>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
D 0

dikimow43420

Użytkownik
co to za buk że jeszcze do tego czasu(a czekam od rana) nic nie odpisali na moje pytanie wielki minus
myslałem że ranga tego buka stoi na najwyzszym poziomie ale sie myliłem
chce zrealizowac wypłate na Mb ale pisze że by sie skontaktowac z suportem
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
co to za buk że jeszcze do tego czasu(a czekam od rana) nic nie odpisali na moje pytanie wielki minus
myslałem że ranga tego buka stoi na najwyzszym poziomie ale sie myliłem
chce zrealizowac wypłate na Mb ale pisze że by sie skontaktowac z suportem
Zamiast narzekać to byś wysilił się i poczytał ten dział jak można się z nimi kontaktować.
Masz CZAT,
Masz darmowy telefon:
0800 702 073 Polski operator jest dostępny w godz. 10:15-13:45 15:15-18:45.
Po coś dają tyle możliwości kontaktu żeby z nich korzystać.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
no wlasnie z tym MB jest problem tutaj bo tez mi pisze zeby skontaktowac sie z supportem chociaz jak jest napisane w regulaminie posiadam to tego samego meila co na unibecie jak i na MB wiec nie powinno byc problemu a jednak jest ;)
 
waania 0

waania

Użytkownik
Mam pytanie, właśnie założyłem konto. Wpłaciłem 10 złotych bo tyle miałem na koncie ponieważ resztę wczoraj wybrałem ;) Czy za te 10 złotych mogę obstawiać meczę i nikt niczego mi nie potrąci z tytułu, że kwota mała ?
 
waania 0

waania

Użytkownik
Poprzez bank. Tzn. podczas rejestracji wszedłem na stronę mojego banku i przelałem.
Już złożyłem parę zakładów za kwotę 5 złotych
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Poprzez bank. Tzn. podczas rejestracji wszedłem na stronę mojego banku i przelałem.

Już złożyłem parę zakładów za kwotę 5 złotych
nikt Ci nic nie zrobi . możesz spokojnie sobie grać za te 10 złotych .
 
waania 0

waania

Użytkownik
Może mi ktoś pomóc ?
Chciałem zasilić konto 10 zł. Przelew robiłem przez płatnosci24 [mTransfer]. Tylko zamiast 10 złotych wpisałem 3 złote. Oczywiście tam po chwili wyskoczyło, że za mało przelane i dopiero wtedy zauważyłem, że pomyliłem kwotę.
Pisało również, że kwota nie została pobrana (?) lub coś takiego. Ale jak patrzę na konto w banku to nie została ona zwrócona. Wiem, że 3 złote to mało ale zawsze coś i szkoda, żeby przepady ;(
Kiedy mam napisać do przelewy24.pl ? I co ? Ze wcieło te 3 złote ? Czy poczekać, może wróci.

Aa.. przelewu dokonałem dziś koło 15. W unibecie były w 3 minuty od wykonania przelewu, a do mnie do tej pory nie wróciły.
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
Unibet buk na duży ✅ ???? nie robiłem u nich jak dotąd, żadnych depozytów a tu w ten weekend wygrałem na pokerze kilka złotych i u dało mi sie troche później ugrać w kasynie. W niedzielę zrobiłem wypłatę na przelew bankowy wiekszą kwotę, myślałem że będą prosić o jakieś dokumenty a oni bez problemów w poniedziałek rano przysłali potwierdzenie na maila o tym że pieniądze zostały wysłane ???? dzisiaj patrzę a pieniądze już w PKO na moim koncie ???? duzy plus dla nich za szybkość i polecam ???? ???? ✅
 
piotrex007 91,7K

piotrex007

Użytkownik
Wpłata przez moneybookers bezproblemowo i szybko ???? Dzisiaj wpłaciłem 40zł i jak narazie jestem zadowolony z buka ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Generalnie bardzo duze znaczenie przy wplatach przelwem bankowym i wyplatach ma fakt kto i gdzie ma konto, oraz jaka walute wysyla i jaka waluta gra itd itd.
Na przyklad. Mieszkam w Irlandii i gram w wiekszoci bukow w Euro ale jest kilku w zlotowkach...Jesli chce zlecic wyplate od Buka w gdzie gram w Euro to wysylam do banku Irlandzkiego i przelewy schodza blyskiem i kaska wchodzi blyskiem...Tak samo w druga strone, jak gram w BAHu w Euro to wysylam z konta Irlandzkiego Euro ale UWAGA! Warto zapytac buka o konto walutowe jakie nas interesuje. Poniewaz BAH.pl ma konto standardowe w Polskiem banko PKO...wiec pare narzy sie nacialem na pcozatku, wyslalem Euro i bank przeliczyl Euro na zlotowki ( strata) a nastepnie buk zeby zaksiegowac na koncie przeliczyl ponownie abarot! PLN na Euro ( ponownie strata) . Ale Bahu dysponuje plejada kont np w Irlandzkich bankach wiec teraz jak wysylam kaske czy odlewam kaske to jest w ciagu 24h na koncie... Bo jesli sle sie z Buka na konto w innym kraju i jeszcze waluta musi byc zmieniona itd itd to powoduje to tylko opoznienia...
To tak pare slow o tym jak warto rozmiescic swoje fundusze i jak mozna zaoszczedzic czasu i udreki z supportem i bukow ;)
pozdro
 
V 0

vkseon

Użytkownik
Jasne jak mowicie ze wplata na unibecie z moneybookers trwa pare sekund to macie ostro w glowach !!!!
Juz drugi dzien wplacam z mb i dwugi raz dzwonie do nich i mowia ze awaria i mam czekac ................ Ileeeeee ?????? ,,,,,............ Nie wiedza !!!!!!!!!!!!!!!!! ;/;/;/;/;/;/
dziadostwo
na bwin odrazu mam kase i tu czekam i czekam &lt;wnerw&gt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma jak to opinia osoby która przed chwilą się zarejestrowała na forum i krzyczy...
Przecież wszędzie są awarie. Masz akurat pecha, że teraz wpłacałeś. Atmosfera powoli świąteczna więc coraz mnie ludzi teraz będzie pracowało w różnych firmach.
Trochę wyrozumiałości... Sam miałem czasami problemy (akurat nie z unibetem) i byłem zdenerwowany ale tak już bywa...
 
travism 190

travism

Forum VIP
Witam!



Mam pytanko odnośnie wpłaty.

Wpłaciłem 200zł poprzez przelew (poczta polska) w poniedziałek 20.04, normalnie kasa powinna pojawić się na koncie 22-23.04 no ale niestety do tej pory jak niebylo tak nie ma :kwasny4565:


I z tąd moje pytanie czy miał ktoś podobny problem i jak został on rozwiązany.


Zaznaczam ze kwitek do przelewu wypełniłem dokładnie tak jak prosili na Unibet.com wszystkie cyferki dokladnie przepisane, sprawdzałem też po dokonaniu wpłaty i wszystko jest okej.
Wysłałem do Supportu dowód wpłaty ale nie sądze zebym wyszedł na tym dobrze.



jakieś porady ?
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Witam!

Mam pytanko odnośnie wpłaty.
Wpłaciłem 200zł poprzez przelew (poczta polska) w poniedziałek 20.04, normalnie kasa powinna pojawić się na koncie 22-23.04 no ale niestety do tej pory jak niebylo tak nie ma :kwasny4565:

I z tąd moje pytanie czy miał ktoś podobny problem i jak został on rozwiązany.

Zaznaczam ze kwitek do przelewu wypełniłem dokładnie tak jak prosili na Unibet.com wszystkie cyferki dokladnie przepisane, sprawdzałem też po dokonaniu wpłaty i wszystko jest okej.
Wysłałem do Supportu dowód wpłaty ale nie sądze zebym wyszedł na tym dobrze.

jakieś porady ?
Witam. Ja mialem taka sama sytuacje ale nie ma co panikowac trzeba po prostu napisac do supportu ze masz problem ze wplaciles kase itp. oni wtedy poprosza cie o skan przelewu wyslesz im i bedziesz mial kase na koncie.Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom