>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
T 0

trk

Użytkownik
WKONCU ;) jest pierwsze wyplata , co prawda czekam jescze na 2 zalegle wyplaty ale teraz jest juz jakas nadzieje przynajmniej ;)
Ktos kiedys pisal ze MB tez cos oszukuje ze kasa znika i w ogole jakies przeboje . Mial ktos kiedys jakies niemile doswiadczenia ?? ZAstanawiam sie czy nie przezucic sie na to MB ale niew eim czy sa pewni i zaufani. Pozatym wyplata na karte tam jest chyba dosyc drogawa
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
w końcu
również doczekałem się kasy na koncie
12 dni czekania to fakt ale nie zrezygnuje z tego buka ze względu na oferte
i zakłady live po prostu zdarzył im się problem i tyle
rozwiązaniem będzie wpłacanie i wypłacanie przez moneybookers
ktoś wie ile czasu wypłacają przez mb?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
również doczekałem się kasy na koncie
12 dni czekania to fakt ale nie zrezygnuje z tego buka ze względu na oferte
i zakłady live po prostu zdarzył im się problem i tyle
rozwiązaniem będzie wpłacanie i wypłacanie przez moneybookers
ktoś wie ile czasu wypłacają przez mb?
1-2 dni. Na konto bankowe z reguły też szybko wypłacają. A teraz był taki zator. Wszystkim kasa dziś ruszyła.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
ja na mb czekalem zawsze nie dluzej niz 24h .. a co do konta bankowego to najczesciej mam dzien czy dwa pozniej zalezy o ktorej sie zleci, nie czekalem nigdy dluzej niz 3 dni, no a teraz czekalem dwa tygodnie.. mnie to strasznie denerwuje ze kontakt z nimi jest slaby, czat jest praktycznie nieosiagalny,a jezeli napiszesz meila to odpisuja albo w nocy albo na drugi dzien, ogolnie wiekszych zastrzezen do tego buka nie mam ,ale jest tyle do wyboru,ze raczej z niego rezygnuje,sa lepsze, kwestia wyboru.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dostaliscie juz wszystkie zalegle wyplaty czy jeszcze na cos czekacie??
Z tego co czytałem to niektórzy nie dostali jeszcze wszystkich wypłat. Co ciekawsze zlecone te wcześniej nie przyszły. A ten późniejsze dotarły.
Takie info &quot;z innych miejsc&quot; ;)
 
W 0

willi

Użytkownik
wypłata z Unibet na MB - ?????
zalozylem sobie konto na Unibecie, niestety nie mialem szczescia w obstawianiu wiec pieniadze raczej przegrywalem niz wygrywalem. Wczoraj udalo mi sie w koncu wygrac jakas znaczniejsza kwote i postanowilem ze ja wyplace zeby nie bylo jak zwykle ???? .
Chcialem zlecic wyplate na MB jednak caly proces zatrzymywal mi sie pewnym miejscu - wyswietlenia sie info?payment.iovation.transaction.denied? i pieniadze nie wychodzily tylko caly czas zostawaly na koncie Unibetu.
Dzis kontaktowalem sie z supportem i tam dowiedzialem sie ze musza zweryfikowac moje konto i w tym celu prosza o przeslanie kserokopii dowodu osobistego oraz wyciagu z konta bankowego.
Wlasnego konta bankowego nie posiadam, dowod osobisty zeskanowalem i wyslalem.
Nastepnie otrzymalem info z suportu:
&quot;Uprzejmie informuję , że po uzyskaniu informacji od naszego Wydziału Finansowego Pana konto pozostało zablokowane ze względu na naruszenie naszego regulaminu. W związku ze środkami, które pozostały na koncie nasz Wydział Finansowy zleci Pana wypłatę na osobiste konto bankowe, tylko w przypadku gdy otrzymamy kserokopię takiego rachunku pokazującego Pana dane osobowe oraz numer konta bankowego. Jeśli nie posiada Pan własnego rachunku bankowego bardzo proszę o założenie konta w najbliższej placówce banku, w celu zrealizowania wypłaty.&quot;
Teraz moje konto Unibet jest zablokowane tak ze nie moge sie na nie logowac.
Przeczytalem ponownie regulamin Unibet bo wydawalo mi sie ze w zadnym punkcie niema mowy o tym ze musze miec swoje konto bankowe aby moc sie zarejestrowac i grac.
w regulaminie jest cos takiego:
3.10
Wypłaty z Konta w Unibet dokonywane są za pomocą przelewów kierowanych do Właściciela Konta albo przelewane na konto bankowe prowadzone na nazwisko Właściciela Konta w Unibet, w zależności od dokonanego przez niego rozporządzenia.

...a wyplata na MB to chyba wlasnie taki przelew kierowany do Wlasciciela Konta.


Powiedzcie czy mam racje i co zrobic bo dla mnie ta cala sprawa jest conajmniej dziwna.
 
I 0

imeusz

Użytkownik
wypłata w Unibet
Witam założyłem niedawno konto w Unibet i Ciekawi mnie jak zlecam wypłatę na konto bankowe to moge zmienić na inną osobę co jest podana jako właściciel kona
 
I 0

imeusz

Użytkownik
Problem z wpłatą
wpłaciłęm pieniądze przelewem nie było podane co wpisać w tytule więc wpisałem swój nr. gracza ale coś mi to nie pasowało i napisałem do unibet a oni mi odpisali że w tytule ma być jakiś nr referencyjny pieniądzewpłaciłem w sobote na poczcie i jeszcze nie wplyneły. Co może się z tymi pieniędzmi stać?
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Ja wplacilem poprzez przelewy24 2 godziny temu 50zl i nic nie ma dalej.. mial ktos juz taki problem? Zawsze jak wplacalem to kilka sekund i kasa jest????
 
W 0

wozi234

Użytkownik
a ja mam taki problem :/ dziś na poczcie wpłaciłem na konto unibet 40 PLN - na stronie interbookie pisało że taki maja lmit min- na stronie unibet w jednym miejscu jest ze maja 80 a w innym że nie ma limitu wiec co jest grane? i jeśli rzeczywisicie limit min jest 80 to co się stanie z moimi pieniędzmi?...:-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom