>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Włoska Serie A mężczyzn 2009/10

Status
Zamknięty.
A 0

aimar24

Użytkownik
Seria A1
Spotkanie : Loreto - Taranto
typ : 1
kurs : 1.85 (STS)

Dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy 14 zespołem Serii A Pallavolo Loreto a 11 Taranto. Oba zespoły nic szczególnego nie prezentuja. Beniaminek z Loreto musi wygrać aby zachować jeszcze jakies szanse na utrzymanie się i ten mecz jest dobrą okazją do tego, ponieważ Taranto już się nie liczy o nic. Typ warty zaryzykowania ????
NIESTETY 2-3 :-:)-:)-:)-( ⛔⛔⛔




Spotkanie : Forli - Verona
typ : 2
kurs : 1.65 (STS)


Oto następny mecz. Forli zajmuje obecnie 13 pozycje a Verona 8. Forli toczy walkę o urzymanie z Loreto a Verona gra o najlepszą pozycje wyjściową w Play-offach. Więc wg mnie Verona zdobędzie 3 pkt i pomoże Forli spaść do Serii B

0-3 typ trafny ???? ✅✅✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co sądzicie o Cuneo + Modena + Perugia AKO: 3.03

Perugia niby o nic nie walczy, ale w ostatnim spotkaniu pokazała, że nawet obecnego Mistrza Włoch jest w stanie pokonać i to bez straty seta. Taranto to nie jest mocny zespół. Dodatkowo ze składu wypadł Zibi Bartman. Co mnie zdziwiło Taranto potrafiło ostatnio zagrać na dobrym poziomie i wygrać bez Rivaldo, który zszedł z boiska. Ciekawostką jest to, że w ostatnim spotkaniu na środku w Perugii zagrał nominalny atakujący Martin Nemec ;) Bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami również napawa optymizmem. Na 9 spotkań aż 7 padło łupem drużyny z Perugii. Perugia kiepsko spisuje się na wyjazdach, ale według mnie większy potencjał posiadają goście jutrzejszego spotkania czyli drużyna z Perugii.

Cuneo i Modena grają ze słabszymi rywalami i nie powinny w tym spotkaniu stracić jakichkolwiek punktów. Zagrałbym nawet -1.5 seta na obie drużyny, ale ten zakład z Perugią planuje zagrać grubo, więc nie będe ryzykował. Ale typy jak najbardziej prawdopodobne.

Ciekawie wyglądają Verona i Vibo Valentia, ale odpuszczam te mecze. Tak samo szlagier Trentino - Treviso, który wole spokojnie obejrzeć. Valentie i Verone można próbować +1.5 seta ;)
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Prisma Taranto - RPA-LuigiBacchi.it Perugia
Typ: Perugia
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betway
Analiza: Zabraknięcie Perugii w play-off jest niespodzianką, drużynie gości nic nie dała nawet znakomita końcówka sezonu, zespół ten wygrał 5 z 6 ostatnich spotkań. Gospodarze również dziś nie walczą już o nic, są w dodatku zdecydowanie słabszym zespołem od gości. Dla obu ekip jest to przedostatni mecz. Moim zdaniem Perugia będzie dziś grać o honor i choć o częściowe zrehabilitowanie się swoim kibicom za fatalny sezon. Ma przecież bardzo mocny skład, reprezentacyjną parę przyjmujących Cernic-Savani, Stokra, Nemeca, Sintiniego czy Bottiego i tak naprawdę gdyby nie słaby początek sezonu, nie zabrakłoby jej w play-off. Wśród gospodarzy gra m. in. trzeci rozgrywający USA Donald Suhxo czy Brazylijczyk Rivaldo jednak inni gracze tej ekipy są o klasę słabsi od zawodników Perugii. Sądzę więc, że dobra końcówka sezonu RPA-LuigiBacchi.it nie jest przypadkiem, a zespół gości godnie pożegna się z tegorocznymi rozgrywkami, pokonując jedną z najsłabszych drużyn w lidze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Modena w swoim ostatnim meczu z Vibo Valentią miała wyjątkowe problemy. No ale udało im się wygrac 3:2. Zwycięstwo nie przyszło latwo bo zawodził najlepszy gracz i podstawowy atakujący Dennis Angel. Sądzilem że przez to posypie się cała gra Esko. Miejsce Angela zajął Biribanti i dobrze się spisal.Wczęsniej wchodził tylko na zmiany na zagrywke. teraz widzialem go na dłuższym dystansie i to bardzo dobry gracz. Zdziwil mnie brak w szóstce Luisa Diaza. Wchodził on tylko na zagrywke...
Trzeba też podkreślic dobrą postawe Valentii. Simeonov w mojej ocenie był najlepszym graczem tego zespołu. Świetnie serwowal czym sprawiał przeogromne kłopoty Modenie. W całym meczu zdobyl aż 33pkt!
Dzisiaj Modena gra z Yoga Forle i trudno oczekiwac niespodzianki w tym meczu. Modena ma jeszcze szanse na wskoczenie na 3msc w razie wpadek Sisleya Treviso który dzisiaj gra z Trentino trudny mecz. A 3msc równa się z ominięciem Trento w 1/2 finału play off. Również trzeba spoglądac za plecy bo tam czai się grupka zespołów ktora zapewne zechce zepchnąc Modene z tych miejsc. Grac o co więc jest.

Typ : Modena -1,5seta @ 1,48 Unibet✅3:0

---------------------------
Valentia ponownie u siebie tym razem zagra z Monzą. Monza mimo żę przegrywała 0-2 z Sisleyem potrafiła rozstrzygnąc losy meczu na swoją korzysc. Tutaj w sumie skłaniałbym się ku opcji na over punktowy. Monza zawsze kojarzy mi się z tie breakiem i tym że walczy do samego końca. Tak było gdy grali pod poprzednią nazwą Montichiari i tak jest też w tym sezonie. Monza jest właśnie w tej grupie pościgowej która chce przegonic Modene...Kursów jeszecze na overy nie ma w Unibecie, ale mam nadizeje żę tkaowe się pojawią.
-----------------------------

Szlagierem jest dzisiejszy mecz Trentno z Sisleyem. Stawiac na Trento jakby się nie opłacało po krusie 1,30.
Oto jak powinny wyglądac wyjściowe szóstki obu zespołow.
TRENTO : Raphael, Vissotto, Juantorena, Kaziyski , Sala, Birarell, Bari libero.
SISL
EY : Ricardo , Fei , Maruotti ,Horstink , De Togni,Bontje, Farina libero.
Niby dwaj brazylijscy rozgrywający a jeden gra schematcyznie jak na Canarinhos. Mowa oczywiście o Raphaelu z Trento. Jednak siłą skrzydłowych w tym zespole jest na tyle spora że nie przeszkadza to w wygrywaniu i dominacji. Ricardo potrafi wyczyścic siatke swoim kolegom. Częściej gra środkiem. Trener zapewne zadowolony bo do skladu wraca Horstink,ktorego brakowało w meczu z Monzą. To bardzo ważna informacja bo Holender to jeden z motorów napędowych w ataku.
Trzeba przyznac że SIsley nigdy nie leżał zespołowi z Trento. Tylko 6 wygranych Itasu w 27 bezpośrednich potyczkach mówi swoje. Owszem to tylko czysta statystyka ale coś w tym zawsze jest wg mnie. W tym starciu mogą zadecydowac detale. Tak jak zostało wyżej wspomniane też bym wolał obejrzec ten mecz aniżeli cokolwiek typowac, a jak już to coś w stone Sisleya jakiś handi setowe czy over w meczu. Transmisja z mezcu na kanale Rai Sport piu.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
pytanie czy Modena nie bedzie chciala ominac Trentino i zajac na koncu sezonu 6 miejsce...bo 4-5 pozniej trafia na trentino.... a co za tym idzie przegrac ten mecz... ale z drugiej strony walczyli do konca w ostatnim meczu....sam nie wiem..
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
pytanie czy Modena nie bedzie chciala ominac Trentino i zajac na koncu sezonu 6 miejsce...bo 4-5 pozniej trafia na trentino.... a co za tym idzie przegrac ten mecz... ale z drugiej strony walczyli do konca w ostatnim meczu....sam nie wiem..
Straszne głupoty piszesz. Po pierwsz Modena moze zajac jeszcze miejsce 3 (Dzusiaj Trentino ogrywa Sisley Moden wygrywa i wszystko zdecyduje sie w ostatniej kolejce. Po drugie nik nie bedzie chcial napewno zajac 6 miejsca specjalnie zeby ominac trento pier zeby ominac trento trzeba wygrac w 1/4 a z 6 miejsca rywal bedzie napewno mocniejszy i rostawienia brak... Po za tym jak by mieli cos odpuscic to zrobili by to w sobote bo dzisiaj z Yoga u siebie to jzu tak jakos nielogicznie by bylo. . .
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
wiem najpierw napisalem a potem pomyslalem i popatrzylem w gore tabeli....heheh
a pytanie co decyduje przy rownej ilosci pkt?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Verona-Lube Macerata
typ: -1,5 seta Macerata
kurs: 2.1
Expekt
Analiza:
Jutro w spotkaniu 27 kolejki , przed ostatniej w sezonie zasadniczym wloskiej ekstraklasy siatkarskiej verona na wlasnym parkiecie podejmie naszpikowany gwiazdami zespol z maceraty . Jest to przed ostatnia kolejka wiec popatrzmy na tabele . Verona zajmuje bezpieczne w utrzymaniu sie w lidze miejsce 8 , gwarantujace udzial w play offach . Verona nie ma juz jednak szans na przeskoczenie 7 piacenzy , ani na spadek na 9 miejsce na rzecz perugii . Dla Verony jest to ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej , gdyz rozegrala jedno spotkanie awansem . Napewno jest juz myslami przy pojedynkach I rundy play off z trentino . Sytuacja maceraty natomiast nie jest jeszcze do konca jasna i klarowna . Macerata zajmuje 5 miejsce w tabeli . Lube ma jednak szanse zarowno na 4 lokate jak i jeszcze na 7 pozycje gdyz ma tyle samo punktow co zajmujaca wlasnie 7 miejsce piacenza . Ay nie trafic juz w pierwszej rundzie na trudnego przeciwnika Macerata chcial;by zajac przynajmniej miejsce 3 . Jest to juz jednak malo prawdopodobne ze starta 5 punktow . Macerata jednak ma szanse na 4 lokatei napewno bedzie sie o nia bila w dwoch ostatnich spotkaniach . Macerata musi jednak wygrac dwa ostatnie mecze , najlepiej za 3 punkty . Macerata ma tak silna ekipe , ze jest to mozliwe , a zwyciestwe z nie walczaca o nic Verona wydaje sie byc raczej jutro pewne
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Witam

Interesuje mnie które miejsce bezpośrednio spada do niższej ligi, które grają w barażach, a które są kompletnie bezpieczne ????
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Campionato con formula all&#39;italiana composto da gare di andata e ritorno. Vi partecipano 15 squadre. Le prime otto della classifica del girone di andata disputeranno i Quarti di Finale di Coppa Italia. Le prime otto della classifica finale della Regular Season partecipano ai Play Off Scudetto, le ultime due retrocedono in A2
=================
Włoska Serie A z wzoru składa się z wyścigów w obie strony. 15 drużyn uczestniczących. Pierwszych ośmiu górnej części sezonu rywalizować w ćwierćfinale Pucharu Włoch. Pierwszych ośmiu z ligi ostatnim sezonie regularnie uczestniczących w Play Off Scudetto, dwie ostatnie spadają do A2
1-8 PO
2 ostatnie spadają, baraży chyba nie ma
 
K 7

kaki89

Użytkownik
Chyba nie bo znow bedzie ze jedna druzyna bedzie pauzowal w danej kolecje.A to wina byla przedewszystkim pineto ktory zostal zdegradowane za brak dokumentow i chyba finanse ale sie odwolali i zostali przywroceni.Mi sie wydaje ze spadaja 3druzyny
 
A 0

awca

Użytkownik
Witam wszystkich.

Zainteresowalo mnie barzdo dzisiaj spotkanie Yoga Forlì - Tonno Callipo Vibo Valentia. Mecz bardzo podobny do wczorajszego Wielun - AZS Czestochowa z Plus Ligi. Kursy wystawione przez buki zaskakujace i to bardzo. Wiadomo ze Yoga gra o zycie ale przeanalizowalem ostatnie wystepy Valentiny i wydaje sie ze choc od paru kolejek wiadomo bylo ze nie awansuja do play off, ale tez maja zagwarantowane bezpieczne utrzymanie - graja do konca i w kazdym meczu walcza. Nie mam wiadomosci dotyczacych skladow obu zespolow na dzisiejszy mecz, kontuzji, czy tez symparii pomiedzy tymi zespolami (ewentualne odpuszczenie meczu itp). Wiadomo - AZS wczoraj tez mial urwac przynajmniej seta Wieluniowi, a jak bylo kazdy widzial. Jednak w tym meczu handicap +2,5seta na Valentine przy kursie 1,75 wystawiony przez Unibet kusi i to bardzo. Co o tym myslicie? Do tego mozna dolozyc Macerate przy kursie 1,2 a nawet -1,5 seta po 1,86.

Co o tym sadzicie?
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
sprawdziłem ten mecz co podałeś (Forli - Tonno) i w sumie zaryzykuje czyste 2, bo rzeczywiście kurs przegięcie, forli w tym sezonie zasługuje na odpadniecie, są za słabi na 1 ligę wraz z pineto
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
RPA Perugia - Itas Diatec Trentino
Typ : Perugia @ 1,60
Bet365 ✅3:1


Wczoraj się dziwiłem skąd taki kurs na Trentino @2,20 ale dzisaij już znalazłem odpowiedz na to pytanie. Otóż Stoychew ma zamiar wyjśc następującym składem na mecz przeciwko Perugii. Żygadło na rozegraniu, Sokolov w ataku. To jeszcze nie jest takie osłabienie. Ale na przyjęciu Herpe i Fedrizzi ktorego nie mialem okazji nawet widziec na oczy. Na środku Riad i Corsini. Riad nie może grywac w lidze z powodu limitu obcokrajowców, ale skoro nie będize gwiazd jak Juantorena to dostanie swoją szanse. Na libero w miejsce Bari może wyjśc Gallosti. Perugia również nie walczy już o nic bo na play off szans nei mają. Jednak dzisiejszy mecz traktują bardziej poważnie. Wychodzą podstawowym składem. Zatem może warto sprobowac @1,60 na Perugie ? Chociaż też nie ma co przesadzac ze stawkami bo oba zespoły o nic nie grają, ale wobec takich absencji Trento myślę że można spróbowac.

-----------------

Aran Pineto - Trenkwaldor Modena
Typ : Poniżej 44,5pkt w 1 secie @ 1,80
Bet365 ✅14:25


Modena walczy ciągle o 3msc. W korespondencyjnym pojedynku zmierzy się o tą lokate z Sisleyem Treviso. Modena ma łatwego rywala. Bo ostatnie w tabeli PIneto. To samo Pineto które na wyjeździe pokonało ich 3:0 ! Wtedy to była sensacja sporego kalibru. Dzisiaj jednak takiej nie przewiduje. Myślę że od początku podejdą na maxa do meczu. A Pineto ostatnio 1 sety to tragedia w ich wykonaniu. O wynikach całego sezonu nie ma co mówic bo pozycja mowi samo za siebie. Tak patrze 1 sety Pineto ostatnio to tragedia , z Trento do 14 , z Cuneo do 18 , z Loreto do 14, z Coprą do 17. Po takim kursie warto chyba spróbowac że maksymalny wynik jaki może pasc to bedzie 25:19 w pierwszym secie;)

----------------------
Cóż inne mecze? to ciekawie wygląda nawet over w potyczce Macerata- Loreto.Loreto walczy o utrzymanie i czeka ich cięzki mezc. Jak zostało już powiedziane spadają dwa ostatnie zespoły a w tym momencie Loreto ma 18pkt i będące pod nimi Yoga Forle również 18pkt. Kurs na Forle w meczu z Valentią wynosi @ 1,20 czyli żałosny... Na Macerate też co prawda @1,20 ale oni czasem potrafią zawiesc w najmniej spodzeiwanym momencie. Spodziwam się ostrej walki Loreto o uniknięcie degradacji , a Macerata może powalczyc jeszcze o wyższe lokaty przed PO chociaż w ich sytuacji kto wiec czy aby spadek na 6msc nie był lepszym rozwiązaniem... Może będziemy świadkami sensacji jak wczoraj w Wieluniu. Z tym że ten mecz będziemy mogli śledzic na Rai Sport piu. Dla mnie to ciekawy zakład.
Typ : Powyżej 180,5pkt @ 1,85 Bet365 ⛔134

Ponadto warto powiedziec że Meoni wraca na rozegranie do Piacenzy. Składy na ten mecz to :
Monza: Travica-Gavotto, Buti-Forni, Rauwerdink-Molteni, Exiga (L). Piacenza: Meoni-Zlatanov, Bjelica-Rak, Bravo-Urnaut, Rinaldi (L).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
@Robson: Meoni grał już przeciwko Perugii, ale nic z tego nie wyszło. Czy ja wiem czy dla Lube zajęcie 6 lokaty jest korzystne ? Klub Świderskiego zmierzyłby się wtedy z Sisleyem, z którym w tym sezonie dwukrotnie już przegrał. Na własnym parkiecie 1-3 i w Treviso 0-3 ????

Yoga Forli - Tonno Calippo Vibo Valentia 1.20 - 4.00

Forli chyba potrzebuje punktów, żeby się utrzymać. Powtórka z Wielunia czy jednak gracze z Valentii po raz kolejny podejdą ambitnie do tego spotkania ? Ostatnio prezentowali się całkiem dobrze chociaż nie mieli już o co walczyć. Forli cały sezon gra kiepsko i albo odpuszcze spotkanie, albo spróbuje leciutko na Valentie.

Lube Banca Macerata - Esse-Ti Carilo Loreto 1.25 - 3.60

Podobna sytuacja jak z Forli. Loreto potrzebuje punktów, ale czy Macerata odpuści ? Wątpie. Przy enetualnej porażce i przy zwycięstwie Paradiso mogłaby zająć 6 lokatę i już w Ćwierćfinale spotkać się z Sisleyem Treviso. Loreto podobnie jak Forli gra od początku sezonu słabo i nie wierzę w ich zwycięstwo. Szczególnie na terenie Lube Banci. Zagram na zwycięstwo Lube lub -1.5 seta ????

RPA LugiBacchi.It Perugia - Itas Diatec Trentino 1.62 - 2.15 ( Unibet, Expekt nie wystawił na ten mecz oferty )

Perugia ostatnio kompletnie odpuściła spotkanie z Taranto. Tłumaczyła to przede wszystkim tym, że zawodnicy są przemęczeni i chcą dać im odpocząć przed FF Challenge Cup. Itas prawdopodobnie da odpocząć swoim siatkarzom przed FF Ligi Mistrzów i przed rozstrzygającą Fazą rozgrywek w Włoskiej Lidze.

Przewidywane składy:

ITAS DIATEC TRENTINO: ZYGALDO-SOKOLOV, CORSINI-RIAD, HERPE-FEDRIZZI, BARI (L)
RPA-LUIGIBACCHI.IT PERUGIA: SINTINI-STOKR, NEMEC-BOTTI, SAVANI-CERNIC, FANULI

Przed ostatnim spotkaniem Perugii również taki skład był podany jako przypuszczalny, jednak jak pamiętamy większość z tamtych graczy wogóle nie dostała szansy zaprezentowania się kibicom.

Odpuściłbym to spotkanie ????

Bre Banca Lanutti Cuneo - Prisma Taranto 1.20 - 4.00

Obie drużyny mają pewną sytuację w Tabeli. Cuneo zajmie drugą pozycję i już w Ćwierćfinale najprawdopodobniej spotka się z Coprą Piacenzą. Prisma Taranto zapewniła sobie spokojne utrzymanie. Sądze, że Cuneo będzie chciało dobrze zaprezentować się przed własną publicznością i wygrają to spotkanie. Jest możliwość, że dadzą pograć zawodnikom, któzy mieli mniej okazji do zaprezentowania się przed publicznością w tym sezonie. Zagram zwycięstwo Cuneo lub -1.5 seta.

Acqua Paradiso Monza - Copra Piacenza 1.40 - 2.70

Paradiso rewelacyjnie spisuje się na własnym parkiecie, Copra zawodzi na boiskach rywali. Ostatnio w zespole Mistrza Włoch nie wiedzie się najlepiej. Pod nieobecność Marshalla zespół grał słabo i przegrywał większość z ostatnich spotkań. Jeżeli zespoły potraktują to spotkanie poważnie to sądze, że mecz zakończy się zdobyciem 3 punktów przez gospodarzy. Tak więc zwycięstwo Paradiso lub -1.5 seta.

Niestety na Expekt nadal oferta jest strasznie uboga i możliwe, że o Handi będe mógł pomarzyć ????

Jakby ktoś miał informacje dotyczące przypuszczalnych składów na te mecze to prosiłbym o wpisanie tutaj ???? Szczególnie chodzi mi tu o spotkanie Forli - Valentia.

Czyżby powtórka z Wielunia ? :p
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Robson: Meoni grał już przeciwko Perugii, ale nic z tego nie wyszło. Czy ja wiem czy dla Lube zajęcie 6 lokaty jest korzystne ? Klub Świderskiego zmierzyłby się wtedy z Sisleyem, z którym w tym sezonie dwukrotnie już przegrał. Na własnym parkiecie 1-3 i w Treviso 0-3 ????


RPA LugiBacchi.It Perugia - Itas Diatec Trentino 1.62 - 2.15 ( Unibet, Expekt nie wystawił na ten mecz oferty )

Perugia ostatnio kompletnie odpuściła spotkanie z Taranto. Tłumaczyła to przede wszystkim tym, że zawodnicy są przemęczeni i chcą dać im odpocząć przed FF Challenge Cup. Itas prawdopodobnie da odpocząć swoim siatkarzom przed FF Ligi Mistrzów i przed rozstrzygającą Fazą rozgrywek w Włoskiej Lidze.

No co do Meoniego to nie sprawdzałem dokladniej przyznam szczerze, ale pod nieobecnośc Marshalla grają tragicznie. Przed sezonem spodziwałem się więcej po nich a tu katastrofa co grają. Owszem weszli do play off ale 7msc to zdecydowanie słabo jak na ich potencjał.

Co do Maceraty to napisałem tak tylko dlatego że 6msc to ominęcie ewentualne Trentino. Tak się zabawiłem troszke we wróżke hehe. Wiadomo że najpierw czeka ich mecz z Treviso lub Modeną bo to jeszcze nie wiadomo do konca wcale kto z nich będzie rywalem Maceraty. Wybieglem troszke w przyszłośc i przyjąłem że Macerata przejdzie do 1/2 chociaz ciężko o to im będize. Licze własnie troche na powtorke z Wieluinia :p Loreto potrzebne pkt w kontekście utrzymania,a Macerata lepiej dla nich gdyby przegrali chyba chociaż wiadomo że nie poddadzą się łątwo i będą walczyc. tylko czy skuteczniej od akademików spod Jasnej Góry to się przekonamy.

Co do składów na Forle - Valentia to nie widze żadnych informacji na ten temat, ale to Forle potrzebuje na gwałt punktów... Ten mecz idelnie by mi pasował do wczorjaszego... Ale nie ma co wracac już do tego setki razy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Licze własnie troche na powtorke z Wieluinia :p Loreto potrzebne pkt w kontekście utrzymania,a Macerata lepiej dla nich gdyby przegrali chyba chociaż wiadomo że nie poddadzą się łątwo i będą walczyc. tylko czy skuteczniej od akademików spod Jasnej Góry to się przekonamy.

Co do składów na Forle - Valentia to nie widze żadnych informacji na ten temat, ale to Forle potrzebuje na gwałt punktów... Ten mecz idelnie by mi pasował do wczorjaszego... Ale nie ma co wracac już do tego setki razy. [/font]
Jeżelic chodzi o Macerate to wątpie, żeby odpuścili. Zwłaszcza przed własną publicznością.

Valentii się obawiam i nie wiem jednak czy zaryzykuję. Gdybym wiedział kogo zabiorą do Forli byłoby łatwiej. W ostatnich meczach pokazywali, że będą walczyć do końca. Jak to jednak czasami bywa przekonaliśmy się wczoraj ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Acqua Paradiso Monza - Copra Piacenza 1.40 - 2.70
Paradiso rewelacyjnie spisuje się na własnym parkiecie, Copra zawodzi na boiskach rywali. Ostatnio w zespole Mistrza Włoch nie wiedzie się najlepiej. Pod nieobecność Marshalla zespół grał słabo i przegrywał większość z ostatnich spotkań. Jeżeli zespoły potraktują to spotkanie poważnie to sądze, że mecz zakończy się zdobyciem 3 punktów przez gospodarzy. Tak więc zwycięstwo Paradiso lub -1.5 seta.
Copra odpuszcza dzisiejsze spotkanie, bo przygotowuje się do FF CEV Cup oraz chce grać z Cuneo w Play-Off. O czym świadczą te słowa:
La gara di Monza per i biancorossi in termini di classifica non avrà nessun significato (già certi di non poter andare oltre alla settima posizione con l’abbinamento Cuneo) ma potrà essere un test importante per verificare lo stato di salute della squadra in vista della final-four di Cev. Dall’altra parte della rete, Piacenza troverà una formazione in grande condizione reduce da nove vittorie consecutive.

Oznacza to:
Mecz z Monzą dla układu tabeli nie będzie miał żadnego znaczenia. Copra nie wyjdzie z pasującego jej siódmego miejsca dającego mecze w Play-Off z Cuneo. Dzisiejszy mecz będzie testem przez zbliżającym się Final Four CEV Cup.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
pytanie czy wygrac beda chcieli Acqua Paradiso Monza - gdyz jak wygraja za 3 pkt to moga wskoczyc na 5 miejsce....i grac zapewne z modena a potem wiadomo ew trentino.... a tak graja obecnie z sisley a na trentino trafia dopiero w finale ewentualnym.... wiadmomo ktos wygrac musi i na pewno nie bedzie tak ze wygrac nikt nie bedzie chcial ale najbardziej wpada w oko wynik 2-3 dla copry.....choc forma na to nie wskazuje.......ale czy gospodarze beda chcieli wygrac za wszelka cene ....zobaczymy bo zdaje mi sie ze macerata moze odpuscic.....
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
pytanie czy wygrac beda chcieli Acqua Paradiso Monza - gdyz jak wygraja za 3 pkt to moga wskoczyc na 5 miejsce....i grac zapewne z modena a potem wiadomo ew trentino.... a tak graja obecnie z sisley a na trentino trafia dopiero w finale ewentualnym.... wiadmomo ktos wygrac musi i na pewno nie bedzie tak ze wygrac nikt nie bedzie chcial ale najbardziej wpada w oko wynik 2-3 dla copry.....choc forma na to nie wskazuje.......ale czy gospodarze beda chcieli wygrac za wszelka cene ....zobaczymy bo zdaje mi sie ze macerata moze odpuscic.....
ja bym na ich miejscu właśnie chciał to 5 miejsce... lepiej Sisleya ominąć, a dopiero w 1/2 martwić się o mecze z Trento ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom