>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
M 14

macilius

Użytkownik
Bartoli - Mladenowic
Tu może byc niespodzainka. Bartoli meczy swoje mecze, juz Oprandi była bardzo blisko. Mladenovic młoda,, utalentowana, swietny serwis i naprawde dobre wymiany. To ze wygrala z Pawluczenkowa tak wysoko, to akurat zasługa Rosjanki, która mnóstwo piłek , w tym wygranych, psuła, już nie wspomne o jej serwisie!! Pojedynek moze byc zaciety, chetnie postawiłbym że Francuzka wygra seta, tylko nie widze takiej oferty. Bartoli wkrótce padnie, tylko nie weim czy juz teraz.
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Panowie czy moglby ktos bardziej obszernie wypowiedziec sie o meczach Bartoli oraz Mladenovic. Chodzi mi o to ze nie mialem okazji ogladac pan w tym turniej. Rowiez gry Bartoli nie widzialem od dawna. Dwa mecze o ktorych przebiegu tak napreawde trudno coklowiek mi napisac. Mladenowic natomiast ladna wygrana z Pavlyuchenkowa ladna bo 6-1 6-2 ale moze to wyglada tak tylko na papierku. Czy ktos moglby w jakis skrocie opisac gre obu pan. Bylbym wdzieczny thx.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
D. Hantuchova - A. Pavlychenkova - 2 (1,40)✅
R. Oprandi - A. Petkovic - 2 (1,50)⛔ A. Morita - M. Niculescu - 2 (1,80)⛔ J. Jankovic - K. Bondarenko - 1 (1,30)✅ F. Schiavone - S. Stephens - 2 (1,57)✅

A. Woźniak - L. Safarova - 2 (1,61)✅ M. Bartoli - R. Oprandi - 2 (3.00)⛔ Na Li - C. Dellacqua - first set over 8,5 gems (1,83)✅ Na Li - C. Dellacqua - +6,5 gems C. Dellacqua (1,80)✅
A. Radwańska - C. S. Navarro 2:0 (1,30)⛔ S. Stephens - T. Majek 2:0 (1,44)⛔ V. Williams - A. Kerber - tibreak w meczu - tak (3,25) ⛔
------------------------------------------------------

Dziekuje wszystkim za opis gry Agnieszki! ????

Co do tego meczu to kurs na Jelene jest rzeczywiscie dosc duzy, na Age zdecydowanie za maly. Sam chyba to zostawie w spokoju, bo nie wierze w regularnosc Jankovic, a Aga bez kontuzji jest zawsze grozna. Jakby bylo tak 1.5 1.6 na Age to wowczas bym sie skusil, moze kurs wzrosnie do tego czasu...;)
A. Radwańska - J. Jankovic - 1 (1,36)✅
Bet365
Popieram. Agnieszka Radwańska jedynie ma problem w głowie. Sam trener Wiktorowski stwierdził że z Agnieszką jest wszystko ok tylko przesypia mecze. Jelene znam nie od dzisiaj. Jej gra będzie polegała na silnym uderzeniu po przekątnych kortu ile sił. Nie ma mowy o żadnych skrótach, dropshotach którymi powinna Agnieszka zaatakować Serbke. Oczywiście Jelena jest w formie. Jednak to Agnieszka nadal trzyma karty w grze i nie sądzę abyśmy jutro byli światkami jeszcze jakiejś sensacji. Szkoda mi tylko widzu ktory pewnie zagra że Agnieszka przegra.. ;&gt;
M. Bartoli - K. Mladenovic +4,5 gemów K. Mladenovic (2.10)⛔
Bet365
Mario Bartoli miała niebywałe szczęście że nie przegrała z Oprandi. Naprawdę niewiele zabrakło aby to Romina dzisiaj grała z Francuzką. Marion ma poważne problemy z regularnością i wymianą. Oprandi ośmieszała na boisku M. Bartoli dropshotami. Co trzecie czwarte uderzenie Rominy to był precyzyjny dropshot który zmusił Marion do szaleńczego biegu pod siatkę. Jak wiadomo Francuzka słabo biega. Na pewno się zmęczyła Marion po tej batalii 3 setowej i przyznam szczerze że nie wiadomo czy dzisiaj Francuzka nawet nie przegra. Rywalka wyeliminowała w dwóch setach groźną A. Pavlyuchenkova, która nieźle się spisuję na hardach w Ameryce Północnej. Marion w zasadzie z każdym się męczy.. handcap jak najbardziej kuszący.
Na Li - L. Robson - powyżej 18,5 gemów (1,80)✅
Bet365
Znowu z Chinki jest zrobiony faworyt do potęgi. Owszem Na Li zapewne wygra to spotkanie, nie wątpie nawet w to. Jednak Laura Robson pokazała się rewelacyjnie w spotkaniu z Kim Clijsters i nie można tu mówić o przypadku. Brytyjka gra co raz lepszy tenis i wcale nie gorszy od C. Dellacqua z którą Na Li pograła na 6:4, 6:4, dodam do tego fakt że Chinka gra już bardzo dużo spotkań i nadejdzie w końcu dzień w którym serwis nie będzie dobrze chodził i będą pojawiały się błędy w wymianach a takie już widziałem w meczu z Hampton. Laura jest w stanie tą linie gemową podtrzymać jeżeli tylko serwis będzie jej siedział jak z Kim Clijsters. Chinka returnu fantastycznego nie ma.
N. Petrova - L. Safarova - 0:2 (3.00)⛔
Bet365
Typ konsekwentny na Czeszkę która jak już zacznie dobrze turniej to gra konsekwentnie do końca na wysokim poziomie. Lucie miała bardziej wymagające rywalki niż N. Petrova która grała z S. Halep która jest w rozsypce ostatnio co mnie bardzo zaskakuje u tej dziewczyny na hardzie. Wcześniej grała z J. Gajdsova która również rewelacyjne ma osiągnięcia w lostach. W zasadzie to podzielam typ po raz kolejny Lubiekebab który słusznie upatrzył tutaj zwycięstwo w dwóch setach L. Safarovej. Lucie prezentuje się w moim przekonaniu lepiej od Rosjanki która jest bardzo nierówna.
M. Sharapova - M. Burdette - powyżej 16,5 gemów ⛔(1,72)
Bet365
No bez przesady. Maria gra jak narazie rewelacyjnie i zachowuje się jak terminator na korcie. Dziwie się cały czas że można być czołową rakietą świata mając tak &quot;drewniane&quot; ruchy jak Maria Sharapova. Oczywiście nie pije do Rosjanki ponieważ jak na razie jest jedną z wielkich faworytek tego turnieju jednak jej dzisiejsza rywalka to już nie będzie piesek do bicia jak poprzednie rakiety. M. Burdette pokonała w dwóch setach L. Hradecke która również znana jest z grania bomb z tymże niekoniecznie tak celnych jak Rosjanki. Linia gemowa jak najbardziej do złamania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Na Li odpadła po tragicznej grze z Robson, zawiodła po całości. W poprzednich meczach robiła UE, ale też było mnóstwo winnerów, a tutaj błąd popędzał błąd. Brawa też należą się Brytyjce. W życiu bym się nie spodziewał, ale to nauczka, by u kobiet jednak nie tykać handicapów typu -5,5.
Wygra US Open - Victoria Azarenka
Kurs: 7,20 (BetFair)
Tak się chyba stanie. To co wczoraj zrobiła z naprawdę dobrze grającą Zheng (6-0 6-1) nie budzi wątpliwości, że jest w formie. Moim zdaniem gra lepiej niż Serena Williams w tym turnieju i bardziej boję się, że sobie nie poradzi wcześniej z Stosur, a o resztę jestem dziwnie spokojny. Przed rozpoczęciem USO był kurs 8-9, więc te 7,20 warto teraz brać.
Z dzisiejszych meczy chyba Jankovic (ja tam odpuszczam i kibicuję Polce, czego pewnie pożałuję), Vinci, fajnie jakby Makarova ugrała np. seta Williams (najlepiej mecz ???? ) i w nocy myślę, że Stephens zagrozi Ivanovic.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o typie na Stephens w meczu z Ivanovic? Widziałem Amerykankę w meczu z weteranką Schiavone i zrobiła na mnie duże wrażenie odprawiając dosyć gładko doświadczoną Włoszkę. Nie widziałem jednak gry Serbki podczas tegorocznego turnieju. Jakby ktoś bardziej znający temat mógł napisać parę zdań na temat tego typu byłbym wdzięczny. Kursy na to spotkanie:
Stephens S. (Usa) 3.33 - Ivanovic A. (Srb) 1.39
Pinnacle

Typy:
Ivanovic A. - Stephens S. (-1.5/+1.5) (Handicap) ✅
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: Bet-at-home
Myślę, że jest to najrozsądniejszy typ na to spotkanie. Nie sądzę żeby Ivanovic, która nie jest w swojej najwyższej formie potrafiła rozstrzygnąć to spotkanie w 2 setach. Z drugiej strony nie jestem pewien czy Amerykanka będzie w stanie pokonać Serbkę, jednak sądzę że jest w stanie ugrać seta, a to wystarczy by siadło. Ivanovic jest świetną tenisistką, jednak nie zawsze psychicznie radzi sobie z presją, która niewątpliwie będzie na niej ciążyć, tym bardziej że trybuny będą przychylne jej rywalce. Według mnie handicap jak najbardziej do pokrycia.
R. Vinci - D. Cibulkova ✅
Kurs: 1.606
Pinnacle
Wynik: 6-2, 7-5

Włoszka obecnie jest w niesamowitej formie. Na ostatnie 10 spotkań przegrała tylko 2 mecze: w Cincinnati z Peng i w Montrealu z Safarovą. Jednak od turnieju w Dallas jej forma stale rośnie i na rozkładzie ma takie nazwiska jak Jankovic, Shvedova. W ostatnim meczu z Kazaszką broniła piłek meczowych jednak jej doświadczenie wzięło górę i ostatecznie pokonała rywalkę po dobrym meczu z obu stron. Vinci z Cibulkovą dotychczas spotkały się 5 razy. Dwa pierwsze mecze wygrała Słowaczka, jednak trzy kolejne zakończyły się zwycięstwem Włoszki. Cibulkova ostatnio też jest w niezłej formie, ale miewa przestoje lub wychodzi nieskoncentrowana na kort, tak jak w meczu z Larsson gdzie sama przysporzyła sobie kłopotów i przegrała 1 seta. Liczę dzisiaj na bardziej doświadczoną Włoszkę.
Dla odważniejszych proponuję:
Zakład na set (3 sety)
R. Vinci - D. Cibulkova - 2:0 2,25 ✅
Bet-at-home
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kirilenko Maria vs Hlavackova Andrea dw 2:0 1,45

Tutaj spodziewam się meczu do jednej bramki. Kirilenko w fantastycznej formie, puka do pierwszej 10, po tym turnieju może się tam znajdzie. Tutaj dwa szybkie mecze, tutaj powinno być podobnie. Hlavackova w 3r i to na pewno sukces dla niej, z równymi zwodniczkami sobie radzi, ale z taki z okolic top10 nie może się pochwalić nawet urwazniem seta w ostatnich miesiacach. Czeszka podobnie jak nasz Łukasz Kubot poprzez dobrą grę w debla i w singlu robi postępy. No ale z Rosjanką trudno mówić o nawiązaniu walki, jest naprawdę w gazie, gra pewnie, licze na dwa sety dla Marii...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 101

marcinr

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o typie na Stephens w meczu z Ivanovic? Widziałem Amerykankę w meczu z weteranką Schiavone i zrobiła na mnie duże wrażenie odprawiając dosyć gładko doświadczoną Włoszkę. Nie widziałem jednak gry Serbki podczas tegorocznego turnieju. Jakby ktoś bardziej znający temat mógł napisać parę zdań na temat tego typu byłbym wdzięczny. Kursy na to
Any nie widziałem w tym turnieju lecz w odniesieniui do Stephens: Gdyby Małek umiała choć odrobinę grać w tenisa Amerykanka powinna być już poza turniejem. Oglądnie tego spotkania było prawdziwą męczarnią. Całe spotkanie wyglądało w ten sposób, że Małek grała slajsy w środek boiska bądź przebijała balonika nad siatkę a Stephens prała na siłę dwumetrowe auty. W końcu umordowała 2:1 lecz zawodniczka klasy Ivanović odesłałaby Niemkę do szatni w kilkadziesiąt minut. Jeśli Sloan będzie trafiać jak w meczu z Schavione to może coś powalczy, ale na dużo lepszą technicznie Ivanović jest zbyt jednostronna. Sama siła nie wystarczy. Kurs 3,3 w miarę adekwatny, chyba nie ma sensu grać na Stephens po tym co pokazała w poprzedniej rundzie.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Stephens - A. Ivanovic - 1 (3,25)⛔
Bet365
Widziałem Amerykankę wielokrotnie już podczas spotkań na hardziw USA i jej gra naprawdę stoi na ładnym poziomie. Największym minusem Amerykanki jest nie reguralność. Potrafi robić makabryczne błędy w meczu i przegrywać seta z kapelusza. Jednak ostatecznie to ona powinna mieć więcej do powiedzenia. Po pierwsze w meczu z F. Schiavone potrafiła się zmobilizować i pokazać co potrafi grając wielkie widowisko w dwoch setach. Później rywalka mniejszych lotów i kto wie, rozluźnienie? Teraz po raz kolejny mocna rywalka, publiczność zachęci Amerykankę pewnie po raz kolejny do walki i liczę tutaj na jej zwycięstwo. Ana Ivanovic ma problemy z głową. Umiejętności są ale nigdy nie wiadomo czy coś nie pęknie znowu u niej na korcie. Serbka potrafi wygrać szybko seta aby potem przegrać mecz. Kurs niski na Ane ze względu na zasługi i ranking ale prawda jest taka że to typ taki prawie 50/50. Oczywiście Ana jest faworytką ale podobnie wczoraj Na Li będąc wielką faworytką według jednego z forumowych &quot;konserów&quot; przegrałą w trzech setach z L. Robson i prawda jest taka że Chinka źle nie grała. Głupotą jest napisanie że Chinka źle grała. Dziewczyny jak na kobiecy tenis grały z bardzo małą ilością przełamań. Wymiany były efektowne i stały na wysokim poziomie między obiema zawodniczkami, prawda jest taka że Chinka zagrała trzeci turniej na dużych obrotach w końcu przestał działać dobrze serwis który pewnie ją trochę pogrążył, ale nie przegrała z powodu złego serwisu tylko fantastycznej gry L. Robson która zagrała kolejne spotkanie na arcy dużym poziomie w swoim wykonaniu. Tylko ona sama wie dokąd ją pogonią marzenia. S. Stephans także może sprawić niespodzianki ponieważ Amerykanka umiejętności ma wystarczające aby wygrać. Potrafi zaserwować asy potrafi zagrywać trudne piłki no i biega po korcie jak gepard. Wszystko rozstrzygnie się pewnie w głowach obu zawodniczek - która poczuje się pewniej i na jak długo ta pewność się utrzyma.
S. E. Espinosa - T. Pironkova - 1 (2,37)⛔
Bet365
Dla mnie to typ 50/50. A nawet ze wskazaniem na Hiszpankę która w mojej ocenie miała silniejsze rywalki w turnieju. Może Begu pokonując kontuzjowaną C. Wozniacka nie jest najlepszym dowodem na to ale poprzednia rywalka Hiszpanki już sobie nieźle na hardzie radziła w USA. Mowa o Rosjance - Alla Kudryavtseveie. Tsvetana tymczasem pokonała A&gt; Moritę w bardzo wątpliwej formie i C. Giorgi będącą w ogóle nie przygotowaną nie tylko do tego turnieju. Sama Bułgarka gra dość w kratkę miałem okazję ją wielokrotnie oglądać szczególnie w ubiegłym roku kiedy jeszcze coś pogrywała.. w tym roku boryka się z bardzo dużymi trudnościami jeżeli chodzi o złapanie regularnej formy. Taki kurs faworyzuje jednak Hiszpankę.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
L. Robson która zagrała kolejne spotkanie na arcy dużym poziomie w swoim wykonaniu. Tylko ona sama wie dokąd ją pogonią marzenia
Tutaj pełna zgoda , naprawdę Robson jest w fantastycznej formie dla mnie jest ona takim cichym czarnym koniem w sensie nie wygranej turnieju ale wysokiej pozycji w turnieju. Warto zwrócić uwagę na tą dziewczynę w kolejnych meczach. Ja dzisiaj gram na Vinci też jest w dobrej formie i przeciętnie grającą Cebule powinna odprawić. Kursy cały czas spadają na Vinci więc juz teraz warto pobrać.
A Radwańska to wielka zagadka kwestia czasu jak odpadnie tylko pytanie kiedy , może dziś nie wiem , tak jak ją ceniłem że gra w miarę równo i walczy w każdym meczu to po olmpiadzie dużo u mnie straciła , widać że miała gdzieś tą olimpiadę
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Vinci - Radwanska 2,65 ✅ 6-1 6-4
Bwin

Po tym kursie nie ma co się zastanawiać. Vinci w gazie, Radwańska nie jest już tak regularna jak w pierwszych miesiącach 2012, a przede wszystkim popełnia znacznie więcej UE. W aktualnej formie to Vinci jest dla mnie faworytką, w najgorszym razie 50/50, a więc kurs-prezent z dużym value. (Ja niestety muszę poczekać na Bet365, bo bwin już nie chce się ze mną zakładać...).

Edit: Należy pamiętać, że bwin rozliczy ewentualny krecz jako przegraną, więc jeśli nie chcemy ryzyka w postaci kreczu Vinci, polecam wybrać innego buka, np. Bet365 ????
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Ivanovic - Stephens (-1.5/+1.5) (Handicap) 1,80 ✅
R. Vinci - D. Cibulkova 1,55 ✅

S. Stosur - L. Robson (-1.5/+1.5) ⛔
| 1,80 | BAH

6-4, 6-4
Laura w poprzedniej rundzie zrobiła na mnie ogromne wrażenie pokonując Chinkę Na Li po świetnej grze. Rozgrywa tutaj naprawdę znakomity turniej. Dwie wygrane jako gruby underdog, można było naprawdę wysokie kursy upolować, ale przeciwniczki też nie byle jakie miała, bo Kim Clijsters to niegdyś nr 1 rankingu WTA, zaś Na Li ostatnio w świetnej formie. W turniejach poprzedzających US Open wygrywała z najlepszymi. Pokonanie jej przy takiej dyspozycji dobrze świadczy o Laurze. Stosur jak to Stosur jak zwykle solidna, ale nie sądzę że uda się jej rozstrzygnąć ten mecz w dwóch setach. Nie wiem czy Robson ten mecz wygra, ale seta w jej aktualnej formie jest w stanie ugrać, kto wie może nawet uda jej się wygrać mecz. Ja jednak spróbuje Handi i zachęcam, bo kurs przyzwoity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dzisiaj słaba oferta. Stosur powinna wygrać z Robson, ale po kursie ~1,35 podziękuję. Azarenka z Tatishvili to formalność i na deser Sharapova z Petrovą - nie do grania.
Mnie kusi tylko Bartoli z Kvitovą, chociaż wiem, że gra słabo, ale Czeszka robi dużo UE i może dopomóc. Zdaję sobie sprawę, że poprzedni mecz gładko wygrała Petra, liczę, że dziś Francuzka coś zmieni, do tego będzie regularna i może, może. Lekkie value jest. Kurs 5,35? Do wzięcia.
Planuję zagrać, że Bartoli wygra pierwszego seta i wygra mecz @ 6,00 i wtedy są dwie opcje:
1) jak wygra pierwszego seta, to łapiemy kontrę po jak najlepszym kursie (teoretycznie powyżej 2; w praktyce można poczekać na trochę wyższy), gdy nadarzy się okazja (a nie nadejdzie ona tylko, gdy Marion od początku drugiego seta będzie w plecy)
2) jak przegra pierwszego seta, to gramy na Bartoli 2nd set i za mniejszą stawkę win meczu (kurs powinien być dużo wyższy niż przed meczem)
=Przegrywamy tylko w przypadku 0-2 :sad:
Marion Bartoli - Petra Kvitova
Typ: 1
Wynik: ✅ 1/6 6/2 6/0
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Vinci - Radwanska 2,65
Bwin

Po tym kursie nie ma co się zastanawiać. Vinci w gazie, Radwańska nie jest już tak regularna jak w pierwszych miesiącach 2012, a przede wszystkim popełnia znacznie więcej UE. W aktualnej formie to Vinci jest dla mnie faworytką, w najgorszym razie 50/50, a więc kurs-prezent z dużym value. (Ja niestety muszę poczekać na Bet365, bo bwin już nie chce się ze mną zakładać...).

Edit: Należy pamiętać, że bwin rozliczy ewentualny krecz jako przegraną, więc jeśli nie chcemy ryzyka w postaci kreczu Vinci, polecam wybrać innego buka, np. Bet365 ????
Ja bym tu aż tak nie szarżował ;-) Vinci co prawda w formie, ale warto pamiętać, że Vinci nigdy z Radwańską nie wygrała (grały 4 razy, co prawda na hardzie tylko raz w 2009). Poza tym Vinci nie ma atutów które najbardziej są dla Radwańskiej niebezpieczne (potężny serwis ala Serena). Także tutaj grałbym na Vinci z jakimś handicapem, kurs nadal powinien być atrakcyjny.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Vinci - Radwanska 2,65

Edit: Należy pamiętać, że bwin rozliczy ewentualny krecz jako przegraną, więc jeśli nie chcemy ryzyka w postaci kreczu Vinci, polecam wybrać innego buka, np. Bet365 ????
A na unibecie jak rozliczają? Bo kurs 3,00. Szkoda tylko, że opcji żadnych handicapów nie ma.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kvitova 1.20⛔:?

Wiem, że Petra gra ostatnio dużo i bardzo intensywnie. Ale oglądałem jej ostatni mecz i nie było widać żeby oddychała &quot;rękawami&quot; czy się słaniała. Widac, że ciężko przepracowane tygodnie kilka miesięcy wstecz w Turcji wychodzą teraz na dobre. Pamiętam jak się chwaliła na &quot;Fejsie&quot; cwiczeniami,bieganiem i swoim chłopakiem...notabene gosciu wyglądał na &quot;oszczędnie zbudowanego&quot; przy Petrze...

Wiem, że Petra robi mnóstwo błędów, czasami takich że cisną się na usta &quot;nieparlamentarne skojarzenia&quot; ale zaraz nadrabia to soczystymi winersami. Petra także ostatnio poprawiła mentalnośc i potrafi sie skoncentrować na waznych piłkach.

Twardy kort to także obszar gdzie tenis czeszki jest raczej lepszy od Marion...a co do :baletnicy&quot; to większych szans na wygranie meczu jej nie daję. Jest gruba, bieganie Marion jest czasami komiczne, robi sporo błędów przy podaniu, dopóki jest swieza do jej gra sie klei, potem gdy się zasapie wygląda to kiepsko! Czeszka jest mocniejsza, ma lepszy serwis, w niewymuszonych błędach myślę, że panienki będą się przescigać...dla mnie Petra wygra!


A.
// po 1 secie poszedłem zadowolony spać, patrze teraz i przecieram oczy...co sie stało Petrze, zmęczenie czy kontuzja ???
 
kierpcuch 16

kierpcuch

Użytkownik
Jeżeli Marion Bartoli jest obecnie &quot;gruba&quot;, to jak określić Kvitovą? Tłuścioch? Spaślak? Widziałeś jej fałdę na brzuchu? To nie było koło ratunkowe, tylko ołowiana obręcz do ciągnięcia na dno. Drugiej tak nikczemnie niesportowej sylwetki nie widziałem na tym turnieju. Rozmiar miseczki (makutry raczej) też robi swoje, choć to się akurat miło ogląda i nie jest decydujące (vide Serena).
Kvitova musi wziąć od Bartoli poradę, jak schudnąć o 10 kg. W baboklocowatej posturze wielkiej Kvitowvej jest zmagazynowana moc, której nie straci razem z kilogramami.
Oglądałem Kvitovą w wygranej nad Parmentier i tylko ze względu na tę komiczną nadwagę postawiłem, że Bartoli bez sadła ugra co najmniej seta, bo kipi energią, biega jak opętana i ma opracowany jakiś rytuał z machaniem rakietą - widać, że ktoś z nią pracuje i nad aspektem psychologicznym. Póki krzepa Kvitovej sprawnie wprawiała sadło w ruch, to wszystko wyglądało źle dla mojego typu. Jednak fizjologii nie da się oszukiwać długofalowo - tłuszcz zabił precyzję, pot zalał oczy i ruch zamarł.
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
A jak widzicie pojedynek Radwańskiej z Vinci? Ja zastanawiam się nad pograniem,że Vinci ugra minimum 1seta po 1,85 w bwinie.Zapowiada się cięzki mecz dla Isi,Vinci w formie Isia nie ma bardzo co liczyć na pkty bo błedach Włoszki,a więc typ ma dużą szansę na powodzenie.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Kurs na Vinci cały czas rośnie - już 3,25 na Bet365. Przyznam, że zupełnie tego nie rozumiem. Kto gra Isię po 1,35?? Kamikadze! Bet na +1,5 seta wydaje mi się sensowny.

Kirilenko/Petrova - Williams/Williams @5,0 ??? ✅ 6-1 6-4
A jak widzicie szanse debla Kirilenko/Petrova z siostrami? Widziałem grę sióstr w 1. secie z Jans-Ignacik/Mladenovic i wyglądało to dość słabo - masa zepsutych piłek i UE, głównie przez Venus, ale i Serena nie błyszczała. Wtedy pomyślałem, że jak by jakąś porządną deblową parę trafiły, to w tej dyspozycji daleko nie zajadą. Kurs 5,0 - ostatnie ich mecze wygrywały wprawdzie siostry, ale zawsze po walce. Gracie to? Co sądzicie?
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Kurs na Vinci cały czas rośnie - już 3,25 na Bet365. Przyznam, że zupełnie tego nie rozumiem. Kto gra Isię po 1,35?? Kamikadze! Bet na +1,5 seta wydaje mi się sensowny.
Szkoda że w bet365 nie ma takiego handi. Kurs 3,25✅✅ można śmiało pobierać, w razie wygranej albo przewagi Roberty można skontrować na Agnieszkę i czekać na rozwój wydarzeń.
Agnieszka 4-krotnie pokonywała Włoszkę, ale trzeba zwrócić uwagę na to że Vinci bardzo się rozwinęła pod względem sportowym przez ostatni rok. Ich ostatnie spotkanie ( Madryt 2012 ) zakończyło się wynikiem 7:6(1), 6:4, czyli zacięty pojedynek.
Ciekawy mecz się zapowiada.
edit. happy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom