>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
T 0

trk

Użytkownik
WKONCU ;) jest pierwsze wyplata , co prawda czekam jescze na 2 zalegle wyplaty ale teraz jest juz jakas nadzieje przynajmniej ;)
Ktos kiedys pisal ze MB tez cos oszukuje ze kasa znika i w ogole jakies przeboje . Mial ktos kiedys jakies niemile doswiadczenia ?? ZAstanawiam sie czy nie przezucic sie na to MB ale niew eim czy sa pewni i zaufani. Pozatym wyplata na karte tam jest chyba dosyc drogawa
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
w końcu
również doczekałem się kasy na koncie
12 dni czekania to fakt ale nie zrezygnuje z tego buka ze względu na oferte
i zakłady live po prostu zdarzył im się problem i tyle
rozwiązaniem będzie wpłacanie i wypłacanie przez moneybookers
ktoś wie ile czasu wypłacają przez mb?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
również doczekałem się kasy na koncie
12 dni czekania to fakt ale nie zrezygnuje z tego buka ze względu na oferte
i zakłady live po prostu zdarzył im się problem i tyle
rozwiązaniem będzie wpłacanie i wypłacanie przez moneybookers
ktoś wie ile czasu wypłacają przez mb?
1-2 dni. Na konto bankowe z reguły też szybko wypłacają. A teraz był taki zator. Wszystkim kasa dziś ruszyła.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
ja na mb czekalem zawsze nie dluzej niz 24h .. a co do konta bankowego to najczesciej mam dzien czy dwa pozniej zalezy o ktorej sie zleci, nie czekalem nigdy dluzej niz 3 dni, no a teraz czekalem dwa tygodnie.. mnie to strasznie denerwuje ze kontakt z nimi jest slaby, czat jest praktycznie nieosiagalny,a jezeli napiszesz meila to odpisuja albo w nocy albo na drugi dzien, ogolnie wiekszych zastrzezen do tego buka nie mam ,ale jest tyle do wyboru,ze raczej z niego rezygnuje,sa lepsze, kwestia wyboru.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dostaliscie juz wszystkie zalegle wyplaty czy jeszcze na cos czekacie??
Z tego co czytałem to niektórzy nie dostali jeszcze wszystkich wypłat. Co ciekawsze zlecone te wcześniej nie przyszły. A ten późniejsze dotarły.
Takie info &quot;z innych miejsc&quot; ;)
 
W 0

willi

Użytkownik
wypłata z Unibet na MB - ?????
zalozylem sobie konto na Unibecie, niestety nie mialem szczescia w obstawianiu wiec pieniadze raczej przegrywalem niz wygrywalem. Wczoraj udalo mi sie w koncu wygrac jakas znaczniejsza kwote i postanowilem ze ja wyplace zeby nie bylo jak zwykle ???? .
Chcialem zlecic wyplate na MB jednak caly proces zatrzymywal mi sie pewnym miejscu - wyswietlenia sie info?payment.iovation.transaction.denied? i pieniadze nie wychodzily tylko caly czas zostawaly na koncie Unibetu.
Dzis kontaktowalem sie z supportem i tam dowiedzialem sie ze musza zweryfikowac moje konto i w tym celu prosza o przeslanie kserokopii dowodu osobistego oraz wyciagu z konta bankowego.
Wlasnego konta bankowego nie posiadam, dowod osobisty zeskanowalem i wyslalem.
Nastepnie otrzymalem info z suportu:
&quot;Uprzejmie informuję , że po uzyskaniu informacji od naszego Wydziału Finansowego Pana konto pozostało zablokowane ze względu na naruszenie naszego regulaminu. W związku ze środkami, które pozostały na koncie nasz Wydział Finansowy zleci Pana wypłatę na osobiste konto bankowe, tylko w przypadku gdy otrzymamy kserokopię takiego rachunku pokazującego Pana dane osobowe oraz numer konta bankowego. Jeśli nie posiada Pan własnego rachunku bankowego bardzo proszę o założenie konta w najbliższej placówce banku, w celu zrealizowania wypłaty.&quot;
Teraz moje konto Unibet jest zablokowane tak ze nie moge sie na nie logowac.
Przeczytalem ponownie regulamin Unibet bo wydawalo mi sie ze w zadnym punkcie niema mowy o tym ze musze miec swoje konto bankowe aby moc sie zarejestrowac i grac.
w regulaminie jest cos takiego:
3.10
Wypłaty z Konta w Unibet dokonywane są za pomocą przelewów kierowanych do Właściciela Konta albo przelewane na konto bankowe prowadzone na nazwisko Właściciela Konta w Unibet, w zależności od dokonanego przez niego rozporządzenia.

...a wyplata na MB to chyba wlasnie taki przelew kierowany do Wlasciciela Konta.


Powiedzcie czy mam racje i co zrobic bo dla mnie ta cala sprawa jest conajmniej dziwna.
 
I 0

imeusz

Użytkownik
wypłata w Unibet
Witam założyłem niedawno konto w Unibet i Ciekawi mnie jak zlecam wypłatę na konto bankowe to moge zmienić na inną osobę co jest podana jako właściciel kona
 
I 0

imeusz

Użytkownik
Problem z wpłatą
wpłaciłęm pieniądze przelewem nie było podane co wpisać w tytule więc wpisałem swój nr. gracza ale coś mi to nie pasowało i napisałem do unibet a oni mi odpisali że w tytule ma być jakiś nr referencyjny pieniądzewpłaciłem w sobote na poczcie i jeszcze nie wplyneły. Co może się z tymi pieniędzmi stać?
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Ja wplacilem poprzez przelewy24 2 godziny temu 50zl i nic nie ma dalej.. mial ktos juz taki problem? Zawsze jak wplacalem to kilka sekund i kasa jest????
 
W 0

wozi234

Użytkownik
a ja mam taki problem :/ dziś na poczcie wpłaciłem na konto unibet 40 PLN - na stronie interbookie pisało że taki maja lmit min- na stronie unibet w jednym miejscu jest ze maja 80 a w innym że nie ma limitu wiec co jest grane? i jeśli rzeczywisicie limit min jest 80 to co się stanie z moimi pieniędzmi?...:-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom