>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

C 0

czarus

Użytkownik
Bez przesady. Trolem jakimś internetowym nie jestem, śledze te forum od dawna.
I to jest prawda. To jest mój znajomy i jak mam mu nie wierzyć?
Po co miałby mnie oszukiwać kumpel? Powiedział od tak sobie? Wymyślił historyjkę? Jaki miałby mieć w tym cel? Bez przesady.
Gdyby powiedział słuchaj kupiłem Lambo to wtedy bym się uśmiał, ale jak zaczął mi mówić, że od jego znajomego chcą % od wygranej, bo nie opodatkowane, itp to już nie są żarty. Tak przy luźnej rozmowie to powiedział, nawet nie rozmawialiśmy w ogóle o bukmacherce, a ten wtrącił, że jego kolega....
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Procent od wygranej w zagranicznej grze? Podatek od nielegalnego dochodu? Śmiesznie to brzmi. No chyba że ten procent to 75.
UC to robił sobie jaja, prosząc żeby na przesłuchanie ludzie przynosili dowody ich obciążające. Może znowu szukają jeleni.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dlaczego wy dalej wypłacacie na konta bankowe. Przez takich ludzi robią te ustawy.
Niestety nie każdy potrafi korzystać z portfeli internetowych, dlatego nadal będą wypłaty na konta bankowe co więcej wielu ludzi myśli że to w pełni legalne ;)
 
H 32

hortex

Użytkownik
Dostałem pismo z wymiaru sprawiedliwości. Z tego bełkotu wynika, że zmienili mi kwalifikacje z art 107 par 2 kks na art 287 par 1 kk. Czy przelew może być uznany za dowód rzeczowy?...
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam.
Może ktoś doradzi? Chodzi o wypłatę w unibecie. .
Wpłaty dokonuje po przez skrill i wszystko ładnie pięknie ale wypłaty juz tą samą metodą nie mogę dokonać tylko bezpośrednio na rachunek bankowy. Napisałem w tej sprawie wczoraj maila do suportu ale na chwilę obecną nie otrzymałem odpowiedzi.

Może ktoś coś doradzi bo sytuacja jest trochę dziwna...

Pozdrawiam

Oj dopiero teraz zauważyłem że do innego tematu miałem wkleić tego posta no nic...
 
A 185

adikos

Użytkownik
to pytanie powinno być w dziale Unibet a nie tu, a wracając do pytania to nic na to nie poradzisz bo to standardowa polityka unibetu na graczy wygrywających u nich, blokują ci skrilla w obie strony bez ostrzeżenia, wystarczyło poczytać temat unibetu i wiedział byś o tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 0

maxpaster

Użytkownik
czy jak ktoś raz zagrał w 2008 na bet home to może być ścigany ? byłęm wtedy w Niemczech jakie było prawo w 2008 roku ???
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
M maxpaster malo prawdopodobne, mozesz spac spokojnie prawo nie powinno dzialac wstecz bo by musieli tysiace ludzi usadzic , pozatym w tamtym czasie nie bylo prawa/ustawy ktora ograniczala gre poza naszymi granicami, wiec gra byla dozwolona, pozatym ten caly rzad sam nie wiedzial ile traci a jak zdal sobie sprawe to nie wiedzial jak sie do tego zabrac.
 
Do góry Bottom