>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

M 115

matlaurent

Użytkownik
@kebab2507
Powiem Ci tak: &quot;Cierpliwy ugotuje nawet kamień na miękko&quot; , dlatego zrób schemat, jak koledzy piszą: Karta ---&gt; Bankomat razy &quot;x&quot; wypłat po &quot;y&quot; kwocie. Jeżeli chcesz zrobić to w kilka dni pod rząd, pamiętaj, że musi upłynąć 24 godziny od ostatniej wyp.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja mam takie pytanie do Was,bo rozumiem,ze jesli bede wyplacac do 2200zl to raczej nic mi nie grozi. Czyli jak chce np. Wyplacic 10tys to mam to sobie wyplacic w 5 ratach po 2000zl? Czy moge to robic 5dni pod rzad czy mam dluzej odczekac z tymi wyplatami?
Możesz nawet i 50K wypłacać i teoretycznie nic Ci nie grozi. Co ty myślisz że skarbówka ma dostęp do twojego konta i obserwuje skąd przychodzi kasa ? Oni nawet nie znają twojego numeru konta. A takie rzeczy jak już wychodzą na jaw to przy okazji innych spraw albo ludzi typu... &quot;uprzejmie donoszę&quot;. Sama w sobie wypłata nawet bardzo dużej kwoty jest praktycznie nie wykrywalna.
Proponuje nie czerpać informacji z forum z zwłaszcza w tematach związanych z urzędem skarbowym. Dawno nie czytałem tych tematów bo jak dla mnie większość ludzi którzy tam się wypowiadają to kompletni idioci którzy sami siebie nakręcają i jak potem jakiś nowy forumowicz to przeczyta, dołącza do nich i to się rozrasta.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Poza tym Neteller oferuje większe limity wypłat, gdybyś nie miał cierpliwości do 250 euro Skrilla na poziomie Bronze dziennie (24h)

+ 4 euro za opłatę w bankomacie przy każdej wypłacie i 2,95% za przewalutowanie
 
L 0

lew1984

Użytkownik
A co w przypadku, gdy skrill zablokował mi możliwość wypłaty kartą i całe konto i podjął decyzję o zamknięciu mojego konta. Pieniądze mogę wypłacić tylko na konto bankowe. Dodam, że jest to konto kolegi, a kwota 13 tys. zł. Czy w przypadku wypłaty na konto bankowe takiej kwoty jest to w miarę bezpieczne, jeśli chodzi o UC i US ?? Co zrobić w takim przypadku ??
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
A co w przypadku, gdy skrill zablokował mi możliwość wypłaty kartą i całe konto i podjął decyzję o zamknięciu mojego konta. Pieniądze mogę wypłacić tylko na konto bankowe. Dodam, że jest to konto kolegi, a kwota 13 tys. zł. Czy w przypadku wypłaty na konto bankowe takiej kwoty jest to w miarę bezpieczne, jeśli chodzi o UC i US ?? Co zrobić w takim przypadku ??
Zależy w jakim banku masz konto na które mają spłynąć pieniążki.
Bezprzypałowo Smart,Getinbank,Mbank.
 
B 0

bluefans87

Użytkownik
Witam wszystkich
W związku z pospolitym ruszeniem dotyczącym US chciałbym się dowiedzieć, czy po wpłacie kasy przez przelewy24 na konto jednej z firm bukmacherskich i następnie wypłacie środków z tego konta za pomocą portfela internetowego można w przyszłości jakieś nieprzyjemności?? Dodam, że następnie chciałbym kase przelać na konto w mbanku a nie wypłacić w bankmacie
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Witajcie. Ostatnio dostałem info z banku, że jeśli nadal będę realizował wpłaty/wypłaty ze stron bukmacherskich to mogą albo rozwiązać umowę ze mną lub zablokować środki. Mieliście takie sytuacje? jak je ominąć ?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zgodnie z obowiązującym prawem (ustawa o grach z 2009r) nie masz prawa grania u bukmacherów zagranicznych; przelew to nie dowód grania, ale banki są zobowiązane do &#39;ujarzmiania&#39; graczy a twój bank był i tak chyba spoko (bo w przypadku innego usera bank miał zgłosić sprawę wyżej i gracz miał mieć postępowanie), skoro tylko uprzejmie cię powiadamia, abyś nie kontynuował gry u nielegalnych.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zgodnie z obowiązującym prawem (ustawa o grach z 2009r) nie masz prawa grania u bukmacherów zagranicznych; przelew to nie dowód grania, ale banki są zobowiązane do &#39;ujarzmiania&#39; graczy a twój bank był i tak chyba spoko (bo w przypadku innego usera bank miał zgłosić sprawę wyżej i gracz miał mieć postępowanie), skoro tylko uprzejmie cię powiadamia, abyś nie kontynuował gry u nielegalnych.
Co ciekawe coraz więcej banków stosuje te praktyki. Informacyjne.....
 
A 205

amindada

Użytkownik
To było w sumie do przewidzenia, każda transakcja ma swój kod, każdy podmiot jest gdzieś zdefiniowany i po prostu teraz są techniczne mozliwości do odgórnej blokady graczy. Do buków wpłaca sie zazwyczaj przez przelewy24 , wiec teoretycznie te transkacje są bezpieczne dla gracza, gorzej pewnie z wypłatami, które idą bezpośrednio z kont firm hazardowych. Ogólnie przyszłość e-hazardu w Polsce widze w ciemnych barwach, zaciska sie pętle z roku na rok.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
To było w sumie do przewidzenia, każda transakcja ma swój kod, każdy podmiot jest gdzieś zdefiniowany i po prostu teraz są techniczne mozliwości do odgórnej blokady graczy. Do buków wpłaca sie zazwyczaj przez przelewy24 , wiec teoretycznie te transkacje są bezpieczne dla gracza, gorzej pewnie z wypłatami, które idą bezpośrednio z kont firm hazardowych. Ogólnie przyszłość e-hazardu w Polsce widze w ciemnych barwach, zaciska sie pętle z roku na rok.
A co sie dziwic bonusy coraz nizsze weryfikacje coraz ciezsze wiec trudno jest cos zarobic...Ja pamietam rok 2007 czy 2008 tam dopiero byly bonusy jak bet365 wchodzil na rynek dawal 500zl......A teraz???
 
A 205

amindada

Użytkownik
Teraz rzad realizuje prywatne interesy polskich firm, wzieli za to grube pieniadze w lape, jak im tak na sercu ze z podatkow uciekaja miliardy do rajow, to czemu nie wezma sie za markety , galerie i tzw. specjalne strefy ekonomiczne?
 
Do góry Bottom