>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Włoska Serie A mężczyzn 2009/10

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kurs na Lube w spotkaniu z Macerata to 1.35 Expekt ???? 2.95 za Modenę ????

Ostatnio trafiłem dwa razy zwycięstwo Lube i raz Modeny ???? Liczę na to, że zespół &quot;Świdra&quot; awansuje do półfinału po tym spotkaniu i sprawi trochę kłopotów Trentino ???? A może doczekamy się niespodzianki ? Kto wie. Macerata ma wyrównany skład. Teorytycznie nie ma tam słabych punktów. Świetni środkowi, przyjmujący na naprawdę dobrym poziomie, genialny Omrcen, który ostatnio mnie zachwycił. Vermiglio od lat gra na dobrym poziomie. Nie wiem tylko czemu ostatnio na libero grał Papparoni a nie Corsano ;)

Kibicuje Sebastianowi i jego drużynie, ale staram się być obiektywny ???? Trudno znaleźć słaby punkt w tej ekipie ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:LUBE BANCA MACERATA - TRENKWALDOR MODENA
Typ : Macerata @ 1,40
Bet365 ✅3:0​


Kiedy oczy wszystkich fanatyków siatkówki zwrócone będą na Łódź to w Italii odbędzie się 4 mecz w rywalizacji Maceraty z Modeną. Kto wie może ostatni, przynajmniej mi się tak wydaje że to będzie ostatni. Macerata prowadzi 2-1. Mogło już nawet zakończyc rywalizacje w trzecim spotkaniu jednak tam nie potrafili przysłowiowo dobic rywali których mieli już rozłożonych na łopatkach kiedy wygrali 25:14 w 3 secie i przy prowadzeniu bodaj trzema punktami w czwartej partii w końcówce dali złapac się pare razy na blok, a set zakończyła dośc szczęśliwa zagrywka bodaj Diaza po siatce i tenże as serwisowy doprowadził do tie braeka. Jednak obserwując gre Modeny w obecnym seoznie to wiadomo że ich siła to głównie Angel Dennis. Ostatnio jednak gra on o wiele słabiej niż w pierwszej części fazy zasadniczej tego sezonu. Teraz często ma przestoje i daje się zbyt duzo blokowac. W jego miejsce wpuszczany jest Biribanti. Ogólnie to Esko jeżeli Angelowi nie idzie gra do Diaza. Macerata ma bardziej wyrónany skład no i w fenomenalnej dyspozycji ciągle jest Igor Omrcen. Chorwat o wiele lepiej spsiuje się od Angela obecnie. Gre świetnie układa sobie Vermiglio. dobrze co cieszy Polaków spisuje się Seba Świderski. W zespole Maceraty kazdy dokłada sporą cegiełke przy zdobywaniu punktów. Tworzą kolektyw i każdy jest ważny, a w Modenie to wiele podporządkowane pod Angela a jemu tak jak mówie obecnie nie wiedziec się najlepiej, owszem dalej zdobywa punkty ale już skutezcnośc spadła znacznie i więcej błędów popełnia. Dla mnie typ na Macerate jest godny do grania ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lube Banca Marche Macerata awansowała do półfinału Ligi Włoskiej, w której zmierzy się z Itasem Diatec Trentino. Faworyt wydaje się być jeden. Jednak dosyć dokładnie przypatrywałem się grze Maceraty i wydaje mi się, że są w stanie napsuć krwi Najlepszej Klubowej Drużynie Świata, a może nawet ją wyeliminować ? Kto wie. Wszystko wyjdzie w praniu ????

1 Spotkanie 3:1 dla Maceraty ( Wyjazd )

W pierwszym spotkaniu zadecydowały detale. Gra była bardzo wyrównana. Vermiglio bardzo dobrze rozkładał atak. umiejętnie korzystał ze środkowych. Dragan Stanković zanotował kapitalną skuteczność w ataku 89% ( 8/9 ). Igor Omrcen zagrał bardzo dobre spotkanie, do czego zdążył Nas już przyzwyczaić. Uzbierał 20 punktów. Również Martino i Świderski zagrali dobre spotkanie. Sebastian bardzo dobrze spisywał się w przyjęciu. Miał 65% dobrego przyjęcia i 25% perfekcyjnego. Lube zanotowało przyzwoitą liczbę punktowych bloków ( 9 ). Nie popisali się natomiast w polu serwisowym ( 3 punkty zdobyte bezpośrednio z zagrywki przy 15 błędach ). Również w przyjęciu zagrali po prostu kiepsko co było spowodowane dobrą postawą w polu serwisowym drużyny z Modeny.

2 Spotkanie 3:2 dla Maceraty ( Dom )

Drugie spotkanie było chyba jeszcze bardziej wyrównane. Na dodatek zakończyło się dopiero w piątym secie. Po raz kolejny dobrze rozłożony atak przez Valerio. Umiejętnie wykorzystał walory Omrcena, który w fazie PlayOff spisuje się znakomicie. Po raz kolejny popisał się dobrą skutecznością w ataku 53% ( 24/45 ) i znów był najlepiej punktującym zawodnikiem w swojej drużynie. Zdobył 25 oczek. Ogólnie Macerata zanotowała kapitalny występ w ataku. Skuteczność na poziomie 55% to naprawdę kapitalny wynik. Oprócz Igora wyróżniali się Marko Podrascanin, który zdobył aż 8 punktów w bloku i Nasz rodak Sebastian Świderski, który zanotował skuteczność w ataku na poziomie 60% ( 12/20 ). Po raz kolejny Lube dobrze spisało się w bloku, głównie dzięki wspomnianemu Podrascaninowi. W drugim spotkaniu rownież nie imponowali w przyjęciu. Tylko 49% dobrego i 36% perfekcyjnego przyjęcia. W zagrywce również słabo. 4 zdobyte punkty i aż 16 błędów w polu serwisowym to stanowczo za dużo. Szczególnie, że potencjał w tym elemencie posiadają ogromny.

3 Spotkanie 2:3 dla Modeny ( Wyjazd )

Jak się później okazało było to pierwsze i ostatnie spotkanie, z którego zwycięsko wyszedł zespół z Modeny. Macerata miała już przeciwnika i awans do półfinału na wyciągnięciu ręki. Ogromna determinacja i trochę szczęścia zadecydowało o zwycięstwie w 4 partii Modeny. W tiebreaku od początku do końca lepiej prezentowali się podopieczni Silvano Prandiego. Świetnie w 4 spotkaniu zaprezentował sie Valerio Vermiglo, który oprócz genialnego rozegrania popisał się kilkoma skutecznymi atakami. Po raz kolejny dobrze zaprezentował się Igor Omrcen. Chorwacki atakujący zanotował 56% skuteczności w ataku ( 18/32 ) dorzucił do tego 4 punkty z zagrywki. Pierwsze skrzypce w tym sezonie grał Sebastian Świderski, który zanotował kapitalny procent skuteczności w ataku. Skończył 14 z 21 rozegranych do niego piłek. Taki wynik daje Nam 67% skuteczności. Do tego rezultatu dorzucił po jednym punkcie w bloku i na zagrywce. Zupełnie z innej strony zaprezentował się Matteo Martino, który zagrał po prostu słabo. 33% skuteczności w ataku to stanowczo za mało. Obaj przyjmujący kiepsko zagrali w przyjęciu.Drugi raz z rzędu świetnie w bloku zagrał Serb Marko Podrascanin. Tym razem zdobył 6 punktów w tym elemencie. W całym spotkaniu drużyna z maceraty imponowała przede wszystkim w ataku. 58% skuteczności to bardzo dobry wynik. W bloku również dobre spotkanie, po raz kolejny za sprawą Podrascanina. Tym razem dobrze zaprezentowali się w polu serwisowym. 8 punktów z zagrywki przy 16 błędach to zadowalający wynik. Niestety w przyjęciu znów słabo. 50% dobrego i tylko 19% perfekcyjnego.

O 4 Spotkaniu i szansach na wyeliminowanie Itasu Diatec Trentino trochę później ????
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Szanse tak gdzieś w graniach 0 oscylują ???? , nie ma się co łudzić, Terntino musi sobie powetować poprzedni rok, gdzie Copra ich ograła, w tym sezonie nie ma przebacz, ktoś wie czy są gdzieś kursy, że Trentino mistrzem Włoch?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
4 Spotkanie 3:0 dla Maceraty ( Dom )

Czwarte spotkanie jak sie później okazało było ostatnim. Od początku do końca na parkiecie rządziła tylko jedna drużyna. Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. Pierwsza i trzecia partia były w miare wyrównane. W drugiej partii Lube rozbiło zespół z Modeny wygrywając tą partię do 13. Tym razem Vermiglio wystawiał zbyt wiele piłek do Omrcena, przez co skutecznośc Igora trochę spadła. Miał 47% skuteczności w ataku ( 16/34 ). Matteo i Sebastian otrzymali strasznie mało piłek w ataku. Ich skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Macerata w końcu znakomicie spisała się w przyjęciu i na zagrywce. W przyjęciu zanotowali bowiem 68% dobrego przyjęcia i 43% perfekcyjnego. W polu serwisowym zdołali zdobyć aż 9 punktów, przy tak dużym ryzyku popsuli tylko 13 piłek.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Jutro ruszają pierwsze spotkania półfinałowe Serii A1.
Mecze : Cuneo - Treviso oraz Trentino - Macerata
Patrząc tylko na statystyki zdecydowanymi faworytami są gospodarze i ja sam ich obstawie.
Cuneo grało 2 u siebie z Treviso i wygrało 3 : 1 w tym sezonie. Co do ich gry widziałem ich ostatnie mecze i naprawdę dla mnie są cichym faworytem na mistrza. Powinni być w finale a tam może wygrają a jeżeli nie to po zaciętej grze z Trentino bo innej możliwości nie widzę. Cuneo ma bardzo doświadczonych zawodników, którzy zachowują nerwy w końcówkach co pokazali w meczach z Piacenza kiedy np przegrywali na wyjeździe 24 - 20 i wygrywali seta 24 - 26. umiejętność gry w końcówkach jest bardzo ważna szczególnie w takich ligach jak A1 gdzie często sety są na przełamania.
Moje osobiste typy :
Mecz: Cuneo - Treviso
Typ : 1
Kurs : 1,4
Oraz drugi mecz, którego nie będę rozpisywał bo nazwiska Trenintino i forma, którą łapali na Final Four LM mówi sama za siebie
Mecz Trentino - Macerata
Typ 1
Kurs 1,25
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Mecze : Cuneo - Treviso oraz Trentino - Macerata
Patrząc tylko na statystyki zdecydowanymi faworytami są gospodarze i ja sam ich obstawie.
Zgadzam sie ze gospodarze powinni wygrac swoje spotkania natomiast nie zgadzam ze stwierdzeniem, ze sa zdecydowanymi faworytami.

Statystyki statystykami, nie zawsze mozna im ufac (jak mawiał mój nauczyciel matematyki: &quot;wychodzac z psem na spacer statystycznie macie obaj po 3 nogi&quot;), spojrz nizej a sam zobaczysz na kogo wskazuja np dwa ostatnie mecze, czyli mniej wiecej forma z dwóch ostatnich tygodni:

Sisley - Monza 3:1 (97:79) Asy serwisowe: 3, Przyjecie pozytywne: 60% Perfekcyjne: 41%, Atak: 55%, Bloki: 8

Monza - Sisley 0:3 (62:75) Asy serwisowe: 2, Przyjecie pozytywne: 63% Perfekcyjne: 37%, Atak: 64%, Bloki: 7

Copra - Cuneo 1:3 (101:105) Asy serwisowe: 5, Przyjecie pozytywne: 51% Perfekcyjne: 25%, Atak: 48%, Bloki: 8

Cuneo - Copra 3:0 (75:59) Asy serwisowe: 6, Przyjecie pozytywne: 45% Perfekcyjne: 27%, Atak: 54%, Bloki: 8

Patrzac na te statystyki stwierdzam ze aktualnie Sisley przyjmuje oraz lepiej atakuje, oraz gra mniej wiecej taka samo w bloku, ustepuje tylko w polu zagrywki Cuneo. Nie wiem wiec na podstawie jakich statystyk stwierdzasz ze Cuneo jest zdecydowanym faworytem. To ze wygrali z Sisleyem 3 mecze w tym sezonie przemawia na ich korzysc (tylko jeden grali u siebie, nie dwa jak napisałes, dwa mecze rozegrali na wyjezdzie - chyba ze finał włoch był grany u nich, nie pamietam dokładnie, ale wydaje mi sie ze nie). Nie wolno sprawdzac statystyk meczy rozgrywanych miesiace temu i na ich podstawie typować obecne mecze. Owszem mozna zobaczyc jak druzyny graja ze soba czy jedna &quot;pasuje&quot; drugiej, zobaczyc ogolna historie starc, ale i tak decyduje obecna forma zespołow. Ponadto nie przemawia do mnie argumentacja, że Sisley ma miec problemy w końcówkach. W Treviso graja tak samo doświadczeni i ograni na poziomie międzynarodowym zawodnicy jak w Cuneo. Cuneo wygrało ta jedna końcówke ponieważ Copra nagle stanęła i wydaje mi się ze ten set bardziej przegrała Copra niż wygrało Cuneo. Dodatkowo historia meczy miedzy tymi zespołami w tym sezonie jasno pokazuje tendencje, jakie panuja w ich spotkaniach. Na 12 rozegranych setów w kazdym przy stanie 21 dla jednej z druzyn przeciwnik miał maksymalnie 19 pkt, ale naczesciej przegrywał jeszcze wiecej . Oczywiscie kazdy set w którym ktos prowadził 21:1? kończył sie zwyciestwem druzyny majacej przewage, wiec o zacietych końcówek patrząc z pkt widzenia historii starć tych druzyn nie powinniśmy spodziewać sie za wiele.

Trento - Maccerata

Oraz drugi mecz, którego nie będę rozpisywał bo nazwiska Trenintino i forma, którą łapali na Final Four LM mówi sama za siebie
Nie wiem jak na podstawie dwoch nierozegranych meczy (FF ligi mistrzów), można wyrokować o doskonałej formie Trento i pewnym zwyciestwie na podwórku krajowym. Owszem forma Trento powinna byc wysoka, pewnie specjalnie szykowana na ten turniej, ale nie zobaczylismy zawodników w akcji, wiec podpieranie typu forma której nikt nie widział wg mnie nie ma sensu. Poza tym na ten okres sezonu wszystkie druzyny szykuja swoja szczytowa forme, w końcu to playoffy oraz FF LM. Wiec takie gdybanie nie ma sensu. Trzeba sie raczej zastanawiać, kto zwyczajnie jest lepszy i ma wiecej siatkarskich argumentów po swojej stronie.


Mimo tego wszytskiego co napisałem uwazam, że Cuneo oraz Trento powinno wygrac swoje mecze. Nie zgadzam sie z analiza kocura100, uważam ją za złą, ale paradoksalnie typy popieram. Dodam jeszcze ze kursy zaproponowane przez bukmacherów tzn 1.4 i 1.25 to jak dla mnie granica opłacalności i jezeli cokolwiek spadnie nizej to nie polecam grac. Spotykaja sie 4 najlepsze zespoły we Włoszech i nie można byc niczego pewnym tym bardziej ze niektórych nie widzieliśmy w akcji od dawna. Ze stawkami tez szaleć nie polecam.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Analizy tutaj nie ma podałem tylko 2 przyczyny dlaczego stawiam tak a nie inaczej. Jeżeli chodzi o Trentino i ich formę to proponuję przeglądnąć okres przygotowawczy do FF. Nie stwierdziłem, że na podstawie rozegranych spotkań w FF tylko, że się do niego szykowali. Odpowiednie zestawienie treningów oraz lista sparingów nieoficjalnych gdzie wyniki padały po 3 : 0 mówią same za siebie. Ponadto są oni najlepszym klubem świata, dlatego, że w ich szeregach są zawodnicy z najwyższej półki światowej. A to, że przeciwnik ma zawsze szanse na wygranie jest oczywiste ????
A to czy grają 4 najlepsze zespoły to bym polemizował ???? z czego do Trento i Cuneo nie mam wątpliwości ????
Analiza, powód, argument czy przyczyna nazwa nie ma dla mnie znaczenia chodzi mi o samą treść. Co do formy z przygotowań to naprawde nie sugerowałbym sie nią tak bardzo, teraz kazdy jest w formie i licza sie argumenty siatkarskie, a nie zwykłe górki czy dołki formy /// Marnik
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
&quot; Jak kłamać za pomoca statystyki &quot;- taka książkę kiedys mądrzy ludzie wydali :mrgreen: - to odnośnie postu Marnika.

Nie ma co porównywac statów z tych pojedynków , bo Monza nijak ma się do Piacenzy .
Przyjęcie jest wypadkową zagrywki -
Cuneo a Monza to w tym elemencie duża różnica. Więc spodziewam sie większych kłopotów Treviso w odbiorze i staty juz beda inne , Piacenza tez chyba na zagrywace prezentuje się lepiej od Monzy wiec Cuneo łatwo nie miało
Tak samo atak jest wypadkową przyjęcia -
wiec siłą rzeczy rzadko sie zdarza że przy słabszym przyjęciu , skutecznośc ataku jest na wysokim poziomie.

Co do typów
Trentino: po takim kursie absolutnie nie do grania - lepiej poszukac jakiegos handi punktowego 7,5 -8,5 wydaje sie jeszcze rozsądna opcja.
Cuneo: jedynie pow 1,4 do jakiegos dubla. Jak dla mnie mozliwy tu TB wiec wszelkie handi - ryzykowne
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

ITAS DIATEC TRENTINO -LUBE BANCA MACERATA
Typ : Powyżej 180,5pkt @ 1,85
Bet365 ⛔134pkt​

Przez wielu Trentino ma już zaklepany udział w finale. A moim zdaniem w ostatnim czasie Macerata poczyniła spory progres w porównaniu z tym co prezentowali w pierwszej fazie sezonu. Liderem bez wątpienia jest Igor Omrcen który czego się nei dotnie zamienia w punkt. Ale nie byłoby jego wybitnej formy gdyby nie super rozegranie Vermiglio. W meczach z Modeną funkcjonowało to jak należy. Wymieniona dwójka pozwalała sobie na różne kombinacje np ze zbiegnięciem Omrcena na środek i atak z krótkiej z tyłu. Wyglądało to bardzo efektownie. Ale Macerata to obecnie nie sam Omrcen. Dobrze spisuje się także duet przyjmujących Martino - Świderski. Owszem w porównaniu z pułapem na jakim łapią Juantorena i Kaziyski wyglądają blado ale może właśnie zagrają &quot;głową&quot; i poobijają skutecznie mur rywali. Zdecydowanie lepszy środek ma Macerata. Para Podrascanin - Stankovic jest zdecydowanie lepsza niż Sala z Birarellim. No i trzeba przypomniec że za rozegranie w Itasie odpowiadał będzie Żygadło. Tak więc czeka nas polski pojedynek. Mocno to za bardzo nie widze by cokolwiek typowac w tych meczach jutrzejszych. Jednak lekko myślę że warto spróbowac jakiegoś overa w mezcu w Trento. Tylko obawiam się że jakiś set może byc wygrany wysoko i wtedy nici z typu...
Co do Cuneo - Sisley to ...wybieram opcje obejrzenia meczu w TV bo pokaże go Rai Sport piu;)
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Kurs na Trentino dzisiaj śmieszny. Bukmacherzy wyjechali z kursem około 1.22 i zadowoleni. Ja wiem, że Itas to ma wyskok itd, ale Lube nie jest bez szans. Ostatnio dobrze sobie poczynali z Modeną. W tym meczu będę łapał jakiś hendi na Lube.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kurs na Trentino dzisiaj śmieszny. Bukmacherzy wyjechali z kursem około 1.22 i zadowoleni. Ja wiem, że Itas to ma wyskok itd, ale Lube nie jest bez szans. Ostatnio dobrze sobie poczynali z Modeną. W tym meczu będę łapał jakiś hendi na Lube.
Trentino na włąsnym parkiecie powinno wygrać. Tak jak pisał Robson w ostatnich spotkaniach Macerata prezentowała się jednak bardzo dobrze. Vermiglio pięknie rozgrywał. Kombinacje z Omrcenem genialne. Takie akcje chce się oglądać ! Świetna para środkowych z Serbii, Stanković i Podrascanin. Jedynym słabszym punktem może być przyjęcie, ale spora część włoskich ekip właśnie z tym elementem ma najwięcej problemów. Świder po kontuzji wrócił bardzo szybko do dobrej dyspozycji przede wszystkim w ataku. Martino zaprezentował się w 4 spotkaniach po prostu różnie. Jednak wraz z Sebastianem tworzą bardzo groźną parę. Ogromny potencjał na zagrywce. Każdy zagrywa z wyskoku, Vermiglio lżej, ale również z wyskoku ???? Pierwsze spotkanie odpuszcze. Myśle jednak, że w kolejnym spotkaniu już na własnym parkiecie zawodnicy z Maceraty wcale nie stoją na straconej pozycji.

Co do drugiego meczu to może później zdąże coś napisać. Teraz tak po krótce. Po takim kursie nie zagrałbym na Cuneo. Treviso to nie są chłopcy do bicia. Posiadają spory potencjał i genialnych zawodników na każdej z pozycji. Ricardo, Horstink, Bontje czy fei to gwiazdy światowego formatu. Po drugiej stronie również drużyna złożona z kilku świetnych i bardzo znanych zawodników: Grbić, Nikolov czy Mastrangelo. Przede wszystkim Cuneo prezentuje się solidniej. W ostatnich spotkaniach fazy playOff obie drużyny zaprezentowały się znakomicie. Przed sezonem właśnie w zespole z Treviso upatrywałem kandydata do wielkiego finału. W trakcie sezonu trochę zawodzili, jednak w każdej chwili mogą zaskoczyć rywali.

Kurs 2.95 trochę zawyżony ???? Możliwe, że dla podniesienia emocji zagram za mniejszą stawkę zwycięstwo drużyny Sisleya.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
:siata:LUBE BANCA MACERATA - ITAS DIATEC TRENTINO
Typ : Trentino @ 1,38 Bet365 ✅2:3
Dzisiaj mecze pólfinałowe nr 2. Póki co po pierwszych spotkaniach prowadzą Trentino i Cuneo. Trento w dośc łatwy(chyba) sposób odprawiło Macerate. Patrząc na staty widac ich przewage w ataku, bloku i bardziej urozmaiconej grze. O ile Vermiglio bardzo dobrze rozgrywał w spotkaniach z Modeną o tyle przeciw Trento skupił się głównie na wystawie do Omrcena. Aż 34 piłki do niego poszły! Ok CHorwat jest w fenomenalnej formie ale to znaczne uproszczenie gry. Tylko trzeba zadac sobie pytanie dlaczego tak było? ano chyba dlatego że Martino i Świderski sobie nie radzili z blokiem rywala. Obaj przyjmujący zanotowali raptem 30% w ataku. Przed tamtym meczem pisaliśmy że to Trentino gra bardziej uproszczoną gre na skrzydła a tymczasem Żygadło zaskoczył chyba wszystkich i grał bardzo dużo środkiem. Sala i Birarelli dostali jeszcze raz tyle piłek co środkowi Maceraty! No i świetny mecz Vissotto który zdobył 18pkt. Znacznie słabiej za to wypadł Kaziyski z ledwo 28% skutecznością w ataku.
Dzisiaj mecz rewanżowy i chyba Maceracie znowu się może nie udac wygrac. Chociaż własna hala w której może im się lepiej serwowac. Tylko czy to zrobi wrażenie na Juantorenie czy Kaziyskim? Skład Trentino nie ulegnie dzisiaj zmianie i wyjdą ta samą szóstką co porzednio. De Giorgi natomista się zastanawia czy w miejsce Świderskiego nie wystawic Cisolli, a na libero sam nie wie kto jeszcze zagra. Czy Paparoni, czy Corsano czy może Smerilli. O ile przed pierwszym meczem wierzyłem w graczy Maceraty o tyle po tamtym spotkaniu jakos dzisiaj nie wierze już tak mocno...
-------------------
Co do meczu Sisley - Cuneo to w pierwszym meczu o triumfie Cuneo zadecydowała moc w ataku. Cuneo miało Wijsmansa i Nikolova którzy atakowali bardzo mocno i skutecznie. Również Grbic świetnie grał w tym meczu. Sisley dośc słabo wypadł. Czy zatem dzsiaij moze będzie okazja na rewanż? Kto wie, ale wg mnie może się tutaj wszystko zdarzyc więc ten mecz akurat odpuszcze sobie.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
co myslicie o porażce trentino 0-3 ... brak słów ...

jak myślicie czy to zasłona dymna przed turniejem w łodzi czy też po prostu tak mocno trenują że nie wytrzymali w tym meczu....nie wiem jak wy to sobie tłumaczycie??
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Żadna zasłona dymna, przeciez tą porażką bardzo sobie skomplikowali życie, bo będą mieli mniej czasu by przestawić się na grę innymi piłkami, do tego dochodzi zmęczenie. Macerata zagrała bardzo dobrze, a Trentino nie było tak skuteczne jak zazwyczaj. Co do tych treningów co cięzko powiedzieć, na pewno zalezalo im by wczoraj zakończyć rywalizację. Według mnie nie ma co ruszać tego czwartego spotkania w żadną stronę.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Oglądałem ten mecz i powiem wam że trentino pomimo tego że przegrywali w końcówkach setów to dużo im brakowało do lube. Bardzo dobry serwis graczy Maceraty. Teoretycznie powinien był itas wygrać ale za 1.15 to sie nie opłacało ruszać. Może dam teraz na Lube u siebie jak będą grać. W plejoffach kobiet też niezła niespodzianka, chociaż kursowo to buki zawyżyli na asystel który pokonał pesaro 3-2. kurs na noware 5 ???? , a skład przecież nie taki słaby, chociaż Manon na ławce ostatnio... i Kim zaciążyła...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bez przesady z tym Trentino, co to roboty że maja wszystkie mecze wygrac?! Denerwują mnie stwierdzenia o odpuszczaniu , poprostu byli gorsi i tyle a nie że odpuścili. Do tego Macerata zagrała kapitalny mecz, kto oglądał ten może potwierdzic. Lube prezentowało się bardzo dobrze więc nie ma co na siłe szukac usprawiedliwień w porażce Trento.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Panowie chciałbym poznac stosunek TrentinoVolley do środowego meczu wyjazdowego z LubeBancaMacerata. Beda chcieli skupic sie przed F4 w Łodzi, czy jeszcze powalczą o 3zwyciestwo i awans do finału przed wylotem do Polski?
Z góry dzieki za info.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Panowie chciałbym poznac stosunek TrentinoVolley do środowego meczu wyjazdowego z LubeBancaMacerata. Beda chcieli skupic sie przed F4 w Łodzi, czy jeszcze powalczą o 3zwyciestwo i awans do finału przed wylotem do Polski?
Z góry dzieki za info.
Widzisz jakiś racjonalny argument przemawiający za tym, iż Trentino nie bedzie walczyło o mistrzostwo Włoch? Dlaczego mieliby odpuścić walke? Jesli przegrają to spotkanie to teoretycznie powinni zagrać rewanż 2 maja, czyli w trakcie FF (o ile mi wiadomo nie ma na razie ustalonego innego terminu 5 spotkania) wiec zeby chociaż troche poprawić sobie sytuacje która skomplikowali sobie ostatnia porazką to powinni zagrać dziś na maksa i zapewnic sobie finał.
Co do samego meczu może mieć on różny przebieg. W poprzednim spotkaniu tzn drugim, gdy Macerata była gospodarzem mieliśmy walke do samego końca z bardzo niestabilna forma gospodarzy na przestrzenie całego meczu. Potrafili zagrać świetnie jednego seta zeby nastepnego odpuścić całkiem. W trzecim spotkaniu oba zespołu zagrały na wysokim poziomie w ataku, statystyki jasno pokazują jednak pewne ciekawe fakty. Przyjecie Maceraty było o wiele gorsze od Trentino, a taka sama skutecznośc w ataku? Co robił blok Trento? Spał cały mecz? Ewidentnie gospodarze nie potrafili rozczytać Vermiglio tego dnia. Do tego doszła trudna zagrywka Maceraty, troche wiecej błedów własnych Trento i mielismy niespodzianke w postaci porazki 3:0 Trento u siebie. Licze dzis na lepsza gre blokiem Trentino (trenerzy na pewno wyciagneli odpowiednie taktyczne wnioski i dzis ta gra powinna wygladać lepiej). Liczę również na gorszy mecz samych atakujących Maceraty, skuteczność w granicach 57 % zdarzyła sie im chyba pierwszy raz w tym sezonie, poza tym forma ich całego zespołu wydaje mi sie niestabilna i prawdopodobieństwo powtórzenia drugiego tak dobrego meczu jest małe. Trento przeciwnie, nie pierwszy raz zagrało tak skutecznie w ataku i dobrze w odbiorze. Wystarczy ze powtórzą swoja gre z 3 spotkania, to powinno wystarczyć. Ponadto podrażniony zespół z Trydentu powinien dzis wyjsc skoncentrowany i skupiony tylko na jednym celu jakim jest zwycięstwo.
 
K 0

kluskanh

Użytkownik
liga włoska w siatkowe ma to do siebie ze mistrzostwo włoch jest bardziej cenione niż jakie kolwiek inne trofeum czyli sadze ze dziś trentino nie odpuści sobie tego meczu i będzie chciało wygrać za wszelka cenę, jeśli chodzi o poprzedni mecz to był mecz typu ze wszystko jest pod kontrola trentino ale w końcówkach dużo błędów i przegrywali dość wyraźnie sety , natomiast zawodnicy lube mieli dzień konia i im wszystko wychodziło. Myślę ze miejsce rozegrania spotkania nie ma wielkiego znaczenia kurs 1,5 na trentino jest wart zagrania.
Co do drugiego spotkania sisley- cuneo to cieżko tu cokolwiek zagrac bardzo wyrównane spotkanie może być ale również może się zakończyć szybkim 3-0 w obie strony. Jednak sisley ma nóż na gardle i musi wygrać to spotkanie dlatego ja delikatnie postawie na nich w wysokiej dyspozycji jest fei a także ricardo, jeszcze zeby dołaczyl do nich horstink to było by super.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom