>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

L 147

luminat

Użytkownik
slukasz123 - kiedyś nie wymagali weryfikacji danych. W każdym razie przed rokiem 2010, było to święto jakby kazali ci przesłać skan dowodu przed wypłatą. Później się trochę zmieniło, ale chyba nadal nie wymagają weryfikacji dla każdego konta.
 
N 1

na_lesnik

Użytkownik
A mnie zastanawia coś innego. UC nie dysponuje danymi, na które zostało założone konto. Nie mają wglądu do danych b-a-h-a tylko przelewy z banków. Więc skąd wiedzieli, że wspomniany użytkownik zarejestrował się na fałszywe dane (dane swoich rodziców)? Z przesłuchania świadków?
 
4 0

4move

Użytkownik
gosc wplacil kase z konta rodzicow. Jak to rodzice konto maja wspolne, wiec dostali po 1 liscie czyt wezwaniu ( jak dostajecie wyciagi to przychodza na 2 osoby ...). I on sie przyznał, że to on a nie rodzice. Logiczne , a szukacie dalej.

Czy sa osoby co tylko mialy wyplaty odnotowane na koncie, bez wplat?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
komodoroid
Pieprzysz głupoty że aż głowa boli. Sytuacja którą opisujesz jest nielegalna ze strony Prawa Karnego jak i ze strony bukmachera, który zakazuje tego w regulaminie. Nie znam bukmachera który na to pozwala - chyba tylko jakiś bez licencji i tym samym wiarygodności, gdzie możemy sobie pograć na zapałki bo wypłaty i tak nie zobaczymy. Obstawiać i klikać na koncie u bukmachera może tylko osoba na którą zarejestrowane jest konto.
W kazdym bukmacherze jest punkt regulaminu który brzmi mniej wiecej tak
&quot;zabrania się grania w serwisie w imieniu osób trzecich&quot;
Tzn że nawet jeżeli gosciu grał na dane matki czy kogos innego a ktoś inny o tym wiedział to i tak jest to złamanie regulaminu i podstawa to anulowania wszystkich wygranych.
Ktoś może zapytać jak bukmcher to może sprawdzić. Otóż była kiedyś sytuacja że gosciu grał na dane matki, wszystko było wporządku do czasu weryfikacji, matka wiedziała o tym ze on gra i na to pozwalała. Wysłał dowód wszystko było ok ale zażądali weryfikacji telefonicznej.
Powiedział matce co ma mówić jak zadzwonią, ale jak zadzwonili zaczęli zadawać takie pytania na które jedynie ktoś kto obstawiał i wiedział o co chodzi mógł odpowiedzieć. Bardzo szybko się zorietnowali, oczywiscie konto zamknięte, wszystkie wygrane anulowane.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czy sa osoby co tylko mialy wyplaty odnotowane na koncie, bez wplat?
Jak postępować w takim przypadku?
Wydaje mi się, że chodzi Ci o te nagrody, które kilkakrotnie otrzymałeś za niezabroniony prawem udział w:
konkursach typerskich - jedynie w zakresie nagród sponsorowanych przez firmy bukmacherskie i dlatego nie było tam wpłat i realnej gry na pieniądze, więc i samego uczestniczenia w zagranicznym zakładzie wzajemnym. :cool:
Swoje dane osobowe podałeś/podawałeś organizatorom konkursu/konkursów - a po zdobyciu premiowanego nagrodą miejsca, następnie były one przekazywane przez nich sponsorowi konkursu, który wpłacał je na konta uczestników.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
slukasz123 - kiedyś nie wymagali weryfikacji danych. W każdym razie przed rokiem 2010, było to święto jakby kazali ci przesłać skan dowodu przed wypłatą. Później się trochę zmieniło, ale chyba nadal nie wymagają weryfikacji dla każdego konta.
???? Wymagają weryfikacji bo to pozwala zapobiec nadużyciom z różnych promocji. Teraz praktycznie każdy bukmacher wymaga, na pewno wymaga weryfikacji przy korzystaniu z jakichkolwiek bonusów. Wyobraź sobie że w dzisiejszych czasach bukmacher nie wymaga weryfikacji i do tego w swojej ofercie ma jakiś bonus. Kiedyś tak było i kto był mądrzejszy zbił majątek. Kiedyś jedyną opcją zapobiegającą nadużycią był pkt regulaminu który mówił że jeden bonus przypada na jedno gospodarstwo domowe/adres ip co było banalnie proste do obejscia.
Z tego co pamiętam zawsze Polacy byli głównie blokowani przy różnych promocjach a więc nie jesteśmy aż tak głupim narodem jak by się to mogło wydawać. Podejrzewam że to wynikało z faktu że np dla anglika takie 100 funtów to jest nic a dla nas to połowa miesięcznej wypłaty ????
 
D 0

darooo

Użytkownik
Trybunał Konstytucyjny w pełnym składzie uznał, że nowa ustawa o grach hazardowych jest zgodna z konstytucją. Zdanie odrębne złożył jeden sędzia, reszta uznała, że przepisy z punktu widzenia państwa demokratycznego, nie musiały być konsultowane z Unią. do linku dodać oczywiscie trzeba www

.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-hazardowa-przyniosla-polsce-straty-w,35,0,1732643.html[/url]

Powoływanie sie ,ze ustawa nie ma notyfikacji UE , nieistotne , robi sie tu syf wiekszy niż w Rosji
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Przyszło mi pismo ze sprawa jest przekazana z ciechanowa do wyszkowskiej prokuratury. I moja sprawa już zajmuje się prokurator. I wysłali nakaz sądowy do banku żeby ujawnić moje wszystkie operacje z tamtego czasu. Czyli jednak szybko to się.rozwiąże.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Przyszło mi pismo ze sprawa jest przekazana z ciechanowa do wyszkowskiej prokuratury. I moja sprawa już zajmuje się prokurator. I wysłali nakaz sądowy do banku żeby ujawnić moje wszystkie operacje z tamtego czasu. Czyli jednak szybko to się.rozwiąże.
I miał być szybko mandat a jednak widze go nie bedzie!!!Kapica jest dumny z siebie i ze swoich osiagnięc!!!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jakbys mogl wrzuc skan tego pisma bo wszyscy sa ciekawi ????
Właśnie to samo miałem napisać. Bo za dużo szumu w okół tej sprawy u nas a mało informacji w sieci najwięcej jest u nas na forum a jakoś nikt z osób będących tutaj dłuższy czas nie otrzymał takich wezwań ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 0

lykanin

Użytkownik
Cześć, tez mam wezwanie jako świadek, (rzeszów) miałem kilkanaście wpłat po max 30zł ???? (lącznie coś koło 300) a wypłata jedna 80zł na sam koniec gdy już nie chciałem oglądać meczy na betathome, po tej wypłacie przelwy się skończyły, już teraz nie wiem co mam im tam mówić, skoro adamkrasiński odmawiał zeznań a i tak została sprawa dalej skierowana....? powiem po prostu prawde&gt; że robiłem przelewy bo chciałem oglądać mecze? a jeśli mnie zpytają czy grałem to mam odmówić czy powiedzieć że nie?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cześć, tez mam wezwanie jako świadek, (rzeszów) miałem kilkanaście wpłat po max 30zł ???? (lącznie coś koło 300) a wypłata jedna 80zł na sam koniec gdy już nie chciałem oglądać meczy na betathome, po tej wypłacie przelwy się skończyły, już teraz nie wiem co mam im tam mówić, skoro adamkrasiński odmawiał zeznań a i tak została sprawa dalej skierowana....? powiem po prostu prawde&gt; że robiłem przelewy bo chciałem oglądać mecze? a jeśli mnie zpytają czy grałem to mam odmówić czy powiedzieć że nie?
Cześć nikt Ci tutaj nie da recepty &#39;&#39;idź tam i zrób tak czy siak&#39;&#39; to nie jest portal czy forum prawne tutaj tylko ludzie dzielą się opiniami co oni &#39;&#39;by zrobili&#39;&#39; lub &#39;&#39;zrobią&#39;&#39; także nie możesz w całości się tym sugerować
Pozdrawiam.
 
K 0

kebab2507

Użytkownik
Ja mam takie pytanie do Was,bo rozumiem,ze jesli bede wyplacac do 2200zl to raczej nic mi nie grozi. Czyli jak chce np. Wyplacic 10tys to mam to sobie wyplacic w 5 ratach po 2000zl? Czy moge to robic 5dni pod rzad czy mam dluzej odczekac z tymi wyplatami?
 
Do góry Bottom