>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
M 0

mate1212

Użytkownik
Mi także ????
A co ciekawe kolega wyplacił 15euro~62zł,i od tego powinna być zabrana prowizja 15zł i ku dziwieniu nie zostala pobrana ????
 
Z 0

zelaz

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje jaką kwotę pobierze bank przy przelewie z konta w Unibecie.ostatnio wygrałem 100zl to pomimo iż sam unibet nic nie pobiera to bank pobrał mi 7 zł.chyba za jakies przewalutowanie.innym razem przelewając 180 zł, bank pobrał mi już 14 zł.aż strach pomyśleć ile wezmą za przelew 300 zł bo tyle mam do wypłaty w unibecie...proszę o pomoc jeśli ktoś wie
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Czy ktoś w ostatnich dniach zlecał wypłate na konto bankowe? Chcialbym zorientowac sie czy skocnzyly sie juz problemy z dlugim oczekiwaniem na pieniadze na koncie. Pare miesiecy temu wyplacalem i trwalo to dosc szybko. Czytajac ostatnie posty troche sie zaniepokoilem i nie wiem czy jest sens wplacac kase do Unibet...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A ja wam powiem,ze od kiedy taka jarzebiniarnie odstawili z tym 2 tyg opoznieniem,to zaczalem wyplacac przez MB.Jak zlecam zazwyczaj w nocy,przed 10tą mam pieniadze na MB i wtedy szybki przelewik na konto bankowe i zazwczyczaj po 18 mam zaksiegowane w banku.Co prawda 7 polskich zlotych kosztuje wyslanie z mb,ale przynajmniej mam pewnosc i zyskuje na czasie.
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Następujące pytanie. Chcę wypłacić na konto bankowe z Unibetu 300 zł. Konto bankowe należy jednak do mnie, a konto na Unibecie do brata (nazwiska mamy takie same). Czy w związku z tym mogą być jakieś problemy? I czy Unibet weryfikuje to wszystko (skany dowodu etc.) ? Brat nie jest zwolennikiem wysyłania skanów swoich dokumentów, więc nie wiem jak będzie. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Przelew przejdzie bez problemu, ze skanami to różnie bywa, ale raczej nie sprawdzają.
No i zleciłem wczoraj wypłatę i pieniądze od razu zniknęły z konta Unibet, a dziś się loguje i pieniądze się pojawiły z powrotem. Wie ktoś co to może oznaczać? Żadnego mejla od nich nie otrzymałem, po prostu pieniądze wróciły i już.
 
ester 87

ester

Użytkownik
No i zleciłem wczoraj wypłatę i pieniądze od razu zniknęły z konta Unibet, a dziś się loguje i pieniądze się pojawiły z powrotem. Wie ktoś co to może oznaczać? Żadnego mejla od nich nie otrzymałem, po prostu pieniądze wróciły i już.
Może tyle, że nie przeleją pieniędzy na konto innej osoby. Może tyle, że chcą skanu dowodu. Najłatwiej zamiast pytać nas, spytaj support, choćby na live-chacie.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
No i zleciłem wczoraj wypłatę i pieniądze od razu zniknęły z konta Unibet, a dziś się loguje i pieniądze się pojawiły z powrotem. Wie ktoś co to może oznaczać? Żadnego mejla od nich nie otrzymałem, po prostu pieniądze wróciły i już.
Zleć wypłatę jeszcze raz , to nie boli może się pomotali...
Albo jak kolega up@ , dowodzik i weryfikacja ????
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Zleć wypłatę jeszcze raz , to nie boli może się pomotali...
Albo jak kolega up@ , dowodzik i weryfikacja ????
Zleciłem wypłatę jeszcze raz w czwartek. W piątek z rana dostałem mejla z Unibetu że &quot;suma została podjęta i transakcja została przeprowadzona&quot;. Nie mniej jednak w polu właściciela konta widniało imię i nazwisko brata, a faktycznym właścicielem konta bankowego jestem ja (inne imię, nazwisko to samo). Dziś jest poniedziałek i kasy na koncie dalej nie ma. Myślicie, że bank cofnie przelew czy oleją i przejdzie? Jeśli tak to ile mniej więcej się teraz czeka na pojawienie się środków na koncie?

Nieaktualne, właśnie przyszedł przelew ???? jupi!
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
No jak mówiłem , zamotali coś.
A imię i nazwisko przy przelewach to w większości tylko jak numer konta się nie zgadza jest przydatne , a tak prawdę mówiąc to każdy na to leje.
Nie raz już dostawałem przelew i robiłem na inne dane ????
 
M 0

mundur

Użytkownik
mam pytanie, w poniedziałek zleciłem wypłatę na konto bankowe, we wtorek rano dostałem potwierdzenie, że transakcja została przeprowadzona, kiedy mam się spodziewać kasy na koncie, bo jeszcze jej nie ma ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom