>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Williams - Garcia
Typ: Garcia
Kurs: 41, Bet365

A co ? Jak szaleć to szaleć. Skoro dużo nizej notowani i wcale nie jakies gwiazdy potrafią wyeliminowac Nadala, Sharapova, Federera, Tsongę, Jankovic i jeszcze kilka innych nazwisk to Serena tez moze wyleciec. Rok temu miała problemy z Zheng czy Shvedova, licze ze w tym roku noga jej sie powinie i wtopi z Garcia, w koncu musi skonczyc sie jej zwycieska passa,a kurs jak najbardziej zacheca. Grajac nawet za 5 zł mamy do wygrania 205 zł. ????
Jaaaaaaaasne, nie ma to jak super założenie, że:
&quot;skoro dużo nizej notowani i wcale nie jakies gwiazdy potrafią wyeliminowac Nadala, Sharapova, Federera, Tsongę, Jankovic i jeszcze kilka innych nazwisk to Serena tez moze wyleciec&quot; - argumentacja niesamowicie racjonalna. :zoltakartka:
Co w przypadku jak noga się jej JEDNAK jakimś cudem nie podwinie ?? Serena to &quot;królowa&quot; Wimbledonu i sensacji tutaj akurat bym się nie doszukiwał...
 
midq 677

midq

Użytkownik
Roger też jest królem Wimbledonu i co. Wg. mnie każdy taki kurs na tegorocznym wimbledonie jest wart gry za te symboliczne grosze, korty sa przygotowane duzo gorzej niz w latach poprzednich, multum kreczy i problemów zdrowotnych a Serena do najlepiej poruszczających się na korcie i najbardziej wygimnastykowanych nie należy. Masa + kort może zrobić swoje i jak Garcia zagra swój mecz zycia to jest w stanie wyrzucic Serenę przy sprzyjających warunkach. Już 3 kursy powyżej 20 na pojedynczy mecz weszły w tym Wimbledonie i nie jest wcale powiedziane, że nie wejdzie następny. Wiadomo, że takich kursów się nie gra za grube miliony, ale chyba lepiej zaryzykować 5zł mając do wygrania 200 niż zaryzykować 200 mając do wygrania 5. Popieram rozumowanie mazepy, jest to bardzo dziwny turniej i myślę, że to nie koniec niespodzianek.
Co w przypadku jak noga się jej JEDNAK jakimś cudem nie podwinie ?? Serena to &quot;królowa&quot; Wimbledonu i sensacji tutaj akurat bym się nie doszukiwał...
Szanse na wygraną Sereny w tym meczu to ponad 90% i żadnym zaskoczeniem nie będzie gdy nawet zrobi tu rowerek, chodzi o to, że poprzez takie a nie inne przygotowanie kortów w tym roku, multum graczy ma problemy zdrowotne i może to samo spotkać Serenę a kurs ogromny. Jak jej się noga nie podwinie to trudno, nikt nie gra tego za duże pieniądze ;)
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Kudla D - Dodig 2 @ 1,45
Cóż tu dużo pisać o Tym meczu umiejętności i forma Dodiga są duzo większe niż Amerykanskiego tenisisty. W pierwszej rundzie rywalem Chorwata był Kohlschreiber mecz zakonczył sie wynikiem 2:2 i kreczem Niemca. w Tym meczu Dodig grał lepiej niż &quot;Kolba&quot; jego gra była równa nie dawał sie przełamywać. Zaś Kudła w pierwszy meczu trafił na Australijskiego tenisiste Duckwortha który nie jest specjalistą od gry na trawie, mecz był bardzo równy i w piątym secie na swoją strone przeciągnał go Amerykanin. Uważam ze Dodig musi wygrać ten mecz jedynie jakaś kontuzja może go pozbawić zwycięstwa w tym meczu
Raonic - Sijsling 1 @ 1,48
Bardzo ciekawa para w rankingu ATP dzieli ich bardzo dużo miejsc lecz ten mecz nie będzie łatwy dla Kanadyjczyka jego forma ostatnio była słaba lecz po meczu 1 rundy z &quot;Brelokiem&quot; widać było sporą poprawe gry jego serwis wreście działał jak należy nie dał sie ani raz przełamać a przez cały mecz dał rywalowi tylko jedna szanse na breaka. Jego rywalem będzie najlepszy Holenderski tenisista Sijsling on też w pierwszej rundzie wygrał 3:0 lecz jego gra nie zachwycala nie dał sie niby ani raz przełamać lecz jego rywal miał bardzo dużo szans żeby to zrobić, jeśli nie poprawi swojego serwisu to Raonic bedzie go łamał i wygra ten mecz. Moim zdaniem Raonic powinien spokojnie sobie poradzić w tym meczu jeśli zagra na swoim dobrym poziomie.

EDIT by kuba:
przenieś posta do działu ATP
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Roger też jest królem Wimbledonu i co. Wg. mnie każdy taki kurs na tegorocznym wimbledonie jest wart gry za te symboliczne grosze, korty sa przygotowane duzo gorzej niz w latach poprzednich, multum kreczy i problemów zdrowotnych a Serena do najlepiej poruszczających się na korcie i najbardziej wygimnastykowanych nie należy. Masa + kort może zrobić swoje i jak Garcia zagra swój mecz zycia to jest w stanie wyrzucic Serenę przy sprzyjających warunkach. Już 3 kursy powyżej 20 na pojedynczy mecz weszły w tym Wimbledonie i nie jest wcale powiedziane, że nie wejdzie następny. Wiadomo, że takich kursów się nie gra za grube miliony, ale chyba lepiej zaryzykować 5zł mając do wygrania 200 niż zaryzykować 200 mając do wygrania 5. Popieram rozumowanie mazepy, jest to bardzo dziwny turniej i myślę, że to nie koniec niespodzianek.

Szanse na wygraną Sereny w tym meczu to ponad 90% i żadnym zaskoczeniem nie będzie gdy nawet zrobi tu rowerek, chodzi o to, że poprzez takie a nie inne przygotowanie kortów w tym roku, multum graczy ma problemy zdrowotne i może to samo spotkać Serenę a kurs ogromny. Jak jej się noga nie podwinie to trudno, nikt nie gra tego za duże pieniądze ;)
Nie no bez przesady. Rozumiem że niespodzianki (przekręty finansowe) się zdarzają ale już a początku turnieju nie wyleci cała czołówka z turnieju. Co oczywiście byłoby z korzyścią dla Agnieszki Radwańskiej, pod warunkiem że sama nie wyleci. Rywalka Sereny to jednak zdecydowanie nie ten level więc jeżeli szukać wylotu Williams to raczej później. Ja rozumiem że wyobraźnia od razu działa bo przegrał Federer czy Sharapova ale to nie znaczy że teraz wszyscy będą padać jak muchy tylko dlatego że kilka dobrych nazwisk wyleciało z puli.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Mathilde Johansson +1.5
typ: 2
3.9
Pinnacle

Póki co wiele jest niespodzianek, porażka Agnieszki była by niespodzianką ale aż tak wysoko nie celuje. Johansson preferuje agresywny tenis, a wiadomo że nasza tenisistka ma problemy z takimi zawodniczkami. Początek sezonu Polka miała rewelacyjny ale od kilku miesięcy nie gra jak czwarta rakieta świata. Na żadnej nawierzchni nie przystoi przegrywać z juniorkami typu Robson czy Hampton. Myślę że set dla francuski jak najbardziej realny
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Wimbledon Debel, 27.06 17:45
Date Krumm/Parra Santoja - Paszek/McHale
typ: -1.5 seta Date Krumm/Parra Santoja
2.10
Tobet
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju deblowego bukmacherzy zorganizowali promocje kursowa na spotkanie Japonki, Kimiko Date Krumm i Hiszpanki Parry Santojy na spotkanie z Tamira Paszek i Amerykanka, McHale. Zacznijmy moze od Japonki i Hiszpanki, Date Krumm swietnie czuje sie na trawie mimo &quot;podeszlego&quot; wieku. Jest juz w trzeciej rundzie singla, a w deblu pojdzie jej jeszcze lepiej. Japonka swietnie czuje sie w akcjach wolejowych i zdecydowanie wieksze wyniki osiaga ostatnio w grze deblowej. Hiszpanka praktycznie juz odpuscila singla, gra przewaznie tylko debla, tez z niezlym powodzeniem. Obie panie graly razem w Birmingham, gdzie przegraly dopiero z pozniejszymi triumfatorkami Black i Erakovic, w trzech partiach. Ich dzisiejsze przeciwniczki to typowe singlistki, ktore z deblem maja niewiele wspolnego. Ponadto Amerykanka nie czuje sie zbyt dobrze na trawie, natomiast Paszek jest wielce daleka od swojej optymalnej dyspozycji. Nie widze tu innego wyniku, niz pewnego zwyciestwa pary bardziej doswiadczonej.
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Lisicki-Stosur 1 @1.57
Lisiscki ograla juz dwie dobre zawodniczki, ktore prezentowaly sie bardzo dobrze przed Wimbledonem, czyli Vesnine i Schiavone. Zreszta dla Lisciki Wimbledon jak znalazl. ROk temu bodajze cwiercfinal przegrany po walce z Kerber. Najbardziej jednak to styl Lisicki obrazuje mecz ubiegloroczny z Bartoli. Po prostu po seriwsie Lisicki, wiele pilek nadaje sie od razu do konczenia. Stosur na Wimbledonie nigdy nic nie zwojowala, moze to dziwne, a a moze nie. Wyniki Sam na Wimbledonie sa mocno przecietne. Poza tym Stosur wciaz jeszcze nei gra w tym sezonie na poziomie do jakiego jest predysponowana. Kontuzja byla powazna, a w Stuttgraice STosur grala jeszcze z jakimis tasmami i cudami. Najwiecej jednak to Stosur stracila na swoim serwisie. NIe jest to ten sam atrybut co kiedys. Nie widzialem Stosur na Wimbledonie, ale pod tym wzgledem od French Open raczej niewiele sie zmienilo i nie worze Stosur powoidzenia w tej rywalizacji. Jako ciekawostek dorzuce, ze bwin na poczatku wrzucil kursy mniej wiexcej odwrotne, czyli w granicach 1.6 na Stosur. Ta zmiana kursow mowi chyba sama za siebie, a spodziewam sie, ze jeszcze to poleci na korzysc Lisicki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Bartoli-Giorgi 1,50
1
1,50
10/10
Moze i Marion nie w swojej zyciowej formie ,troszke jej sie przytylo ,spadek w rankingu i w tym roku same porazki ale takie zawodniczki jak Giorgi to francuzka powinna zjadac na pierwsze sniadanie, na trawie Marion jest zupelnie inna zawodniczka niz na hardzie czy clayu,widac ze nabrala wiatru w zagle
Nie widzialem Giorgi w tym turnieju w akcji , pokonanie tak himerycznej Cirstea o niczym nie swiadczy.Nie widze tu innego wyniku niz wygranej doswiadczonej ,utytuowanej,uzdolnionej i walecznej Bartoli a kurs w tym przypadku to prezent od bukow :grin:
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bartoli-Giorgi 1,50
1
1,50
10/10
Moze i Marion nie w swojej zyciowej formie ,troszke jej sie przytylo ,spadek w rankingu i w tym roku same porazki ale takie zawodniczki jak Giorgi to francuzka powinna zjadac na pierwsze sniadanie, na trawie Marion jest zupelnie inna zawodniczka niz na hardzie czy clayu,widac ze nabrala wiatru w zagle
Nie widzialem Giorgi w tym turnieju w akcji , pokonanie tak himerycznej Cirstea o niczym nie swiadczy.Nie widze tu innego wyniku niz wygranej doswiadczonej ,utytuowanej,uzdolnionej i walecznej Bartoli a kurs w tym przypadku to prezent od bukow :grin:
No nie wiem... Giorgi z Cirsteą grała naprawdę fajnie. Ogólnie ciekawa dziewczyna. Niby filigranowa, ale w uderzeniach jest moc. Dziewczyna gra siłowo (jak na swoje skromne warunki). Ma niezły serwis i raczej nie kalkuluje w trakcie gry tylko wali. Czy Bartoli da radę? Sądzę, że gdyby McHale zagrała trochę lepiej, szczególnie gdyby miała lepszy serwis to mogłaby zagrozić Francuzce. Giorgi może właśnie dzięki temu atutowi zwyciężyć. Kurs ok 2,40 może zachęcać do gry.
Na jutro fajnie wygląda Flaiva Pennetta. Co prawda w tym turnieju zagrała tylko jeden mecz w singlu (w 2 rundzie Azarenka poddała mecz), ale z Baltachą pokazała naprawdę dobry tenis. W ogóle mecz się nieźle oglądało, szczególnie w 1 secie, gdy Baltacha jeszcze wierzyła w zwycięstwo. Cornet jak to Cornet. Trawa to napewno nie jest jej żywioł. Wyrównane kursy przy takiej przewadze Flavii to kolejny argument do gry na nią.
Co do dostępnych już meczów na sobotę to skłaniałbym się do grania na Bouchard. Pogromczyni Ivanovic powinna sobie poradzić z Navarro bombardując ją raz po raz. Hiszpanka po niepowodzeniach w trakcie meczu łatwo się irytuje. Jeśli Kanadyjka mocno zacznie i pewnie wygra 1 seta to 2 set powinien być formalnością.
Ostatnim meczem, który wpadł mi w oko jest spotkanie Vinci z Cibulkovą. Kursy faworyzują Vinci, ale jak skłaniam się w stronę Dominiki. Decydującym argumentem jest słaba gra Włoszki w dzisiejszym meczu z Cepelovą, w którym by poległa gdyby rywalka była nieco lepiej przygotowana fizycznie. Słowaczka sezon na trawie gra przyzwoicie. Tutaj też chyba gra coraz lepiej o czym świadczy oddanie zaledwie jednego gema w meczu drugiej rundy. Z kimkolwiek by nie grała taki fakt zawsze należy docenić.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
W meczu z Ivanovic było dobrze widać jaka jest różnica w motoryce i poruszaniu się osób, które wydają się być podobnego wzrostu.
Bouchard solidnie serwuje i dość regularnie przebija. Jeśli CSN zatnie się i zacznie grać co każde uderzenie na bh swoje kiepskie slice nie widzę dla niej szans w tym meczu. Należy pamiętać, iż Bouchard pomimo młodego wieku ma duże doświadczenie na kortach Wimbledonu - finalistka juniorska w deblu i singlu w zeszłym roku. Prześledźmy drogę do 3 rundy obu graczek:
Bouchard vs Voskoboeva 2;1
Bouchard vs Ivanovic 2:0
CSN vs Dominquez 2:0
CSN vs Lucic 2:1
Bez dwóch zadań Kanadyjka miała o wiele bardziej wymagających przeciwników. Do tego CSN w ostatnim meczu wdała się w 3 setówkę.
Kto oglądał mecz Bouchard z Voskoboevą widział, że Kanadyjka była w niezłych opałach i potrafiła zachować równowagę psychiczną i wyjść z opałów.
Jak dla mnie kurs warty pogrania.
Bouchard to win 1.8
Buk: bet365
 
berdshit 1,6K

berdshit

Użytkownik
Alize Cornet-Flavia Pennetta 1 1,833 Sportingbet
W tym meczu stawiam na francuzke, ktra swietnie porusza sie po korcie, mocno bije pilke i gra bardzo agresywnie. Po drugiej strony doswiadczona Pennetta, dosc wiekowa, ale swoje zagrac potrafi. Obie pani swoje punkty sprzed roku juz obronily, obie tez wola maczke od trawy, ale szybk trawa powinna pomoc Cornet lubiacej szbko konczyc wymiany. H2H 1:1
Sloane Stephens- Petra Cetkovska 1 1,66 Sportingbet
Tu moim zdaniem faworytka jest Stephens, ktora bardzo dobrze gra w tegorocznych turniejach wielkoszlemowych, rok temu pokonala swoja dzisiejsza przeciwniczke 2-1 na wimbledonskiej trawie. Jej mocny seriwis i agresywna gra powinny jej zapewnic zwyciestwo.
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Dolonc Vesna vs Flipkens Kirsten
Typ: 2 @1.40 [Bet365]

Domniemywałem, że może Belgijka nie podołać Bojanie, ale gdzie tam! Z taką grą? Jak dla mnie rewelacyjnie zaprezentowała się Flipkens. Zmianami rytmu gry niszczyła Jovanovski. Przy piłkach sytuacyjnych bez porównania. Spokój, konsekwencja, p-o-m-s-ł na grę... Umówmy się, ja się nie spodziewałem czegoś ekstra po Bojanie. Właściwie to nie mogę mieć do niej najmniejszych pretensji bo zagrała jak na siebie przyzwoicie. Ale żeby Bojana mogła sprawić niespodziankę potrzeba było żeby Belgijka zagrała słabiej niż na swoim nominalnym poziomie. A według mnie zagrała powyżej swojej przeciętnej. Dużo asów. W ogóle dla mnie ta laska, to jedna z niewielu które myślą grając w tą grę. Jeśli bombardierka którą ma po przeciwnej stronie siatki nie ma jakiegoś super dnia żeby trafiać gdzieś tak z 70-80% walnięć forehandowych to Kirsten ma wielką szanse samym tym myśleniem je rozklepać... A z drugiej strony Vesna Dolonc. Jej mecz z Jankovic oglądałem tak jednym okiem, ale kojarzę, że Jankovic miała w pierwszym secie 3/0 lub 4/0 i dała się dogonić. Jak akurat patrzyłem w TV, to Jelena Migrena waliła błąd. Nawet mi takie słowa komentatorki utkwiły w głowie: &quot;wielkie brawa dla Vesny Dolonc. Z przebiegu gry można by odnieść wrażenie, że to Jankovic jest mniej obyta z kortami Wimbledonu. Młodsza Serbka gra bardzo dojrzale (...)&quot; Ale czy ta dojrzałość którą wykazała przy puchnącej psychicznie Jankovic sprawdzi się na tle Flipkens? Mocno wątpię, stąd idę w tym meczu z Belgijką.
✅ 4/6 2/6


Bartoli Marion
vs Giorgi Camila
Typ: 1 @1.60 [Tobet]

Fatalne wrażenie zrobiła Giorgi... Oglądałem uważnie prawie cały mecz z Cirsteą i powiem tak: Sorana zarówno w pierwszym jak i w drugim secie dwa razy przełamywała Giorgi i w każdym dwa razy dała się odłamać nie przez dobra grę rywalki a w dużym stopniu przez błędy własne. Dodam jeszcze tylko, że w pierwszym secie w TB miała cztery piłki setowe, a w drugim TB trzy piłki setowe (kojarzę, że wcześniej też miała, ale tu głowy nie dam sobie uciąć). Żadnej nie potrafiła wykorzystać. Giorgi również marnowała masę swoich szans (11 DF! dużo UE), ale trzeba jej oddać, że jak dostała piłki setowe czy meczowe to te ogarnęła. Naprzeciw niej staje Marion Bartoli. Marion Bartoli, która jest nieobliczalna i ciężko powiedzieć jaki będzie miała dzień, ale po 1.60 jestem w stanie na nią postawić. Typ raczej przeciwko Włoszce, bo nie spodziewam się żeby jakoś znacznie była w stanie w ciągu dwóch dni naregulować celownik.
✅ 6/4 7/5


Suarez Navarro Carla
vs Bouchard Eugenie
Typ: 2 @1.95 [Tobet]
Idę z Bouchard i kolegami wyżej, którzy również typują w jej kierunku. Wiem, że Ana pomogła dużo, że Ana ma ze sobą problemy, że Ana najważniejszą część meczu rozgrywa zawsze w swojej głowie... Z tego co widziałem to Kanadyjka prezentowała się w miarę przyzwoicie. Chociaż też w drugim secie zaraz po przełamaniu Any dała się odłamać, bo głowa ją zawiodła. No ale potem głowa Any przywróciła breaka Bouchard :wink: Carla Suarez Navarro to Hiszpanka i może kieruję się stereotypem, ale nie ufam jej na trawie. Stawiałem na nią z Lucic (przepraszam Mirjanę, ale nie traktuję jej poważnie, jest rozregulowana jak szwajcarski zegarek, nie ma meczu w którym nie miałaby kilku gemów w których sprawia wrażenie że ma wyjebkę na wszystko). Ale Carla też się zaprezentowała średnio. Dużo wyrzucała no i wdała się w walkę na trzy sety. Z tych dwóch wybrałbym Bouchard, która może właśnie wskakuje na swoją falę ktora ją poniesie. 1.95 wygląda wcale nieźle :wink:
⛔ 7/5 6/2
 
psotnick 882,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sloane Stephens (USA) – Petra Cetkovska (CZE)
Czy Petra Cetkovska wygra przynajmniej 1 seta?
Typ: Tak @ 1.55 bwin ✅ (7-6 0 -6 6-4 )
Suma Gemów
Typ: Powyżej 21 @ 1.781 pinnacle ✅

Cetkovska wyraźnie trafiła z formą na Wimbledon, od kwalifikacji wygrała już 5 meczów bez straty seta prezentując świetny tenis. Imponuje zwłaszcza na linii serwisowej wykorzystując swój pewny 1 serwis (70% trafień), po którym zdobywa mnóstwo punktów (80%), ale też ogromną bronią jest jej kończące uderzenie z obu stron, które przyniosło jej po 30 winnerów w obu ostatnich, krótkich przecież meczach. Czeszka lubi też chodzić do siatki i jest w tym zabójczo skuteczna (25/26 i 96% skuteczności), rywalka dużo gorzej czuje się w grze wolejem. Stephens w tym turnieju trochę w kratkę: bardzo dobry mecz z Hampton i łatwa wygrana, a później męczarnie z Petkovic po meczu pełnym błędów z obu stron. Mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy tą lepszą stronę Amerykanki, bo akurat jej tenis ze świetnym serwem i agresywną grą płaskimi uderzeniami pasuje do trawy. Obie zawodniczki spotkały się w Wimbledonie przed rokiem i wtedy po zaciętej trzysetówce górą była Stephens. Moim zdaniem dzisiaj znowu możemy być świadkami wyrównanej batalii, w której tym razem więcej szans dawałbym Czeszce.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Laura Robson - Mariana Duque Marino DW 2:0 ✅
Mecz przełożony z wczoraj, młoda Brytyjka to główna nadzieja kibiców w turnieju kobiecym. Radzi sobie naprawdę bardzo fajnie, systematycznie poprawia umiejętności w każdym aspekcie gry. W pierwszej rundzie bez większych kłopotów odprawiła turniejową 10, Marię Kirilenko. Dobrze czuje się na trawie, i po prostu wydaje się być w formie. Natomiast Kolumbijka, kwalifikantka, która pierwszy raz w karierze wyszła z pierwszej rundy na Wimbledonie nie powinna sprawiać większych trudności. Sądzę że w dwóch setach mecz zamknie Robson.

Petra Kvitova - Ekaterina Makarova 1 @1,83 ✅
Wy swoje, a ja swoje ;) Znów stawiam na zwycięstwo Petry, i znów będe to podobnie argumentował. Specjalistka od gry na trawie, z zamaszystym forehandem siejącym zniszczenie gdy tylko piłka będzie zagrana w pół kortu. Mocny serwis, niezła kondycja, gdyby tylko głowa wytrzymywała to nie musielibyśmy się zastanawiać czy da radę przebrnąć przez trzecią rundę. Rosjanka... widać gołym okiem że trawa to nie jest jej ulubiona nawierzchnia. Dobre wyniki osiąga na hardzie, niezłe na clayu, ale na Wimbledońskiej murawie nigdy nie przebrnęła drugiej rundy. Poziom gry obie mają podobny i ma to odzwierciedlenie w kursach, ale ze względu na nawierzchnię stawiam na Petrę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – Wimbledon
Spotkanie: Alison Riske - Urszula Radwańska
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: MarathonBet
Data i godzina: 28.06.13 12:30

Dziś o godz. 12:30 odbędzie się mecz w II rundzie Wimbledonu pomiędzy Ulą Radwańską a Alison Riske. Zwyciężczyni tego pojedynku awansuje do III rundy. Polka to 44. Rakieta Świata, Amerykanka jest 126. w rankingu WTA.

Amerykanka w II rundzie wygrała po kreczu rywalki ze Szwajcarką Rominą Oprandi. 34. Tenisistka w rankingu WTA poddała mecz przy stanie (1:1 7:6 5:7 1:3). 23-latka mierzy 175 cm wzrostu, jest praworęczną tenisistką z oburęcznym backhandem. W swojej karierze wygrała 6 turniejów ITF. Do tej pory na Wimbledonie najlepsze wyniki Riske to I runda – awans do II rundy jest więc życiowym osiągnieciem. Amerykanka nigdy nie zagrała w II rundzie wielkoszlemowego turnieju.

Ula wygrała w I rundzie z 68. Tenisistką w rankingu WTA Amerykanką Mallory Burdette 1:2 (6:7 6:2 2:6). Radwańska mierzy 177 cm wzrostu, jest praworęczna tenisistką z praworęcznym backhandem. W II rundzie Wimbledonu zagrała dwukrotnie – w 2008 i 2009 roku. Awans do III rundy będzie dla niej życiowym osiągnieciem na turniejach wielkoszlemowych. Ula wygrała w swojej karierze 4 turnieje ITF.

Obie panie grały ze sobą 2 razy – w 2011 roku w Birmingham Riske wygrała 2;1, na ubiegłorocznym Australian Open Ula wygrała 1:2.

Stawiam na Ulę Radwańską. Wierze w jej umiejętności, gra z zawodniczką będąca niżej w rankingu. Obie zawodniczki dzielą 82 miejsca w rankingu. Polka już raz ograła Amerykankę na tegorocznym Wimbledonie. Myślę, ze po raz kolejny powinna zatriumfować i awansować do III rundy turnieju.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – Wimbledon
Spotkanie: Agnieszka Radwańska – Madison Keys
Typ: under 20 gemów
Kurs: 1,92
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 29.06.13 12:30

Dziś o godz. 12:30 odbędzie się mecz w III rundzie Wimbledonu pomiędzy Agnieszką Radwańską a Madison Keys. Zwyciężczyni tego pojedynku awansuje do IV rundy. Polka to 4. Rakieta Świata, Amerykanka jest 52. w rankingu WTA.

Osiemnastoletnia Amerykanka w I rundzie wygrała z 56. w rankingu Brytyjką Heather Watson 0:2 (3:6 5:7). W II rundzie Keys wygrała z Niemką Moną Barthel również 2:0. 33. w rankingu WTA tenisistka przegrała 6:4 6:2. Amerykanka mierz 178 cm wzrostu, jest praworęczna i ma oburęczny backhand. W swojej karierze wygrała 3 turnieje ITF. W ubiegłym sezonie osiągnęła II rundę Wimbledonu – jest to jej najlepszy wynik na londyńskiej trawie. Bardzo perspektywiczna zawodniczka, w tym momencie jest w najlepszej formie w karierze (w czerwcu 2013 znalazła się najwyżej w rankingu WTA w swojej karierze)

Isia idzie jak burza w londyńskim turnieju. Wygrała w I rundzie z 116. w rankingu WTA Austriaczką Yvonne Meusburger 2:0 (6:1 6:1). Awans do drugiej rundy zajął jej niecałą godzinę gry. W II rundzie Agnieszka pokonała 98. w rankingu Francuzkę Mathilde Johansson 2:0 (6:1 6:3). Mecz był przerwany w drugim secie z powodu opadów deszczu. Polka mierzy 1,72 m, jest praworęczna i posługuje się oburęcznym backhandem. W ubiegłym sezonie Isia zagrała w finale Wimbledonu.

Obie zawodniczki spotkały się rok temu na turnieju w Miami – Polka wygrała wtedy 2:0 (6:1 6:1).

Stawiam na Agnieszkę Radwańską. Tradycyjnie: po pierwsze – patriotycznie, jako kibic Isi wierze w nią i jej umiejętności. Po drugie – Isia straciła tylko 6 gemów w pierwszych dwóch rundach, Madison Keys - 14. Amerykanka jest co prawda w szczytowej formie, ale nie może pochwalić się wygraną z tenisistką z światowego topu w ostatnim czasie Po trzecie – obie tenisistki w rankingu dzieli aż 48. miejsc. Po czwarte Polka ograła już raz Amerykankę. Po piąte – Polka na Wimbledonie czuje się świetnie – oprócz finału sprzed roku, może pochwalić się zwycięstwem wśród juniorek na Wimbledonie w 2005 roku. Amerykanka swoje najlepsze wyniki osiągała na nawierzchni ziemnej.

Myślę, ze Polka wygra w dwóch setach i pewnie awansuje do kolejnej rundy.
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Mecz:Tsvetana Pironkova - Petra Martic
Buk:Bet365
Typ:pironkova DW 2-0
Kurs:2.0

Dnia dzisiejszego z oferty wybrałem spotkanie będącej w dobrej formie Tsvetany Pironkovej(72) z (141) Petrą Martic. Obie rywalki grały ze sobą trzykrotnie i za każdym razem górą była piękna Bułgarka, wygrywając między innymi z Chorwatką 2 lata temu na Wimbledonie 6-1,6-4. Pironkova na razie idzie jak burza i oba mecze wygrała 2-0. Wydaje się być w dobrej dyspozycji, co dobrze wróży przed meczem z chimeryczną Martic. Tsvetana w kolejnej rundzie zapewne zmierzy się z naszą Isią, dlatego też będzie starała się stracić jak najmniej sił i najprawdopodobniej wygra 2-0, a więc tak też postawie.
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Williams Serena vs Date Krumm Kimiko
Typ: 2 +9.0 G @1.90 [Pinnacle]
Fajny handicap podarował na ten mecz Japonce pinek. Kimiko z pewnością jest zadowolona już z tego, co na tegorocznym Wimbledonie osiągnęła. Trzecia runda wygląda w jej przypadku świetnie, pobiła rekord najstarszej zawodniczki na tym etapie rozgrywek, ale na pewno nie ma złudzeń że może zameldować się w czwartej. Naprzeciw niej liderka rankingu. Dominatorka. Tak sobie myślę, że Serena nie czuje w osobie Japonki żadnego, najmniejszego zagrożenia. Więc może z szacunku dla starszej koleżanki, która być może po tym sezonie powie dość, zagra na większym luzie. Możliwe że sama z siebie powdaje się z Azjatką w wymiany zamiast walić mocno kątowo i na wyniszczenie. W końcu sama niebezpiecznie zbliża się do tej granicy w której przychodzą myśli, że kariera nie potrwa jakoś specjalnie długo ;) Reasumując, typ bardziej na psychologiczne wyczucie Williams, bo Japonka argumentów w walce na serio za dużych z Amerykanką nie ma i taka jest prawda. Ale jak Serena zagra na luzie, to te trzy-cztery gemy przy Date-Krumm będzie można zapisać, na co też bardzo liczę, a handi i kurs zachęcające żeby spróbować.
⛔ 6/2 6/0

Bezlitosna Serena...
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Lisicki-Stosur 1 @1.55
Jak wyzej opisano, wiec nie bede powielac.
Kanepi-Riske 1 @1.5
Ten typ wyszedl przypadkiem, gdyz zobaczyelm wczoraj mecz Kerber z Kanepi. Kerber prowadzila juz 6-3 6-6 (5-1). 5-1 w tie-breaku w drugim secie i przegrala mecz Kerber. Niemniej jednak mecz naprawde na poziomie, a w ostatniej fazie Kanepi tak sie juz rozkrecila, ze wiele swietnych zagran bylo. Serwis duzy atut Kanepi. Nie ogladalem meczu Riske z Radwanska, ale po tym co bylo w meczu z Kerber, ktora zawsze slynie z walecznosci i biegania, to smialo wysnuje wniosek , ze nie nabiega tego Riske po korcie. Kanepi ja zameczy rozrzucaniem pilek wg mnie.
A.Radwanska-Keys 1 @1.25
Do kombinacji jakiejs idzie dorzucic. Radwanska czuje sie na Wimbledonie dobrze. Keys to swietny serwis, ale brakuje umiejtnosci z gry z glebi kortu, a to przy ubieglorocznym finale Agi i przede wszystkim jej finezji Polski, nie wystarczy zeby wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Radwańska vs Keys-Poniżej 20,5 kurs:1,75

Na dziś z kobiecego tenisa polecam typ na under gemowy w spotkaniu Polsko-Amerykańskim.Agnieszka rozegrała na tym turnieju dwa dobre spotkania,na Wimbledońskich kortach czuje się bardzo dobrze,ma do obrony sporą ilość punktów.Keys w drodze do trzeciej rundy pokonała zawodniczkę gospodarzy Watson oraz zdolną Niemkę Barthel.Widziałem jej spotkanie z Brytyjką i to co jest charakterystyczne w grze Amerykanki to mocny serwis+fh.W tym roku Amerykanka na trawie rozegrała osiem spotkań i sześć z nich wygrała.Uległa tylko Pliskovej i Rybarikovej.Obie panie spotkały się do tej pory raz na kortach twardych w Miami w 2012r. i wtedy górą była nasza rodaczka wygrywając spotkanie gładko w dwóch setach 6:1 6:1.Podsumowując myślę,że regularność i urozmaicanie gry Radwańskiej wystarczy na zakończenie tego meczu w dwóch setach,a do pełni powodzenia tego typu wystarczy wynik 6:4 6:4.
Bukmacher:STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom