>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

pietia 0

pietia

Użytkownik
zadam pytanie które pewnie już było, prosze o wyrozumiałość koledzy ???? jeżeli urząd celny jest w posiadaniu jakichkolwiek danych o moim koncie na bah badz też z banku to czy oni to zdobyli legalnie i czy to może posłużyć jako dowód w sądzie?
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
zadam pytanie które pewnie już było, prosze o wyrozumiałość koledzy ???? jeżeli urząd celny jest w posiadaniu jakichkolwiek danych o moim koncie na bah badz też z banku to czy oni to zdobyli legalnie i czy to może posłużyć jako dowód w sądzie?
Według Generała legalnie, mają tylko przelewy, a kiedy grałeś w bah?
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
jakoś chyba zacząłem na Euro 2012, wypłacałem z 2-3 razy po pare stówek a teraz to sporadycznie tam gram i jak wpłacam i wypłacam to przez skrilla, wtedy wpłaty szły przez przelewy24, mam znajomych co grali wcześnie ok 2010-2011 i wypłacali regularnie po parę stówek i żaden z nas nie dostał żadnego wezwania do UC, pytam o to wszystko czysto teoretycznie żeby być przygotowanym w razie czego ????
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
z takiego konta przyszedł 1 przelew w 2013 roku sierpień
Nr rach. przeciwst.:
23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
Dane adr. rach. przeciwst.:
bet-at-home.com Entertainment GmbH

zdaje się, że to Polskie konto, to źle czy dobrze?
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Tak ,wszyscy.
zastanawia inie tylko to jak może nielegalnie działająca firma w Polsce założyć legalnie firmowe konto w polskim banku.
Z dużego miasta jesteś?
 
L 147

luminat

Użytkownik
Jak to jak? Na &quot;słupa&quot;, w kolokwialnym znaczeniu. Dział który zajmuje się finansami jest defakto oddzielną spółką (w przypadku Polski, często jest to firma polska) świadczą usługi dla nielegalnego bukmachera.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
On jescze nie jest oskarżony tylko podejrzany. Oskarżony będzie jeżeli dostarczy wydruki z histori uczestnictwa w zagranicznych grach hazardowych w sieci INTERNET.
Mylisz się, po otrzymaniu wezwania by stawić się na przesłuchanie nie jest podejrzanym, a co najwyżej osobą podejrzewaną. Przepis jest jasny i klarowny, podejrzanym staje się osoba wobec, której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów, ewentualnie bez wydania postanowienia przystąpiono do przesłuchania w charakterze podejrzanego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 20

mirekswirek

Użytkownik
No na poczcie wplacalem ale konto było pko. A na bankiecie wpisywalem .swoje dane. Jak mówiłem wplacalem na poczcie na.konto bvin. Oni mieli wtedy pko konto polskie. A potem jak likwidowalem konto u byka to wtedy czyli w 2011 r była taka możliwość wyplacilem 50 zł od nich do siebie. Słuchajcie nie pamiętam dokładnie ile razy ta kasę tam przemielilem.. Jeździłem na delegacje nie miałem konta wplacalem przez pocztę. Przez pół roku jeździłem na drugi koniec polski i wieczorami nie było co robić więc grałem u byka przez net. Wtedy moja żona wymyslila ze mi konto założy. I założyła. międzyczasie powalilem się na innej sprawie za wymuszenie i wtedy stwierdziłem ze lepiej.zniknąć z rejestrów i konto skasowalem. To było konto w bgż. Tak to się u mnie przedstawia. Faktycznie lepiej się do niczego nie przyznawać ale w tej mojej sprawie karnej było już 12 rozpraw a sprawa się ciągnie 4 rok. I niby w trybie przyspieszonym. W ta środę może ale to może będzie wyrok. Szkoda tych 12 dni. Bo sprawy o 13 zazwyczaj i po pół godziny bo świadkowie nawalali. Łącznie z 48 które zaliczylem daje to 14 dni straconych. To jak by mi za ta bukmacherke zaproponowali 500 zł to bym przyjął i zapomniał o sprawie.a tak jezdzij piętnaście razy trać czas. Zobaczę co zrobię na miejscu tamten będzie gadał. Na 7.30 się zgodził rano na 25. Bo o 13 mam wagę w wyszko..
Jak tam po przesłuchaniu w celnym?
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Witam, byłem,

wszedłem, celnik siedział za biurkiem, poprosił dowód,
w skrócie bede pisał, wizyta trwała godzine
byly standardowe pytania bezrobotny bez prawa do zasilku o rodzine o dzieci wszystko to wpisal w papiery

Ja: po co zostałem wezwany?
C: wyciągnął dokument że jestem podejżany o popełnienie przestępstwa z tego artykułu co na wezwaniu, i kazał podpisać że zostałem poinformowany, podpisałem, wtedy wyciagnal dwie kartki kazal mi sie z nimi zapoznac, jedna to o przysługujących mi prawach druga to informacja o dobrowolnym poddaniu sie karze, podpisalem ze sie zapoznalem z ulotkami,

ja: zapytalem sie o co chodzi po co zostalem wezwany?
c: pare żarcików, że o zakłady bukmacherskie chodzi
zapytał sie czy bede skladal wyjasnienia
ja: niech pan powie dokladnie o co chodzi pokarze jakies dowody jakies dokumenty wyjasni co mi grozi itp
c: na tym etapie nic panu nie moge pokazac

myslal ze sie sam przyznam

ja: to ja mu na to ze odmawiam skladania wyjasnien
c: bedzie pan odpowiadal na pytania?
ja: zalerzy jakie to beda pytania i czego beda dotyczyc
c: okej czy gral pan w internetowych zakladach buk?
ja: nie odpowiem na to pytanie
c: wszystkie takie pytania beda
ja: no to nie odpowiem na zadne ale niech je pan zadaje to moze na jedno odpowiem,
c: czy dokonywal pan wplat na konto buk internetowego/
ja: nie odpowiem na to pytanie
c: czy nr (jakis tam) jest pana numerem gracza?
janie odpowiem na to pytanie
c: czy posiada pan konto w bankach internetowych skrill moneybookers i doleo cos tam?
ja: nie nigdy nie posiadalem i nie posiadam
c: czy posiada pan konto bankowe?
ja: kiedys posiadalem teraz nie posiadam
c: dobra teraz pokaze panu dokument i pokazal mi wydruk z kompa ze na poczcie wplacalem200zł na buka, nic orginalny druczek przelewu tylko wydruk imie nazwisko nr gracza i kwota i nr konta buka, a drugi to ze byla wyplata na konto w polsce 50 zł,
ja: podpisalem ze sie zapoznalem z tymi dokumentami i tyle
tyle bylo pytan,
pytam sie go ale dlaczego tam pisze ze to jest przestepstwo skarbowe a nie wykroczenie, a on mowi ze na tym etapie tak zostalo przyjete, to mowie kto bedzie prowadzil sledztwo pan czy policja? on mowi ze na tym etapie to jeszcze nic nie wiadomo,
ja: to co spotkamy sie w sadzie czy jeszcze raz do pana bede musial przyjezdzac?
c: ze nic nie moze powiedziec ze dokumenty musi uzupelnic i dac to dalej i sie okarze,
aha i tyle
duzo zartowal czyli gral ze mna w psychologa jeden cwaniak, o dzieci sie pytal ze ladna pogoda na dworze itp,
glupoty takie, podpisalem zeznanie i dowidzenia i wyszedlem, godzina sie zeszla zanim to na kompie wszystko ogarnal, moja teczka ma z 15 stronc nie wiencej z czego ja widzialem dwie, wzielem sobie wglad do akt,
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
na tej kartce pisze o dobrowolnym podaniu sie karze, potem wrzuce skan, nic o karach nie bylo mowy, mówie mu ze godzina ale dlugo sie zeszlo a on no ze na dzis ma jeszcze trzy osoby umówione i ze jedni sa bardziej rozgadani inni mniej i ze ja bylem wyjatkowo malo rozgadany, i powiedzilaem mu o tym ze w wezwaniu pisalo ze mam dokumenty na siebie przyniesc i ze to jest zabronione no to powiedzial ze mial nadzieje ze sie dam zlapac, z usmiechem na ustach, czulem sie tak jakbym w ankiecie uczestniczyl, daty tej wplaty nie pamietam, pokazywal ze juz jest w tym czasie co weszla ta ustawa i tyle,
 
Do góry Bottom