>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To jest bez znaczenia jaki mam system, przeglądarkę itd.
Spróbuj iść do kogoś i zobaczyć czy będziesz miał ten sam problem. Jeśli przy innym dostawcy netu, przeglądarce itd. będziesz miał ten sam problem to jest on przypisany do Twojego konta. Jak nie to masz problem u siebie...
Ja mam problem z wpłatami pod przeglądarką Fire Fox w różnych bukach, np. Gamebookers, Tobet. Dlatego wtedy odpalam inną przeglądarkę...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Stan konta Unibet

Kwota całkowita: 0 zł
Kwota, którą można wypłacić: -130,64 zł



mial ktos kiedys cos takiego ?

ujemny stan konta do wyplaty?
miałem tak samo , napisałem do pomocy:

Witamy serdecznie!

Dziękujemy za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że wszystkie informacje zostały sprawdzone i Pana obrót bonusem został anulowany. Stan Pana konta wskazuje na 0.00 pln i przy zleceniu wpłaty na konto gracza Unibet nie będzie Pan posiadał żadnych limitów. Przepraszamy za jakiekolwiek trudności z tym związane.


W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.

Pozdrawiam,

Aneta

Biuro Obsługi Klienta
no i skasowali problem ???? :spokodfhgfh:
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Zleciłem DZISIAJ wypłate z Unibet na konto bankowe mojej narzeczonej, ponieważ musiałem zlikwidować swój rachunek, gdyż wyjeżdzałem za granice. Miał ktoś już taką sytuacje, że zlecał wypłate na nie swoje konto bankowe?? Czy wszystko było wporządku??
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
miałem tak samo , napisałem do pomocy:

no i skasowali problem ???? :spokodfhgfh:
mi napisali ze mialem jakis tam obrot z grudnia nie zrobiony i dlatego tak jest, ale jak im wygarnalem ze kase przegralem i nie powinienem miec, do tego ze traca gracza i reputacje to usuneli debet ;]
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Zleciłem DZISIAJ wypłate z Unibet na konto bankowe mojej narzeczonej, ponieważ musiałem zlikwidować swój rachunek, gdyż wyjeżdzałem za granice. Miał ktoś już taką sytuacje, że zlecał wypłate na nie swoje konto bankowe?? Czy wszystko było wporządku??
Nie da rady. Musisz wypłacic na swoj konto bankowe. Inaczej ci nie wyplaca. :spokodfhgfh:
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
Ile tak mniej więcej się czeka, wysyłając kase z Unibetu do MB, a poźniej z MB na konto bankowe ?
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
Wykonałem dzisiaj wypłate z Unibetu gdzieś o 15 i o 18:30 dostałem meila ze &quot;suma podjęta&quot; i napisano mi,że wypłata została przeprowadzona. W takim razie pytanie czy jeszcze coś będą chcieli ode mnie czy już w tym momencie mogę oczekiwać kasy na koncie bankowym ?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ile mam czekac na ten przelew? Wyslalem z mbanku kase we wtorek po poludniu i do dzis nie mam jeszcze
Pamiętaj, że w czwartek nie pracowali, nie wiem czy w piątek tak więc de facto dziś jest normalna praca, moim zdaniem do środy powinny być, uzbrój się w cierpliwość ;).
Dlaczego nie korzystasz z opcji &#39;&#39;Przelew24&#39;&#39; ?
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Mam pytanie. Zlecilem wczoraj wyplate - nie dostalem jeszcze potwierdzenia mailem ze pieniadze opuscily unibet - czy moglbym gdzies anulowac ta wyplate?? Prosze o szybka odpowiedz
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Napisalem juz rano na maila. Zero odpowiedzi a i na czat probuje wejsc ale w kolko to samo &quot;position in line 1&quot; i tak od 2 godzin :kwasny4565:
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Napisalem juz rano na maila. Zero odpowiedzi a i na czat probuje wejsc ale w kolko to samo &quot;position in line 1&quot; i tak od 2 godzin :kwasny4565:
no to musisz poczekać do poniedziałku, ale spokojnie taka wypłata na lpnto bankowe zajmuje zawsze kilka dni.
 
krisstofer1992 0

krisstofer1992

Użytkownik
Nie mam jeszcze 18 lat i mam zalozone to konto w mbanku od 13 lat, a na unibecie mam zalozone konto na moja mame. To jeżeli będę chciał wypłacic kase z unibetu na to moje konto to sie do tego doczepią?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie mam jeszcze 18 lat i mam zalozone to konto w mbanku od 13 lat, a na unibecie mam zalozone konto na moja mame. To jeżeli będę chciał wypłacic kase z unibetu na to moje konto to sie do tego doczepią?
Raczej nie można wypłacać na konto osoby trzeciej.Wypłać na konto mamy.
 
J 0

juchas

Użytkownik
Witam.
Mam pare pytań.
1. Jeżeli gram w ruletke dla zabawy i gdzies po 20 minutach gry pojawia mi się informacja, że przekrosczyłem limit gry i musze wlaczyc od nowa, to w grze na prawdziwe pieniądze jest to samo ?
2. Jeżeli gram w ruletka, to czy można zakręcić kołem na stole nic nie obstawiając ? ( w grze dla zabawy tak można )
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom