>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Piszesz, że chcesz rozbić kwotę na 10 przelewów ( koszt każdego ok. 20zł ), a za chwilę piszesz, że nie opłaca sie zamawiać karty i płacić prowizj ( 180zł przy 10 tys) i mieć święty spokój w kwestii prawnej. Nie rozumiem tego.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem że chcę rozbić na 2 (słownie: dwa) przelewy, natomiast jak miałbym zamawiać kartę i nią wypłacać, wiązałoby się to z prowizją rzędu 250 PLN, co oznacza, że za tę kwotę mógłbym równie dobrze zrobić 10 przelewów ze Skrilla na konto (jeden kosztuje blisko 25 PLN). Jasne?

Kuchcik, wielkie dzięki za informację i uspokojenie. Pozdrawiam ????
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Kuchcik dziękuję za odpowiedź. W moim przypadku karta odpada, bo nie opłaca mi się zakładać jej jak za 2 miesiące Skrill może zostać zablokowany przez bolszewików z naszego rządu.

Poza tym prowizja przy 10k to by wyszła około 200 PLN + 50 za kartę... Za to bym rozbił środki na 10 przelewów bezpośrednich.

Jak to jest, że każdy tu śmieje się z tych obaw co mają ludzie, ale koniec końców nikt jednoznacznie nie umie odpowiedzieć ile można śmiało przelewać bez strachu? Kuchcik, Macko18, ile maksymalnie przesylaliscie ze Skrilla na raz albo miesięcznie?

Przy 10k żałujesz około 250zł z prowizji itd. ? Przy takich pieniądzach, jeżeli masz do wyboru 99,999% spokoju przelewając na konto i 110% spokoju wypłacając kartą, to chyba oczywiste, że karta lepsza. Odżałuj te 250zł i śpij spokojnie przynajmniej.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Faktycznie pisałeś , że chciałeś rozbić na dwa przelewy nie doczytałem, ale wg mnie to bez sesnu, bo dla banku nie ma różnicy czy wpłynie 10 czy 2x5 tys. Dla banku i dla ewentualnych konsekwencji prawnych,na które ryzykomimo wszystko jest niewielkie. Zgłaszane ustawowo muszą być kwoty bodajże 10 czy 15 tys euro, nawet jak są podzielone do nadzoru finansowego.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Panowie, jak mam do wyplaty prawie 11k na konto przez Skrilla, to jak podziele to na 2 wyplaty w styczniu 5.5k w lutym 5k to bedzie spoko, nikt sie nie przyczepi? Dotad juz wyplacalem, ale kwoty rzedu 1500, 2500 PLN, nigdy nie mialem jeszcze akcji zebym musial ponad 10 kawalkow transportowac ????
Nie zastanawiaj się tylko wypłacaj, nic ci nie grozi.
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
Widzę, że nie ja jeden miałem wątpliwości co do przelewów bezpośrednio na konto. Także dobrze, że taka dyskusja jest &quot;na świeżo&quot;. Jestem ostatnim czasem dość zaganiany i nie mam zbytnio czasu czytać starych wątków.
Co do dochodu, to nie będę szerzej komentował, w sumie w całej sprawie chodziło mi też głównie o przelewy.
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Znajomy pracujący za granicą przelewa pieniądze swojej matce-emerytce która ledwie wyżyje za 800 zł a matka wypłaca se mamonę kartą Skrill i podejrzewam że takich ludzi jest tysiące.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
czyli niby mamy 21 wiek a jak przyjedzie zagraniczny turysta bez gotowki tylko z plastikiem w walucie euro - nie ma mozliwosci wyplaty swojej waluty w tym kraju :-o
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Mam aktualnie 160 zł na koncie w bet365. Depozyt dnia 08.01 składałem z karty debetowej (bank PKO BP). Muszę wypłacić pieniądze na konto bankowe, bo strona bet365 tylko taką opcję mi daje. Pytania do was: Czy mogę w jakiś sposób sprawić, by środki z konta bet365 mogły być wypłacone na konto SKRILL?
Jeżeli nie ma takiej opcji to uważacie, że wypłata takiej skromnej sumki bezpośrednio na konto bankowe może mi w obecnej sytuacji narobić problemów?
Chce wypłacić środki jakie mam na zagranicznych bukach, bo ta nowa ustawa mnie delikatnie przestraszyła, a tylko na bet365 mam taki problem z tą wypłatą...
Prosiłbym o wypowiedzenie się co byście zrobili na moim miejscu. Pozdrawiam.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mam aktualnie 160 zł na koncie w bet365. Depozyt dnia 08.01 składałem z karty debetowej (bank PKO BP). Muszę wypłacić pieniądze na konto bankowe, bo strona bet365 tylko taką opcję mi daje. Pytania do was: Czy mogę w jakiś sposób sprawić, by środki z konta bet365 mogły być wypłacone na konto SKRILL?
Jeżeli nie ma takiej opcji to uważacie, że wypłata takiej skromnej sumki bezpośrednio na konto bankowe może mi w obecnej sytuacji narobić problemów?
Chce wypłacić środki jakie mam na zagranicznych bukach, bo ta nowa ustawa mnie delikatnie przestraszyła, a tylko na bet365 mam taki problem z tą wypłatą...
Prosiłbym o wypowiedzenie się co byście zrobili na moim miejscu. Pozdrawiam.
Możesz zrobić depozyt poprzez Skrill i obrócić odpowiednio wpłatą, a wtedy pojawi się opcja wypłaty na konto Skrill. Często bet robi tak, że dzieli wypłatę proporcjonalnie do wykonanych depozytów i część sumy możesz wypłacić jedną metodą, a kolejną część drugą, jednak wydaje mi się, że często jest też opcja wypłaty całości na Skrilla.
 
Do góry Bottom