>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

US Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
pezio 31,9K

pezio

Użytkownik
Zawodnicy po dłuższej przerwie mają niejednokrotnie problem z serwisem i te statystyki tylko miały pokazać, że serwis funkcjonuje. Chciałem jedynie wskazać, że nie ma co grać na hura przeciwko Szavay, tylko dlatego że wraca po kontuzji. Zwłaszcza, że Arn formą ostatnio nie błyszczy. Najlepszy przykład to ostatnia wygrana Petkovic z Babos.
Tak, tylko po pierwsze Petkovic miała krótszą przerwę, po drugie w mojej opinii jednak grała lepszy tenis niż Szavay w kwiecie formy i najważniejsze, sam zapewne widziałeś - wcześniej wygrała z Babos po niezłym meczu a wczoraj w słaby stylu (19 winn - 38 ue ) wtopiła z Oprandi. Sam widzisz, że ta forma bywa chwiejna. Zobaczymy jak będzie dziś.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Tak, tylko po pierwsze Petkovic miała krótszą przerwę, po drugie w mojej opinii jednak grała lepszy tenis niż Szavay w kwiecie formy i najważniejsze, sam zapewne widziałeś - wcześniej wygrała z Babos po niezłym meczu a wczoraj w słaby stylu (19 winn - 38 ue ) wtopiła z Oprandi. Sam widzisz, że ta forma bywa chwiejna. Zobaczymy jak będzie dziś.
Niestety nie będzie streama z tego co widzę, więc będziemy mogli ocenić mecz jedynie po statach. A tak a propo formy w WTA - pojawia się i znika często kilkakrotnie nawet w trakcie jednego meczu i to jest cały urok kobiecego tenisa:razz:
No i skończyło się kreczem Szavay.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Govortsova(+1,5s) - Paszek 1 @ 1,40

Według mnie pewniak na dzisiejszy wieczór, a mianowicie co najmniej 1 set dla Govortsovej z Paszek. Olga gra nieźle na hardzie, pokonała nawet Agnieszkę Radwańską, co prawda po kreczu, ale seta wygrała, a to się liczy. Na ostatnie 10 meczy, tylko z Kirilenko nie ugrałą seta, a większość meczy ugrała. Paszek po super momencie na trawiastych kortach załapała lekką zadyszkę i sądzę, że dziś straci seta lub dwa ????

EDIT: Gładko, przyjemnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wow 331

wow

Użytkownik
Rybarikova M. vs Zheng J [1.85]3-6 1-6

W mojej ocenie pomimo, że Chinka sklasyfikowana jest wyżej w rankingu to właśnie Rybarikova będzie faworytem tego spotkania. Patrząc po kursach już widać, że dość wyraźnie zaczęły spadać jeśli chodzi o Słowaczkę.
Forma Rybarikowej idzie w górę, na twardej nawierzchni odniosła już 9 zwycięstw z rzędu a całkiem nie dawno odnotowała wygrany finał turnieju w Washingtonie gdzie gładko pokonała Pavlyuchenkov&#39;ą 6-1 6-1. Warto wspomnieć, że wszystkie pojedynki tego turnieju kończyła w dwu setowych pojedynkach.
Na korach w Nowym Yorku jak na razie stoczyła dość wyrównane mecze ale co można zauważyć, to że w każdym pojedynku całkiem nieźle funkcjonowało jej pierwsze podanie.
Zheng w tym roku nie ma najgorszego bilansu jeśli chodzi o twardą nawierzchnie 14/8 jednak większość wygranych to pojedynki z początku roku.

Liczę na zacięty pojedynek ze wskazaniem na Rybarikovą.

Powodzenia.

Przepraszam za ten typ. Najgorsze,że pół nocy rozpisywałem sobie mecze i wychodziło mi zwycięstwo Burdette i Arguello a na forum wrzuciłem taki niewypał ... wstyd
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Wszystkie kursy Pinnacle. / Jak narazie US Open 7/8 ✅ lecimy dalej.

???? Pliskova Kr. - Minella M. ⛔
Staram się nie grać typów z turnieju Pań, gdyż jak wiadomo WTA to WTA, tu może się zdarzyć wszystko. Jednak wpadł mi w oko pojedynek, który raczej trzeba zagrać, a mianowicie chodzi mi o rywalizację pomiędzy Kristyną Pliskovą, a Mandy Minellą.
O siostrze Pliskovej pisałem przy typie z kwalifikacji, stawiałem na to, że awansuje do turnieju finałowego, ale nie spodziewałem się, że tak pewnie przejdzie kolejną rundę. Teraz staje przed olbrzymią szansą wygrać już swój piąty pojedynek i zagrać w trzeciej rundzie. Jak narazie na rozkładzie ma takie zawodniczki: Yakimova, Larrie, Sanchez to panie z turnieju eliminacji. W głównych zawodach ma na koncie wygraną z Julią Goerges. Pliskova opiera swój tenis na mocnym i pewnym serwisie. Ogólnie jej tenis jest raczej bardziej siłowy, niż techniczny. W spotkaniu z Niemką podanie bardzo dobrze funkcjonowało. Julia miała, aż 8 bp jednak Pliskova wszystkie obroniła. Może polegać na swoim podaniu i wie kiedy trzeba trafić pierwszym podaniem.
Minella to zawodniczka z Luxemburgu. Nigdy mnie nie przekonywała jej gra. Widziałem ją trochę wcześniej w meczu z Kimiko i to co zaprezentowała było po prostu żenujące. Słaby serwis, dużo błędów i cała jej gra i poruszanie się po korcie były jakieś nie mrawe. W US Open w poprzednim roku udało się jej dojść do trzeciej rundzie. W tym roku jednak nie sądzę by powtórzyła swój sukces. W pierwszej rundzie pokonała Olivie Rogowską w trzech setach. Po statystykach widać, że serwis nie jest jej dobrą stroną, czyli od meczu z Kimiko dużo się nie zmieniło. Rogowska miała, aż 14 bp z czego kilka wykorzystała. Takie szanse na przełamanie z pewnością się dziś pojawią, a Pliskova będzie skrupulatnie je wykorzystywać, gdyż jest po prostu lepsza.
W mojej ocenie Pliskova ma w rękach wszystko by wygrać ten mecz. Jak wspomniałem jej gra jest lepsza i posiada większe umiejętności. Minella to zawodniczka, która może i potrafi grać, ale nie w starciu z rywalką, która preferuję siłową grę. Fakt, że lepsza z tej pary zmierzy się w następnej rundzie z wygraną pojedynku Cirstea/Tatishvili powoduje jeszcze większe zaangażowanie w grę, gdyż w przypadku awansu Pliskovej nie stoi na straconej pozycji w tarciu z którąś z tamtych rywalek. Jak dla mnie Czeszka powinna wygrać i jej się spodziewam w następnej rundzie. Ze stawką jednak bym był ostrożny, gdyż WTA to WTA.

:!: Pliskova Kr. - Minella M. # 1.42 ⛔ 4:6 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nadia Petrova - Simona Halep
Typ: 1
Kurs: 1,58
Wynik: ✅ 6/1 6/1
Obie są siebie warte, ale kurs mnie trochę zdziwił, bo spodziewałbym się raczej koło 1,30-1,35 na Petrovą. Ruska przegrała z Halep w Miami w tym roku, ale ostatnia forma jednej i drugiej pani sugeruje raczej udany rewanż dla Nadii. Petrova jak przegrywała ostatnimi czasy to przeważnie po zaciętej walce i tie-breakach, a u Simony zmartwiło mnie z 3-6 0-6 z Mediną Garrigues (zawodniczka stworzona na korty ziemne z ujemnym bilansem na hardzie) w Cincinnati i to przeważyło szalę na mój dzisiejszy typ. Wygrana ze słabą Benesovą 7-5 7-6 jej nie ratuje, bo dzisiaj powinna tyle przegrać lub nawet bardziej srogo.

Na Li - Casey Dellacqua
Typ: 2 (+6,5)
Kurs: 2,10
Wynik: ✅ 6/4 6/4
Trudno się spodziewać porażki Chinki, której forma ostatnio wyraźnie wzrosła i może nawet namieszać w tym turnieju mimo trudnej drabinki (3 runda Clijsters, potem ewentualnie Azarenka). W poprzednich dwóch turniejach grała dobrze, ale w niektórych meczach z przeróżnymi zawodniczkami się trochę męczyła, nawet tracąc sety. Mimo wszystko jest dość daleka od swojej życiowej dyspozycji, choć wygląda to korzystnie i obiecująco. Dellacqua to tenisistka, która uwielbia twarde korty, wygrała 20 turniejów z cyklu International Tennis Federation, a kiedyś była nawet w 4 rundzie Australian Open (2008 rok, zajęła wtedy 38 miejsce w rankingu). Niektórzy może pamiętają jej zeszłoroczny wyczyn - wygrała 6 turniejów pod rząd (tracąc w nich łącznie tylko 3 sety), naturalnie były to ITF-y. Oczywiście Li to inna liga jak i cała czołówka WTA, ale udowodniła kilka razy, że potrafi namieszać. Najlepszy przykład to świetny występ w Dallas ostatnio, gdzie pokonała w dwóch setach Begu, Wickmayer i Wozniak, a przegrała z będącą w dobrej formie Jankovic 5-7 4-6 (chyba tak śmiało można powiedzieć, bo Serbka wróciła na prawidłowe tory). Niespodzianki się tu nie chcę doszukiwać, chociaż kurs 13 kusi, ale zagram na pewno handicap gemowy, który wydaje mi się bardzo pewny, w dodatku po ładnym kursie i za parę groszy także +1,5 seta po kursie 4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
US Open, WTA
D. Hantuchova - A. Pavlychenkova - 2 (1,40)✅
R. Oprandi - A. Petkovic - 2 (1,50)⛔ A. Morita - M. Niculescu - 2 (1,80)⛔ J. Jankovic - K. Bondarenko - 1 (1,30)✅ F. Schiavone - S. Stephens - 2 (1,57)✅

-------------------------------------------------------------------
A. Woźniak - L. Safarova - 2 (1,61)✅
Bet365
Ola bardzo obiecująca spisuje się w Ameryce Północnej chociaż trzeba zauważyć że jej gra na równym poziomie nie jest. Często Kanadyjkę zawodzi serwis a i podczas długich wymianach zdarzają się okresy bezradności. W Dallas przegrała z C. Dellacqua która rozgrywa się z turnieju na turniej na hardzie i trzeba przyznać że Australijka jest w tej chwili na topie. Ola w pierwszej rundzie miała łatwą przeciwniczkę, która nie rozegrała nawet żadnego wcześniej spotkania na hardzie przez US Open. Nie powiem, Woźniak gra solidnie ale bez fajerek, jej mocną stroną są na pewno wymiany. Lucie Safarova jednak jest w moim odczuciu w lepszej dyspozycji. Czeszki się dobrze czują chyba w USA i Kanadzie. Lucie tak naprawdę przegrała tylko dwa mecze tutaj z najbardziej groźnymi zawodniczki turniejów w których uczestniczyła. Mam na myśli Na Li podczas której zagrała batalie na trzy sety i P. Kvitova która jest tutaj predatorem od dłuższego czasu. L. Safarova jak ma dzień jest nie do zatrzymania jak P. Kvitova ale i również zdarzają jej się zastoje i przegrane gemy z kapelusza. Obie zawodniczki grają agresywnie. Patrząc jednak na obecne poczynania Czeszki widać że mobilizacja i forma jest i w powinna wydusić to zwycięstwo na A. Woźniak.
M. Bartoli - R. Oprandi - 2 (3.00)⛔
Bet365
No trzeba przyznać że Francuzka w formie swojej nie jest. Odnoszę wrażenie że Marion za dużo gra w tym roku. Pomijam fakt że w każdym spotkaniu wygląda jak zmoczony szczur który właśnie wyleciał ze studzienki. Marion męczy swoje spotkania. Amerykanka Hampton wiele nie pokazała a wystarczyło aby Marion pomęczyć. Niewiele zabrakło a doszłoby do 3 setów. R. Oprandi miała też łatwą drogę ku mojemu zaskoczeniu. A. Petkovic sama siebie pokonała więc R. Oprandi jedynie musiała się wysilić pod koniec drugiego seta kiedy Niemka ostatnie piłki dopiero grała skoncentrowana, a tak to przez całe spotkanie można było zobaczyć jak Niemka trafia bez przerwy w siatkę lub na aut swoim serwisem. Nie pamiętam czy Niemka w ogóle wygrała gem po sowim serwisie w pierwszym secie. W całym meczu były może dwa. Niemka fatalnie zagrała i widać że przerwa po kontuzji jednak ślad spory zrobiła. Co do Oprandi to musze przyznać że skubana wszystko trafiała w kort. Romina nawet ośmieszała Niemke dropshotami. Serwis R. Oprandi jest słabiutki ale podczas wymian Szwajcarka spisuje się rewelacyjnie solidnie. Wytrzymuje długie wymiany i gra blisko linii bocznych kortu. Marion Bartoli będzie miała problem jeżeli tak Szwajcarka zagra podobnie jak z A. Petkovic. Może dojść do niespodzianki.. M. Bartoli w Montrealu zniszczona przez P. Kvtiova 6:1, 6:1 a New Haven przegrała w dwoch setach z S. Errani która uważam gra na hardzie fatalnie. W pierwszej rundzie Sara wymęczyła po 3 setach dopiero zwycięstwo z zawodniczką którą powinna łyknąć. Wystarczy mieć ponad przeciętną formę i Francuzka jest w tarapatach. Myślę że Romine Oprandi stać na taką niespodziankę ale musi poprawić swój serwis dzisiaj jeszcze.

Na Li - C. Dellacqua - pierwszy set powyżej 8,5 gemów (1,83)✅
bet365
Na Li - C. Dellacqua - +6,5 gemów C. Dellacqua (1,80)✅
bet365
Powody na te typy są proste. Na Li gra już trzeci pod rząd turniej na pełnych obrotach i już w ostatnim meczu z H. Watson zaobserwowałem błędy u Chinki które nie pojawiały się w takiej ilości w poprzednich turniejach. Mam na myśli głównie niedokładność podczas wymian. Piłki co raz częściej Chinki są grane za długo. Co do Amerykanki to sama się pokonała swoimi błędami. C. Dellacqua jest chyba dyskryminowana przez swój ranking ponieważ naprawdę Australijka co raz fajniej pogrywa a już na pewno lepiej niż Amerykanka z którą grała Na Li. Typ @LubieKebab popieram i dorzucam że w pierwszym secie zobaczymy więcej gemów niż 8.
Witam, chciałem zapytać co sądzicie o typie na Filipkens (+7,5) aktualnie w Pinnacle kurs ponad 2 także dość kuszący zważywszy na to że Belgijka ładnie przeszła kwalifikacje, 1 runda też wygrana i tak się zastanawiam czy będzie w stanie przegrać sety do 2 i 3 :razz: Mam świadomość że Azarenka rozjechała swoją pierwszą rywalkę, ale w wywiadzie mówiła że było późno i chciała szybko zakończyć mecz, więc może o takiej godzinie jaką jest 17 trochę gorzej jej się będzie grało :wink: Ogólnie czekam na zdanie fachowców. Z góry dziękuje ????
Akurat mecze Azarenki oglądam regularnie i jeżeli mogę się wtrącić i miałbym tu coś kombinować to raczej w drugą mańkę. Victoria wypoczęta przystąpiła do turnieju i o żadnym zmęczeniu nie można mówić. W wielkich szlemach jest sporo spotkań więc trzeba oszczędzać siły i w miarę szybko rywalki rozwalać. Jeżeli Victoria zaczęła turniej z takim hukiem tracą jednego gema w całym spotkaniu spodziewać się można powtórki zwłaszcza że jej rywalka do asów nie należy. New York to jej pierwszy hard w Ameryce Północnej do tego kwalifikacje wymęczone a pokonanie Strycovej po trzech setach nie nazwałbym sukcesem. Gra Czeszki to jeden wielki kabaret. Z ciekawości sprawdziłem jej statystyki i dziewczyna ma już 7 porażek z rzędu i to z drugim garniturem.. osobiście odradzam handicap na Filipkens przynajmniej nie na hardzie gdzie Azarenka będzie tutaj grała z koroną na głowie.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam, chciałem zapytać co sądzicie o typie na Filipkens (+7,5) aktualnie w Pinnacle kurs ponad 2 także dość kuszący zważywszy na to że Belgijka ładnie przeszła kwalifikacje, 1 runda też wygrana i tak się zastanawiam czy będzie w stanie przegrać sety do 2 i 3 :razz: Mam świadomość że Azarenka rozjechała swoją pierwszą rywalkę, ale w wywiadzie mówiła że było późno i chciała szybko zakończyć mecz, więc może o takiej godzinie jaką jest 17 trochę gorzej jej się będzie grało ;) Ogólnie czekam na zdanie fachowców. Z góry dziękuje ????
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Tatishvili - Cirstea 2 @ 1,45 Pinnacle
Cirstea ostatnio prezentuje wysoką formę. W 1 rundzie pokonała teoretyczną faworytkę spotkania, czyli Lisicką, a wcześniej na turnieju w Dallas pokonała takie zawodniczki jak Gajdosova czy Cornet. Tatishvili w pierwszej rundzie pokonała Foretz Gacon 2:0. Długo jednak nie grała, bowiem przed tym meczem grała ostatnio 15.08 w Cincinnati, gdzie odpadła w 2 rundzie z Makarovą. Cirstea ma w tym roku nieco lepszy bilans gier na hardzie, a poza tym w 2011 pokonała Tatishvili 2:1. W tak wysokiej formie Cirstea nie powinna przegrać tego meczu.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Zapytam krótko i na temat...dlaczego nikt nie rusza Burdette?;)

christopher48 // Może sam napiszesz dwa, trzy zdania na temat jej meczu ;-)
Teraz jest już po ptakach, bo Burdette wygrywa, ale w następnej rundzie ma Sharapovą. Powiem tylko tyle, wg moich obserwacji, wyników jest to obecnie najbardziej utalentowana zawodniczka, która poziomem gry jest na top100 i może walczyć z każdą zawodniczką jak równa z równą. Nie skreślałbym jej w żadnym meczu i myślę, że Sharapovej również sporo krwi napsuje, a tym samym ciekawą mnie linie na wygrane gemy.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Zapytam krótko i na temat...dlaczego nikt nie rusza Burdette?;)


christopher48 // Może sam napiszesz dwa, trzy zdania na temat jej meczu ;-)
Ruszyłbym, ale gdyby grała z kimś innym a nie typowo siłowym tenisem Hradeckiej. Ona tłucze jak Williams i trafia często co najważniejszy. Nie wiem czy Burdette jest już na tyle dobra i regularna i ma mocną głowę by sobie poradzić. Z tego co widziałem na filmikach z YT przeżywa mecz, więc to + szersza publiczność może przynieść efekt odwrotny od pożądanego.
Ja tego nie ruszam, mimo, że kurs jest przyjazny i rośnie.
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum więc jak coś zrobiłem źle to już teraz przepraszam.
Na początku zacznę od dosyć pewnych według mnie typów
Maria Sharapova (RUS) - Lourdes Dominguez Lino (ESP) typ 2:0 , kurs 1,12
Edina Gallovits-Hall (ROU) - Samantha Stosur (AUS) typ 0:2 , kurs 1,22
Victoria Azarenka (BLR) - Kirsten Flipkens (BEL) typ 2:0 , kurs 1,11

łączny kurs wiązanki 1,52 ;)
Wszystkie kursy z bwin
Dajcie znać co myślicie ????

Robson// Witamy na forum, ale raczej takich suchych typów tutaj nie tolerujemy w dziale. Jeżeli chcesz poddać typy do dyskusji to też napisz parę zdań od siebie dlaczego wg Ciebie to wygląda tak dobrze i wtedy może ktoś Ci odpisze;)
Bo tak to bałagan się robi w dziale.
Pzdr
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Petrova - Halep 1 @ 1,56

Na szybko coś napiszę.. Obie zawodniczki nie zachwycają, przegrywały dość gładko, obie poddały mecze dość nie dawno, nie wiem czy coś poważnego czy nie, ale więcej atutów na zwycięstwo ma Rosjanka. Nadia posiada lepszy serwis i prezentuje siłowy tenis, jak dla mnie spokojna wygrana Petrovej, kurs do dubla w sam raz ;)

EDIT: Tak jak być powinno ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Azarenka - Flipkens ( + 7,5 ) 2 za 1,60 w fortuna ⛔

Strasznie duży ten handi na belgijkę. fakt w pierwszej rundzie prawie rower, ale dziś rywalka będąca w lepszej formie. Oczywiście nie żeby wygrać, ale na 5 gemów myślę , że spokojnie ją stać. Krótko bo już zaczynają.

Sharapova - Dominguez - under 9,5 gema w 1 secia za 1,35 STS ✅

Maryśka nie żartuje nigdy niezależnie z kim gra. W pierwszej rundzie po dwa gemy w plecy z Czink, dziś chywa rywalka jeszcze słabsza. Nie ma opcji na 4 gemy. Do dubla do pobrania
 
wow 331

wow

Użytkownik
Galina Voskoboeva vs Andrea Hlavackova [1.88]✅✅
Nie wiem czy znowu nie rzucam się na z motyką na słońce ale w tym meczu ja widzę jako zwyciężczynię zawodniczkę z Czech. Andrea obecnie zajmująca 82 miejsce w rankingu WTA opiera swoją grę na bardzo mocnym serwisie. Jeśli tylko będzie funkcjonował to Andrea nie powinna mieć problemu z Galiną. Pamiętam spotkanie z Azarenką zdaję się z Madrytu, kiedy to Czeszka swoim serwisem mocno napsuła krwi Victorii, która wówczas swoje rywalki biła jak chciała.
Na hardzie Czeszka w tym roku notuję dobry bilans 14/8 natomiast jej rywalka 8/10.
Stawiam na Czeszkę i mam nadzieję,że nie będzie kompromitacji jak w przypadku Rybarikovej.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA US OPEN, 1:00, 30.08.2012
Sharapova - Dominguez Lino
typ: -7,5 gema Sharapova 6:0 6:1 ✅
1,80
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju wielkoszlemowego, Us Open rozstawiona z numerem trzecim, Rosjanka, Maria Sharapova zagra z Hiszpanka, Dominguez Lino. Hiszpanka, jak zdecydowana wiekszosc rodaczek zdecydowanie bardziej preferuje korty ceglane, wolniejsze. Dominguez Lino w pierwszej rundzie pokonala Karatancheva. Przed US OPEN na hardzie wygrala tylko jedno spotkanie ze slaba Yakimova po trzysetowych meczarniach. Sharapova po klesce w finale igrzysk olimpijskich zdecydowala sie na odpoczynek przed ostatnim wielkoszlemowym turniejem w tym sezonie. Po pierwszym spotkaniu, choc Czink stawiala troche oporu, trzeba przyznac jednak ze grala dobry tenis, widac, ze ten ruch moze sie oplacic (Kvitova ktora grala czesto przed Us Open meczy sie ze slabszymi rywalkami). Rosjanka to conajmniej dwie klasy lepsza zawodniczka od Hiszpanki. Gra duzo szybciej, mimo wszystko regularniej. W porownaniu do Hiszpanki, swietnie serwuje. Sharapova powinna dzis bez wiekszych problemow odprawic swoja rywalke.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Vera Dushevina - Sara Errani
Typ: 1
Kurs: 6
Typ: 1 (+1,5 seta)
Kurs: 2,70
Typ: 1 (+5,5)
Kurs: 2,25
Vera jest w przyzwoitej jak na siebie formie. Trzyma pewnie podanie. Lubi grę na hardzie, gdzie kilka razy zagroziła nie takim rywalkom jak Włoszka. Już kiedyś pisałem, że na Errani opłaca się grać tylko na ziemi (rzadko są wyjątki od tej reguły), a gdzie indziej często typuję przeciwko i wychodzę z tego cało. Potwierdzają to jej ostatnie rezultaty, czyli nieudane mecze na londyńskich kortach i niedużo lepsze w Ameryce. Wygrane nad takimi płotkami jak Cepelova, Mattek-Sands, Suarez Navaroo, Muguruza Blanco nikogo nie powinny zbić z tropu - przeca to clayowa śmietanka. Ograła jeszcze Hantuchovą i Bartoli, ale obie są w tragicznym momencie swoich sportowych karier, wtapiają niemal wszystko jak leci. Gdy natknęła się na Li, Venus i Kvitovą, to nie było czego zbierać, pewniutkie przegrane w dwóch setach. Zobaczymy jaki opór stawi Rosjanka. Myślę, że coś tutaj ugra, a ile, to trudno powiedzieć, WTA jest unpredictable, ale po dobrym kursie warto coś tutaj dla siebie znaleźć. Wybrałem kilka typów, żeby każdy mógł sobie rozporządzić co zagrać. Ja tam śmiało próbuję czysty win.
⛔ ZAWÓD!! Nigdy więcej na Dushevinę nie gram.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Przeglądając ofertę na dzisiaj w oczy rzuciły mi się spotkania :

Pironkova - Morita - 1 - 1,5 - kurs bet365.com✅ 7:5, 6:2✅

Bułgarka ma h2h 2:0 na swoją korzyść. Mecze co prawda z 2010 roku, ale widać że ma patent na Moritę. Japonka w pierwszym spotkaniu ograła Niculescu która jest/była kompletnie bez formy. Morita przed US Open wystąpiła w Dallas i Stanford odpadając w pierwszych rundach.
Bułgarka również nie zachwycała formą w turniejach w USA, ale biorąc pod uwagę możliwości stawiam ją wyżej niż Moritę i upatruję tutaj dobrego wyniku dla Bułgarki.

Drugim spotkaniem które wygląda ciekawie jest Shvedova - Vinci - 2 - 1,57 kurs bet365.com. ✅ 6:3, 5:7, 5:7 ✅

Włoszka jest w bardzo dobrej formie ostatnio. Wygrała w Dallas, w finale pokonując pewnie Jankovic, która notabene również prezentuje dobry tenis. W pierwszej rundzie pokonała gładka Ulę 6:1, 6:1. Roberta w bezpośrednim spotkaniu już raz pokonała reprezentantkę Kazachstanu. W 2011 roku pewnie pokonała Shvedova 2:0.

Yaroslava również jest na fali wznoszącej. Prezentuje solidny tenis, jednak w starciu z silniejszymi rywalkami nadal ustępuję, np. Jankovic w Dallas(po walce).

Spotkanie wydaję się być bardzo ciekawe, dużo walki i ciekawych zagrań, sądzę że po 3 setach wygra Vinci. Po cichu liczę na szybkie 2:0 dla Włoszki.
Ps. nie obyło się bez problemów. Roberta broniła piłek meczowych ale ostatecznie ✅. Dużo szczęścia
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Kurs na Robson w bwin 8. Jest w stanie powalczyć z chinką? Ja tam się na tenisie nie znam ale oglądałem wczorajszy mecz z Clijsters i ta młoda zrobiła na mnie b.dobre wrażenie. Ma szanse pyknąć kolejną faworytkę?
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Shvedova - Vinci to klasyczny nobet, tam wszystko się może zdarzyć. Vinci niby w formie od Dallas, ale wcześniej nie wyglądało to tak kolorowo (głównie mam na myśli ledwo wygrany mecz z Wickmayer, gdzie w trzecim secie przegrywała już 1-5 i broniła piłek meczowych, a w kolejnym turnieju przegrana z marną Peng w dwóch setach). Kazachstanka powalczy porządnie. Jedno z tych spotkań, które warto obejrzeć, bo możemy obejrzeć kawał dobrego tenisa, ale obstawiać pieniędzy nie polecam. Podobnie zresztą w przypadku Kerber - V. Williams w sesji nocnej, chociaż tam stawiam na młodość, czyli Niemkę.
Kurs na Robson w bwin 8. Jest w stanie powalczyć z chinką? Ja tam się na tenisie nie znam ale oglądałem wczorajszy mecz z Clijsters i ta młoda zrobiła na mnie b.dobre wrażenie. Ma szanse pyknąć kolejną faworytkę?
Li wydaje się być w za dobrej formie i kuje żelazo póki gorące. Robi co prawda sporo UE, ale są one przyćmione winnerami i konsekwencją. Robson gra fajnie, ale powinna wczoraj odpaść z Kim, która słusznie zdecydowała się na koniec kariery, notabene w złym momencie. To po prostu nie ten level jeszcze. Uważam, że nie postawi takiego oporu jak wczoraj Dellacquaa i skończy się to w dwóch niedługich setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom