>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
V 0

vip_madame

Użytkownik
Przepraszam ,mam kilka pytan ,a mianowicie;
Czy unibet ma konto w polskim banku?
Jakie dane sa potrzeane aby dokonac przelewu bankowego?
Ile sie czeka na przelew bankowy kasy do unibetu?
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Mam teraz taki problem zarejestrowalam sie juz i dostalam dane do wplaty ale tego jest duzo i niewiadomo o co chodzi,
Gdzie mam wpisac jakis numer IBAN na przelewie ,jest tam tez ,,Warsaw,, gdzie mam to na druczku wpisac.dalej jakis numer referencyjny,gdzie mam to wpisac ,jest jeszcze jakis numer BIC (SWIFT) gdzie ja mam go
Wpisac ,jak tam nie ma tylu rubryk.prosze pomzcie mi z tym bo az mi sie plakac chce.chce to dobrze pisac aby kasy nie stracic,kurcze jakie to skomplikowane,powozcie,macie moze jakis wzor?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wpłacał ktoś ostatnio kasę do unibetu?
Dziś znalazłem zakład który chciałem zagrać, wpłaciłem 100 pln a Ci mi dodali 25 PLN jakiejś &quot;premii&quot;.

Jakbym wiedział, że dają jakiś dodatkowy hajs to bym wpłacił więcej a nie tylko na ten zakład...
Dostał ktoś od nich tę &quot;premię&quot;?
Muszę jakieś obroty robić przed wypłatą?
Ktoś coś wie na ten temat?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Wpłacał ktoś ostatnio kasę do unibetu?
Dziś znalazłem zakład który chciałem zagrać, wpłaciłem 100 pln a Ci mi dodali 25 PLN jakiejś &quot;premii&quot;.

Jakbym wiedział, że dają jakiś dodatkowy hajs to bym wpłacił więcej a nie tylko na ten zakład...
Dostał ktoś od nich tę &quot;premię&quot;?
Muszę jakieś obroty robić przed wypłatą?
Ktoś coś wie na ten temat?
Przeglądnąłem pocztę która otrzymywałem od Unibetu w ciągu ostatniego miesiąca i nie znalazłem ani słowa o żadnej promocji. Dziwne troszkę. ;)
Może błąd?
Albo może jeszcze jakieś stare promo które Ci przysługiwało. ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Vader mam ten sam problem [ a raczej szczęście ] również wpłaciłem na dniach 80 złoty,to dostałem 20 złoty, nie wiem czy to jest jakaś promocja czy coś, Vader nie wiesz może czy tam nie ma jakiegoś haczyka ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Niestety ale nie zaznam &quot;problemu&quot; związanego z tą &quot;premią&quot; bo zagrałem &quot;all in&quot; i wtopiłem czyli wyzerowałem się. Także nie wiem czy był jakiś &quot;haczyk&quot;.
Ale, że łatwo się nie poddaje to znowu wpłaciłem kasę. Już nie dodali mi żadnej premii. Pewnie była tylko do pierwszego depozytu.
Chociaż powinni poinformować na maila, że dają dodatkową kasę.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Czy obecnie w Unibecie jest możliwość otrzymania bonusu 100% od pierwszego depozytu, bo nigdzie nie widzę takiej informacji, a wiem że u niektórych buków było coś takiego np. w Expekcie?
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Wpłacał ktoś ostatnio kasę do unibetu?
Dziś znalazłem zakład który chciałem zagrać, wpłaciłem 100 pln a Ci mi dodali 25 PLN jakiejś &quot;premii&quot;.



Jakbym wiedział, że dają jakiś dodatkowy hajs to bym wpłacił więcej a nie tylko na ten zakład...
Dostał ktoś od nich tę &quot;premię&quot;?
Muszę jakieś obroty robić przed wypłatą?
Ktoś coś wie na ten temat?
Ja dostałem parę dni temu maila od Unibetu informującego o bonusie 25% przy depozycie...Promocja trwa do 22grudnia włącznie
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Czy obecnie w Unibecie jest możliwość otrzymania bonusu 100% od pierwszego depozytu, bo nigdzie nie widzę takiej informacji, a wiem że u niektórych buków było coś takiego np. w Expekcie?
raczej na pewno nie . jak widzisz użytkownicy tego forum udostępnili screeny na których widnieje jakaś premia 25 zł . możliwe , że to jest ten ekstra bonus , który na dzień dzisiejszy przysługuje graczom .

polecam od siebie tego buka :spokodfhgfh:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zagadałem właśnie na czacie i promocja jest dla osób które otrzymały maila (choć niekoniecznie :-D) Obrót 3 razy depozyt i bonus po kursie 1.4
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Witam,Chciałam wypłacić pieniążki z Unibet i mam następujące pytanie, w pola ,IBAN,BIC co należy wpisać i czy trzeba w ogóle?
Tam też jest napisane aby wpisać numer konta i numer rozliczeniowy banku? Co to jest ten numer rozliczeniowy banku i skąd go wziąść?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom