>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
M 0

mate1212

Użytkownik
Mi także ????
A co ciekawe kolega wyplacił 15euro~62zł,i od tego powinna być zabrana prowizja 15zł i ku dziwieniu nie zostala pobrana ????
 
Z 0

zelaz

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje jaką kwotę pobierze bank przy przelewie z konta w Unibecie.ostatnio wygrałem 100zl to pomimo iż sam unibet nic nie pobiera to bank pobrał mi 7 zł.chyba za jakies przewalutowanie.innym razem przelewając 180 zł, bank pobrał mi już 14 zł.aż strach pomyśleć ile wezmą za przelew 300 zł bo tyle mam do wypłaty w unibecie...proszę o pomoc jeśli ktoś wie
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Czy ktoś w ostatnich dniach zlecał wypłate na konto bankowe? Chcialbym zorientowac sie czy skocnzyly sie juz problemy z dlugim oczekiwaniem na pieniadze na koncie. Pare miesiecy temu wyplacalem i trwalo to dosc szybko. Czytajac ostatnie posty troche sie zaniepokoilem i nie wiem czy jest sens wplacac kase do Unibet...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A ja wam powiem,ze od kiedy taka jarzebiniarnie odstawili z tym 2 tyg opoznieniem,to zaczalem wyplacac przez MB.Jak zlecam zazwyczaj w nocy,przed 10tą mam pieniadze na MB i wtedy szybki przelewik na konto bankowe i zazwczyczaj po 18 mam zaksiegowane w banku.Co prawda 7 polskich zlotych kosztuje wyslanie z mb,ale przynajmniej mam pewnosc i zyskuje na czasie.
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Następujące pytanie. Chcę wypłacić na konto bankowe z Unibetu 300 zł. Konto bankowe należy jednak do mnie, a konto na Unibecie do brata (nazwiska mamy takie same). Czy w związku z tym mogą być jakieś problemy? I czy Unibet weryfikuje to wszystko (skany dowodu etc.) ? Brat nie jest zwolennikiem wysyłania skanów swoich dokumentów, więc nie wiem jak będzie. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Przelew przejdzie bez problemu, ze skanami to różnie bywa, ale raczej nie sprawdzają.
No i zleciłem wczoraj wypłatę i pieniądze od razu zniknęły z konta Unibet, a dziś się loguje i pieniądze się pojawiły z powrotem. Wie ktoś co to może oznaczać? Żadnego mejla od nich nie otrzymałem, po prostu pieniądze wróciły i już.
 
ester 87

ester

Użytkownik
No i zleciłem wczoraj wypłatę i pieniądze od razu zniknęły z konta Unibet, a dziś się loguje i pieniądze się pojawiły z powrotem. Wie ktoś co to może oznaczać? Żadnego mejla od nich nie otrzymałem, po prostu pieniądze wróciły i już.
Może tyle, że nie przeleją pieniędzy na konto innej osoby. Może tyle, że chcą skanu dowodu. Najłatwiej zamiast pytać nas, spytaj support, choćby na live-chacie.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
No i zleciłem wczoraj wypłatę i pieniądze od razu zniknęły z konta Unibet, a dziś się loguje i pieniądze się pojawiły z powrotem. Wie ktoś co to może oznaczać? Żadnego mejla od nich nie otrzymałem, po prostu pieniądze wróciły i już.
Zleć wypłatę jeszcze raz , to nie boli może się pomotali...
Albo jak kolega up@ , dowodzik i weryfikacja ????
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Zleć wypłatę jeszcze raz , to nie boli może się pomotali...
Albo jak kolega up@ , dowodzik i weryfikacja ????
Zleciłem wypłatę jeszcze raz w czwartek. W piątek z rana dostałem mejla z Unibetu że &quot;suma została podjęta i transakcja została przeprowadzona&quot;. Nie mniej jednak w polu właściciela konta widniało imię i nazwisko brata, a faktycznym właścicielem konta bankowego jestem ja (inne imię, nazwisko to samo). Dziś jest poniedziałek i kasy na koncie dalej nie ma. Myślicie, że bank cofnie przelew czy oleją i przejdzie? Jeśli tak to ile mniej więcej się teraz czeka na pojawienie się środków na koncie?

Nieaktualne, właśnie przyszedł przelew ???? jupi!
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
No jak mówiłem , zamotali coś.
A imię i nazwisko przy przelewach to w większości tylko jak numer konta się nie zgadza jest przydatne , a tak prawdę mówiąc to każdy na to leje.
Nie raz już dostawałem przelew i robiłem na inne dane ????
 
M 0

mundur

Użytkownik
mam pytanie, w poniedziałek zleciłem wypłatę na konto bankowe, we wtorek rano dostałem potwierdzenie, że transakcja została przeprowadzona, kiedy mam się spodziewać kasy na koncie, bo jeszcze jej nie ma ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom