>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Włoska Serie A mężczyzn 2009/10

Status
Zamknięty.
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Trenkwalder Modena - Trentino Volley
typ: 2
kurs: 1,45
wynik: 3:2

Dzisiaj o godzinie 18 odbędzie się kilka spotkań włoskiej Serie A, ale najciekawszy mecz będzie miał chyba miejsce w Modenie. Gospodarze są jednym z lepszych zespołów w lidze, ale myśle, że nie dadzą rady mistrzowi kraju i zdobywcy LM Itas&#39;owi Trentino. Goście może nie prezentują ostatnio nic nadzwyczajnego, ale ich solidna, dobra gra powinna wystarczyć na wygranie tego meczu. W razie jakiś problemów zespół ten ma szeroką ławke rezerwowych, a przecież wiemy, że chociażby Łukasz Żygadło niejednokrotnie wchodził w trudnym momencie i pomagał swojej drużynie w odbudowie gry.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Odnośnie Trento:

Kurs wyższy i to zdecydowanie można złapać na pinnacle bo 1.55. Poza tym niewiadomo czy zagra dziś Juantorena. Bez niego Trento może czekać ciezkie spotkanie. Radze poczekać do meczu - transmisja na Rai Sport. Zerknąć czy Kubańczyk gra i dopiero wtedy zagrać na zwycięstwo. Jesli go zabraknie, radze odpuścić spotkanie. Juantorena to obecnie moim zdaniem najlepszy zawodnik Trentino.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm... Mecz Modeny z Trentino bardzo ciekawy i według mnie bardzo ładny. Świetny mecz Angela Dennisa ( 28 pkt. 58% skuteczności w ataku ). W Trentino bardzo dobrze zresztą nie pierwszy raz spisywał się Osmany Juantorena ( 22 pkt. 68% skuteczności w ataku. Również Matey Kazyiski rozegrał bardzo dobre spotkanie ( 22 pkt. 58% skuteczności w ataku ). Mecz mógł się podobać, a o zwycięstwie w ostatnim secie zadecydował chyba kapitalny początek Modeny i wynik 5-1 bodajże.

Teraz z niecierpliwością czekam na mecz Trentino z Knack Roeselare. W Belgii teren jak zawsze trudny więc może być ciekawie co pokazało już pierwsze spotkanie tych drużyn.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Perugia - Yoga 1.25 ✅
Perugia ostatnio gra rewelacyjnie, jest nie do zatrzymania. Zawodników ma całkiem niezłych, ale dopiero teraz wszyscy doszli do formy po kontuzjach, czy innych problemach. Yoga gra słabo, poza tym skład ma zdecydowanie słabszy od gospodarzy. Mecz powinien skończyć sie 3:0 lub 3:1 dla Perugii.
Aran - Monza 1.25 ✅
O Aranie pisałem już wcześniej. Druzyna ta musi przegrać wszytskie mecze do końca sezonu, nie widze innego wyjscia. Tam zwyczajnie nie ma kto grac na poziomie Serie A. Goście to raczej sredniak, ale z Aranem musza sobie poradzić.
Oba kursy wydaja się niskie, ale tak naprawde to dla mnie value, do 21 lutego na pewno poleca w dół
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
Trenkwalder Modena - Copra Nordmeccanica Piacenza 1,6 ✅
Modena w formie bardzo dobrej ostatnio pokonali Trentino na wlasnym parkiecie co swiadczy o tym, sa bardzo grozni we wlasnej hali Copra slaba na wyjazdach gra w kratke.Mozna jeszcze dodac ze na wyjezdzie Modena pyknęła ich 3-1. Kurs 1,6 moze nie jest super wysoki ale wedlug mnie dzis wejdzie. ????

pierwszy typ i odrazu na zielono ???? ) oby tak dalej! :grin:
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Rpa-Luigibacchi.It Perugia - Yoga Forlě Oba zespoły nie mają już większych szans, żeby awansować do TOP 8, które zagwarantuje grę w Play-Off. Nieobecności w tym gronie Yoga Forlě nie jest niespodzianką, czego nie można powiedzieć o braku w tym gronie zespołu z Perugii. Niby Perugia ma jeszcze czysto teoretyczne szanse, pod warunkiem, że ósma w tabeli Verona nie zdobędzie siedmiu punktów w pięciu ostatnich meczach, a sama wygra wszystkie mecze za 3 punkty. Wbrew pozorom siatkarzy Verony czeka trudne zadanie, bo przyjdzie im grać odpowiednio z Latiną, Trentino, Monzą, Yoga Forlě i Maceratą. Perugia, która obecny sezon zdecydowanie gra poniżej swoich możliwości po siedmiu porażkach z rzędu odniosła dwie wygrane ze słabymi drużynami jakimi są: Pineto i Loreto. Z dobrej strony w tych meczach pokazali się przede wszystkim Cristian Savani i Jan Stokr, który dwukrotnie z rzędu został wybrany MVP całego spotkania. Ogólnie zespół Perugii posiada o wiele lepszych graczy niż Yoga m.in, Matej Cernic, Vigor Bovolenta czy Stefan Hubner. O sile gości głównie stanowi Goran Marić, Marcus Popp i Sergiu Stancu. Zespół Perugii posiada o wiele więcej lepszych graczy i sądzę, że dzisiaj to udowodnią i pokonają pewnie Yoga Forlě.
Rpa-Luigibacchi.It Perugia - Yoga Forlě 1 @ 1.20 9/10 Expekt ✅
Rpa-Luigibacchi.It Perugia (-1.5) - Yoga Forlě 1 @ 1.45 6/10 Expekt ⛔
Rpa-Luigibacchi.It Perugia - Yoga Forlě Under 180.5 @ 1.85 5/10 Expekt ⛔
Rpa-Luigibacchi.It Perugia (-9.5) - Yoga Forlě 1 @ 1.85 5/10 GB ⛔
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Aran Pineto - Acqua Paradiso Gabeca Montichiari
O tym meczu niewiele można powiedzieć. Pineto w rozsypce, odeszło kilku zawodników, m.in. ich najlepszy gracz Thomas Ereu, który odszedł do Iraklisu Saloniki. Zespół w pełni pogodzony ze spadkiem do A2, a może nawet wycofaniem drużyny z rozgrywek, wszystko ku temu zmierza. Nawet strona internetowa klubu przestała być aktualizowana. W ostatnim meczu z Sisleyem Treviso kadra Pineto na ten mecz liczyła w sumie tylko dziesięciu zawodników, co nie mogło się inaczej skończyć niż porażka 0-3. Zespoł z Monzy jest trochę nieobliczalny co pokazali niejednokrotnie w tym sezonie, ale z takim zespołem jak Pineto powinni wygrać za trzy punkty. Chociażby za sprawą takich zawaodników jak: Jeroen Rauwerdink, Simone Buti, Dragan Travica, Mauro Gavotto czy Jean-Francois Exiga. Aran Pineto - Acqua Paradiso Gabeca Montichiari 2 @ 1.15 10/10 Expekt ✅
Aran Pineto - Acqua Paradiso Gabeca Montichiari (-1.5) 2 @ 1.34 8/10 Tobet ✅
Aran Pineto - Acqua Paradiso Gabeca Montichiari Under 178.5 @ 1.75 7/10 Unibet ✅
Aran Pineto - Acqua Paradiso Gabeca Montichiari (-13.5) 2 @ 7/10 GB ✅
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Osobiście nie mam przekonania do grania linii pkt. ustawionych poniżej 185,5 pkt. Do rzeczy:

1. Perugia - Yoga. Linia 180 pkt (zabezpiecza 4 sety w Teorii). Sety muszą być przegrywane do 20, aby linia znalazła pokrycie. o Ile Perugia może zbić Yoge w 2-3 setach do 20 pkt, to jeden na pewno okaze sie bardziej zacięty i istnieje duże prawdopodobieństwo przekroczenia linii (cały czas zakładmy możliwośc rozegrania 4 setów). Wg mnie ten zakład wejdzie praktycznie tylko w sytuacji wygranej 3:0.

2. Aran - Monza. Under 178,5. Sety muszą kończyć sie do 20, 20, 19 i 19. O ile Monza może tak mocno pokonywać Aran o tyle Aran na pewno nie pokona tak zdecydowanie Monzy w zadnym secie. Ta druzyna jest rozbita i nie ma wogole stabilności jej gry, Aran bedzie grał falami, zrywami. Typ wchodzi tylko w przypadku zwycięstwa 3:0 Monzy.

Podsumowanie. Moim zdaniem gra z teoretycznym zabezpieczeniem 4 seta w przypadku tak niskich lini jest błedem. W 90% w przypadku rozegrania 4 seta typ nie wchodzi. Lepiej zagrać po wiekszym kursie na 3:0, typy beda wchodziły troszke rzadziej, ale w dłuzszym rozrachunku ta metoda przyniesie wiekszy zysk.

Pozdrawiam Marnik.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dawno nie typowałem już Włoskiej Serie A, może jednak w ten weekend spróbuje swoich sił ponownie. Dzisiaj Sisley pewnie 3:0 pokonał na wyjeździe Yoga Forle.
-----------------------
VS

PRISMA TARANTO - TRENKWALDER MODENA
Typ : Modena @ 1,42
Unibet ✅1:3​

No ale przechodząc co do typów to w oko rzucają mi się tylko dwa.
Przede wszystkim stawiałbym na Trenkwalder Modene w meczu wyjazdowym przeciwko Taranto. Jak gra zespoł Bartmana kazdy wie, wysoka piłka do Rivaldo i ma byc dobrze:p Modena w formie. Pokonali przeciez aktualnego mistrza i wicemistrza ubiegłego sezonu. Duet Angel - Esko w dobrej formie. Myślę że Modena spokojnie powinna wygrac ten mecz i powalczy jeszcze o wejscie i lepsze rozstawienie przed play offami. Obecnie są na 6msc ale szanse na top4 są bardzo duże a wiadomo nie o dzisaij że lepiej wystartowac do play off z 4 niż z 6msc. Wszystko jescze możliwe. Ja jestem skłonny stawiac na Modene.
SKLADY :
Prisma Taranto: 7 Suxho, 10 Rivaldo, 5 Cozzi, 9 Elia, 1 Cleber, 18 Bartman, 2 Ricciardello (libero).
Trenkwalder Modena: 14 Esko, 7 Dennis, 5 Kooistra, 18 Piscopo, 17 Diaz, 16 Casoli, 1 Maniŕ (libero), a disp: 2 Ciabattini (libero)


---------------------------
Ciekawie bardzo zapowiada się mecz Montichiari -Macerata. Mecz transmitowany będzie przez Rai Sport. Typowanie tego spotkania jednak sobie odpuszcze. Chciałem dac na Macerate z poczatu, ale oni potrafią zaskoczyc in minus o czym wiele razy juz się przekonaliśmy a teraz w Montichiari jest trudny.

-----------------------
Baczniej będziemy się przyglądac Trentino bo przecież to z tym zespołem Resovia powalczy o Final Four LM w tym tygodniu. Jutro zagrają na wyjeździe w Weronie. W poprzedniej kolejce Trentino przegrało w Modenie. Dwie porazki z rzedu Trentino? Raczej wątpie. W dodatku skład ma wyjśc najlepszy. A kurs 1,40 na Trento w tym sezonie to rzadkośc. Ja jestem w stanie na nich postawic i tak tez uczynie. Na 11 bezpośrednich meczów aż 8 wygrywało Trentino , to taka ciekawostka.
TRENTINO : Raphael , Vissotto , Kaziyski i Juantorena , Sala i Birarelli , Bari libero.
WERONA :Sottile , Lasko , Della Lunga i Kromm , Holt i Howard , Colaci libero.

Typ : Trentino @ 1,40 Unibet✅1:3
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Taranto - Trekwalder 1.40 ✅
Goście w bardzo dobrej formie. Niby wydawałoby się ze para Esko-Dennis nie może sama wygrywać meczów, ale jak patrzy sie na to co robią to ręce same składają sie do oklasków. Poza nimi ciekawym zawodnikiem jest Cuturić, niedawno dołączył do druzyny, ale już widać ze to wzmocnienie, szkoda tylko ze dysponuje słabszym przyjęciem mogłby być alternatywa dla Casoliego. Trekwalder jest bardzo mocny zwłaszcza z zagrywce, Taranto raczej ma problemy z odbiorem. Gospodarze u siebie zawsze troche groźniejsi, ale mysle ze Trekwalder da sobie rade
Werona - Trentino 1.40 ✅
Gospodarze w formie, ale to nie ich gra ma znaczenie w tym meczu. Trento miało czasu na spokojny trening. Sam trener mowił ze odzyskali radość z gry, Kaziyski wypowiadał sie podobnie. Mam tylko nadzieje, że przygotowania do LM (trenowali mikasą) i sam mecz nie przeszkodzą w Serie A. W awizowanym składzie jest pierwsza szóstka, wiec mysle ze powinni potraktować ten mecz jako przetarcie przed Resovia, ale tak w pozytywnym znaczeniu ze zagrają na maksimum swoich umiejętności. Jedynie druzyny typu Knack Roselare moim zdaniem mogą zrobić krzywde Trento, tzn duza presja na zagrywce i szybkie rozegranie. Wydaje mi sie ze Werona nie jest takim typem druzyny.
Valentia - Cuneo 1.30 ⛔
Cuneo męczyło sie strasznie w Hiszpani. Być może to po prostu gorący teren bo Skra też miała tam problemy. Nie znalazłem satystyk do meczu, ale po zdobytych pkt. przez zawodników widać ze brakowało lewoskrzydłowych. Nikołov 27 o ile dobrze pamietam Patriarcha 11. W domu odpoczywał Wijsmans nie wiem czy jest gotowy do gry, być może zagra dopiero z Hiszpanami. Gospodarze słabiutko sobie poczynają ostatnio. Z Macerata nie istnieli wogole w ataku, w domu powinni być groźniejsi. Cuneo może byc pod męczone podróżami, ale mimo to nie wyobrażam sobie zeby nie wygrali z Valentia. Moim zdanie gdyby tylko Grbić mial jeszcze do dyspozycji jakąs armatę typu Kaziyski czy Jountarena to oni rodawaliby karty we włoskiej lidze.
Perugia - Andreoli Latina 1.30 ✅
Gospodarze wyhamowali ostatnio z rewelacyjną grą, ale i tak grają dobrze. Skład zdecydowanie lepszy od gości. Latina słabiutko w ataku w ostatnim meczu. Jak dla mnie 1.3 do dubla albo handi na singlu.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

CoprAtlantide Piacenza - Aran Pineto
O zespole z Pineto nie ma co zbytnio powtarzać bo nic nowego w życiu tego klubu nie miało miejsca. Pineto pogodzone ze spadkiem, natomiast Copra ma jeszcze o co grać. Dokładnie o rozstawienie przed fazą play-off. Na razie zajmują 5 miejsce, ale realnie patrząc mają jeszcze szanse na zajęcie 3 miejsca. Dlatego dzisiaj będą chcieli się jak najszybciej rozprawić z Pineto. W pierwszym spotkaniu obu drużyn gdy Pineto było jeszcze w nieco lepszej kondycji kadrowej uległo na swoim parkiecie 0-3 (-18, -21, -14), co jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem, w którym Copra powinna jeszcze bardziej roznieść Pineto. W czwartkowym meczu z ZAKSĄ Copra wystąpiła w najsilniejszym składzie, mimo że od tamtego meczu minęły zaledwie trzy dni nie sądzę by miało to wpływ na wynik dzisiejszego spotkania.
CoprAtlantide Piacenza - Aran Pineto H(0.0 - 19.5) 1 @ 1.85 7/10 Tobet ✅
CoprAtlantide Piacenza - Aran Pineto H(0.0 - 2.5) 1 @ 1.35 10/10 Tobet ✅
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
W czwartkowym meczu z ZAKSĄ Copra wystąpiła w najsilniejszym składzie, mimo że od tamtego meczu minęły zaledwie trzy dni nie sądzę by miało to wpływ na wynik dzisiejszego spotkania.
W meczu z Zaksą nie grali Meoni i Marshal, więc raczej nie był to ich najsilniejszy skład. Obaj wymienieni nie zagrali z powodu kontuzji, nie wiem czy wystąpią dziś. W moim przekonaniu Copra zagrała z Zaksą sredni mecz i to Zaksa nie grała kompletnie nic w ataku i dlatego poległa tak wysoko. Linia 20 pkt to poza tym moim zdanie przesada i niekoniecznie musi łatwo wejść.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
W meczu z Zaksą nie grali Meoni i Marshal, więc raczej nie był to ich najsilniejszy skład. Obaj wymienieni nie zagrali z powodu kontuzji, nie wiem czy wystąpią dziś. W moim przekonaniu Copra zagrała z Zaksą sredni mecz i to Zaksa nie grała kompletnie nic w ataku i dlatego poległa tak wysoko. Linia 20 pkt to poza tym moim zdanie przesada i niekoniecznie musi łatwo wejść.
COPRATLANTIDE PIACENZA - ZASKA KEDZIERZYN KOZLE 3-0
CoprAtlantide: Rak 5, Grassano 1, Boninfante 2, Zlatanov 14, Bravo 15, Rinaldi (libero 66%), Urnaut 10, Bjelica 7, Oivanen. Non entrati Boschi, Massari, Sequeira. All. Lorenzetti.
Może i masz racje, ale nie brałem ich pod uwagę, ponieważ nie zagrali także z Modeną. Według mnie to najlepszy typ z dzisiejszej kolejki.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Podobnie jak w PLUS Lidze tak i we Włoskiej SerieA mamy tzw dominatora. Jest nim Itas Trentino który przewodzi stawce. Tuż za jego plecami ciekawa walka o jak najwyższą pozycje przed play off. Zdaje się że ósemka która zapewni sobie udział w tejże fazie już się wyłoniła. Bo dziewiąta w tabeli Perugia traci aż 8 pkt do wyprzedzającej ich Werony. Teoretycznie jeszcze istnieje szansa na wyprzedzenie rywala bo do końca pozostały 4 kolejki jednak ja zbytnio na to bym nie liczył. W nadchodzącej kolejce Trentino u siebie zagra z Yoga Forle. Trento tuż po meczu z Resovią gdzie musiało rywalizowac tylko w 1 secie. Bo dwie kolejne partie pod dyktando gospodarzy od samego poczatku do końca. Śmiem stwierzdic że to właśnie pierwszy set ustawił ten mecz. Najciekawszym meczem w tej kolejce jest bez wątpienia mecz Sisleya z Coprą Piacenza. Copra wyeliminowała z Pucharu CEV ZAKSE Kędzierzyn Koźle. Jednak w formie zbyt wysokiej nie jest trzeba powiedziec i na ostatnich 6 kolejek w lidze wygrali 3 i przegrali 3 mecze. Przeciętnie jak na taki zespół, ale nie zachywacją od pewnego czasu. W niedizele dojdzie do pojedynku zespołów z Polakami w skladzie. O ile o występ Bartmana nie trzeba sie martwic o tyle Świderski po powrocie po kontuzji jeszcze nie dostaje szans gry na dluższym dystansie i wcale nie ma się czemu dziwic.

Moje pierwsze typy na nadchodzącą kolejke :
Sisley Treviso- Copra Piacenza Typ : Sisley @ 1,55 Unibet ✅3:0
Trenkwalder Modena - Perugia Typ : Modena @ 1,30 Unibet ✅3:0


Zachęcam do dyskusji i wspólnej analizy meczów ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sisley + Modena + Latina + Lube ???? AKO: 2.99

Sisley Treviso - Copra Piacenza

Copra na wyjazdach gra bardzo przeciętnie. Zwycięstwa odniosła tylko ze słabszymi rywalami ( Pineto, Latina, Loreto, Valentia, Forli, Taranto ). Z takimi drużynami jak: Cuneo, Trentino, Verona, Modena, Macerata musieli schodzić z parkietu jako pokonani. Ostatnie mecze w wykonaniu Sisleya bardzo dobre, lez trzeba wziąć pod uwagę fakt, że drużyna z Treviso grała ze słabszymi rywalami. Tylko w Lutym Sisley wygrał 3 mecze nie tracąc nawet seta. Kolejno z Pineto, Taranto i Forli. Copra w ostatnich 4 meczach dwukrotnie zwyciężyła ( u siebie z Latiną i Pineto ), oraz dwukrotnie przegrała ( na wyjeździe z Veroną i Modeną ). Choć trzeba wziąć pod uwagę, że w ostatnich meczach brakowało Meoniego i Marshalla. Biorąc pod uwagę słabszą dyspozycję Copry na wyjazdach i ostatnie nieobecności jestem skłonny zagrać na Sisley.

Trenkwalder Modena - RPA LuigiBacchi.It Perugia

Drużyna z Modeny po porażce na wyjeździe z Cueno 0:3 widać, że jest &quot;w gazie&quot;. U siebie pokonała Piacenzę 3:0 i Trentino 3:2 i to w dobrym stylu. W meczach z tymi drużynami szalał Angel Dennis. Perugia w ostatnich czterech spotkaniach ani razu nie musiała uznać wyższości rywala. Zwycięstwa odniosłą kolejno z: Pineto, Loreto, Forli i Latiną. Obecnie Perugia jest poza pierwszą ósemką i wątpie aby to się zmieniło. Z Forli i Latiną gracze z Perugii zwyciężyli jednak dopiero w piątej partii, przez co stracili bardzo ważne dla siebie punkty. Nie doszukiwałbym się tutaj sensacji. Pewne zwycięstwo Modeny.

Andreoli Latina - Esse-Ti Carilo Loreto

Drużyna z Latiny, która posiada wielu doświadczonych graczy na początku sezonu regularnie zawodziła. Ostatnimi czasy ich gra uległa poprawie, jednak wyniki nie zawsze są korzystne. W drużynie z Latiny za dobrą grę odpowiadają przede wszystkim Snippe, Nikić, Vujević ( jednego z tej trójki czeka kwadrat dla rezerwowych ) i Giombini. W Loreto gra opiera się przede wszystkim na wysokim Holendrze, Kayu van Dijku. Również Konstantin Shumov grający na środku jest podporą tej drużyny. Za drużyną z Latiny przemawia do mnie przede wszystkim to, że posiada większą ilość graczy, którzy potrafią odmienić spotkanie oraz koszmarna postawa Loreto na wyjazdach. Bez zwycięstwa na parkietach rywali.

Lube Banca Marche Macerata - Prisma Taranto

Drużyna Zbyszka Bartmana wybiera się z wizytą do drużyny Sebastiana Świderskiego. Nie będe się rozdrabniał w szczegóły. Lube gra dobrze na własnym parkiecie i rzadko przegrywa. Poza tym posiada klasowych zawodników, z których każdy wnosi coś dobrego do swojej drużyny. Jak wygląda gra Taranto wszyscy wiemy. Piłka do Rivaldo i liczymy na to, że się przebije. Obejdzie się bez niespodzianki i drużyna Zbyszka Bartmana dozna porażki.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Sisley Treviso - CoprAtlantide Piacenza
Wszyscy dzisiaj grają na Sisley, który powoli staje się &#39;masówką&#39; choć sam nie lubię tego określenia, sam zupełnie nie jestem przekonany o zwycięstwie zespołu z Treviso. Ostatnio Treviso na rozkładzie miało łatwych przeciwników więc nie pozostało nic innego niż pewnie wygrać w tych spotkaniach 3:0, a były to mecze z: Pineto, Taranto i Forli. W zespole z Treviso nie ma żadnych kontuzji. Piacenza, która walczy o jak najlepsze miejsce przed play-off, aby uniknąć Trento w ćwierćfinale i półfinale musi zająć 2 lub 3 miejsce, co wciąż jest realne. Piacenza musi dzisiaj zdobyć punkty i najlepiej, aby były to trzy. Do końca fazy zasadniczej wszystkie mecze rozegrają na wyjeździe i każdy mecz jest bardzo ważny. W pierwszej rundzie w Piacenzy wygrało Treviso 3-1, przy małym udziale sędziego w tamtym spotkaniu, który kilkukrotnie mylił się w swoich decyzjach. Do dzisiejszego meczu z Sisleyem Piacenza przystąpi bez Marco Meoniego i Leonela Marshalla, lukę po Meonim wypełnia dobrze Dante Boninfante, a Marshalla stara się zastąpić Tine Urnaut. W tamtym sezonie w Treviso zwyciężyli podopieczni Angelo Lorenzettiego 3-2, dlaczego dzisiaj miało być inaczej? Sisley Treviso - CoprAtlantide Piacenza 2 @ 2.60 5/10 Bet365
Sisley Treviso - CoprAtlantide Piacenza (+1.5) 2 1.75 7/10 Tobet
Sisley Treviso - CoprAtlantide Piacenza 2 (+2.5) 2 1.25 9/10 Tobet
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sisley Treviso - Copra Piacenza

Bardzo ładny mecz. Mogła się podobać gra przede wszystkim drużyny z Treviso, która w ataku ( oprócz Maurottiego ) grała bardzo skutecznie. Przede wszystkim popis dał Ricardo, który strasznie przyspieszał piłki do Feia i Horstinka. Gracze z Treviso grali bardzo dobrze w bloku. Piacenza za to lepiej spisywała się na zagrywce. W taktyce Sisleya podobało mi się to, że w pewnych ustawieniach to Horstink przejmował rolę atakującego.

Bardzo ładne kombi mi weszło ???? Jeżeli ktoś skorzystał to bardzo się ciesze ????
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
Tonno Callipo Vibo - Trenkwalder Modena 1,5 8/10 ✅
Modena jest w niezłym gazie, zajmuje 4 miejsce na 3 kolejki przed zakończeniem zasadniczej fazy rozgrywek i ma ogromne szanse na utrzymanie tego miejsca a nawet przeskoczenie na 3 co daje duży + w play-off, dzisiejszy przeciwnik o nic już nie walczy i jeśli modena wygra ten mecz i następne dwa (z outsiderami) za 3pkt to ma realne szanse na 3 miejsce ponieważ Sisley będzie jeszcze miało ciężki mecz z Trentino. Sadze ze chłopaki powalczą bo jest o co. Dla odważniejszych typ -1,5 1,9.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Tonno Callipo Vibo - Trenkwalder Modena 1,5 8/10
Modena jest w niezłym gazie, zajmuje 4 miejsce na 3 kolejki przed zakończeniem zasadniczej fazy rozgrywek i ma ogromne szanse na utrzymanie tego miejsca a nawet przeskoczenie na 3 co daje duży + w play-off, dzisiejszy przeciwnik o nic już nie walczy i jeśli modena wygra ten mecz i następne dwa (z outsiderami) za 3pkt to ma realne szanse na 3 miejsce ponieważ Sisley będzie jeszcze miało ciężki mecz z Trentino. Sadze ze chłopaki powalczą bo jest o co. Dla odważniejszych typ -1,5 1,9.
Modena zagra bez Diaza, Mani oraz Pagniego. Dwaj pierwsi to gracze z pierwszego składu przyjmujacy i libero. Poza tym Valentia niby nic nie musi, a ograła ostatnio 3:0 bardzo mocne Cuneo w bardzo dobrym stylu, dodatkowo grajac bez swojego lidera Marqueza. Jak dla mnie mecz do odpuszczenia.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Modena zagra bez Diaza, Mani oraz Pagniego. Dwaj pierwsi to gracze z pierwszego składu przyjmujacy i libero. Poza tym Valentia niby nic nie musi, a ograła ostatnio 3:0 bardzo mocne Cuneo w bardzo dobrym stylu, dodatkowo grajac bez swojego lidera Marqueza. Jak dla mnie mecz do odpuszczenia.
Marquez nie gra już bardzo długo a Simeonov, który go zastępuje spisuje się bardzo dobrze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom