>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
T 0

trk

Użytkownik
Z 2 tyg temu zalozylem konto w unibecie, pogralem pogralem i dokonalem WYPŁATY dziisaj minal 5 dzien roboczy od chwili potwierdzenia przez unibet wyplaty a kasy dalej nie dostalem. Pani z suportu poprosila o screena operacji bankowych zeby faktycznie zobaczyc czy tej kasy nie mam, przed chwila jej wyslalem.
Ogolnie mam dobre zdanie o tym buku ale ta wyplata mnie zniszczyla w expek-t czekam nie dluzej niz 48 godz i mam w banku kase w betsafe czekam 24-36 godzin i mam kase a tutaj cos nie gra. maja jakas firme zagraniczna do przelewo ktora sie chwala na swojej stronce ale widze ze to nie dziala tak jak powinno poniewaz nie trzymaja sie terminu 3-5 dni :/
Pozniej napisze jak sprawa sie zakonczyla...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z wypłatami na konto bankowe mają problemy. Wszystkie wypłaty padły im od piątku. Ci co od piątku zlecili wypłaty czekają do dziś. Czasami mają zatory takie. Ostatnio z tego co pamiętam padło im coś tak 4-5 miesięcy temu. To akurat przypadek. Tak zawsze szybko wypłacają.
Na Monebookers wypłaty idą ok.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader , a nie wiesz ile wtedy trwało to naprawienie? Akurat z nettelera chciałem przyśpieszyć sobie wypłaty i się wkopałem w piątek ???? ????
Nie jestem pracownikiem ani unibetu ani firmy Eaport która jest odpowiedzialna za przelewy.
Więc nie mam pojęcia ;)
Piszą klientom: &quot;Proszę uzbroić się w cierpliwość&quot;.
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
ten sam problem
również mam ten sam problem
wypłate zleciłem 16.07 tj czwartek potwierdzenie przyszło w piątek 17.07
do dnia dzisiejszego pieniądze nie wpłynęły na konto a minęło już ponad 5 dni roboczych
pani z supportu również kazała wysłać scan z historii operacji na moim koncie
scan wysłałem i nie pozostaje mi nic innego jak czekać
ale na szczęście nie jestem sam bo widać że problem dotyczy większości
może ktoś z was ma doświadzenie sprzed 4-5 miesięcy kiedy również zwlekali z wypłatami ile trwało rozwiązanie tego problemu?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja bym radził nie wysyłać im skanów z konta... Co to kogo obchodzi co Wy robicie za operacje na koncie? Dla mnie to śmiech na sali. Niech nie interesują się tym skąd dostaje przelewy i w jakiej wysokości i jak wydaję kasę. To nie ich interes.
Wtedy sprawa rozwiązała się tak, że po pewnym czasie wypłaty ruszyły. Teraz też tak będzie.
Ja bym zalecał nękać ich support ale nie wysyłać skanów z konta.
Kasę dostaniecie. Tyle, że z opóźnieniem.
Unibet nie zniknie z kasą ;)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Vader to wg Ciebie na jakiej zasadzie maja Ci zwrocic pieniadze,jak nie zobacza salda konta z danego okresu?Tak to kazdy,kto nawet dostal pieniadze,moglby reklamowac ze kasy nie dostal i oczekiwal od nich zeby powtorzyli transakcje...Moim zdaniem to bardzo logiczne,ze wymagaja takiego rodzaju skanow i nie ma sie czego obawiac.Co jak co,ale nikt nie moze powiedziec,ze Unibet jest firma,do ktorej mozna nie miec zaufania,jesli chodzi o skany jakis dokumnetow.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Unibet nie ma pojęcia o transakcjach finansowych. Obsługuje ich firma Eaport. I to Oni powinni wyjaśnić co się dzieje z kasą. Przecież skany można wysyłać dopiero jako dowód gdy ta firma powie, że wysłała kasę a TY powiesz, że nie dostałeś jej. Póki co nikt nie dostał kasy więc wysyłanie skanów jest bez sensu. Niech uporają się z problemami sami.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Przecież skany można wysyłać dopiero jako dowód gdy ta firma powie, że wysłała kasę a TY powiesz, że nie dostałeś jej.
A z jaka sytuacja mamy do czynienia??Unibet kase wyslal przez Earthport,a ludzie nie maja jej na koncie.To chyba normalne,ze trzeba wyslac skany do Unibet`a,a oni dopiero przesylaja ja do Earthport.Nie sadze,zeby dobrym sposobem bylo zalatwianie wyplaty z Unibet bezposrednio z firma Earthport.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sytuacja jest taka, że nikt nie dostał kasy. Więc sprawa nie jest jednostkowa. Unibet wie, że wszyscy nie dostali kasy. I dobrze wie, że tylko garstka ludzi im wyśle skany. No powiedz po co im skany skoro wszyscy nie dostali pieniędzy. Cały ystem wypłat padł i Twój skan tam nic nie pomoże. Unibet wie, że to wina tamtej firmy. A dla ściemy marudzą o skanach.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja im skany wyslalem,bo nie ma tam nic strasznego czego nie moglbym wyslac,a transakcje,ktore ich nie interesuja,po prostu zakreslilem.Wiec nawet jesli to nic nie pomoze(przyspieszy),to i tak jakos wielce stratny nie bede.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Też mnie te skany zdziwiły , ale zasłoniłem wpływy od kogo i ile a zostawiłem daty , nie wiem co im to daje.
Ogólnie zawiedziony jestem supportem którego live chat nie działa a na maila odpowiadają raz na 24h....
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
ja zlecilem wyplate w zeszly czwartek i dalej nie mam kasy &lt;na bank&gt; napisali ze ta firma posrednia enter cos tam miala problemy techniczne..
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Oni są bezczelni , wysłałem screena z konta , to chcą żeby na nim widoczne były moje dane i numer konta bankowego .. tylko co ja do kur... im tego nie stworze jak na wyciągu z inteligo takie coś tylko jest.
Zgodnie z zaleceniami Vadera odpisałem im że ich nie powinno obchodzić moje konto bankowe bo oni mają sami burdel i jak więcej osób ma problem to powinni się z tym sami uporać , bo screen z konta im nic nie daje ????
 
T 0

trk

Użytkownik
2009-07-17 wyplacilem 150 zl na 2 i 3 dzien kolejno po 190 i 200 i kur** mac nie mam do dzisiaj kasy ! Pon, wtorek jak kasy nie bedzie to nie wiem co zrobie, podam ich na policje albo cholera wie. Czy oni sa jebnię*i ?? Zeby kase wplacic i przepierdo**ć u buku to w 3 minuty można a jak maja cos wyplacic to kaza 2 tygodnie uzbrajac sie w cierpliwosc ??
Sorry ale po porstu do konca tygodnia potrzebuje ta konkretna kwote co zlecilem w 3 wyplatach i jak tego nie bede mial to jest masakra.
Chce tylko od nich moja kase i zamykam to konto i wale wszedzie gdzie sie da antyreklame. Bo nie sa warci zaufania.
-----------
Jesli chodzi o screeny to tez glupi bylem bo wyslalem wszystko szybko bo myslalem ze maja tylko problem ze mna. a jak wyslalem maila i pytalem czy tylko ja mam takiego pecha czy moze maja inne takie przypadki to nic sucz nie odpisala na ten temat.
Jak wchodze na ich glowna strone i widze ten afisz ze kuźwa dostali jakies nagrody za najlepszego buka a tak w ***** tną to mi sie noz w kieszeni otwiera.
 
R 0

rumun1990

Użytkownik
Witam, mam na koncie +- 30 zł, i chce je wyplacic na konto bankowe. Wiem ze jak bym wyplacil kwote mniejsza niz 75 zl to pobieraja oplate. Czy jak wplace tyle kasy by bylo wiecej niz 75 zł to bede mogl wyplacic calosc bez oplat ?
 
T 0

trk

Użytkownik
A co mnie obchodzi czy sie rzucasz czy nie ? po to jest to forum zeby dyskutowac, pisac opinie, uwagi nawet i zale. Jestem w dziale UNIBET i pisze o UNIBET wiec w czym masz problem co ??
---
Rumun osobiscie wydaje mi sie ze jak najbardziej powinienes wplacic do 76 i wyplacic ???? Lepiej 76 a nie 75 bo cholera ich wie ;)
Z reszta nie wazne DOBRANOC
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
No właśnie, forum jest po to aby dyskutować, ale na odpowiednim poziomie, wypisywane przekleństwa częściowo zakryte świadczą tylko o Twoim poziomie. Podobna sytuacja była kilka miesięcy temu w betclicku, ludzie jeździli po nich jak się dało, ale jak rzucili głupie 1 euro czy freespiny to nagle betclick stał się ich ulubionym bukmacherem. Odnośnie Twojego wcześniejszego postu to możesz sobie iść na tą policje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom