>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Włoska Serie A mężczyzn 2009/10

Status
Zamknięty.
akselek 552

akselek

Użytkownik
Tak przedstawia się tabela po fazie zasadniczej:
Z A1 spadają: Esse-ti Carilo Loreto, Aran Cucine Abruzzo Pineto Pary ćwierćfinałowe Play-Off. Pierwsze mecze już za tydzień o 18:00.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dzisiaj pierwszy mecz trentino.....

kurs 1,15 nie powala ale mysle ze do takiego tripelka z barca oraz interem za mocniejsza stawke idealnie pasuje ....mysle tylko nad handi -1,5 pytanie do ekspertow dzialu...czy ten 1 mecz nie moze byc niespodzianka w sumie jest to pierwszy mecz trentino w lidze od dawna o wieksza stawke bo 1 miejsce maja juz dlugo zapewnione i na pewno ostatnie mecze w lidze byly w ich wykonaniu razcej luzne....
pytanie czy na pewno wyjda odpowiedznio skoncentrowani na 1 mecz play off...
 
even 2

even

Użytkownik
dzisiaj pierwszy mecz trentino.....

kurs 1,15 nie powala ale mysle ze do takiego tripelka z barca oraz interem za mocniejsza stawke idealnie pasuje ....mysle tylko nad handi -1,5 pytanie do ekspertow dzialu...czy ten 1 mecz nie moze byc niespodzianka w sumie jest to pierwszy mecz trentino w lidze od dawna o wieksza stawke bo 1 miejsce maja juz dlugo zapewnione i na pewno ostatnie mecze w lidze byly w ich wykonaniu razcej luzne....
pytanie czy na pewno wyjda odpowiedznio skoncentrowani na 1 mecz play off...
Jak przypuszcza oficjalna strona Trentino :
I PROBABILI SESTETTI Radostin Stoytchev dovrebbe riproporre starting six titolare che prevede Raphael in regia, Vissotto opposto, Kaziyski e Juantorena in banda, Sala e Birarelli al centro, Bari libero.
Bruno Bagnoli dovrebbe rispondere con Sottile al palleggio, Lasko opposto, Della Lunga e Kromm laterali, Holt (o Curti) e Howard centrali, Colaci libero.

Osobiście zagram -2,5 seta na Trentino 2.10
Ciekawym wyjściem na podbicie kursu jest również Trentino 1 set winner 1.2

Pozdrawiam ;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
No, też znam włoski. ;)
W Tobecie na -1,5 jest 1.36, przecież Verona nie ma prawa tam ugrac seta, a co dopiero mowa o dwóch. Kurs na dobitkę jak najbardziej.
 
S 653

szpak007

Użytkownik
w sezonie zasadniczym w obu meczach udało im się ugrać seta, a w Trento ugrali nawet dwa, więc jakieś tam prawo do tego mają ????
 
even 2

even

Użytkownik
w sezonie zasadniczym w obu meczach udało im się ugrać seta, a w Trento ugrali nawet dwa, więc jakieś tam prawo do tego mają ????
Sezon zasadniczy a plaoffy, nie daję im więcej szans niż 1 urwany set ????
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Ale tutaj właśnie wszystko o ten set się rozchodzi :] Na zwycięstwie Trento specjalnie zarobić nie można. -1.5 też nie wygląda zachęcająco.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Dzisiaj meczyk :
Modena - Macerata
na modene kursik 1,7. Ostatnio mieli bardzo wysoką formę , bodajże 5 czy 6 wygranych z rzędu. Co myślicie nad typem na Modenę ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie tylko w PLUS Lidze dzisiaj grają mecze play offów. Również we Włoszech odbędą się mecze Trentino - Werona i Macerata - Modena.

:siata:ITAS DIATEC TRENTINO - MARMI LANZA WERONA
Typ : Werona +2,5seta @ 2,40
Bet365⛔ 3:0​


W niedziele miałem okajze oglądac mecz nr 2 pomiędzy Weroną i Trentino. Patrząc na przebieg tegoż pojedynku byłem zbudowany postawią zawodników Werony. Jednak ich dobra gra prysła momentalnie w 4 secie kiedy to Trentino przegrywało 1-2... Ale do tego czasu to Werona dominowała na parkiecie. Można było podziwiac gre Michała Łasko i Roberta Kromma. Obaj diabelsko skuteczni w ataku w trudnych sytuacjach, do tego świetna zagrywka obu panów no i kilka &quot;czap&quot; Kromma na pojedyńczym bloku. Gracze Trento poza Juantoreną który zagrał jak zwykle kapitalnie nie błyszczeli. Grali dosc schematycznie a już decyzja o wprowadzeniu za Vissotto na atak Bułgara Sokolova mnie rozczarowała. Sokolov męczył sie tak w ataku ze szkoda gadac. Może i Vissotto nie szło także za dobrze, ale ja bym go nadal widział w składzie. Na dzisiejszy mecz mają wyjśc w zestawieniu Raphael, Vissotto(lub Sokolov?!), na środku Birarelli i Sala, no i na przyjęciu niesamowity Juantorena z Kaziyskim. LIbero to Bari.
Werona nie ma nic dzisiaj już do stracenia. Tylko pytanie czy pokażą tak samo dobrą gre jak w meczu u siebie i postarają się o emocje w tym meczu ? Buki wyraźnie faworyzują Trento, w sumie nie ma się czemu dziwic. Skoro grając u siebie nie wykorzystali szansy na wygranie meczu kiedy mieli wszystkie atuty po swojej stronie to ciężko oczekiwac aby dokonali tego na wyjeździe. Jednak ja jestem za tym że szybkie 3-0 tutaj nie będzie. Bruno Bagnoli zapewne w bój wyśle taki oto skład. Sottile na rozegraniu , Łasko atak, przyjęcie Kromm i Della Lunga. Środek Howard i Curti a na libero Colaci.
Jeżeli zagrywka Kromma, Łasko czy Della Lungi będzie sprawiała tak wiele kłopotów jak w meczu nr 2 przyjmującym Trento to sa oni w stanie urwac gospodarzom conajmniej seta. Po takim kursie nie wypada nie zaryzykowac moim zdaniem ;)

---------------

:siata:LUBE BANCA MACERATA - TRENKWALDOR MODENA
Typ : Powyżej 183,5 pkt @ 1,85
Bet365 ✅207pkt​


W drugim dzisijeszym meczu Macerata zmierzy się z Modeną. Po 1 meczu stan rywalizacji 1-0 dla Maceraty po wygranej 3:1 na wyjeździe. Wtedy kursy faworyzowały Modene, teraz zaniżone są kursy strasznie na Macerate. Nawet do @1,30! Przed pierwszym meczem miałem chytry plan by poczekac jak zakończy się tamten mecz i po cichu liczyłem nawet na wygraną Maceraty by potem skorzystac z wysokich kursów na Modene. Buki dają aż @ 3,20 nawet na ich wygraną. Meczu nie widzialem więc nie wiem jak on wyglądał. Mam wglad wyłącznie do statystyk które wcale tak źle nie wygladają. Jednak różnica polegała w tm że Esko grał do Diaza i Angela co było dosc przewidywalne a Vermiglio ustawił sobie gre pod wszystkich zawodników. I każdy spełnił oczekiwania. Wśród nich był także Seba Świderski który zdobył w tym meczu 13pkt przy 45% skuteczności w ataku. Cieszy z pewnością polskich kibiców jego powrót do składu i formy. Lube tworzyło kolektyw i nie miało słabego elementu w tamtym meczu. Zapenwe liczyc będa na to samo dzsiiaj. Jednak nie sadze by to był łatwy mecz. Swoj chytry plan też chyba odłoże na boczny tor i spróbuje zagrac na over 183,5pkt. w tamtym meczu padło 185pkt. Teraz linia wcale nie wygórowana a w trzech setach nie powinno się zakończyc to spotkanie moim zdaniem. Lube znane z tego sezonu z chimeryczności więc kto wie co się wydarzy na parkiecie. Mecz pokaże od 20:30 Rai Sport piu... Szkoda tylko że Włosi nie pomyśleli by transmisje pokazac wcześniej, np o 18:00 bo przecież o 20:45 gra Champions League... :/

Zachęcam do dyskusji i pisania konstruktywnych opinii na temat nadchodzących meczów ;)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dzis 2 mecze ;;;

mi pasuje zagrac na pewniaka Cuneo-Copra 1 1,20 9/10

ostatnio wygrali bez problemow, 3-0 na neutralnym terenie;;u nsiebie nie powinno byc gorzej bo lepiej ciezko by bylo hehhe ale mysle ze gospodarze skoncetrrowani wygraja dzis pewnie czy macie jakies info odnosnie skladow? sa jakies braki?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Trenkwalder Modena - Lube Banca Marche Macerata

Przed Nami 3 spotkanie pomiedzy tymi drużynami.

W pierwszym spotkaniu w Modenie po bardzo ciekawym spotkaniu wygrała drużyna Sebastiana Świderskiego 3:1. Przeważali w każdym elemencie i przede wszystkim znakomicie funkcjonował atak. Nikt nie odstawał w drużynie z Maceraty. W Modenie gorzej. Prym wiedzie oczywiście Angel Dennis, Diaz wspierał go bardzo dobrze, ale to nie wystarczyło na zwycięstwo. W obu druzynach dobrze funkcjonowała zagrywka co wiązalo się ze słabszym przyjęciem. Oprócz wspomnianych Dennisa i Diaza dobrze spisał się również Wytze Kooistra. Kurs: 2.20 na zwycięstwo Maceraty ustrzelony ;)

Drugie spotkanie tym razem rozgrywane w Maceracie było jeszcze bardziej zacięte. Ponownie drużyna Świderskiego okazała się lepsza. Lube Banca po raz drugi zaprezentowała się w decydujących momentach solidniej. Przede wszystkim znów zdecydował bardziej wyrównany skład i dobre rozlożenie ataku. Vermiglio świetnie ;) Najlepiej zaprezentował się Omrcen, który zdobył 25 oczek. Po raz kolejny mocno obciążony w ataku Dennis spisał się średnio. Obok niego po raz kolejny świetne zawody rozegrali Diaz i przede wszystkim Kooistra, który skończył 13 na 14 piłek w ataku. Stan rywalizacji 2:0 dla Lube Banci. Kurs 1.35 na Macerate trafiony.

Dzisiaj o 18.00 siatkarze rozegrają 3 spotkanie. Znów w Modenie. Czy będzie to ostatnie spotkanie ? Uważam, że nie ????

Modena na własnym parkiecie gra naprawdę dobrze, jednak Lube chyba ma jakiś patent na ten zespół ;) 4 pojedynki i wszystkie rozstrzygnięte na korzyśc zespołu Świdra. Wspomniałem o dobrej dyspozycji Modeny na własnym parkiecie, ale do dyspozycji Lube na parkiecie rywala nie można mieć żadnych uwag ???? Lube ma bardzo wyrównany skład, każdy do sukcesu dokłada po trochu od siebie. Modena to kilka indywidualności, brakuje przynajmniej dwóch klasowych zawodników. W dobrej formie są skrzydłowi Lube. Martino, Świderski i Omrcen świetnie spisują się zarówno w ataku jak i w bloku. Podrascaniń i Stanković to dwaj świetni Serbowie. Obaj bardzo dynamiczni ze świetnym zasięgiem. Vermiglio to świetny rozgrywający. Modena to przede wszystkim duet Esko - Dennis. Esko rozgrywa obecnie lepiej od Valerio, ale niestety nie ma tylu atutów na boisku co Włoch. Kooistra jest porównywalnym zawodnikiem do Serbów, a może nawet ciut lepszym, ale Piscopo wyraźnie odstaje od całej trójki. Diaz stara się wesprzeć w ataku Dennisa jak może i czyni to bardzo dobrze. Poza tym w drużynie z Modeny jest kapitalna atmosfera i entuzjazm po każdej wygranej akcji. Większy problem jest z obsadą pozycji drugiego przyjmującego. Zarówno Cuturić jak i Casoli to przeciętni zawodnicy. Dennis to klasoowy zawodnik jednak kiedy będzie otrzymywał znacznie więcej piłek od pozostałych zawodników to nie da sobie rady. Więcej atutów przemawia za Sebastianem Świderskim i jego druzyną, ale dzisiaj Modena niesiona dopingiem w swojej hali powinna pokonać Lube ;)

Cóż zapowiada się kolejny ciekawy mecz. Mam nadzieje, że nie ostatni ;)

1.65 Modena - 2.10 Macerata ????
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Copra - Cuneo 1.62

Cuneo w ostatnim czasie dwa razy spotykało sie z Coprą i dwa razy pokazało im miejsce w szeregu. Gra Copry w tym sezonie opierała sie głownie na dwóch zawodnikach Marshalu i Zlatanovie. Pierwszy jednak przeszedł operacje łokcia i narazie nie zobaczymy go na siatkarskich parkietach. Drugi jest w słabszej dyspozycji. Cuneo wrecz przeciwnie, pół sezonu grało bez swojego kapitana Wijsmansa, bez niego ogrywali czołówke ligi. Od dłuzszego czasu Cuneo jest juz w komplecie. Prezentuja wysoka forme, wg mnie powinni dojsc az do finału i tam powalczyc z Trento o mistrzostwo. Osłabiona Copra nie powinna być trudnym przeciwnikiem tym bardziej, że ostatnio nie zachwyca.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Copra - Cuneo 1.62

Cuneo w ostatnim czasie dwa razy spotykało sie z Coprą i dwa razy pokazało im miejsce w szeregu. Gra Copry w tym sezonie opierała sie głownie na dwóch zawodnikach Marshalu i Zlatanovie. Pierwszy jednak przeszedł operacje łokcia i narazie nie zobaczymy go na siatkarskich parkietach. Drugi jest w słabszej dyspozycji. Cuneo wrecz przeciwnie, pół sezonu grało bez swojego kapitana Wijsmansa, bez niego ogrywali czołówke ligi. Od dłuzszego czasu Cuneo jest juz w komplecie. Prezentuja wysoka forme, wg mnie powinni dojsc az do finału i tam powalczyc z Trento o mistrzostwo. Osłabiona Copra nie powinna być trudnym przeciwnikiem tym bardziej, że ostatnio nie zachwyca.
Zgadzam się z tym Typem i sam zagram go grubiej ???? Cuneo w dobrej dyspozycji, Piacenza bez lidera Marshalla w bardzo przeciętnej dyspozycji ???? Obie drużyny dysponują mocną zagrywką Mastrangelo, Nikolov czy Wijsmans w Cuneo - Bjelica, Zlatanov, Bravo w Piacenzie ???? - 1.5 seta nie jest takim głupim Typem, ale o tym meczu napisze więcej jutro ;)

Tak jak przewidywałem rywalizacja Modeny z Maceratą nie mogła się skończyć w 3 spotkaniach. Dzisiaj byliśmy świadkami kapitalnego widowiska, które zakończyło się dopiero w TB ???? Modena wygrała 3:2 a stan rywalizacji to 2:1 dla Maceraty ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście wczorajszy mecz Modeny z Maceratą był ciekawy. Nie mialem okazji oglądac go od poczatku ale trzy ostatnie sety dostarczyły sporo emocji. Macerata sądze że miała już rywala na widelcu ale zabrakło w końcówce tego czegoś(czego?).Set nr4 skończył serwis punktowy. Piłka zatańczyła na siatce i Modena wygrała 25:23. Trzeba powiedziec jednak że gra Modeny uzależniona jest ogromnie od Dennisa Angela co było wiadome już wcześniej oczywiście, ale teraz gdy on jest w słabszej formie co pokazuje kilka ostatnichg spotkań. Kto śledził ten wie. Modena nie ma na kim oprzec swojej gry. Wczorja dobrze zagrał Luis Diaz. Ale na wygranie tej rywalizacji może to byc za mało moim zdaniem. Macerata gra o wiele lepiej niż w fazie zasadniczej. Vermiglio świetnie rozgrywa. Często gubi blokujacych rywala. Jak trzeba to kiwnie. No i dla nas najwazniejsza informacja to że Seba Świderski gra kapitalnie i po kontuzji żadnego śladu nie widac. Chciałoby się oglądac Macerate w play offach jak najdłużej bo dyspozycja Polaka jest świetna. We wczorjaszym meczu zdobył 16pkt przy 67% skuteczności w ataku. To był pewny punkt w ataku. Druga alternatywa PO Omrcenie. Dużo też gry środkiem. Jedyny słabszy punkt w ich grze to przyjęcie.Dla nas obserwatorów to lepiej bo obejrzymy kolejny ciekawy meczyk, ale zdecydowanie więcej szans daje na awans Lube Banca Macerata i przy kolejnym starciu tak właśnie postawie;)

-------------------
Co do dzisiejszego meczu Piacenza - Cuneo to Marnik i Redwitz wyrazili już swoje zdanie. W mojej opinii również więcej szans na wygranie ma Cuneo. Mistrzowska Copra już nie jest mistrzowska. Też jestem za opcją stawiania na Cuneo. Chociaż może to byc bardziej wyrownany mecz niż ostatnie dwa(mam na myśli także ten w CEV Cup). Ale sam także postawie na Cuneo.
Typ : CUNEO @ 1,50 Bet365 ✅1:3

-------------------
Przed Nami też starcie Sisley - Monza. W rywalizacji jest 1-1. Ostatni mecz to bardzo gładkie zwycięstwo 3-0 Monzy. WYsokośc wygranych poszczególnych partii mocno mnie zdziwiła. Tym razem chyba zapowiada się bardziej wyrównany mecz. Rozważam opcje over 184,5pkt. Linia nie wygórowana a 4sety spokojnie możemy obejrzec.
TYP : Powyżej 184,5 pkt @ 1,85 Bet365 ⛔176pkt
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wracając do meczu Piacenzy z Cuneo. Wszystko przemawia za kolejnym zwycięstwem Bre Banci. Wątpie w szybkie, trzysetowe widowisko. Copra powinna na własnym parkiecie powalczyć i ugrać przynajmniej jednego seta. W sezonie zasadniczym raz zwyciężyła ekipa z Cuneo ( 3:1 na własnym parkiecie ) a raz z Piacenzy ( 3:1 na własnym parkiecie ). W Pucharze CEV na neutralnym terenie wygrała ekipa z Cuneo 3:0. W pierwszym spotkaniu PlayOff grając na własnym parkiecie znów triumfowała ekipa z Cuneo wygrywając pewnie 3:0. W wygranym przez Piacenze spotkaniu grał Leonel Marshall, najważniejszy zawodnik w ekipie. Po stronie Cuneo w tym spotkaniu brakowało Wouta Wijsmansa, również bardzo ważna postać.

Oba zespoły dysponują kapitalną zagrywką, jednak zagrywka jest nieprzewidywalnym elementem. I trudno ocenić kiedy &quot;zaskoczy&quot;. W tym elemencie według statystyk przewage ma Piacenza ( najwięcej punktów bezpośrednio z zagrywek w całej lidze ). Cuneo zdobywa najwięcej punktów blokiem w całej lidze. Co ciekawe Cuneo jest to drużyna, która zdobyła najwięcej punktów w całej lidze przy swojej zagrywce. Tak zwanych Breaków ;)

Bez Marshalla Piacenza prezentuje się przeciętnie. Traci dużo siły ognia. Zlatanov sam nie pociągnie gry. W Cuneo jest lepsza sytuacja Vladimir Nikolov jest dzielnie wspierany przez kapitana zespolu, Wouta Wijsmansa. Cuneo według mnie posiada rownież lepszego rozgrywającego. Nikola Grbić może nie rozgrywa jakoś widowiskowo, ale od wielu lat nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Marco Meoni również jest klasowym zawodnikiem, ale czegoś mi brakuje. Jeżeli chodzi o środkowych to Piacenza ma lekką przewage. Bjelica to genialny zawodnik. Dysponuje piekielnie mocną zagrywką. Michal Rak również gra w tym sezonie dobrze. W obwodzie pozostaje jeszcze Matti Oivanen. Po stronie Cuneo na parkiecie zobaczymy Luigi Mastrangelo, który od wielu lat prezentuje ten sam wysoki poziom i Francesco Fortunato, który według mnie jest troche słabszy od środkowych Piacenzy i od Mastrangelo. Po przekątnej z Meonim w ostatnim spotkaniu zagrał Tine Urnaut. W przyjęciu zagrali Zlatanov i Bravo. Siła ognia nie wygląda źle, ale brak Marshalla daje się we znaki. Podoba mi się gra Bravo, który zazwyczaj gra dobrze. Świetnie wyszkolony technicznie, dysponuje równiez mocną zagrywką. Po stronie Cuneo na przyjęciu występują Simone Parodi i wspominany już Wijsmans. Na ataku występuje doświadczony Bułgar Nikolov. Siła ataku porównywalna w obu drużynach. Na libero z konieczności wystepuje Rinaldi, ktory zastępuje Durante. Kompletnie nie podoba mi się jego gra. Hubert henno to zupełnie inny zawodnik. Świetnie przyjmuje i dobrze broni.

Według mnie mecz będzie wyrównany, ale powinien zakończyć się zwycięstwem Cuneo. Spróbuje zagrać grubiej ;)
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Typy dnia...:-|





Spotkanie: Copra Piacenza - Lannutti Cuneo
Typ: Cuneo -1,5 seta
Kurs: 2,25
Bukmacher: William Hill

-

Copra Piacenza - Lannutti Cuneo​


Drugi mecz pary ćwierćfinałowej w rozgrywkach Lega Pallavolo. O godzinie 18 zespół Copry Piacenzy podejmie Bre Bance Cuneo. Jest to odpowiednio pojedynek 7 i 2 drużyny po sezonie zasadniczym. Te dwie drużyny grały ostatnio dwa razy - właśnie w play-offach oraz w Pucharze CEV, oba te pojedynki wygrało Cuneo 3:0. W sezonie zasadniczym drużyny podzieliły się sprawiedliwie punktami, wygrywając pojedynki na swoim parkiecie po 3:1. Dzisiaj Copra zagra bez swojego lidera Leonela Marshalla, który miał operację i najprawdopodobniej nie wróci już do gry w tym sezonie. Drugi kluczowy zawodnik, Hristo Zlatanov ostatnio nie prezentuje dobrej formy. Odwrotnie Cuneo - do składu wrócił bardzo ważmy gracz - Belg Woult Wijsmans. Mimo bardzo dobrych zawodników w składzie, sądzę, że bez tak kluczowego gracza jak Marshall Copra nie da rady ugrać dzisiaj więcej niż jednego seta, a Cuneo zapewni sobie ogromny komfort doprowadzając stan rywalizacji do wyniku 2-0.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
No, no, cóż za piekielnie wyrównany mecz, szkoda mi, że nie oglądałem, bo za pewne było na co popatrzeć. Piacenza stawiła niesamowity opór Bre Bance, szczerze to nie spodziewałem się tego.

Ale najbardziej utkwił mi w pamięci i utkwi na dłużej pierwszy set, gdy Piacenza miała piłkę setową, wygrywając 24:20, by nie zdobyć punktu w następnych SZEŚCIU akcjach i przegrywając ostatecznie 24:26.

Drugi set to także strasznie zacięta gra, Bre Banca miała swoje okazje na skończenie seta, których nie wykorzystała, co jednak skrzętnie wykorzystała Piacenza przy swojej (bodajże) drugiej piłce setowej w drugim secie(30:28).

Trzeci set zupełnie inny. Początek to lekka przewaga(4:2) Cuneo, ale później stało się z nimi coś strasznie niedobrego, gdyż na drugiej przerwie technicznej schodzili z parkietu ze stratą 6 punktów. Później doszły 2 punkty i strata wynosiła 4 punkty, lecz to nadal było dużo. Piacenza wygrywała już 22:19, by za chwilę przegrywać 23:22. Dalej punkt za punkt do stanu 24:24, gdzie 2 punkty z rzędu zdobyli podopieczni Alberto Giuliani&#39;ego i zakończyli trzecią odsłonę 26:24. Na pewno podbudowało ich to zwycięstwo.

Czwarta i jak się później okazało ostatnia partia trzymającego w napięciu spotkania zaczęła się od niedużej przewagi Cuneo. Pierwsza przerwa techniczna 8:6 dla gości, następnie 10:7, by za kilka chwil Piacenza doprowadziła do wyrównania i wyjścia na dwupunktowe prowadzenia na drugiej przerwie technicznej. Następnie wyrównana gra, ale ze wskazaniem na Cuneo. Od stanu 22:20 dla Bre Banca gra toczyła się punkt za punkt i skończyła zwycięstwem 25:23 Bre Banca Lanutti Cuneo.

Nawiasem to niesamowicie się denerwowałem jak obserwowałem te spotkanie, bo postawiłem na zwycięstwo Cuneo duże pieniądze.

OSTATECZNY WYNIK:

COPRA PIACENZA - BRE BANCA LANUTTI CUNEO 1:3​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co do meczu Cuneo - Piacenza macie tutaj wyniki i ilości punktów zdobywane przez obie drużyny w meczach. Odpowiednio Cuneo - DOM, Piacenza - WYJAZD ????

Cuneo - Latina ( 3:0 ) - 142pkt.
Cuneo - Pineto ( 3:0 ) - 114pkt.
Cuneo - Valentia ( 3:0 ) - 124pkt.
Cuneo - Piacenza ( 3:1 ) - 208pkt.
Cuneo - Loreto ( 3:0 ) - 132pkt.
Cuneo - Trentino ( 3:1 ) - 174pkt.
Cuneo - Macerata ( 3:1 ) - 182pkt.
Cuneo - Verona ( 0:3 ) - 135pkt.
Cuneo - Paradiso ( 1:3 ) - 190pkt.
Cuneo - Taranto ( 3:1 ) - 202pkt.
Cuneo - Perugia ( 3:2 ) - 218pkt.
Cuneo - Treviso ( 3:1 ) - 180 pkt.
Cuneo - Modena ( 3:0 ) - 128pkt.
Cuneo - Forli ( 3:0 ) - 131 pkt.

Latina - Piacenza ( 1:3 ) - 183pkt.
Pineto - Piacenza ( 0:3 ) - 128pkt.
Cuneo - Piacenza ( 3:1 ) - 208pkt.
Valentia - Piacenza ( 0:3 ) - 133pkt.
Loreto - Piacenza ( 0:3 ) - 136pkt.
Trentino - Piacenza ( 3:2 ) - 203pkt.
Macerata - Piacenza ( 3:2 ) - 218pkt.
Verona - Piacenza ( 3:1 ) - 201pkt.
Paradiso - Piacenza ( 2:3 ) - 209pkt.
Taranto - Piacenza ( 1:3 ) - 173pkt.
Perugia - Piacenza ( 3:0 ) - 137pkt.
Treviso - Piacenza ( 3:0 ) - 148pkt.
Modena - Piacenza ( 3:0 ) - 159pkt.
Forli - Piacenza ( 0:3 ) - 133pkt.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Przed nami 3 spotkanie pomiędzy Bre Bancą Lanutti Cuneo i Coprą Piacenzą. Stan rywalizacji to 2:0 dla gospodarzy dzisiejszego spotkania ;)

1 mecz zupełnie bez historii. Pewne zwyciestwo Cuneo. Świetna postawa na siatce. 13 punktów zdobytych blokiem i 61% skuteczności w ataku ???? Dobrze grali Nikolov i Wijsmans ( który zawiódł trochę w drugim spotkaniu ).

2 mecz znacznie bardziej wyrównany i przy odrobinie szczęścia mógł zakończyć się w stosunku 3:0 dla Piacenzy. Gracze z Cuneo nie poddawali się w kolejnych partiach i potrafili odrobić znaczące straty. Przy stanie 24:21 dla Piacenzy na zagrywkę poszedł Simone Parodi, który serwował genialnie. Dzieki jego zagrywce to właśnie Cuneo wyszło zwycięsko z tej partii. W drugiej partii goście również odrobili przewage. Przegrywali 21:16, lecz potrafili doprowadzić do kapitalnej i emocjonujacej końcówki, którą ostatecznie przegrali. W trzeciej partii Cuneo przegrywało już 16:10, lecz po raz kolejny odrobili przewagę i wyszli zwycięsko z tej partii. Ostatni set również był bardzo wyrównany. Piacenza prowadziła 16:14, lecz w ostatecznej fazie to goście zapewnili sobie zwycięstwo w stosunku 3:1. Trzeba zaznaczyć, że Piacenza zagrała kapitalnie na zagrywce ( 9pkt. ) i w bloku ( 18pkt. ). Cała drużyna zagrała równo. Po stronie Cuneo pierwsze skrzypce grał Vladimir Nikolov ( 22pkt. ), pozytywnie zaskoczył Simone Parodi, który oprócz kapitalnych zagrywek również w ataku spisywał się świetnie ;) Zdobył 19pkt. Zawiódł Wout Wijsmans.

Dzisiaj wydaje mi się, że Cuneo zakończy rywalizację efektownym zwycięstwem ;) Czy 3:0 ? Może niekoniecznie, ale 3:1 jak najbardziej w zasięgu ;)

Cuneo prezentuje się lepiej, równiej. W ataku mają ogromną przewage. Gra Meoniego w wiekszości do Zlatanova nie przyniosła korzyści. Znacznie więcej korzyści przyniosłoby rozgrywanie do Urnauta, którry gra całkiem dobrze. Atak lepiej rozłożony przez nikolę Grbića ;) Atut własnego parkietu również odegra znaczącą rolę.

Szkoda, że Piacenza gra bez kontuzjowanego Marshalla, bo miałem nadzieję, że w sezonie zasadniczym zajmą wyższą pozycję i powalczą o mistrza. Niestety, ale nie ma na to szans.

-1.5 seta można brać ;) Over/Under wedle własnego upodobania ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak jak Redwitz pisze dzisiaj 3 mecz w parze Cuneo - Piacenza i ciężko znaleśc jakieś aspekty które przemawiały by za Coprą. W ostatnim meczu który dostarczył bardzo wiele emocji Copra zagrała dobrze tylko w dwóch elementach. Była to zagrywka i blok. W ataku grali chimerycznie. Za dużo piłek szło do Zlatanowa który nie kończył ich za wiele. A Zagrywką i blokiem meczu się nie wygra. Cuneo miało Parodiego i Nikolova jak napisałeś i to przesądziło o ich wygranej. Grali lepszą siatkówke. A te asy w końcówce Parodiego to niezła sprawa.
Też myśle że dzisiaj Cuneo dokończy sprawe jednak po takich kursach ja odpuszczam ten mecz i czekam na starcie Maceraty z Modeną w nadzieji że tam kurs będzie atrakcyjny na Lube i będę mógł z przyjemnoscią na nich postawic.
No i czekamy na Final Four LM a potem 1/2 finały PLUS Ligi. Tam powinno byc już co typowac ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom