>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Tych nadgorliwców utrzymują już tylko emeryci i ludzie mający kredyty hipoteczne a od stycznia wprowadzili najwięcej podwyżek (tzw.zmiany w regulaminie) ze wszystkich banków.
 
G 83

geo5

Użytkownik
Niestety tak to wygląda ale jest wiele lepszych banków niż PKO.
Dzięki za info, brzmi to niewiarygodnie, słyszałem o kłopotach ludzi , którzy zlecali wpłatę na swoje konto wprost od buka, spodziewałem się , że Skrill jest &quot; nietykalny &quot;. Ostatnią wpłatę &quot; do Skrilla &quot; r obiłem chyba pół roku temu , no cóż wobec tego trzeba otworzyć drugie &quot;zapasowe &quot; konto w normalnym banku , żyjemy w chorym kraju.
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
Może nie do końca związane z bukmacherką, ale opiszę pewną sytuację opowiedzaną przez kumpla.
Ojciec kumpla, wziął kredyt 70tys zł. W nie swoim banku. Po prostu stamtąd miał lepszą ofertę. Pieniądze dostał do ręki i chciał je sobie wpłacić na konto, z racji tego, że jego placówka bankowa znajdowała się spory kawałek od banku, w którym otrzymał kredyt. Pieniądze dał swojemu synowi,z którym byl i poprosił go o wpłatę na swoje konto a następnie przesłanie mu na jego konto. Syn podszedł do najbliższego oddziału i wpłacił 70tys zł. Dodam, że jest bezrobotny. Piszę o tym ponieważ teoretycznie do niego US też mógłby się przyczepić
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zrobiłem przelew na SKRILL dzisiaj i bez problemów z KONTA PKO BP dla młodych. Więc nic nie zablokowali. Jeżeli Doberman sugerował się wpisami banku na ich głównej stronie to nie ma co na zapas się przejmować ???? http://e-play.pl/bukmacherzy-maja-problem-banki-strasza-blokowaniem-przelewow/
Dokładnie tym sugerowałem, w dodatku kilka osób pisało już tutaj o problemach z tym bankiem pewnie były to drobne kłopoty techniczne. ???? a nie blokowanie. Dzięki za potwierdzenie że jest ok.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
&quot;Napisał BlackWidow -&gt;

Skrill już został zablokowany przez PKO BP...&quot;

Niby od kiedy? 26 stycznia robiłem przelew na SKRILL, bez problemu przeszło. Rachunek SKRILL w ... Bank Polska Kasa Opieki SA (III O. w Warszawie).
Zrobiliście przelew na Skrill czy na Przelewy24.pl--&gt;Skrill? Dla tych co wolniej myślą czy użyliście opcji natychmiastowej wpłaty co idzie przez Przelewy24.pl czyli nie jest to wpłatą na Skrill.

Sprobujcie wpłacić bezpośrednio na Skrill albo zróbcie depozyt kartą na Skrill i wtedy będziemy dyskutować dalej.

Za chwilę PKO dobierze się też do P24 i wtedy już będzie calkowicie zamiecione.
 
blueblood 10

blueblood

Użytkownik
To jak najlepiej wypłacić, żeby nie mieć problemów? Raz wypłaciłem na konto normalnie, jakieś kilka stówek. W PKO jestem i do teraz cisza. Gram na bahu.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
To jak najlepiej wypłacić, żeby nie mieć problemów? Raz wypłaciłem na konto normalnie, jakieś kilka stówek. W PKO jestem i do teraz cisza. Gram na bahu.
Tak jak było wszędzie pisane, najlepiej korzystać z portfelu internetowego, a monopol praktycznie teraz ma Skrill. Wszystkie szczegóły znajdziesz u nas na forum w specjalnym wątku do tego stworzonym.
 
M 0

michal333

Użytkownik
Nie wiem czy to ma jakiś związek czy nie, ale tak jak pisałem w innym temacie 15.02 wypłacałem środki kartą skrill w bankomacie PKO BP i kasy nie dostałem - błąd techniczny na samym końcu a środki uciekły z konta skrill.
Skrill każe mi teraz czekać na autoryzacje, już 7 dzień leci i nic, kaza czekac do 15 dni.
Dzien wczesniej wyplacalem w tym samym bankomacie i przeszło, wiec sam nie wiem co o tym myslec.
 
C 0

czarus

Użytkownik
1. Co do bumkacherki to jaki bank jest w Polsce obecnie najpewniejszy, jeżeli ktoś chciałby przelać kase z buka np betclick na konto w banku np tmobile bankowe?
Ten bank i buk współgrają i są bezpieczne? ???? czytałem sporo o PKO i podobno tam dają info do US/UC odnośnie Twoich dochodów).
2. Czy jeżeli raz w miesiącu przeleje bezpśrednio od buka na konto w banku (nie PKO)1000-2000 zł to ktoś się gapnie?
Ogólnie sprawdza ktoś przychody w innych bankach? tmobile/getin, itp nie są polskimi bankami, więc nie wiem czy US/UC mają również wglądy nawet do tych zagranicznych banków? Czy tylko STS i PKO?
3. Czy konto mail na wp, onet, interia sa bezpieczne? Czy bezpieczniejszym jest google?
 
E 293

emarco

Użytkownik
1.Żaden nie jest pewny, lepiej jakiś popularny wybrać niż spółdzielczy w Pcimiu Dolnym, gdzie przelew z Malty będzie nielada sensacją ;-) Choć wszystko i tak idzie z automatu
2. Takich przelewów jest multum, to są relatywnie małe kwoty. STS to nie bank, tylko zwykła dziadowska firma ;-)
3. Lepiej gmail z w/w
 
C 0

czarus

Użytkownik
Tak STS to nie bank, ale to Polska firma, którą może kontrolować US/UC itp.
Tak samo PKO Bank, Polska firma i mogą sprawdzać przelewy, źródła dochodu.

I dlatego spytałem czy w innych bankach instytucje państwowe w polsce mają naprawdę wgląd do tego co posiadamy na koncie i skąd się biorą przelewy? Czy to tyczy się tylko banków polskich (zagraniczne są jednak dla klienta i mają gdzieś polskie instytucje i nie dają danych na prawo i lewo)?

Ostatnio słyszałem od znajomego z reala, że jego znajomy wygrał 12 tysia. Przelał na konto (nie wiem w jakim banku) i dostał pismo albo od US albo od UC, że musi zwrócić jakiś procent wygranej. I to poszło szybko, wygrał, kilka tygodni później sprawa tak się potoczyła.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ostatnio słyszałem od znajomego z reala, że jego znajomy wygrał 12 tysia. Przelał na konto (nie wiem w jakim banku) i dostał pismo albo od US albo od UC, że musi zwrócić jakiś procent wygranej. I to poszło szybko, wygrał, kilka tygodni później sprawa tak się potoczyła.
Brzmi to dokładnie &#39;&#39;Tata a Marcin powiedział&#39;&#39;. Liczą się konkrety a nie to co ktoś mówi i sieje propagandę.
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Kolega puścił sobie przelew na 9k z netka na konto w PKO BP. Konto mu zablokowali i chcą wyjaśnień skąd taki przelew. Wcześniej też przelewał w ten sposób, ale mniejsze sumy. Wygląda na to, że w tym banku pracują wyjątkowo nadgorliwi pracownicy...
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Przelew z nieznanego, zagranicznego źródła i dlatego zablokowali. Jednak może się od tego wykręcić jeszcze jakoś, bo neteller niekoniecznie musi służyć do przesyłania środków od/do buka. Nie wiem dlaczego panuje błędne przekonanie że bank dopiero sprawdza przelew jeżeli kwota przekracza 10k e - jeżeli przekracza 10 k e to muszą zgłosić sprawę odpowiednim instytucjom, a zablokować mogą nawet drobny przelew aż do wyjaśnienia.
Poza tym drugą kwestią są kontrole skarbowe rachunków bankowych(obecnie można zasłużyć sobie byle czym) i takie przelewy z nieznanych źródeł mogą być przez skarbówkę wykryte do 5 lat wstecz przy &quot;okazji&quot; .
 
Do góry Bottom