycznie do wyboru, a kończąc na upośledzonej ordynacji.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Najlepsze, że każdy głos na małe partie, które do sejmu się nie dostaną to de facto głos na największe partie - PO i PiS, bo to na ich korzyść pójdą te głosy. Koło się zamyka - nie chcemy na nich glosować, głosujemy na małych i i tak to oni dostają nasze głosy ????
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Oglądam właśnie powtórkę Lisa i normalnie szok ...
Kompromitacja w jego wykonaniu. Od samego początku ataki na Jarka i na wszystkie możliwe sposoby udowodnienia wszystkiego. Chyba ani jednego pozytywnego pytania nie było. Zero debaty o Polsce czy wyborach tylko ciągłe ataki i wytykanie błędów aby tylko złapać Jarka. Bez jaj, no na maksa bufon dzisiaj. Słoma aż z butów wychodziła i para z uszu. No masakra w wykonaniu Lisa , co chłop wyczynia to aż żal patrzeć na niego.
Wiadomo było że on za PO no ale w taki sposób żeby prowadzić program to szok . Teksty że coś nie przypada premierowi, ciągłe wytykanie a Tuska to głaszcze po głowie.
Tragiczna postawa Lisa, od dzisiaj stracił wszystko w moich oczach bo to pokazało jego prawdziwe oblicze. Coś ala sprzedawczyk bo chyba jego rola w tym programie była jedna , aby zniszczyć totalnie jarka bo jest ryzyko że osiągnie dobry wynik .
Pytanie : Czemu Pan nie chce przyjść do studia i zmiaźdźyć Premiera Tuska, bo nic mu się nie udało i by pan go zmiaźdźył w minutę . No co dłużej trwa ten program to Lis coraz bardziej kipi i coraz bardziej chce rozwalić na kawałki Jarka. Najgorsza rozmowa jaką chyba widziałem polityczna.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie wiem co sie dzieje z Kaczyńskim, kto wczoraj widział rozmowe-debate ten zauważył, ja przed chwilą widziałem konferencje na temat polskiej wsi. Jest wyluzowany na maksa, spokojny i pewny siebie, od czasu do czasu zażartuje, troche za często insynuuje, ale trudno go czymś zaskoczyć, bo na wszystko ma odpowiedź. Może robić wrażenie na niezdecydowanych, podobno 20-30% wyborców.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Część osób widzę umie z kulturą dyskutować na temat bieżących wydarzeń. Kilka postów skasowałem, następnym razem jak zobaczę jakieś infantylne celowe przekręcanie nazwisk osób publicznych będą to kartki lub ban na cały Hyde Park.
Kultura na tym forum nie dotyczy tylko nie obrażania klubów, zawodników itp. Dotyczy również polityków, dziennikarzy - nie każdy ma takie same sympatie polityczne ale chwała tym, którzy bez inwektyw potrafią dyskutować.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Na temat &quot; debaty&quot; w programie Lisa rzeczywiście wiele pisać nie trzeba .
Kaczynski spokojny i rzeczowy a Lis nie wystapil w roli gospodarza - publicysty a w roli przedstawiciela Tuska.
Takie mamy media w Polsce , w sumie dobrze , że taka błazenada sie odbyła być może choć małemo % ludzi uzmysłowi telewizyjny bełkot i zaczną samodzielnie myśleć.
O ile pamietam badytą także nazwał Starucha na co Kaczyński odpowiedział iż za bandyte go nie uważa.
Wspomniane wpadki o &quot; panu doktorze&quot; czy przytaczanie ( specjalnie, czy z braku wiedzy?) słupków procentowych błędnych przy rządach PISu to już jawny skandal.

I bardzo dobre słowa co do tekstu stania na baczność i wspomnieniu o Żydach czy Francuzach.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Zagłosuję na KNP. Jest to jedyna prawicowa partia która startuje w wyborach stąd wybór prosty, choć nie wszystko w Nowej Prawicy mi się podoba. Banda czworga odpada w przedbiegach, nie tylko dlatego że działa na szkodę państwa, w zasadzie każda z tych partii ma coś grubego na sumieniu, o ustawie hazardowej nawet nie wspominając. Poza tym wybór ogranicza się do PJN które pokazuje w kampanii że jest amatorskim klubikiem oraz lewicowych PPP (ogarnijcie Młodzież Kontra z zeszłej niedzieli, był przedstawiciel, jechali gorzej niż z przysłowiową burą suką) oraz RPP któremu mimo najdziwniejszych, niepokojących i wątpliwych kmiotków na listach wyborczych życzę wprowadzenia paru posłów do sejmu.
Co do Nowej Prawicy, ma od A do Z prawicowe poglądy i to mi wystarcza. Z jednej strony liberalizm gospodarczy: wolny rynek, uproszczenia w systemie podatkowym, z drugiej konserwatyzm obyczajowy (jeszcze kilka miesięcy temu byłem przeciwnikiem legalizacji miękkich narkotyków). Na plus także pragmatyzm w polityce międzynarodowej i polityka zrównoważenia budżetu, czyli dwa punkty których prawdopodobnie nie ruszy żadna partia. Bliżej mi do tej partii też ze względu na uznanie i szacunek wobec wartości katolickich.
Wspomniałem na początku że nie we wszystkim się zgadzam z KNP. Nie jestem przekonany co do polityki w stosunkach rodzic-dziecko (dobrowolne posyłanie dzieci do szkoły). Minus także za brak obowiązku zapinania pasów, co jest oczywiście detalem, ale wartym by wspomnieć. Kompletnie nie po drodze mi z karą śmierci, uważam to za pójście na łatwiznę zamiast poprawić system działania więzień.
Janusz Korwin Mikke ma ponadto, podobnie jak ja, ultra-czuły detektor głupoty co także skłania mnie do głosowania na jego partię.
Z czystym sumieniem głos na Kongres Nowej Prawicy.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
To co zaobserwowałem w ostatnich dniach, te wszystkie pseudo gwiazdki i znane z tego, że są znane twory medialne, które próbują wmówić ludziom, że jedyna słuszna opcja to PO i tak się zastanawiam co na nich wpłynęło, że robią to teraz w taki bezpośredni sposób?
Czego te samozwańcze autorytety dla ubogich intelektualnie i światopoglądowo(a jest ich niemało od sportowców, dziennikarzy do &quot;aktorów&quot; i &quot;bohaterów&quot; narodowych) tak kurczowo trzymają się właśnie PO?
Mam kilka teorii ale chciałbym najpierw poznać wasze zdanie na ten temat.
Prawica Rzeczpospolitej to jaka partia ?
Podejrzewam, że konserwatywna światopoglądowo, patriotyczna i socjalna gospodarczo czyli taki narodowy socjalizm wersji mocno light, mylę się?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Do wyborców KNP: http://wybieramknp.pl/poradnik/jak_zaglosowac-gdzie_dojechac.html

Pofatygujcie sie proszę jezeli w waszym okręgu nie mozna na nich głosować. Pobierzcie znajomych ziomków zeby tez głosowali, ja juz kilkanascie osob prosiłem, bo w moim okregu mozna głosować do sejmu, niestety do senatu już nie, ale coś poradze ????


@up: wlasnie, oby Korwin dostał teraz te ponad 2 % beda wybory uniewaznione, nowe wiosną i wtedy moge sie założyc ze po takich cyrkach wejdzie na pewno !! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom