>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

koneser 339

koneser

Użytkownik
no wiadomo że dobrowolne poddanie się karze to mogą ci na to iść co tam wypłacili do tej kwoty 8700 jakos
 
K 0

krystjan

Użytkownik
czyli jakby ktoś chciał się przyznać aby uniknąć spraw, utraty czasu itp. =mieć po prostu spokój mo musi wybulić 1/3 z średniej 1750 zł + koszty biurokracji 180 zł= ok 780 zł tak wynika ze skanu?

Sam nie wiem co robić do Jeleniej mam daleko z zagranicy, jakby tak kazali jezdzic ciągle katastrofa. Najważniejsze sie nie przyznawać :/ ale czy dać się ciągać pozniej.. NIe chce złodziejom dawać satysfakcji.
Świnie siedzą nic nie robią żerują na obywatelach mają po 13-100tys człowiek przez rok tyle nie uskłada.. i jeszcze godzą w naszą wolność. Przecież to nasze pieniądze. Chory kraj. A najgorsze że nikt tego nie potrafi zmienić.
 
D 0

dejvo

Użytkownik
Witam , ja również dostałem wezwanie do UC w związku z prowadzonym postepowaniem karnym skarbowym zw. z uczestnictwem w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym , robiłem niestety wypłaty bezpośrednio na konto , czasammi były to większe czasami mniejsze sumy (od 5000 - 300 zł) ogólnie wpłaconych pieniędzy jest zdecydowanie więcej , co radzicie przyznać się dobrowolnie , czy nie odpowiadać na pytania ? Termin stawienia się mam do 4 marca
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Witam , ja również dostałem wezwanie do UC w związku z prowadzonym postepowaniem karnym skarbowym zw. z uczestnictwem w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym , robiłem niestety wypłaty bezpośrednio na konto , czasammi były to większe czasami mniejsze sumy (od 5000 - 300 zł) ogólnie wpłaconych pieniędzy jest zdecydowanie więcej , co radzicie przyznać się dobrowolnie , czy nie odpowiadać na pytania ? Termin stawienia się mam do 4 marca
Z jakiego miasta masz wezwanie? Masz napisane jaki okres gry? Z jakiego banku i jakiego buka wyplacaleś?
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Witam :) bylem dzisiaj na przesluchaniu wUC na 9 trwalo ono 30 min :) Najpierw bylem przesluchiwanyw charakterze swiadka
Strarznik: Czy uczestniczyl pan w zakladach u bukmachera BAH ?
Ja: Odmawiam skladania zeznan
S:Czy wyplacal pan pieniadze z bukmachera BAH?
Ja:Odmawiam skladania zeznan
S:Czy posiada pan komputer?
Ja:Tak posiadam
Pozniej strarznik pyta sie kolegi obok :) O co ja mam pytac?:)
I na tym zakonczylo sie przesluchanie w charakterze swiadka
No i pozniej zostalem zawiadomiony ze jestem podejrzany o gre w zakladach w bah bo mialem wyplaty z konta na troche ponad 11 tys z okresu od 7.10.2011 do ktoregos tam listopada i ze wysylaja pismo do sadu ze odmowilem skladania zeznan . Mowil ze teraz czekac na pismo z sądu. Pytalem sie czy byly tez jakies sprawy w powiecie koninskim to mowil ze mieli juz kilka osob i ze ktos sie przyznal :) No zobaczymy co z tego dalej wyniknie.
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Ogolnie urzednik nie wiedzial o co jeszcze pytac :) jak myslicie co bedzie jak przyjdzie jakies pismo z sądu ? Obawiac sie czegos?
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Minelo juz ponad 4 lata i po co to ludzi wzywaja :/ i tylko mi powiedzial o wyplatach o wplatach juz zadnej mowy nie bylo. I mowil ze wyplaty sa dowodem ze gralem...
 
G 13

gris

Użytkownik
A ciekawe co w sytuacji jeśli ktoś wygrał kasę przed wejściem ustawy a zdecydował się wypłacić po jej wejściu. Jak sąd to rozpaczy? ????
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Przed sądem oparlbym się na słowach na N. Czyli nie karany jestem, niska szkodliwość czynu, byłem nieświadomy ze ten czyn jest karany,
No i standardowa gatka ze jestem czlowiekiem mam prawo popełniać błędy, proszę o.sprawiedliwy proces, jestem porządnym obywatelem itp itd.
Takie moje zdanie.
 
L 516

lipny

Użytkownik
... przyznał się ,dostał 600pln mandat i wpis do krk
To Państwo jest chore...
Pograł se 4fun za jakies drobne (np Euro 2012) kompletnie nieświadomy że jest to nielegalne i dostaje wpis do KRK że jest przestępcą skarbowym i można zapomnieć o pracy w jakimkolwiek stopniu związanym z budżetówką...
no urwa chore...
e: odniosłem się na gorąco do powyższego wpisu, nie wiem czy jest potwierdzony ale jesli to sytuacja tak się przedstawia. a wpis na 5 lat chyba jest
e2: Opinia Sądu Apelacyjnego w Szczecinie że przelewy nie są dowodem na złamanie 107kks
http://www.biztok.pl/biznes/kapica-przegrywa-bitwe-hazard-w-sieci-bez-konsekwencji_a19607
http://www.surebety.pl/artykul/przeciek-bet-at-home
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A ciekawe co w sytuacji jeśli ktoś wygrał kasę przed wejściem ustawy a zdecydował się wypłacić po jej wejściu. Jak sąd to rozpaczy? ????
Zapoznaj się z wpisem #3833:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-192.html#post5136775
a tam masz m.in:
Kodeks karny skarbowy

Art. 2. Czas popełnienia czynu zabronionego, zmiana ustawy w czasie orzekania

§ 1. Czyn zabroniony uważa się za popełniony w czasie, w którym nastąpiło
zachowanie sprawcy, chyba że kodeks stanowi inaczej.

§ 2. Jeżeli w czasie orzekania obowiązuje ustawa inna niż w czasie popełnienia przestępstwa skarbowego lub wykroczenia skarbowego, stosuje się ustawę nową, jednakże należy stosować ustawę obowiązującą poprzednio, jeżeli jest względniejsza dla sprawcy.
...............
skad masz taką informacje?
Czytaj wątek o Ustawie hazardowej:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-209.html#post5181321
i zadaj ew. pytania autorowi wpisu.
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Tu macie ładnie opisane przez prawnika postępowanie
http://www.wolnypoker.org/Media/Defa...azardowych.pdf

adamkarsinski ,chłopak który był po tobie w uc ciechanów przyznał się ,dostał 600pln mandat i wpis do krk
No to ja sie pytalem urzednika czy oni wystawiaja takie mandaty to on mowi ze nie ze to sąd wyznacza karę, to wreszcie o co w tym chodzi? Jednym wystawiaja od razu w urzedzie gdzie indziej dopiero w sadzie? Przeciez to jest jakas paranoja :)
 
B 0

byk1017

Użytkownik
Ja mam wezwanie do UC w charakterze świadka.
Co mi mogą zrobić jak miałem tylko wpłaty a wypłat żadnych tam nie było?
I jak mam się tłumaczyć?
 
L 0

loginzajety

Użytkownik
No to ja sie pytalem urzednika czy oni wystawiaja takie mandaty to on mowi ze nie ze to sąd wyznacza karę, to wreszcie o co w tym chodzi? Jednym wystawiaja od razu w urzedzie gdzie indziej dopiero w sadzie? Przeciez to jest jakas paranoja :smile:
UC wnioskuje do sądu o taką karę, a czy się sąd na taką zgodzi to już inna kwestia.
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Ja mam wezwanie do UC w charakterze świadka.
Co mi mogą zrobić jak miałem tylko wpłaty a wypłat żadnych tam nie było?
I jak mam się tłumaczyć?
tez mialem jako swiadek a pozniej zmienili na podejrzany :) pewnie masz tez jakies wyplaty moze o nich nie pamietasz ja mialem 4 przelewy od BAH a przeciez wplaty tez mialem to mi ich urzednik nie pokazal.Trzeba bronic swoich praw a nie dorabiac tych urzednikow i politykow nie wiem jak reszta ale ja nie mam zamiaru im placic zadnej grzywny.
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Pozyjemy zobaczymy jakie przyjdzie pismo z sądu i czy wogole przyjdzie. Pytalem sie urzednika za ile sie moge spodziewac takiego pisma to on mowi 2 miechy moze pol roku nie wiadomo :) Moze tez nic nie przyjdzie kto to wie co sie wydarzy w tym naszym chorym panstwie...
 
B 0

byk1017

Użytkownik
tez mialem jako swiadek a pozniej zmienili na podejrzany :) pewnie masz tez jakies wyplaty moze o nich nie pamietasz ja mialem 4 przelewy od BAH a przeciez wplaty tez mialem to mi ich urzednik nie pokazal.Trzeba bronic swoich praw a nie dorabiac tych urzednikow i politykow nie wiem jak reszta ale ja nie mam zamiaru im placic zadnej grzywny.
byc może miałem nie pamiętam. jak były to maks 100 zł. no a wpłat było trochę więcej.
 
Do góry Bottom