>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Włoska Serie A mężczyzn 2009/10

Status
Zamknięty.
marnik 18

marnik

Forum VIP
Prisma Taranto (-1,5) - Aran Cucine Abruzzo Pineto 1.585✅

Zespół z Taranto zaczyna grać coraz lepiej, pokonał na wyjeździe Yoge 3:0, ostatnio uległ Veronie 3:2, ale po zaciętej walce. Co ciekawe gra zespołu zaczęła zmieniać sie po przyjściu Zbyszka Bartmana. Suxho nie posyła juz większości piłek tylko do Rivaldo, wszyscy skrzydłowi biorą teraz cieżar gry na siebie, przez co przeciwnikom trudniej ustawić skuteczny blok. Bartman szybko wkomponowuje sie w zespól i zdobywa coraz więcej pkt. Aran natomiast przegrywa wszystko jak leci i to najczęściej po 3:0. Zespół ten jest po prostu za słaby na ten poziom rozgrywek i dzis nie powinien sprawić niespodzianki, przynajmniej nic na to nie wskazuje.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Marnik i Redwitz ufam wam już od kilku kolejek w obstawianiu i dzisiaj tez to zrobię.
Na kuponie będzie Loreto-Montichiari typ2, Treviso-Cuneo typ1, Piacenza-Tonno Calipo typ1, Taranto-Pineto typ1. pozdrawiam i życzę wygranych!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sisley Treviso - Cuneo Typ : Powyżej 185,5pkt @ 1,80 Betsafe⛔184pkt
Wstepne rozpoznanie widzę już wykonal ładnie Redwitz. Faworyta bardzo ciężko wskazac w starciu Sisleya z Cuneo. W meczu wielu widzi wygraną gospodarzy. Ja w sumie też bym się ku temu sklaniał, ale Cuneo w kazdym momencie może zaskoczyc. Niby dwa słabsze mecze z rzędu zagrali, ale potencjał w nich drzemie ogromny. Dalej będzie brakowalo Roba Bontje ktory wroci dopiero na kolejny mecz z Weroną. Jego zastąpi Kohut, który w meczu ostatnim udanie go zastąpił. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, ja go ostatecznie typersko pod względem tego kto wygra odpuszczam, lepszą opcją wydaje się byc typ Over 185,5pkt. W meczu pachnie nawet tie breakiem moim zdaniem. Po przeciwnych stronach będziemy świadkami różnego stylu rozgrwyania. Ricardo kombinacyjnie wiele przez środek, a Grbic dokładnie i głownie skrzydłami.


Loreto - Monza Typ : 2 @ 1,50 Betsafe⛔3:2
Monza dwukrotnie sprawila ogromne kłopoty Cuneo w 1/4 Coppa Italia i potem w meczu ligowym. Gavotto z Travicą duet prowadzący do wygranej 3:1 z Cuneo. Forma wydaje się więc byc dobra. Loreto to jeden z outsiderów ligi. Ledwo 3 wygrane w 18 meczach i to z takimi przeciwnikami jak Latina, Werona i Forle. Nikogo znacznego nie mają na rozkladzie. Latina wtedy grała dramatycznie, Forle dalej słabo się spisuje, a Werona chimeryczna. Monza walczy o jak najlepsze rozstawienie przed play offami. A nawet walczy o nie zaciekle bo z tyłu czają się Perugia i Werona. To ktoś z tych zespołów obejdzie się smakiem. takie mecze więc wypada wygrywac. W zespole Loreto do gry ma wrócic Kay van Dijk. Jednak dla mnie faworytem bez wątpienia jest Monza.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Robson tak samo w meczu Macerata - Sisley pachniało Ci wygrana Maceraty? jeżeli tak to jestem pewny o swój typ na mecz Sisleya z Cuneo ???? , i dalej przystaje przy tym że sisley wygra 3;0 czas Cuneo się skończył właśnie w meczach z Montichari
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Robson tak samo w meczu Macerata - Sisley pachniało Ci wygrana Maceraty? jeżeli tak to jestem pewny o swój typ na mecz Sisleya z Cuneo ???? , i dalej przystaje przy tym że sisley wygra 3;0 czas Cuneo się skończył właśnie w meczach z Montichari
Nie no wtedy się przeliczyłem poprostu co do umiejętności Maceraty. Sądzilem że złapali zwyżke formy, ale Ricardo sprowadzil ich na ziemie i rozklepal mówiąc po piłkarsku;) Trochę takze nie doceniłem może Kohuta który zastępował Bontje. Dzisiaj będize ta sama roszada w składzie, ale Cuneo jednak mimo wszystko oceniam wyżej przez pryzmat ostatnich meczów niż Macerate. Owszem dwa mecze słabsze im się przytrafiły przeciwko Monzie, ale w każdej chwili się mogą podnieśc. Napewno jest to mecz godnych siebie rywali.
A jak będize zobaczymy.
Przypomne że relacje z tego spotkania pokaze Rai Sport piu !
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
no to się teraz nisko kłaniam Robert, przewidziałeś Kuneo się podniosło i znowu mi kupon rozwaliło ale do tego dało dzisiaj ciała Monza co mnie bardzo dziwi... pozdrawiam!
ps. następna kolejka będzie mega ciekawa!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mi najbardziej szkoda Monzy. Zupełnie nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Loreto obecnie jest najsłabiej grającą drużyną.

Jednak to jest tylko sport i na szczęście niespodzianki się zdarzają.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jutro rozpoczyna się kolejna kolejka Włoskiej Ligi.

Premierowym meczem tej kolejki będzie spotkanie Vibo Valentii z RPA Perugią. Czekam na Wasze spostrzeżenia, przemyślenia, uwagi i typy.

Według mnie ( nie da się ukryć ) grająca ostatnio słabo Perugia mierzy się z jedną z gorzej grających drużyn w Lidze Włoskiej. Czy zawodnicy Perugii zakończą serię porażek ? Myśle, że mają do tego znakomitą okazje. Zawodnicy Valentii grają przeciętnie, nawet bardzo. Ostatnio sromotna klęska z tak naprawdę rezerwami Piacenzy. W 3 setach stracili aż 12 punktów po asach serwisowych graczy z Piacenzy. Perugia również zanotowała porażkę 3:0 z drużyną z Verony. Savani, Cernić, Stokr czy Nemec to mocne punkty drużyny z Perugii czy pokonają gwiazdy zespołu z Valentii Marqueza, Andrae czy Tencatiego ? Głęboko w to wierzę.
 
S 0

szafera

Użytkownik
Witam ponownie wielbicieli wloskiej Serii A ????
W pierwszym meczu perugia poniosla porazke co pokazalo wedlug mnie dobitnie ze jest w duzym dolku.Ale nie o tym chcialem ???? Na jutrzejszy dzien szykuje hit kolejki ???? Lider zespol Trentino zagra na wyjezdzie z V-ce liderem Cueno. Mecz zapowiada sie nadzwyczaj ciekawie, mnostwo gwiazd, wielkie emocje napewno sa gwarantowane ???? Faworyta upatruje w zespole gosci, czemu...? sam do konca nie wiem;p Jak dla mnie Terntino jest bardziej wiarygodne.Sa druzyna rowniejsza, aspektem ktory przemawia za Cueno to wlasna hala i to ze Trento zagra mecz z Olypiacosem w LM w przyszlym tyg. Moja intuicja podpowiada mi ze jednak Trentino ????
Spotkanie: Bre Banca Lannutti Cuneo - Itas Diatec Trentino - 3:1
Typ: 2
Kurs: 1.95
Buk: expekt
Drugim jak dla mnie ciekawym spotkaniem jest pojedynek ostatniej druzyny Framasil Pitento z zespolem bardzo dobrze ostatnio sie spisujacej Andreoli Latiny. Faworytem wedlug bukow sa goscie i ja ten typ popieram z cala stanowczoscia. Latina ostatnio pokazauje ze forma idzie w gore, osiagaja naprawde niezle wyniki, a gdzie maja zdobywac komplety punktow jak nie z ekipa oblegajaca ostatnie miejsce ????
Spotkanie:Framasil Pitento Te - Andreoli Latina + 0:3
Typ: 2
Kurs: 1.6
Buk: Expekt

Co do pozostalych meczow obstawialbym Sisley + 3:2 , i Macerate + 3:2 ktora powinna ograc bardzo slabiutka wedlug mnie Piacenze.
Czekam na wasze opinie i typy ???? Szczegolnie jestem ciekaw co na to Robson i Marnik.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja sobie wyjątkowo odpuszcze dzisiejsze mecze. No poza spotkaniem Sisleya które mam na kuponie, ale ten mecz już trwa. Ciężko mi wybrac dobre typy na taki zestaw meczow. Spotkanie Cuneo - Trentino kto wygra to jak rzut monetą moim zdaniem. Dlatego takiego wyboru się nie podejmuje. Niby dobra opcja to byłby over, ale jak tak patrze na niektóre mecze w których over wydaje się murowany to tym cześciej pada under. Trento posiada takie coś jak zagrywka i Juantorene w tym elemencie. On jak pójdzie w pole serwisowe możę zrobic się kilkupunktowa przewaga i potem z meczu na styku w secie zrobi się jednostronny przebieg. Moze tak byc w sumie w obie strony, bo oba zespoły mają dobrze zagrywających graczy i to przede wszystkim skłania mnie do tego by nie stawiac overa. Nawet przy 3-1 może się okazac że zabraknie paru pkt.

Kolejny mecz Macerata- Piacenza. Copra w Jastrzębskim zagrała dno! Ale to zespół chimeryczny w ostatnich tygodniach. Stac ich na wszystko. Nie patrzylem nawet specjalnie jak tam z sytuacją kadrową, ale ja się trzymam od tego meczu z daleka. Warto jednak odnotowac że w zespole Maceraty wraca już Seba Świderski! ???? W meczu LM już w 3 secie trener go wpuścił do gry i Polak zapunktowal nawet. Pomału będzie wprowadzany do gry zatem.

Inne mecze to jak wyzej szafera napisal ciekawie wygląda typ na Latine która zdecydowanie podwyższyła loty. Niby powinni sobie poradzic z totalnym outsiderem z Pineto. To jest w sumie jedyny typ z meczów od godziny 18 ktory mnie w pewnym stopniu przekonuje. Nikic w formie wkońcu.

To tak ode mnie na tą kolejkę którą pod względem typerskim odpuścilem ale będe obserwował.
Dodam tylko że Rai Sport dzisaij od 18:00 pokazuje mecz Cuneo - Trentino.
Dla tych co nie dysponują tym programem podaje link gdzie można będzie obejrzec &lt;&lt;KLIK&gt;&gt;

Zapraszam do dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chyba dobrze zrobiłem że odpuścilem tą kolejke na którą i tak nie miałem ciekawych typów ;) Sisley co prawda wymęczył wygraną. Powrócil do gry już Rob Bontje, ale swoją grą nie oczarował. Horstink równiez z wieloma kłopotami. Gre tak na dobrą sprawe trzymał Fei. Wygrac się udało 3:2.

Cuneo - Trentino to mial byc szlagier, ale czy był ? Na pewno moc w atakach i efektownośc niektórzy akcji spora. Jednak czy Trentino nie potraktowało tego meczu ulgowo. Na to wskazuje szóstka która wyszli. Żygadło na rozegraniu, BIrarelli i Corsini na środku. W przyjęciu Herpe i Juantorena, a w ataku Sokolov. Nie ujmuje nic zmiennikom, ale Stoychew pozostawil na ławce Vissotto, Kaziyskiego przede wszystkim bo środkowi w tym zespole aż tak wiele nie znaczą. Mniej moje kontrowersje wzbudza wyjście Żygadły bo potwierdzal on już wcześniej że dobrze prowadzi gre. Ale trzeba przyznac że zaskoczyc przeciwnika się udało. Cuneo w pierwszym secie wręcz poległo. Tlumacze to sobie tym że Stoychew zaskoczył ich składem bo potem to oni brylowali. W każdej partii pewnie prowadząc przez cały czas. Byc moze ktoś mnie posłuchał i nie zagral opcji overa w tym meczu gdzie padlo ledwie 174pkt! Zagrywka o wszystkim zdecydowała jak przeczuwałem. No i musze pochwalic Grbica który wkońcu zagrał świetny mecz który miałem okazje widziec w ostatnim czasie. Często gral schematycznie, ale teraz rozdzielal piłki niemal po równo.

Świderski nie zagrał. Taranto Bartmana pauzowalo w tej kolejce. Copra znowu przegrała. Tak sobie przypominam popzredni sezon to tam też mieli taki okres który przypadał mniej więcej na luty, teraz przyszedl szybciej. Już teraz przekłada się to na gre w LM. W tamtym sezonie było podobnie gdzie odpadli z Częstochową. Teraz nie wyjdą z grupy...
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Kolejna promocja roku u buków, Perugia - Cuneo. Kurs na Wielką Bre Banke po prostu zwalił mnie z nóg. Na ostatnie 10 meczy Perugia wygrała 2. Cuneo Ostatnio nie gra lipy: wygrana na wyjezdzie z treviso, u siebie z itasem. Złoty pięćdzięsiąt to fajny kurs którego nie omine podobnie jak ostatnio latine z pineto 1.55
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeżeli chodzi o Latinę, która w końcu zaczęła grać dobrze to nie ma co narzekać. Przynajmniej dają zarobić. Zbyt wysoki kurs w meczu z Yogą Forli, ostatnio z pineto i jeszcze troszke wcześniej z Vibo Valentią ( 2.95 )
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
FINAL FOUR COPPA ITALIA

15:30 Itas Diatec Trentino - Trankwelder Modena
18:00 Bre Branca Cuneo - Sisley Treviso

Turniej finałowy czas zacząc. O ile w pierwszym jutrzejszym meczu wydaje się że Trentino jest bezsprzecznym faworytem o tyle wskazac takiego w meczu Cuneo - Sisley to jak dla mnie równoznaczne z rzutem monetą bo sam nie wiem kto może ten mecz wygrac. Dla Trentino to będzie dopiero trzeci turniej finałowy Coppa Italia. Modena ostatnio niby pokonała Sisley w lidze, ale czy sprosta wymaganiom Trentino? Kurs 1,30 na podbicie wydaje się byc dobry. SKlady w jakich mają wyjśc oba zespoły :
TRENTINO :Raphael , Vissotto , Kaziyski i Juantorena , Sala i Birarelli, Bari libero.
MODENA :Esko, Dennis, Diaz i Casoli , Kooistra i Piscopo, Maniŕ libero.
W Modenie nie od dzisiaj wiadomo że gra głownie Angel.Powstrzymanie jego równac się może z automatyczną wygraną w meczu. Trento ma zagrywke i ma Juantorene czyli gracza miesiąca stycznia w Lega Volley. Parametry i skutecznośc pozwala mi sądzic że to Itas wygra ten mecz i zagra w finale.
Typ : Trentino @ 1,30 Betsafe ✅3:0

Co do drugiego meczu to tak jak wspomniałem odpuszczam go typersko bo nie widze zdecydowanego faworyta, a na over się nie decyduje bo zagrywka może przesądzic o tym że w którymś z setów osiągnieta zostanie spora przewaga która zadecyduje o niepowodzeniu overa...

No i najważniejsza informacja dla kibiców. Cały turniej obejrzymy LIVE w Rai Sport piu ;)

Zapraszam do dyskusji ;)
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Trentino - Trekwalder Modena 1.35 ✅

Nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy Trentino mogłoby zabraknąć w finale. Trentino ostatnio odniosło przekonujące zwycięstwo w lidze. Zawodnicy zagrali dobrze, bez rewelacji, ale to mogło być spowodowane przygotowaniami do dzisiejszego finału. W zasadzie jeśliby analizować poszczególne pozycje, to Trento ma na każdej pozycji zawodnika lepszego lub porównywalnego (rozgrywający, ewentualnie atakujący, choc Vissoto mimo wszystko jest chyba i tak lepszy). Trekwalder ograł ostatnio w lidze Sisley, ale zrobił to w sposób mało przekonujący - słaby atak, przecietny odbiór, wygrał głownie dzięki błędom Sisleya. Podsumowując Trentino powinno spokojnie wygrać 3:0 lub 3:1, nie gram narazie handicapu ponieważ kursy w granicach 1.6 mnie nie zadowalają, a znalezione 1.35 miło mnie zaskoczyło.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Bre Banca Lannutti Cuneo - Sisley Treviso
typ: 1
kurs: 1,7
wynik: 3:1


Drugi półfinał pucharu Włoch zapowiada się o wiele ciekawiej niż pierwszy. Nie można tutaj wskazać zdecydowanego faworyta, bo oba zespoły należą do czołówki ligi, ale to Cuneo jest ostatnio w lepszej formie. 2 tygodnie temu ograli u siebie najmocniejszy zespół Europy - Itas Trentino, a ich ostatnia porażka miała miejsce miesiąc temu. Sisley jest w słabszej formie, w ostatniej kolejce Serie A ulegli Modenie, a 3 tygodnie temu ulegli we własnej hali swoim dzisiejszym rywalom.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Trentino Volley - Brebanca Lannutti Cuneo
typ: 1
kurs: 1,4
wynik: 3:1


Przed nami finałowy mecz pucharu Włoch, oba zespoły w ostatnim czasie zdominowały Włoską lige, ale jednak zespół z Trento jest faworytem do zwycięstwa. Cuneo w ostatnim czasie grało więcej ciężkich spotkań, w środe zagrali 4 sety we Francji, a wczoraj męczyli się z Sisley&#39;em. Trento przez cały tydzień nie grało żadnych spotkań, a wczoraj po dobrym meczu szybko odprawili rywali. Nie wierze, aby Itas nie był do tego meczu doskonale przygotowany, bo jest to najłatwiejsza droga do awansu do LM.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: RPA Perugia - Aran Pineto ✅ (3:0)
Typ: Dokładny wynik: 3:0
Kurs: 1,85
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Expekt

Data spotkania: 06.02.2010 godz. 20:30

Liga włoska siatkarzy. Perugia niezły skład, wychodzi z lekkiego kryzysu. Pineto zdecydowanie najsłabszy zespół ligi. W składzie gości zabraknie dotychczasowego lidera Ereu, który odszedł do Iraklisu Saloniki, Oswaldo Hernandeza. W ostatnim meczu z Verona gra Pineto bez Ereu wyglądała fatalnie. Perugia na razie na 10. miejscu a na pewno ma szansę na 8., więc takie mecze musi spokojnie wygrac. Według mnie w takiej formie i składzie Pineto nie powinno nawet wygrac seta na wyjeździe.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zgadzam sie z typem na RPA, tymbardziej ze trener Pineto powiedzial ze graja dalej w serie A1 tylko z czacunku do tej ligi. Najlepsi zawodnicy uciekaja jak moga, a ich gra wyglada fatalnie, do tego nei zagra Roberts ktory oficjalnie ma kontuzje, ale mowi sie juz ze jest olejnym kandydatem do opuszczenia druzyny, w chwili obecnej druzyna ta liczy 11 zawodnikow ...
RPA musi powrocic do zwyciestwa w lidze, takiej okacji nie zmarnuja
RPA 3-0✅
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Cuneo - Trekwalder Modena 1.35 ✅

Cuneo w domu jest zawsze bardzo mocne, dodatkowo cały czas prezentuje przyzwoity poziom. Dzis znow nie widomo czy zagra Wijsmans, ale myśle, że nawet pod jego nieobecność gospodarze sobie poradzą (patriarcha radzi sobie całkiem nieźle). Myśle, że dzis kluczem do zwycięstwa bedzie powtrzymanie Diaza i Dennisa, Cuneo ma bardzo dobry blok, który jest w stanie tego dokonać. Jesli dołozymy do tego niewygodna zagrywke gospodarzy i błedy własne gości (ktorych popełniaja sporo) to wydaje sie, że gospodarze powinni spokojnie wygrać to spotkanie. Kurs troszke zaniżony przez bukmacherów, ale mysle, że i tak warto zagrać. Całkie nieżle wygla tez handicap -1,5 po około 1.75 na Pinnacle ✅.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom