>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

matarius 0

matarius

Użytkownik
Ciekawy temat tak a propo ;P
Buk:
-stan konta u netowego buka zawsze musi konczyc sie albo XX.00 albo XX.50. Jak mam jakies grosze to zawsze je dorzuce do stawki przy kuponie (i pozniej wychodza dziwne stawki)
-wyniki spotkan sprawdzam co kilka chwil, a jesli druzyna na ktora postawilem przegra/wygra w ostatnich minutach to zawsze wynik sprawdzam na kilku stronach, tak dla pewnosci
A tak z zycia codziennego to:
-komorka prawa przednia kieszen w spodniach, klucze prawa kieszen przy kurtce
-kilka razy sprawdzam czy zamknalem wszystkie drzwi w domu
-jak sie gdzies spiesze to co minute patrze na zegarek
No i to chyba wszystko, jak sobie cos przypomne to dopisze ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
- jak nie wypije kawy nie ruszam sie z domu
- jak nie wypije kawy nie zabieram sie za bukmacherke
- jak nie wypije kawy robie sie agresywny
- wole wypic kawe niz cos colo podobnego, piwo tylko i wylacznie zimne, tylko i wylacznie tyskie albo warka
- wychodzac z autobusu molestuje sie po kieszeniach czy mam wszystko... nawet jesli w autobusie byly 4 osoby na krzyz
- jem wiecej na kolacje niz sniadanie
- mam cos podobnego jak dydel12 - jesli kupon jest nierostrzygniety staram sie nie grzeszyc, jesli go wysylam to tym bardziej... nawet staram sie nie przeklinac... a jesli go przegrywam to przeklinam za caly miesiac
- powtarzam caly czas ze nie znosze zapachu kokosa choc tak na prawde wcale mi nie przeszkadza
- patrze na mecz w publicznej tv wylaczam glos... no chyba szpak komentuje
- im pozniej klade sie psac tym wczesniej wstaje i jestem bardziej wyspany, na plecach sie nie wyspie
- jezdze bez pasow... jechalem bez nich na pierwsza sesje poprawka i zdalem, teraz twierdze ze mi to przynosi szczescie
- jak mam popaprany nastroj slucham... szanty
- ogladajac mecz zachowuje sie jak trener... gadam do siebie co kto gdzie ma zagrac, jak spartoli to jade po nim rowno i mam ochote go zmienic a pozniej sprzedac xD
- na kompie kolejno: gadulec &gt; livescore &gt; forum &gt; buk &gt; winamp &gt; fm &gt; puszczam mecz &gt; minimalizuje fm &gt; robie buka &gt; max. fm patrze co sie stalo i puszczam dalej &gt; buk &gt; fm &gt; buk &gt; fm... i tak w kolko...
- typowe popoludnie: kawa &gt; livescore &gt; i mecz w tv (nie wazne jaki) xD ...wieczor podobnie
- jesli zobacze w necie fote ladnej dziewczyny od razu robie screena i daje na tapete w fonie xD
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
telefon prywatny zawsze w przedniej lewej, firmowy w przedniej prawej.
portfel w tylniej lewej, i nie mam pojecia dlaczego akurat tam to wkladam ;)
tez podkladam zawsze prze kompie prawa noge pod lewe udo, i az mi scierpnie to wtedy zdejmuje ;)
pierwsze co robie jak wlaczam kompa to wchodze na n-k ;)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
dziwactwem nie jest także trzymanie tel/portfela/kluczy po kieszeniach, bo gdzieś to przecież musimy trzymać a torebek większość z nas nie nosi ;) a ułożenie ich to kwestia przyzwyczajenia
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
dziwactwem nie jest także trzymanie tel/portfela/kluczy po kieszeniach, bo gdzieś to przecież musimy trzymać a torebek większość z nas nie nosi ;) a ułożenie ich to kwestia przyzwyczajenia

zawsze sa jeszcze jakies eleganckie saszetki ze skory... ;D
 
matex 0

matex

Użytkownik
Jak się psikam dezodorantem to zawsze zaczynam od lewej pachy :p
mozna tu przytoczyc odp. daniela999 ???? jak jestes praworęczny, to po dezodorant sięgasz prawą ręką, wiec trudno byłoby Ci się psiknąc pod prawą pachą ;) zapewne więkoszść praworęcznych zaczyna od lewej strony ????
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
po kazdym przebudzeniu rano po imprezie wstaje ze strachem i sprawdzam czy mam portfel i kome ???? zawsze

Hahaha mam dokładnie to samo ???? Nie zdarzyło się żebym akurat tego rano nie zobaczył, ale z kluczami czy kasą a i owszem :mrgreen:
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jak stawiam w Totomixie lub Millenium zawsze czekam jak nie będzie kolejki,mam taki przesąd żeby nigdy nie stać w kolejce,bo to przynoszą pecha :-D,no i jak ktoś ci luka w kupon to też może pecha przynieść:-D
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
fajny temat :p

odnosnie buków hmm
- wspominany juz stan konta zawsze zaokrąglam nie lubie mieć jakis groszy ????
- jak gram w STSie to zawsze sie ustawiam do kasy nr 1 ???? szczęśliwa jak dla mnie

z życia codziennego ?
- zawsze przed snem zjem jakieś słodycze ^^
- lubię krupnik xD
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
hahaha dobry temat ????
- grająć u buka naziemnego, pierw obstawiam mecze na stronce i klikam w kurs zawsze z 3,4 razy dla pewności
- jak zamykam drzwi to i tak muszę sprawdzić jeszcze raz
 
Do góry Bottom