>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Nie dziwie się entuzjazmu TRK też jestem wkurwiony.
Kiedyś szybko im poszło a teraz zamiast odpisać jakieś wyjaśnienia to screenami się blokują;/
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
z tymi wyplatami przesadzaja, powiedziala mi ze oni zlecili wyplate a firma posrednia,czyli earthport miala problemy techniczne, no to ja im mowie ze mnie nie obchodzi firma earthport bo to nie ja z nimi umowe podpisywalem tylko oni, a ja jestem klientem uniebtu a nie firmy earthport, na co ona mi odpowiada,ze oni wszystko zrobili poprawnie i prosza o wyrozumialosc i cierpliwosc, wychodzi na to ze jezeli firma earthport naprawi swoj blad to stale bede musial czekac po raz kolejny od 3-5 dni na pieniadze, plus ten czas gdy firma earthport sie skapnie ze namieszali, a w srode juz im wszystko powysylalem i dalej jest cisza i prosza o wyrozumialosc, a juz czekam prawie 13 dni
 
D 0

dzodzo9636

Użytkownik
hehe ja zlecilem wyplate w tamten czwartek i dalej nic a kaska potrzebna z tego co widze to sobie jeszcze pewnie poczekam z 2 tyg :/ moze kwota nie duza ale 1.4k by mi sie przydalo :/ dzieki nim jestem w dobry dolku bo musze kaske oddac ;] :p i bedzie mi smutno jak mi do konca tyg nie oddadza :p
 
D 5

dami21

Użytkownik
ja czekam od poniedziałku i cały czas ten tekst , że odpowedzi nie mają , naprawde żeby nie mieć kontaktu i wyjasnienia z tą firmą er... a teraz NAWET TELFON OD RANA U NICH NIE DZIAŁA , nie mówiąc o czacie czy też e-mail 12 h. czekania juz
 
travism 190

travism

Forum VIP
czyli mam rozumiec ze pieniadze które dziś wypłaciłem na moneybookers z mojego konta Unibet szybko nie wplyna na MB ? jak tak to baaaardzo żle ;/

dzis zlecilem o 13:00 wyplate i sie troche zdenerwowalem bo do tej pory nie mam kasy, to o to chodzi ?
 
D 5

dami21

Użytkownik
Podobno tylko problemy już jak widać 2 tygodnie jest tylko z przelewami , mb jetst chyba ok ? Naprawde jak można mieć problemy techniczne 1 dzien , 2 dni ale tyle czasu...
 
travism 190

travism

Forum VIP
Podobno tylko problemy już jak widać 2 tygodnie jest tylko z przelewami , mb jetst chyba ok ? Naprawde jak można mieć problemy techniczne 1 dzien , 2 dni ale tyle czasu...
dzis zlecilem na MB kolo 13:00 do tej pory nie ma kasy ale moze jutro rano sie to rozwiaze jezeli nie to bardzo sie zdenerwuje
 
T 0

trk

Użytkownik
A moze do nich napisac zeby anulowali moje wyplaty i z powrotem dali mi na konto i ja sobie je szybciej na MB wyplace bo jak nie dostane kasy do konca tygodnia to leze i kwicze ???? W ogole jak juz sie skapneli ze wyplaty nie ida to mogli barany poinformowac ze jest z ta forma wyplaty problem to wiadomo ze kazdy by sobie inaczej wyplacal jakos a oni wszystkich w dupie maja.
I tez mnie wkurza jak sie zaslaniaja earthport bo co mnie oni obchodza, u nich jest napisane ze kasa jest od 3-5 dni i jelsi ten termin przekraczaja to oni odpowiadaja przed klientem a earthport przed nimi !
1 euro na przeprosiny ?? Jak by mi 1 eu dali na otarcie lez to bym sie jeszcze bardziej tylko wkur !
Co do przeklenstw to w radiu dzis mowili ze sa dobre i pomagaja latwiej znosic ból a ze mnie ch*j boli przez UNIBET to sobie przeklinam ????
W poniedizalek zaczyna mi sie urlop i mam jechac gdzies odpoczac i kasa ktora wyplacilem to wlasnie na ten cel jets przeznaczona wyplata dopiero 10 to juz na cholere mi ta wyplata jak urlop sie skonczy. I caly czas gralem w 2-3 bukach sprawdzonych i mi sie zachcialo unibetu bo gdzies wyczytalem ze wysokie kursy i profesional ful wypas no i mam profesionala ???? ???? ???? ???? ???? ????
---
PS Wracaja do anulownaia wyplat to jak by byli tacy profesionalni to ze swoich srodkow powinni oddac pieniadze na konto gracza zeby mozna bylo je jeszcze raz wyplacic np przez MB a z tamtymi wyplatami moga sie sami meczyc nawet do zimy.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
watpie zeby anulowali wyplate, mi powiedzieli ze oni zlecili i u nich jest wszystko w porzadku bo niby od nich wyszly pieniadze, tylko ten eathport.plc ma problemy techniczne, no ale to nie nie interesuje, jestem klientem unibetu a nie earthportu.. i dzis otrzymana odpowiedz, nadal nie ma odpowiedzi kiedy bedzie kasa, z ich strony wszystko zrobili prawidlowo, to firma earthport jest teraz jednostka odpowiedzialna i oni jako unibet musza czekac na odpowiedz earthportu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A ja po kilku dniach zastanawiam się po co Wy wysyłaliście ( Ci co wysłali) skany z konta bankowego...
Kompletnie nic Wam to nie dało. A unibet Wam ściemnia żeby wyglądało, że coś robią. To chcieli dla ściemy od Was screeny.
A pisałem, że guzik ich obchodzą operacje na Waszym koncie...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Skoro Unibet leje na nas cieplym moczem(dzisiaj nawet sie nie dalo do nich dodzwonic),to wyslalem maila do Earthport.Spytalem sie,ile jeszcze beda trwac te &quot;problemy techniczne&quot; i zaproponowalem,ze jesli ma to dlugo trwac,to niech lepiej zwroca kase na konta Unibet,a ludzie sami sobie wyplaca przez cos innego.Jak odpisza,to dam znac.
A tak wogole to jakis chory pomysl,zeby w takich przelewach potrzebny byl jakis &quot;posrednik&quot;.
 
T 0

trk

Użytkownik
oczywiscie ze jest to dziwny pomysl z emaja jakiegos posrednika ale wiesz jak to jest moze szef earth to znajomy szefa unibetu albo cos ;)
Vader latwo Ci mowic, gdybym ja nie potrzebowal tej kasy albo mial jakas inna w zapasie to tez bym ich jechal i nie wysylal zadnych screenow ale jesli choc w 10% cos to pomoze to wysylam.
Choc z drugiej strony oni moga w ciu-la leciec i przeciagac jak zbiora z 10 000 screenow i zorbia sobie ladna baze danych to wtedy sprawe rusza a tak gdyby nie dostawali zadnych wyciagow to odrazu by cos zrobili no ja juz nie weim naprawde brak mi slow tak cholernie mnie wkurzyli ze naprawde to jest nie pojete na 90% jak tylko dostane kase to juz nigdy sie do nich nie zaloguje nawet.
Ci z earth to sie zachowuja jak zlodzieje po prostu, moze wrzucili cala kase z wyplat na procent do banku a my czekamy jak losie !
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
trk ale ja byłem pewny na 99%, że takie wysłanie skanu nic nie da. Pamiętam tę samą &quot;aferę&quot; z wypłatami sprzed około pół roku. Ludzie lamentowali i nic to nie dało. Ludzie na forach zagranicznych też lamentowali, pisali i w żaden sposób to nie przyśpieszyło tego.
Powoli robi się żenada, że juz 2 tygodnie jest jak macie zamrożoną kasę. Też byłbym zdenerwowany.
Ale skanów im bym nie wysłał. Bo mija się to celem. Poza tym nie powinno ich obchodzić co się dzieje na moim koncie. Oni powinni wiedzieć co się dzieje u nich.
 
A 0

aplet02

Użytkownik
wiecie że Ladbrokers też korzysta z usług earthport ale nikt nie zgłasza zażaleń że firma earthport ma coś nie tak.
ja uważam że Unibet nie rozliczył się w terminie z tym międzynarodowym molochem Earthportem i dlatego są te opóźnienia.
Mi Unibet wisi 8.500 zł i też się bardzo denerwuje, i widze że trzeba się przeżucić na betsafe, tam przynajmniej kasa na koncie jest następnego dnia z rana, co oszczędza nerwy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi Unibet wisi 8.500 zł i też się bardzo denerwuje, i widze że trzeba się przeżucić na betsafe, tam przynajmniej kasa na koncie jest następnego dnia z rana, co oszczędza nerwy.
No ale przy wypłacie 8500 pln to szybko Betsafe Ciebie zlimituje i po zabawie.
Unibet tak szybko nie limituje. Poza tym w pewnych ofertach dyscyplin jest prawie bezkonkurencyjny. Np. lekkoatletyka czy siatka (kiedyś koszykówka, teraz to nie wiem bo nie gram).
Chociaż czytając fora coraz więcej ludzi narzeka na unibet...
A taka wpadka z wypłatami im na pewno nie pomaga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom