>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Erakovic - Robson over 21 gemów 1.68 pinnacle
Wimbledon, pojedynek trzeciej rundy turnieju kobiecego w którum zagrają Laura Robson i Marina Erakovic. Szykuje się bardzo wyrównany, ciekawy pojedynek, w którym warto zagrać over gemowy, over setowy oraz ze względu na kursy na Marinę Erakovic. Faworytką bukmacherów jest reprezentantka gospodarzy Laura Robson, jest to podyktowane przede wszystkim wyższym rankingiem tej zawodniczki. Według mnie kursy powinny być bardziej zbliżone do siebie. Robson w ostatnich latach na Wimbledonie pokazała się z dobrej strony, potrafiła grać jak równa z równą z zawodniczkami z czołówki rankingu, Jednak w tym roku w turniejach poprzedzających Wimbledon nie była w jakiejś wielkiej formie. Erakovic ma niski ranking ale na trawie potrafi grać, jest bardzo doświadczoną tenisistką na tej nawierzchni. W tegorocznym Wimbledonie Robson pokonała bez straty seta Kirilenko i Duque-Marino, natomiast Erakovic miała nieco więcej problemów, straciła seta z Moritą i pokonała w dwóch setach Peng. Obie świetnie serwują, grają na bardzo podobnym wysokim procencie wygranych piłek po pierwszym podaniu (&gt;80%), różnica w pierwszych rundach pomiędzy nimi była taka że Erakovic miała wyższy procent pierwszego podania w korcie, a Robson lepszy procent piłek wygranych po drugim serwisie.Szykuje się bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie, dlatego warto zagrać over gemowy, setowy które są najlepszą opcją w tym pojedynku oraz wygrana Erakovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Laura Robson v Marina Erakovic
Typ: Powyżej 21.5 @ 1.72 bet365 ✅ (1-6 7-5 6-3)

Trudno się nie zgodzić z typem na over w tym meczu. Obie dziewczyny o bardzo podobnej charakterystyce, wysokie i dobrze zbudowane, opierające swą grę na serwisie i mocnych płaskich uderzeniach z obu skrzydeł. W Londynie obie w świetnej formie serwisowej, zwłaszcza z 1 serwisu zabijają (Robson 85%, Erakovic 84%), do tego sporo asów i bardzo skuteczn e bronienia breakpointach. Wszystko to sprawiło, że pierwsze dwa mecze wygrały dość komfortowo. Jeśli dziewczyny utrzymają formę serwisową, to ten mecz może się okazać najtrudniejszym jak do tej pory. Według mnie mecz z potencjałem overowym, całkiem możliwe, że nawet na pełnym dystansie, co nie byłoby precedensem w meczach tych zawodniczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Sabine Lisicki - Samantha Stosur 1 @1,50 ✅
Jeśli chodzi o grę na trawie, to ufam Sabine jak żadnej innej tenisistce. Ma wszelkie potrzebne predyspozycje do odnoszenia sukcesów na tej nawierzchni - ma świetny, regularny serwis, potrafi grać przy siatce, dodatkowo teraz prezentuje bardzo wysoką formę. Śliczna Niemka ogoliła bez żadnego trudu Vesninę i Schiavone, teraz na jej drodze staje doświadczona, wysoko notowana Stosur. Jednak kolejny raz się powtórzę, słowo klucz - nawierzchnia. Stosur na trawie sobie zwyczajnie nie radzi. Na Wimbledonie zawsze osiągała wyniki mocno przeciętne. Ponadto nie gra jakoś specjalnie porywająco. Na dobrze dysponowaną Sabine to nie wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Lisicki-Stosur 1 @1.55
Kanepi-Riske 1 @1.5
A.Radwanska-Keys 1 @1.25
i tak lubie ????
Puig-Stephens 2 @1.25
Tutaj njuz fajny typ do kombinacji jakiejs. Stephens ograla juz 3 bardzo trudne rywalki, dobrze rusza sie po korcie i ogolnie bije od niej optymizm. Puig dobry turniej, ma Portorykanka przyszlosc przed soba, bo potrafi oprocz dobrej gry, rowniez calkiem niezle serwowac, ale Stephens jest w gazie, a w szlemach w tym roku radzi sobie wyjatkowo dobrze. Poza tym Amerykanka ma duze wsparcie wsrod brytyjskiej publicznosci, bo tam raczej nikomu kolor skory nie wadzi, wiec oczekuje , ze Amerykanka zamelduje sie w cwiercfinale.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mecz: Lisicki-Williams
Typ: Lisicki+6,5 gema ✅
Kurs: 2,02
Wczoraj Sabine bardzo fajnie zagrała ze Stosur. Mocny serwis, dokładny forehand i zwycięstwo 2:1. Niemiecka tenisistka powoli sie rozkęcała, pierwsza partie przegrała 6:4, natomiast dwie kolejne wygrała gładko 6:2 i 6:1. Wydaje sie byc w dobrej formie i powinna powalczyć z Williams. Jak dotychczas panie spotykały sie ze soba 2-krotnie, z obydwu zwyciesko wyszla Serena 2:0 i krecz Lisicki. Dziś licze na dobra gre Lisciki, która jeśli zagra swój najlepszy tenis to ma szanse nawet wygrać z amerykanka. Juz w poprzednim roku Radwanska była bliska wygrania finału z Williams, może nadszedł czas na detronizacje. No cóż uwazam ze warto zagrac handi +6,5 na Sabine, nie wydaje mi sie ze bedzie w tym meczu jakas wielka dominacji amerykanki. Z tego co mi wiadomo Lisicki jakiść czas temu ustanowiła rekord siły serwisu w kobiecym tenisie - 210 km/h, wiec to o czymś świadczy. Zatem siły uderzeń zawodniczek mogą być zbliżone.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Agnieszka Radwańska - Tsvetana Pironkova
Typ: Agnieszka Radwańska
Kurs: 1,28

Za każdym razem gdy oglądam Isię z solidnymi rywalkami mam obawy, że przegra bo jest słabsza fizycznie, ale ona ma to coś co pozwala jej ogrywać dużo mocniej bijące rywalki. Przede wszystkim fantastycznie się broni. To co wczoraj wyciągała z Keys to mogło przyprawiać o zawrót głowy! Pironkova zaszła zaskakująco daleko a przecież drabinki nie miała wcale łatwej (Pavlyuchenkova, Zahlavova-Strycova, Martic). Wczorajszy mecz Agnieszki z Keys stal na fantastycznym poziomie i nie wyobrażam sobie, żeby taka Agnieszka mogła przegrać z Bułgarką. Kurs 1,28, choć to WTA, wydaje się być wartym grania.
Wynik: A.R. 2:1 T.P. (4:6, 6:3, 6:3)
Komentarz: Agnieszka po słabszym otwarciu meczu (przegrywała 0:4 złapała swój rytm i pewnie, aczkolwiek nie bez trudności, pokonała niezłą Bułgarkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Bet365
Agnieszka Radwańska - Tsvetana Pironkova
Typ: Agnieszka Radwańska
Kurs: 1,28

Za każdym razem gdy oglądam Isię z solidnymi rywalkami mam obawy, że przegra bo jest słabsza fizycznie, ale ona ma to coś co pozwala jej ogrywać dużo mocniej bijące rywalki. Przede wszystkim fantastycznie się broni. To co wczoraj wyciągała z Keys to mogło przyprawiać o zawrót głowy! Pironkova zaszła zaskakująco daleko a przecież drabinki nie miała wcale łatwej (Pavlyuchenkova, Zahlavova-Strycova, Martic). Wczorajszy mecz Agnieszki z Keys stal na fantastycznym poziomie i nie wyobrażam sobie, żeby taka Agnieszka mogła przegrać z Bułgarką. Kurs 1,28, choć to WTA, wydaje się być wartym grania.
Zaskakujące to to na pewno nie jest, Pironkova czuje się naprawdę dobrze na trawie; wystarczy przytoczyć rok 2011 gdzie z Wimbledonu wyeliminowała m.in Zvonareva ( będącą wtedy 3 w rankingu ) i Venus Williams, dochodząc zarazem do ćwierćfinału i odpadając ( po walce ) z świetne dysponowaną wówczas Kvitovą. Poza tym przeciwniczki które wymieniłeś w tym sezonie ani nie mają dobrej formy, ani nigdy wielkimi gwiazdami na trawie nie były. Rok temu Pironkova odpadła w drugiej rundzie chyba tylko dlatego, że spotkała tam Sharapovą, a i tak wyciągnęła z nią seta! Pironkova na trawie umie grać, umie się poruszać a i serwis można zaliczyć do bardzo udanych.
Aga co prawda to prawda, też na trawie czuje się super, jednak rok temu z turnieju w Eastbourne wyeliminowała ją właśnie rok starsza Bułgarka - inna sprawa, czy Adze tak bardzo zależało na tym turnieju, bo Aga nie ma w zwyczaju walczyć o krew i życie na mniejszych turniejach na trawie.
All in All Aga powinna wygrać w poniedziałek, co nie zmienia faktu, że spodziewam się jutro dość dużo niespodzianek w tenisie kobiecym, więc sugeruję nie szarżować ze stawkami...( ale to już moja prywatna opinia )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
[Witam! chcialbym &quot;rzucic&quot; od razu jeden typ! Mianowicie : Laura Robson vs Kaia Kanepi -@ 2.23 Na Brytyjke! Pinnacle ;kursy wszedzie jak widze rosna, czego nie rozumiem ale byc moze o czyms nie wiem(np. kontuzja?), w kazdym razie... Kazdy, kto choc troche interesuje sie zenskim tenisem wie jak wielkie nadzieje brytyjski tenis poklada w tej 19-letniej sympatycznej dziewczynie. Ja osobiscie jestem fanem jej talentu i choc mysle, ze nie jest jeszcze zawodniczka na pierwsza &quot;10&quot; to cwiercfinal tegorocznego Wimbledonu to rezultat, ktory bedzie bodzcem do dalszego rozwoju jej kariery, i moim zdaniem to osiagnie!! Przypomne, ze jesli wygra ten mecz jej rywalka w QF bedzie najprawdopodobniej Serena... Ja osobiscie czuje ten typ, to bylby dla &quot;Brytoli&quot; swietny produkt w tegorocznym turnieju! Laura oczywiscie moze sie spalic- to po pierwsze. Jednak jej droga w tym turnieju na pewno ja zachartowala - pokonana Kirilenko w I rundzie, w III wygrana w niemal przegranym meczu... Jesli chodzi o Kanepi - na pewno nie spodziewalem ze pokona Kerber, nie przecenialbym natomiast wartosci pokonanej Riske, ktora wyelinowala Ule R. Reasumujac, gram na nadzieje brytyjskiego zenskiego tenisa po bardzo dobrym kursie! Pozdrawiam.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Wy o tej Radwańskiej to tak na poważnie piszecie? Przecież Radwanska nie wygrała tego meczu tylko Keys przewaliła. Keys powinna razem z Djokovicem poćwiczyć snatche ???? Z całym szacunkiem do dokonań Polki, ale uważam, że to co ona gra obecnie jest dużo poniżej jej optymalnej formy, którą w zeszłym roku mogliśmy zauważyć.
Radwańska na trawie nie gra dobrze w tym roku i popełnia jak na nią wiele niewymuszonych błędów. Nie wspomnę już o drugim serwie 60-80 mph - obojętnie jak plasowanie, jak kręcone takie serwy każdy z tych mających coś w głowie wykorzystają bezlitośnie. Oprócz tego często z Keys przebijała na środek kortu, zdecydowanie za często. Wg mnie ona jest w tej rundzie, bo naprawdę nie miała wymagających przeciwników po drugiej stronie kortu i odradzam granie jakichkolwiek pieniędzy w tym turnieju na Agnieszkę, zwłaszcza po takich niskich kursach.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dziendobry. Dwie propozycje po porannej analizie dzisiejszych spotkan Pan :

Kvitova-Suarez Navarro over 20.5 @2.00 bet365 - Czeszka wciaz walczy sama ze soba, z cala pewnoscia daleko jej do optimum. Jestem przekonany, ze gdyby pogoda nie przerwala jej spotkania z Makarova-poleglaby. Hiszpanka od dluzszego czasu mi imponuje, nie spodziewalem sie jej dobrego wystepu na trawie ale jest juz w IV rundzie i na pewno z Petra powalczy! W zeszlym roku graly 3 razy - Kvitova tylko raz wygrala 2-0, raz po trzech setach a raz zwyciezyla Suarez N. ... Mysle, ze mecz bedzie zaciety i over zachecajacy!

Bartoli-Knapp DW 2:0 @1.80 bet365 No coz - dla Wloszki to i tak ogromny sukces, biorac pod uwage, ze to jej dopiero 12-ty mecz na trawie w karierze ( z czego wygrala 6). Francuzka od dlugiego czasu nie zachwyca ale jak by nie bylo w tym turnieju nie stracila jeszcze seta, a jej doswiadzcenie na trawie (78 spotkan - 53 wygrane, Final 2007) i z pewnoscia mobilizacja na 120 % powinny na Wloszke wystarczyc...

Czekam na komentarze, pozdrawiam.
 
borys_91 1

borys_91

Użytkownik
Kirsten Flipkens vs. Flavia Pennetta
Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze pań to w miarę pewny wydaje się win Belgijki w konfrontacji z Włoszką. Panie grały ze sobą niedawno, bo spotkały się w pierwszej rundzie wielkoszlemowego RG i Flipkens wygrała w trzech wygrywając decydującą partie do zera. Obecność Pennetty w czwartej rundzie to na pewno spora niespodzianka, bo ostatni mecz z Alize Cornet równie dobrze mogła przegrać. Przewagą Belgijki z pewnością będzie w dzisiejszym spotkaniu nawierzchni i skoro pokonała niedawno Włoszkę na ziemi, która jest jej ulubioną nawierzchnią to na trawie nie powinna mieć większych problemów. Myślę, że Flipkens wygra gładko w dwóch setach i zamelduje się w ćwierćfinale.
Kirsten Flipkens vs. Flavia Pennetta- 1,36 w Bet365 ✅
Dokładny wynik: 2:0 - 2,00 w Bet365 ✅
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Przewagą Belgijki z pewnością będzie w dzisiejszym spotkaniu nawierzchni i skoro pokonała niedawno Włoszkę na ziemi, która jest jej ulubioną nawierzchnią to na trawie nie powinna mieć większych problemów.
Tak samo jak Włoszka, to i Belgijka lubi korty ziemne, które są jej ulubionymi(wraz z hardem, identycznie jak Pennetta). Trawa to inna bajka.
Flipkens gra mądrze, lecz bez fajerwerków.
Kto oglądał finał z Halep to widział, co wystarczyło robić, by Flipkens nie miała nic do gadania. Dosyć mocno TRAFIAĆ. O ile to będzie spełnione dzisiaj przez Włoszkę to ma tutaj naprawdę spore szanse, a kursy rzędu 1.36 na Kirsten zupełnie mnie nie satysfakcjonują.
 
D 53

dynia24

Użytkownik
Kirsten Flipkens vs. Flavia Pennetta 1 1.35 ✅ (Expekt)Również obstawiam zwycięstwo Belgijki. Bardzo ciężko się gra przeciwko niej. Może spotkanie nie skończy się w dwóch setach ale wygra Flipkens.
Serena Williams - Sabine Lisicki over 17,5 gemów 1.70
✅(bwin)
Do tego dokładam overa gemowego na mecz Sereny z Lisicki. Spacerki po zawodniczkach dla Sereny już się skończyły. Myślę że Lisicki ugra po 3 gemy w każdym secie i nawet przy porażce 0-2 over wskoczy.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – Wimbledon
Spotkanie: Agnieszka Radwańska – Tsvetana Pironkova AHC(0;1,5 seta)
Typ: 1
Kurs: 1,92
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 01.07.13 14:00

Dziś o godz. 14:00 odbędzie się mecz w IV rundzie Wimbledonu pomiędzy Agnieszką Radwańską a Tsvetaną Pirankową. Zwyciężczyni tego pojedynku awansuje do ¼ Wimbledonu. Polka to 4. Rakieta Świata, Bułgarka jest 72. w rankingu WTA.

Bułgarka w I rundzie wygrała z Anastazją Pawluczenkową 2:0. 6:0 6:1 w starciu z 21. Rakietą Świata robi ogromne wyrażenie. W II rundzie na drodze Bułgarce stanęła Barbora Záhlavová-Strýcová – wygrana 7:5 6:3 pozwoliła Bułgarce awansować dalej. W III rundzie Pironkova wygrala z 141. w rankingu WTA Chorwatką Petrą Matrić 2:1 (6:1 4:6 6:2). Bułgarką jest zawodniczką praworęczną z oburęcznym backhandem. Mierzy 1,80m wzrostu. W 2010 roku Pironkova zagrała w półfinale Wimbledonu. Najwyżej w rankingu WTA znalazła się w październiku 2010 roku – zajmowała wtedy 31. lokatę.

Isia idzie jak burza w londyńskim turnieju. Wygrała w I rundzie z 116. w rankingu WTA Austriaczką Yvonne Meusburger 2:0 (6:1 6:1). Awans do drugiej rundy zajął jej niecałą godzinę gry. W II rundzie Agnieszka pokonała 98. w rankingu Francuzkę Mathilde Johansson 2:0 (6:1 6:3). Mecz był przerwany w drugim secie z powodu opadów deszczu. W III rundzie po zaciętej walce wygrała z utalentowaną, młodą i niezwykle ambitną Amerykanką Madison Keys 2:1 (7:5, 4:6, 6:3). Polka mierzy 1,72 m, jest praworęczna i posługuje się oburęcznym backhandem. W ubiegłym sezonie Isia zagrała w finale Wimbledonu.

Panie grały ze sobą trzykrotnie – na turnieju w Stuttgarcie w 2009 roku Isia wygrała 0:2. W Eastbourne w 2012 roku Bułgarka zwyciężyła 2:0. 5 maja 2013 na ziemnych kortach w Madrycie Polka wygrała 2:0 (6:2 6:4).

Stawiam na Agnieszkę Radwańską. Tradycyjnie: po pierwsze – patriotycznie, jako kibic Isi wierze w nią i jej umiejętności. Po drugie – obie tenisistki w rankingu dzieli aż 68 miejsc. Po trzecie – Isia nie tak dawno wygrała łatwo z Bułgarką.

Myślę, ze Polka wygra w dwóch setach i pewnie awansuje do kolejnej rundy.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania)
Spotkanie: Williams S. (Usa) vs Lisicki S. (Ger)
Typ: Lisicki S. (Ger) +1,5 set ✅
Kurs: 4.35
Bukmacher: Pinnacle Sports
Jak nie Sabina, to kto? Wydaje się, że to już ostatnia zawodniczka, która może przeszkodzić Serenie w wygraniu szlema. Żadna z pozostałych zawodniczek w gra, nie będzie miała szans z siłą Amerykanki. Sabina natomiast posiada, bardzo mocny serwis, zarówno pierwszy jak i drugi. Potrafi też dobrze kończyć piłki. Niestety nie jest za bardzo regularna i to często ją gubi w meczach. Można jednak liczyć, że jak przez jakiś czas wszystko będzie ładnie wchodziło, to z takimi zagraniami nawet Serena będzie miała problemy i może uda się ugrać seta, a może i mecz.
Żadnych statystyk w sumie nie warto tutaj przytaczać, bo będą one jednoznacznie wskazywały na Serenę, która niszczy wszystkich po kolei, nie tracąc seta, a raptem kilka gemów.
W tym turnieju jednak Serena daje trochę bardziej pograć swoim przeciwniczkom i tutaj upatruję szansę dla Sabiny i jej mocnego podania.
Ciekawostka:
Najszybszy serwis
Serena 206 km/h
Sabina 201,2 km/h
edit:
Tak jak myślałem. Jedyna zawodniczka która mogła ją pokonać i to zrobiła. Brawo Sabina ! A jeszcze trochę grosza wpadło, kto skorzystał ten ma ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Co aktualnie prezentuje soba Na li, lubie Agnieszke, ale zazwyczaj kiedy mam okazje na niej zarobic, a tak trzeba nazwac wysokie kursy dawane przez buki na np Na Li lub kvitova to to robie. Niestety nie mam pojecia jak gra w tym turnieju Na Li, i czy powrocila juz do swojej optymalnej formy??
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Agnieszka na trawie ma lepszy bilans z Chinką-2:1. Co innego na hardzie 1:4. Mnie jednak Li przekonała dzisiejszym meczem z Vinci, w którym straciła ledwie dwa gemy. W mojej opinii rywalki trudniejsze w tegorocznym Wimblu miała Chinka, obecne kursy na nią na pewno do rano spadną pozdro
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Radwańska Agnieszka vs Li Na
Typ: 2 @1.67 [Pinnacle]

Moim zdaniem Isia tym co gra na ten moment nie przeciwstawi się Chince. Drugie podanie Polki to będzie zaproszenie dla Na Li do agresywnego returnu, a że z takowym ma Aga problemy na tym turnieju pokazały już dzisiaj strzały Pironkovej i wcześniej Keys. Inna sprawa to tzw. firmowe zagranie Agnieszki, czyli skróty. Zauważyliście że zdecydowana większość zagrań dropschotem kończy się na tym turnieju zapisaniem punktu na konto rywalki? Dzisiaj było to widać bardzo dobitnie, bodajże w trzecim secie dopiero udało się zdobyć punkt skrótem, wcześniej Pironkova nie dość że była w stanie dobiec, to jeszcze z tych skrótów wyprowadzała ataki! I jeszcze - Aga za mało biega, tak jakby kalkulowała które piłki sobie odpuścić a o które walczyć. Z Chinką może być inaczej, bo to już jest bardzo trudny do zryzienia orzech dla Polki, ale niemniej warto zwrócić na to uwagę. I wreszcie wiele błędów decyzyjnych po stronie Polki. Normalnie aż można zgrzytać zębami, że Aga zamiast walić na pustą stronę kortu, to uderza tam gdzie jest przeciwniczka licząc chyba że złapie ją na wykroku bądź zaskoczy. Ale to nie działa. Przez błędy decyzyjne Radwańska z Keys i Pironkovą przegrała kilka piłek, które powinna była wygrać. Z Na Li każda piłka będzie się liczyć. Widziałem Chinkę z Zakopalovą i wcześniej z Halep. Chinka miewa przestoje, nie przeczę, ale na kluczowe momenty potrafi się ogarnąć (np końcówka trzeciego seta z Czeszką). To doświadczona zawodniczka, która nie będzie się stresować, że gra z czwarta rakietą świata. W kluczowych momentach nie będzie bała się zaryzykować strzału po linii. Niekoniecznie mogą te strzały wtedy wchodzić, ale patrząc na stosunek Winnersów do UE można założyć, że jest duże prawdopodobieństwo, że Chinka nie będzie się mylić tak często jak poprzednie rywalki Polki. Każdy stawia jak chce, każdy kto ogląda mecze wyciąga własne wnioski; ja stawiam na Chinkę, bo po jej stronie widzę niestety więcej atutów na ten moment niż po stronie Polki.
⛔ 7/6 (5) 4/6 6/2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Kvitova-Flipkens 1 @1.44
Wygra mi tu ten mecz Kvitova na moj gust. Nie jest to raczej forma na triumf w calym szlemie, ale ten mecz chyba Kvitova jednak ogarnie. Czeszka uwielbia grac na trawie, co podkresla od zawsze i w koncu wygrywala juz Wimbledon 2 lata temu. Troche nie ta forma, ale Flipkens to zawodniczka jeszcze nie tej najwyzszej klasy. Flipkens probowac bedzie tych swoich silowych returnow, ale jak to czesto bywa moze to byc mlyn na wode przy jeszcze mocniej bijacej Kvitovej. A wiec, tutaj jeszcze Kvitova powinna wyjsc zwyciesko. Genralnie spora szansa przy sytuacji, ktora sie wytworzyla, na pierwszy triumf szlemowy kogos (Lisicki-Kanepi-Stephens-Bartoli-Flipkens) lub ewentualnie drugi wygrany szlem w karierze kogos z dwojki Na Li-Kvitova.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Agnieszka na trawie ma lepszy bilans z Chinką-2:1. Co innego na hardzie 1:4. Mnie jednak Li przekonała dzisiejszym meczem z Vinci, w którym straciła ledwie dwa gemy. W mojej opinii rywalki trudniejsze w tegorocznym Wimblu miała Chinka, obecne kursy na nią na pewno do rano spadną pozdro
Nie no 2-1 to jest bo krecz na początku meczu. Realnie to jest 1-1 i wygląda to tak cytując pewnien portal:

&quot;Agnieszka Radwańska zmierzy się z Na Li. Polka ma korzystny bilans z Chinką. „Isia” wygrała 6 z 10 meczów lecz, w ostatnich meczach, wygrywała głównie Azjatka. Na trawie grały trzy razy, dwa mecze wygrała Polka. Na Wimbledonie spotkały się w roku 2009 i 2010. Pierwsze spotkanie wygrała Radwańska 6/4 7/5, w rewanżu – rok później – wygrała Na Li 6/3 6/2.&quot;

Także remis, dwa mecze po 2-0, ciężko się odnosić do meczu jutrzejszego na podstawie wyników z 2009 i 2010. Teraz Chinka niezle ale runde wcześniej Zakopolova serwowała na mecz także niewiele brakowało aby Na Li była już w Azji, pomimo, że Maciuś miał Li to wygrała, dziwne dość ale ok.

Aga ma tutaj trudne mecze, rywalki nie mają mega nazwisk ale kto oglądał mecze to widział, że to nie był słaby tenis. Keys solidna, Pironkova specjalistka od trawy więc ja doceniam wyniki Isi tu. Wyglądato nobetowo i może coś live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom