>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Żadnych granic. PJN z Wiśniewskim


Autor: (AT)



Kolejna partia angażuje gwiazdę show biznesu do kampanii wyborczej. Po tym, jak PSL pokazał się dziś na konferencji prasowej ze swoją kandydatką - śpiewaczką operową Alicją Węgorzewską, w podobnym stylu wystąpił PJN.

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, pojawił się na konferencji prasowej partii Polska Jest Najważniejsza. Piosenkarz razem z Pawłem Poncyljuszem krytykuje zapisy ustawy hazardowej, dotyczące pokera.

Wiśniewski wystąpił na konferencji PJN jako prezes Polskiego Związku Pokera. Gwiazdor wspierany przez partię Pawła Kowala chce bronić tego sportu przed wrzucaniem do jednego worka z ruletką.

(money.pl)
Co za konie siedzą w tym klubiku?
Jak było głosowanie to 1 poseł był przeciw zmianie ustawy o grach hazardowych.
Teraz kampania to inaczej ćwierkają.
 
K 0

ko0l

Użytkownik
BukmacherTSW, Krzysztof1985 - uśmiałem się co nie miara, widać jak jesteście płascy uważając, że jeśli ktoś nie jest za PiSem to jest za PO. Mój głos oddam na jedyną PRAWDZIWĄ prawice w Polsce - Kongres Nowej Prawicy.

Biurokracja powiększyła się znacznie za rządów PO, ale wcześniej PIS jej NIE ZMNIEJSZYŁ, jest to fakt nie podważalny.

Krzysztof, PiS nie zadłużał Polski? Zadłużał, tylko mniej niż PO ale ZADŁUŻAŁ ZNACZNIE, mogę Ci to przedstawić, ale z chęcia zobaczę jak Ty mi przedstawisz dokument (fakt) który mówi, że Ty masz rację. Czekam. Polityka pro rodzinna - bez komentarza. Patriotyzm mówisz, czytałem jak wypowiadał się Kaczyński o nacjonalistach np. MW. Uważa ich za nie spełna rozumu, tylko jakby się coś działa to właśnie prawdziwi patrioci pójdą do walki m.in MW, ONR. Patriotyzm to nie pojawianie się w kościele i wieszanie za sobą flag biało czerwonych pokazujących jaki on nie jest (ma ludzi od PR, dobrze wiedzą jak dotrzeć do głupiego polskiego narodu, a niestety to jest większość jak na razie). Jeśli patriotą nazywasz kogoś (Lech Kaczyński - PiS) kto podpisał traktat Lizboński to jest mi za Ciebie wstyd. Twarde negocjacje w UE? Proszę Cie, na niego każdy miał brzydko mówiąc &quot;wyjebane&quot;, nie miał nic do gadania, zwykły pionek rzucający słowa na wiatr.

Zastanów się co piszesz następnym razem, może kiedyś zrozumiesz co to znaczy patriotyzm, życzę Ci tego.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
PiS nie zadłużał Polski? Zadłużał, tylko mniej niż PO ale ZADŁUŻAŁ ZNACZNIE
Jeśli dobrze kojarzę, to za rządów PiS dług publiczny wzrósł o 60 mld. Co przy obniżeniu podatków i składki rentowej oraz deficycie budżetowym najmniejszym w dekadzie nie jest tragicznym wynikiem.
Polityka pro rodzinna - bez komentarza.
Aha.
Patriotyzm mówisz, czytałem jak wypowiadał się Kaczyński o nacjonalistach np. MW. Uważa ich za nie spełna rozumu, tylko jakby się coś działa to właśnie prawdziwi patrioci pójdą do walki m.in MW, ONR.
Podaj link. Też chętnie poczytam.
Jeśli patriotą nazywasz kogoś (Lech Kaczyński - PiS) kto podpisał traktat Lizboński to jest mi za Ciebie wstyd.
Gdzie był wtedy guru JKM, gdzie była w wtedy JEDYNA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA ? Nigdzie nie słyszałem wtedy wsparcia dla Lecha Kaczyńskiego który wstrzymywał podpisanie TL, tylko same naciski, ale oczywiście teraz jesteście pierwsi w oskarżeniach.
może kiedyś zrozumiesz co to znaczy patriotyzm
Wytłumacz, może zrozumiemy.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
ko0l - do mnie przemawiają fakty i dane oraz liczby, na wykresie zamieszczonym kiedyś przez politykę były &quot;podsumowania&quot; poszczególnych rządów.
Jakoś za rządów złego Jarka deficyt się kurczył lawinowo szybko, deficyt też zmniejszał (pomimo trendu z roku na rok coraz większy) No ale czymże jest 60mld przy 450mld Donka prawda?
Czym jest gigantyczna afera za 8zł a czym za 10mld zł
 
K 0

ko0l

Użytkownik
Prawicy nie było w sejmie, jak zacny Pan Fabik raczy zauważyć. Przedłużanie podpisania tego traktatu było robione specjalnie, i kto mądry wyciagnie wnioski dlaczego. Co do polityki pro rodzinnej, że coś w niej robił PiS, świetnie obrazuje to filmik wrzucony przez Olo. Cała banda czworga to złodzieje i oszuści. Ale telewizja publiczna dobrze maskuje, jak widać jeszcze ciemna masa u nas jest. Macie prawo, to głosujcie dalej na słownego patriotę vel &quot;Nie bedę premierem jak mój brat zostanie prezydentem&quot;. Nikt z tych partii nie jest w stanie zrobić dobrego dla Polski, banda idiotów, która tylko chcę się nachapać z naszych kieszeni - wszyscy Ci rządzili i byli przy okrągłym stole!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
ko0l - do mnie przemawiają fakty i dane oraz liczby, na wykresie zamieszczonym kiedyś przez politykę były &quot;podsumowania&quot; poszczególnych rządów.
Jakoś za rządów złego Jarka deficyt się kurczył lawinowo szybko, deficyt też zmniejszał (pomimo trendu z roku na rok coraz większy) No ale czymże jest 60mld przy 450mld Donka prawda?
Czym jest gigantyczna afera za 8zł a czym za 10mld zł


No to w powyższym filmiku Roman podaje Ci liczy, które właśnie świadczą o tym jak bardzo zasługą PiSu jest polityka prorodzinna.

Jeżeli nie chce Ci się oglądać filmiku to masz liczby:

- za ulgą prorodzinną 1200 zł/dziecko - z PiSu tak - 1 poseł za, 135 przeciw, nie głosowało 15,

- becikowe - z PiSu masz - 2 posłów za, reszta przeciw albo nie głosowała,

Więc masz dane i liczby, więc o czym Ty pi****lisz, że zasługą PiSu jest polityka prorodzinna. Jakie wykonanie koalicji, jak PiS głosował przeciw :?:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Parę wpisów z tego tematu zostało usuniętych.
Proszę o merytoryczną dyskusję na bazie faktów, bez osobistych wycieczek. W innym wypadku temat trzeba będzie zamknąć, a postawy łamiące regulamin ukarać.
Pozdrawiam
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
Gdzie był wtedy guru JKM, gdzie była w wtedy JEDYNA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA ? Nigdzie nie słyszałem wtedy wsparcia dla Lecha Kaczyńskiego który wstrzymywał podpisanie TL, tylko same naciski, ale oczywiście teraz jesteście pierwsi w oskarżeniach.
A co ma do tego JKM. Ludzie nie po to wybierają prezydenta, żeby on odstawiał jakieś szopki, albo podpisuje się traktat, albo nie, a nie czeka na jakieś naciski.


Co do becikowego - jeżeli ktoś zdecydował się na dziecko z powodu otrzymania zapomogi w wysokości 1200 zł to życzę powodzenia ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
- za ulgą prorodzinną 1200 zł/dziecko - z PiSu tak - 1 poseł za, 135 przeciw, nie głosowało 15, - becikowe - z PiSu masz - 2 posłów za, reszta przeciw albo nie głosowała,
To akurat nazwałbym zaletą, bo te ulgi i becikowe to wyrzucanie pieniędzy w błoto i nie ma żadnego, nawet najmniejszego przełożenia na politykę prorodzinną, ma natomiast na stan budżetu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To akurat nazwałbym zaletą, bo te ulgi i becikowe to wyrzucanie pieniędzy w błoto i nie ma żadnego, nawet najmniejszego przełożenia na politykę prorodzinną, ma natomiast na stan budżetu.

Dobrze, ale niech w takim razie kolega tu nie opowiada bzdur, że to PiS wprowadził i to ich zasługa.

Nie oceniam słuszności tych ulg i becikowych tylko wymysły Krzysia.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
To akurat nazwałbym zaletą, bo te ulgi i becikowe to wyrzucanie pieniędzy w błoto i nie ma żadnego, nawet najmniejszego przełożenia na politykę prorodzinną, ma natomiast na stan budżetu.
bardziej na stan budzetu ma wpływ jak to JKM mowił redystrybucja podatkowa czyli wszestkie te zasiłkil, chorobowe, pieniadze na start firmy itd. to jest niepotrzebne... nie mówiać o setkach tysiecy ***** robiących urzedników w dobie komputerów internetu itd...


e/ co do becikowego to nie wiem za bardzo na jakiej to zasadzie, ale jak matka i ojciec nie ma pracy to panstwo mogloby cos tam skrobnąć...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Skandaliczne potraktowanie kibiców Wisły
Data publikacji: 29-09-2011 23:24
Do skandalu doszło w trakcie wpuszczania kibiców Wisły na stadion Twente. Około pięćdziesięciu osób zostało bezpodstawnie oskarżonych o posiadanie fałszywych voucherów, które pod stadionem wymieniane były na bilety na mecz. Osoby te bez możliwości wytłumaczenia się przewieziono do aresztu.
Fot. Maks Michalczak

Po sprawdzeniu voucherów okazało się, że były one oryginalne, a co za tym idzie, tłumaczenia kibiców Wisły były prawdziwe. Reakcja służb porządkowych wobec fanów Białej Gwiazdy nie była więc w żaden sposób uzasadniona, a skierowanie do aresztu kibiców Wisły na podstawie nieprawdziwych zarzutów trzeba nazwać skandalem. Było to najgorsze, chociaż nie jedyne, potraktowanie kibiców Wisły poniżej wszelkiej krytyki.
Władze Twente przyznały się do błędu w opisywanej przez nas sprawie. Wisła Kraków całe zajście bezpośrednio po meczu zgłosiła do przedstawicieli UEFA i zostało opisane w raporcie delegata. Klub zgłosił też skargę do polskiej ambasady w Holandii i na policji.
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Tę sprawę Donald i Radziu S. mają w dupie, ale jak chodzi o &quot;kiboli&quot; to pierwsi przeciwko nim.
 
t.t 5

t.t

Użytkownik
Korwinn
Tylko nalezy glosowac na skrajne partie takie jak Kogres Nowej Prawicy na czele z Korwinem Mikka.
Jezeli ktos chce sobie poczytac np o faktycznej sytuacjii Polskich finasow i nie tylko powinien ssobie poczytac http://urbas.blog.onet.pl/o co robi banda zlodziei wola o pomste do nieba.
Niech sobie poczytaja zwlaszcza ci ktorzy chca glosoawac na PO, PiS i inne scierwa.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Napisze może ktoś jeszcze jakieś dobre słowo o PO, wybory coraz bliżej a tutaj jak nie było argumentów za tak nie ma ich dalej.
Jak słyszę w tv jak przed wyborami całe chórki medialnych gwiazd popierają PO to zastanawiam się jaki mają w tym biznes?Ma ktoś jakieś propozycje, bo z ich argumentacji wynika niewiele.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
http://mediowo.salon24.pl/347326,tusk-nie-chce-gazety-polskiej ;)
+
Droga Pani Doktor
Z całego serca życzę Pani zwycięstwa wyborczego w Krakowie! To życzenie jest bardzo osobiste i bardzo prywatne. Od dawna nie jestem uczestnikiem polityki, a partyjne emocje zwolenników PiS i PO są mi kompletnie obce. Ale tym bardziej nieustannie czekam na jakąś odnowę i naprawę tak kiepskiej obecnie polskiej polityki. W osobie Pani Doktor widzę pewną nadzieję. W Pani godnej i roztropnej postawie w trudnych ostatnich miesiącach. Ale pragnąłbym też bardzo, aby Pani obecność w polityce utrwaliła pamięć o śp.Januszu - Pani wybitnym Mężu, a moim serdecznym Przyjacielu.
Z serdecznymi pozdrowieniami.
Jan Rokita
Kraków
http://wpolityce.pl/wydarzenia/15626-jan-rokita-wsparl-kandydature-zuzanny-kurtyki-z-calego-serca-zycze-pani-zwyciestwa-wyborczego-w-krakowie
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie oceniam słuszności tych ulg i becikowych tylko wymysły Krzysia.
Lepiej sobie popatrz do jakich wymysłów doszedł Donek, ustawa o dostępie do informacji to kolejna droga do zakneblowania ust niewygodnym dziennikarzom oraz dostępu do informacji, teraz elyty Donków, Bronków, Zdzichów, Mirów i Sobiesiaków będą mogły wiedzieć o tym i tamtym, a znając życie po wyborach politycy odwrócą się plecami i każą się pocałować w d.....
Skoro mam wybór między POlszewizmem i tworzeniem medialno informacyjnej komuny to ja dziękuję ;/
Becikowe tak czy siak jakoś przyczyniło się do tego, że małżeństwa chętniej decydowały się na dziecko, problem jest inny - PŁACA :!: Wielu Polaków robi za przysłowiowe 1200-1500zł/netto zapierniczając w pocie czoła i ledwo starcza, tutaj upatrywał bym podstaw do odpowiedzi, dlaczego Polacy nie decydują się na potomstwo.
Teraz całe medialne towarzystwo wzajemnej adoracji i tolerancji (Wojewódzkie i inne łachudry) próbują swoim autorytetem wpłynąć i wyprać mózgi młodym ludziom - ale tu suprise, ludzie (młodzi) potrafią łączyć fakty i porównywać liczby.
A liczby są bezwzględne dla tego &quot;rządu&quot; - polityka robienia dobrze sąsiadom i myślenia o Europie jako całości pogłębia 2 obrazy :
1- coraz bogatszy zachód
2 - postępującą pauperyzację obywateli Polskich.
Keep going - wybierajmy &quot;mniejsze zło&quot; a ostatni niech zgasi światło.
Nam nie potrzeba cukierkowego pajaca kłamcy ale gościa z jajami, który pierdyknie w stół i powie dość, i zrobi reformy finansów publicznych, przestanie lizać tyłem zachodowi a swoich obywateli gnębić (przykład Węgry), na Polskiej scenie politycznej są 2-3 takie osoby ale na 100% nie jest tą osobą Donald Tusk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom