>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
To jest po prostu, hmm... to jest niezwykłe nawet jak na kobiecy tenis.
Dabljutijowy aksjomat #1: NIE istnieje zdarzenie niemożliwe w kobiecym tenisie.
Dlatego postawię na:
Bartoli wygra Wimbledon @ 3,06 (Pinnacle) ✅ oui, Madame Bartoli
będąc jednak pod wrażeniem gry w końcowej fazie tego turnieju prezentowanej przez jedną z najcudaczniej serwujących tenisistek na świecie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Dabljutijowy aksjomat #1: NIE istnieje zdarzenie niemożliwe w kobiecym tenisie.
Dlatego postawię na:
Bartoli wygra Wimbledon @ 3,06 (Pinnacle)
będąc jednak pod wrażeniem gry w końcowej fazie tego turnieju prezentowanej przez jedną z najcudaczniej serwujących tenisistek na świecie ;)
Hehe, najcudaczniej to ona odbija piłkę przed serwisem. Jak taki klaunik podskakuje;D A tak w ogóle to ona po prostu źle serwuje ???? Nie zgina łokcia w odpowiednim momencie i uderza tak zwanym patelnianym serwisem, który raz wchodzi, raz nie i takie uderzenie jest obarczone dużym ryzykiem błędu, głównie ze względu na brak odpowiedniej rotacji. Co zresztą widać po ilości DF Bartoli. Niemniej nie skreślam jej w tym finale, choć sam osobiście nie typuję tego meczu. Bo to no-bet mecz ????
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Wimbledon 2013 Final
Marion Bartoli -Sabine Lisicki 1
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅Wszytko ladnie super pieknie moja Bartoli wygrala ale nie tak jak bym sobie zyczyl ,postawilem 1:2 zal ze Lisica z taka psycha nie byla w stanie ugrac nawet seta...
Doczekalem sie finalu wielkiego szlema gdzie nie zobacze wkoncu carycy tenisa kobiecego czyli Sereny Williams powoli stawalo sie to juz nudne i oklepane gdy kolejne trofeum zgarniala amerykanka ENOUGH!a przeciez w kobiecym turze jest tyle swietnych i utalentowanych zawodniczek jak naprzyklad Marion Bartoli i Sabine Lisicki ktore zmierza sie w sobote w finale Wimbledonu obie panie czuje sie ryba w wodzie na grassie i najwieksze sukcesy odnosza wlasnie na tej nawierzchni.
Wszystkie znaki na niebie wskazuja ze trofeum powinno pasc łupem niemki wkoncu ograla weteranke i faworytke turnieju Serene ,ladnie wyglada jej gra ,jest pewna uderzen ,serwis funkcjonuje bardzo dobrze widac ze jest w gazie i nawet naszej humorzastej Isi nie udalo sie postawic Sabine a wiec dlaczego jednak Bartoli ? hehe po pierwsze jestem jej wielkim kibicem od lat :grin: Bartoli jest wg mnie najwaleczniejsza zawodniczka w calym tourze co prawda to prawda nie osiaga w tym roku zadnych sukcesow odpadala z kim sie dalo na samym starcie ale wkoncu musi nastapic progress ale jaki piekny progress final wimbledonu :] Bartoli jest szybka,dobrze sie porusza po korcie ,swietnie returnuje, jest zawsze zmotywowana ,jest inteligentna na korcie i ma silna psychike...czego niestety nie moge powiedziec o Lisicki, ktora w pewnych momentach ma psychike niepelnosprawnego dziecka ,byle mocniej byle do przodu w ten sposob praktycznie PRAWIE przegrala mecz z Radwa 2 set i polowa 3 seta to byla parodia w jej wykonaniu ale naszczescie ogarnela sie w czasie i jakos powrocila,smiem twierdzic ze gdyby isi nie zabraklo sil w koncowej fazie meczu jutrzejszy final bylby pomiedzu polka a francuzka i wtedy nie bylbym juz za Bartoli:grin:
Presja,nerwy mysle ze Sabine nie udzwignie tego w fianle co bedzie woda na mlyn dla Bartoli,ktora nie odpuszcza zadnego punktu i bedzie gryzla trawe aby pokonac silowa i nie myslaca na korcie Lisicki a wiec do boju Marion liczymy na ciebie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Sabine nie udźwignie presji ????
Udźwignęła presję z williams, stosur i radwańską, ale nie udźwignie z Bartoli.
Powiem tak, że będę w wielkim szoku, jeśli Bartoli wygra ten finał.
Nie wiem, czy w swoim życiu widziałem taką drabinkę do finału :
Svitolina, McHale, Giorgi, Knapp, Stephens, Flipkens ???? Naprawdę grubo. Byłbym w szoku, gdyby przy takiej drabince Bartoli nie była w finale.
Lisicki może być zmęczona, ale Bartoli mistrzynią kondycji również nie jest.
Dodatkowo w finale dochodzi adrenalina. Jednak wszystkie atuty są po stronie Lisicki. Wystarczy, że będzie grała serwis na poziomie tych swoich 60 procent oraz nie będzie grała przez środek {a Lisicki lubi uderzać po prostej i zmieniać kąty gry} i Bartoli nawet we wrotkach nie dogoni piłek.
Lisicki jest faworytką tego finału dokładnie taką samą, jakby były jej rywalki gdyby w nim były, czyli Williams, Stosur, czy Radwańska.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak czytałem wszystkie opinie i pograłem ostatecznie Marion Bartoli ✅ +3.5 po 1,90. Jeśli ma wygrać to typ wejdzie, a jak przegra po zaciętym pojedynku tez wejdzie. Ponieważ dopiero zaczynam przygodę z tenisem chciałem się zapytać mądrzejszych i bardziej ogarniętych ode mnie czy taki kompromisowy typ jest dobry do grania. Czy może tak być, że w finale Wimbledonu - czyli najwyższy poziom światowy Sabine Lisicki zmiażdży przeciwniczkę więcej niż 4 gamami ?
edit po: jaka szkoda, że posłuchałem kolegów grających na Lisicki i jeszcze przed spotkaniem skontrowałem na nią. W rezultacie jestem na minus.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Oczywiście, wystarczy po przełamaniu w każdym secie, czyli wynik 6-3, 6-4, a nawet 7-5, 6-4 dla Lisicki i po kursie. Nie jest to natomiast nic dziwnego w tenisie nawet przy dość równej grze. Jak ktoś ma pecha to nawet mu się zdarzy takie ustawienie serwowania, że przy TB Lisicki wygra 7-6, 6-3 i taki typ nie wejdzie. W związku z tym jest to typ albo na trzy sety albo na bardzo równą grę typu dwa TB lub TB i 6-4 dla Lisickiej lub 7-5.
Oczywiście wygrana Bartoli daje wygraną, ale osobiście jestem zdania, że lepiej odpowiednio dostosować stawkę do większego ryzyka i zagrać kurs na Bartoli, niż grać takie Azjany, chyba że gramy z minusem na bardzo niedoszacowanego faworyta.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Sabine nie udźwignie presji ????
Udźwignęła presję z williams, stosur i radwańską, ale nie udźwignie z Bartoli.
Powiem tak, że będę w wielkim szoku, jeśli Bartoli wygra ten finał.
Nie wiem, czy w swoim życiu widziałem taką drabinkę do finału :
Svitolina, McHale, Giorgi, Knapp, Stephens, Flipkens ???? Naprawdę grubo. Byłbym w szoku, gdyby przy takiej drabince Bartoli nie była w finale.
Lisicki może być zmęczona, ale Bartoli mistrzynią kondycji również nie jest.
Dodatkowo w finale dochodzi adrenalina. Jednak wszystkie atuty są po stronie Lisicki. Wystarczy, że będzie grała serwis na poziomie tych swoich 60 procent oraz nie będzie grała przez środek {a Lisicki lubi uderzać po prostej i zmieniać kąty gry} i Bartoli nawet we wrotkach nie dogoni piłek.
Lisicki jest faworytką tego finału dokładnie taką samą, jakby były jej rywalki gdyby w nim były, czyli Williams, Stosur, czy Radwańska.
Duze zdenerwowanie mozna juz bylo zauwazyc w meczu z Radwanska-poltora seta to byly same nerwy ,Z williams nie bylo zadnej presji grala na luzie ,nic nie musiala wprzeciwienstwie do amerykanki ktora bronila tytulu.Pokonanie swietnie grajacej Stephens i flipkens jest duzym sukcesem.Jesli Sabine bedzie serwowowac ponizej 60 % to gwarantuje ci ze Bartoli kazda pilke tak zreturnuje ze to Lisicki nie bedzie miala czasu zareagowac,to nie Radwanska ktora kocha wymiany i kazda pilke kieruje przez srodek kortu z mala predkoscia,Marion bedzie miala jeden cel spychac niemke do glebokiej defensywy, :grin: owszem jesli francuzka bedzie w defensywie,bedzie wchodzic z nia w dluzsze wymiany (w co watpie) i pozwoli sobie na ataki niemki to nie ma najmniejszych szans ale Bartoli nie jest glupia na korcie i wie jak sie przeciwstawic sile pokroju Azarenki ,Williams,Lisicki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Lisicki S. v Bartoli M.
Typ: Over 95.5
1,75 Unibet

Jak dla mnie nie będzie to przysłowiowy mecz do jednej bramki, chociażby ze względu, że u obu Pań bardzo ciężko z utrzymaniem skupienia do końca. Obie w każdym meczu mają kryzys, nie potrafią zagrać równego spotkania. Wiemy jak to jest w finałach, po wygranym secie u kobiet często występuje rozluźnienie. Na dodatek nie widzę tutaj zdecydowanej faworytki. Na papierze powinna nią być Sabine Lisicki, jednak dla mnie nie jest to takie oczywiste. Bartoli to bardzo doświadczona zawodniczka i według mnie jak ktoś ma sobie poradzić z grą pod presją to jest to tylko ona. Ostatni raz spotkały się bezpośrednio, tutaj w Londynie i po długim meczu wygrała reprezentantka Niemiec. Według mnie linia trochę zaniżona, kurs dobry więc trzeba korzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 882,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sabine Lisicki (GER) – Marion Bartoli (FRA)
How many aces will player 2 serve in the match? Typ: Więcej niż 1,5 @ 1.65 bwin ✅ 2 :razz: Bartoli drugim asem zakończyła mecz.. To lubię :smile:
Ile będzie podwójnych błędów w meczu?
Typ: Więcej niż 7,5 @ 1.85 bwin ✅ 11

Chyba trochę zaniżona linia na asy Bartoli. Francuzka wprawdzie nie jest typową bombardierką, ale przyłożyć ma z czego. Dobrze zbudowana zawodniczka posyłająca pierwszy serwis w okolicach 170km/h, co zwykle owocuje 1-2 asami, a czasem jak w półfinale z Flipkens potrafi ustrzelić nawet pięć, co na tak krótki mecz (15 gemów) jest n iezłym wynikiem . Jeśli dodamy do tego, że wprawdzie Sabina ma wiele atutów, ale akurat defensywa czy return do nich nie należą, to te 2 asy Bartoli wydają się tym bardziej prawdopodobne. Co do podwójnych błędów to dla mnie sprawa dość oczywista , bo o bie zawodniczki „wyróżniają się” w tym elemencie, Lisicka ryzykowne serwy i wynikające z tego błędy można zrozumieć, bo nadrabia wszystko asami. Odwieczne problemy Bartoli też nie zaskakują, mecze w których ma mniej podwójnych błędów niż asów należą do rzadkości , tak było zawsze i już się to nie zmieni. Jeśli mecz nie będzie krótki (a nie zapowiada się na pogrom), to linia moim zdaniem spokojnie do ogarnięcia, a w przypadku trzysetówki to jest właściwie pewne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Sabine Lisicki - Marion Bartoli 1 @1,40 ⛔
Z wielką przyjemnością złożyłem dzisiaj ten bet. Sabine ma wszystko co potrzebne żeby zdobyć upragniony, wielkoszlemowy tytuł. Jest wybiegana, dobrze gra zza linii końcowej, potrafi uderzyć porządnego winnera (60 winnerów w meczu z Radwańską - musi robić wrażenie). W sumie w całym turnieju zagrała 201 kończących uderzeń. Dla porównania, Bartoli ma ich tylko 113. Po stronie Sabine stoi też serwis, osiągnęła drugi najmocniejszy serwis w damskim turnieju (122 mp/h), najwięcej asów (39, Bartoli ma 12), jednocześnie popełniając mniej podwójnych błędów serwisowych niż Francuzka (Lisicki - 20, Bartoli - 27).
Ktoś może powiedzieć że miała prostą drabinkę - polemizowałbym. Oczywiście Schiavone czy Stosur na trawie są dużo słabsze niż na swoich ulubionych nawierzchniach, ale to nie znaczy że gdy kolor kortu zmienia się na zielony, to zapominają jak się trzyma rakietę. Ponadto pokonanie Williams i Radwańskiej musi robić wrażenie, wszak i Amerykanka i Radwańska na trawie spisują się bardzo dobrze.
Zresztą, jak się to ma do drabinki Bartoli? Svitolina, McHale, Giorgi, Knapp, Stephens, Flipkens. To brzmi raczej jak mało prestiżowy turniej na końcu świata, a nie Wimbledon.
Sabine przeważa rywalkę serwisem, siłą, wytrzymałością, statystykami i aktualną formą. Liczę że pokona Bartoli i będzie mogła świętować pierwszy w karierze triumf w turnieju Wielkiego Szlema.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Zaluje, ze nie napisalem dzisiaj typu na forum, bo pewnie sporo osob by skorzystalo, albo przynajmniej mocniej sie zastanowilo, zanim postawilo by na Niemke. Wyeliminowanie Sereny przez Lisicki mocno zamydlilo niektorym oczy, lacznie z bukami, co sprytniejsi dobitnie wykorzystali.
Bartoli przeszla przez Wimbledon jak burza, lekko w cieniu, nikt na nia nie zwracal wiekszej uwagi, a ona po prostu robila swoje, przez caly turniej nie oddala nawet gema Niektorzy szukali usprawiedliwienia w slabszej drabince, dzisiaj pokazala, ze nie mieli racji.
Ona jest po prostu w super formie. Zagrala kapitalnie i z tego powodu chapeau bas dla tej pani.
Lisicka miala odpasc juz z Radwanska, ale niestety Aga nie potrafila wykorzystac 3:0 w ostatnim secie, miala przeciwniczke na lopatkach i do tego rozbita psychicznie, a mimo wszystko bezmyslnie &quot;dala jej zlapac oddech&quot; szkoda..
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ludzie i tak wolą pisać, że jest gruba, tłusta, głupi wieloryb i brzydka bestia. Co tam sukces, naczelni krytykanki nawet 0,1% nie osiagną tego co tu zrobila Bartoli. Pozwalam sobie na luzniejsze dwa zdania bo temat idzie już do zamknięcia. Przykro czytać wielkich speców co jedynie potrafią obrażac Bartoli bo ma kilka kg więcej.
Bartoli - Lisicki 6/1 6/4

Wielki sukces Marion, gratulacje!
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Seta, nie gema.
Niestety z zalem musze przyzanc ze to bylo spotkanie na mega niskim poziomie nie warto finalu ale gratulacje Marion tytul jest :grin: Sabine z taka psychika nie jest w stanie wygrac juz zadnego turnieju przykro bylo patrzec na bezradnosc tej dziewczyny..
 
K 203

krolwta

Użytkownik
hsieh/peng w dzisiejszym deblowym meczu kobiecym, dalem rano do doubelka z bartoli po kursie 1,57 a teraz poszlo w gore na 1,72? jakies informacje ktos ma ? kontrowac przed meczem, podczas meczu, czy olac ?
nie wiem czy lemie regulamin w razie czego prosze usunac... moderatory ehhhh

do usuniecia - wlasnie weszlo na live i kursy sa takie jak rano...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom