>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
TRAVISWitam!

Mam pytanko odnośnie wpłaty.
Wpłaciłem 200zł poprzez przelew (poczta polska) w poniedziałek 20.04, normalnie kasa powinna pojawić się na koncie 22-23.04 no ale niestety do tej pory jak niebylo tak nie ma

I z tąd moje pytanie czy miał ktoś podobny problem i jak został on rozwiązany.

Zaznaczam ze kwitek do przelewu wypełniłem dokładnie tak jak prosili na Unibet.com wszystkie cyferki dokladnie przepisane, sprawdzałem też po dokonaniu wpłaty i wszystko jest okej.
Wysłałem do Supportu dowód wpłaty ale nie sądze zebym wyszedł na tym dobrze.

jakieś porady ?
Porada 1 - wpłaciłeś przez najgorszy z możliwych sposobów ( przelew pocztowy ) i możesz czkać ponad tydzień na zatwierdzenie kwoty na koncie
Porada 2 - wpłacaj kartą to po 2 minutach masz zasilone konto
Kasa Ci nie przepadnie tego możesz być pewien.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Stan konta Unibet
Kwota całkowita: 0 zł
Kwota, którą można wypłacić: -130,64 zł

mial ktos kiedys cos takiego ?
ujemny stan konta do wyplaty?
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
Mam pytanie. Planuje założyć tam konto i teraz 1 sprawa. Czy dalej jest ten bonus 100 % od 1 wpłaty ? Z tego co wynika to 80 zł wynosi minimalna wpłata poprzez przelew bankowy ?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mam pytanie. Planuje założyć tam konto i teraz 1 sprawa. Czy dalej jest ten bonus 100 % od 1 wpłaty ? Z tego co wynika to 80 zł wynosi minimalna wpłata poprzez przelew bankowy ?
Dla nowych graczy nie ma bonusów, czasami dla starych jest promocja, że przy wpłacie dostaje się 25 % wpłaconej kwoty jako bonus.
Zawsze było 80 złotych przelewem bankowym, ale teraz nie wiem bo zobacz mój wcześniejszy post, ja mam w rubryce minimalna wpłata &quot;null&quot;.
EDIT : Już poprawili, jest wszystko po staremu, minimalna wpłata przelewem to 80 złotych.
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
Dla nowych graczy nie ma bonusów, czasami dla starych jest promocja, że przy wpłacie dostaje się 25 % wpłaconej kwoty jako bonus.

Zawsze było 80 złotych przelewem bankowym, ale teraz nie wiem bo zobacz mój wcześniejszy post, ja mam w rubryce minimalna wpłata &quot;null&quot;.

EDIT : Już poprawili, jest wszystko po staremu, minimalna wpłata przelewem to 80 złotych.
a przez MB ?
 
K 3

kysik

Użytkownik
Witam mam pytanie czy też macie problem z przelewem bankowym ? Ja Czekam od 27 kwietnia i nic ????
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
powiem moje doswiadczenia odnosnie wypłat i nie tylko w unibecie ale takze w innch bukach lecz chodzi mi o wypłaty przez mb. po zleceniu wypłaty zawsze nastepnego dnia wysyłam maila do supportu o tresci ze zlecilem wyplate i kiedy kasa do mnie dojdzie. po takim mailu po 20 minutach max kasa jest na koncie moneybookers. naskrobcie maila moze to cos pomoze w przyspieszeniu wypłaty...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Cieszę się, że pomogłem. ???? Unibet może się okazać kopalnią kasy ????
Tylko wtedy jak będziesz tam wygrywał ;) ????
Informacyjnie bo niedawno narzekano na opieszałość wypłat.
Na Moneybookers wypłata w sobotę po południu a kasa w niedziele rano na MB. Jak na nich to bardzo ładnie. Weekend i kasa bardzo szybko na MB.
 
D 0

davidos

Użytkownik
Czy ktos ma rowniez problem z depozytem poprzez neteller lub moneybookers do unibetu ?
Mnie wciaz wyskakuje dziwne info: payment.iovation.transaction.denied
Konto mam w USD tak samo moneybookers i neteller
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy ktos ma rowniez problem z depozytem poprzez neteller lub moneybookers do unibetu ?
Mnie wciaz wyskakuje dziwne info: payment.iovation.transaction.denied
Konto mam w USD tak samo moneybookers i neteller
Sprawdziłem czy hipotetycznie mogę wpłacić kase przez MB i nie ma problemu. Otwiera mi się normalnie okno do logowania na MB.
Spróbuj może pod inną przeglądarką, wyczyść ciasteczka (cookies). Jak nie pomoże pisz/dzwoń do supportu ;)
 
D 0

davidos

Użytkownik
Sprawdziłem czy hipotetycznie mogę wpłacić kase przez MB i nie ma problemu. Otwiera mi się normalnie okno do logowania na MB.

Spróbuj może pod inną przeglądarką, wyczyść ciasteczka (cookies). Jak nie pomoże pisz/dzwoń do supportu ;)
Niestety niepomoglo wciaz mam ten sam problem.
Support niestety sam nie wie jak to jest mozliwe beda to sprawdzac.
Mozesz mi napisac jaki posiadasz :
system operacyjny
jaki anty virus
jakiej przegladarki uzywasz
skad masz internet
Porównam i cos wykombinuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom