>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

M 20

mirekswirek

Użytkownik
Ale 2011.07 to nie jest 4 lata temu, komuś się nudzi i wzywa ludzi żeby i nerwy popsuć.. nie mają innych to wzywają tych...
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Tak napisał,że za bardzo nie można zrozumieć czy poczta miała konto w pko?(bo tak kiedyś było) czy bwin miał konto w pko... do bgż chyba wypłacał .
 
L 516

lipny

Użytkownik
Problemem są zapewne inne rzeczy grał nadal do poprzedniego roku lub 2013 i namierzyli takie coś bo nie wierze że kogoś karzą za rzeczy sprzed 4-5-6 lat bez potwierdzenia że ma to miejsce nadal lub miało niedawno. Po prostu nei wierze podobnie jak to że chcą ukarać graczy co wpłacali a nie wypłacali....
Jak wplacali a nie wyplacali tzn ze grali i przegrali, logiczne????
edi8: wiem:]
ostatni raz pisze bo po co sie powtarzać ale kara jest za gre na terytorium RP i niech to dopiero spróbują udowodnić:]
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak wplacali a nie wyplacali tzn ze grali i przegrali, logiczne????
Wcale nie takie logiczne, bo mogą mieć nadal tę kasę na koncie - bez podejmowania gry, a przede wszystkim to przecież wpłacali jedynie aby oglądać sportowe relacje live ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wcale nie takie logiczne, bo mogą mieć nadal tę kasę na koncie - bez podejmowania gry, a przede wszystkim to przecież wpłacali jedynie aby oglądać sportowe relacje live ????
Dokładnie Edi umiesz dobrze czytać między wierszami..... Albo równie dobrze Wpłacać ale nie grać bo weszła ustawa i spisać pieniążki na straty;)
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Wplacalem na poczcie. Jak wplacasz na poczcie to dostajesz blankiet i tam podajesz komu wysylasz bvin jego nr konta które było w pko., kwotę pieniędzy jaką wplacasz swoje dane i tytułem za co jest przelew. Nikt z was tego nie robił? Międzyczasie żona mi konto założyła w bgż. I jak wyplacalem z bvin to zamykalem konto i jak zamykalem konto wysłali mi 50 zł które zostało na te konto w bgż. Tego konta w bgż nie mm już.
Przepraszam za błędy w poprzednich wiadomościach ale z tel pisze
Jeszcze jakieś niejasności?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dla mnie niedopuszczalne jest, że takie informacje wychodzą od banku. Wielu tutaj na forum bagatelizuje sprawę, myślać że w sądzie jakoś to będzie itp., a niestety są już wyroki skazujące. Naprawdę myślicie, że sąd da wiare, że wpłacacie pieniadze aby leżały u buków, albo żeby oglądać transmisje? Nie wiadomo, czy lepiej się przyznawać czy iść w zaprte, z tego co wiem, to jak komuś zalezy na niekaralności to chyba lepiej dostać wyrok w zawieszeniu, bo szybciej się przedawnia niż grzywna.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Dla mnie niedopuszczalne jest, że takie informacje wychodzą od banku. Wielu tutaj na forum bagatelizuje sprawę, myślać że w sądzie jakoś to będzie itp., a niestety są już wyroki skazujące. Naprawdę myślicie, że sąd da wiare, że wpłacacie pieniadze aby leżały u buków, albo żeby oglądać transmisje? Nie wiadomo, czy lepiej się przyznawać czy iść w zaprte, z tego co wiem, to jak komuś zalezy na niekaralności to chyba lepiej dostać wyrok w zawieszeniu, bo szybciej się przedawnia niż grzywna.
Teoretycznie nie ma dowodu nie ma winy, po co zakladales konto wpłacałes hajs to sa domysły domniemania spekulacje i co wymyślisz.
Jedyny dowód na zawarcie zakładu na terytorium RP to sparowanie historii zawarcia zakładów z faktycznym miejscem zawarcia zakładów (dane telekomunikacyjne).
No ale na wokandzie różne kwiatki sie dzieją wiadome;)
@down: no niestety, kwestia humoru i podejścia składu sędziowskiego, postępowanie może sie ciagnąć mase czasu, odwołania skargi mozna sie bawić pewnie do Sądu Najwyzszego? Tylko raczej jednostki by mialy na to ochote czas i pieniądze:]
BTW Trybunał Konstytucyjny w grudniu&#39;14 orzekł że kwestie techniczne ustawy są niezgodne z konstytucją i nie powinna obowiązywać a w styczniu sąd skazał chlopa na 8 miesiecy bezwzględnego aresztu za 2 automaty w barze... własnie z art. 107 KKS
Trzeba czekać jak to bedzie sie rozwijać czy sie nie zmieni podejscie UC, co innego zawarcie zakładu udział w grach a co innego organizowanie;)
z bukmacherka jest zawsze jeden problem czyli JAK WYGRYWAC:]
mam wrazenie ze najbardziej tutaj placza looserzy co nigdy nie wygrywali ani wygrywac nie beda,jakos nie widac zeby ktorykolwiek powazny gracz sie czymkolwiek przejmowal.
Biore po 1,1 ze bardziej chodzi o wpis do KRK, myśle ze dla 95% gra jest for fun za mniejsze czy wieksze pieniądze, raczej niewielu gra zawodowo a jednak taki wpis za taka absurdalną sprawe to jednak wciąz wpis z szeregiem konsekwencji z nim związanych
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
No właśnie. Nie ma twardego dowodu, ale mogą być poszlaki układające się w logiczny ciąg i to wystarczy do skazania.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
a niestety są już wyroki skazujące.
Przypomnij proszę jaka to jest najwyższa dotychczas kara dla takiej osoby, która nie przyznała się do grania na terenie RP, oraz zakwestionowała zgodność naszej ustawy z prawem UE?
Naprawdę myślicie, że sąd da wiare, że wpłacacie pieniadze aby leżały u buków, albo żeby oglądać transmisje?
Każdy ma swoje zdanie czy da wiarę, ale- w najpopularniejszej dotychczas sprawie, o której wszyscy wiemy, gdzie wpłaty i wypłaty bezpośrednio na konto były dużo większe niż marne &quot;kilkaset czy kilka tys złotych na oglądanie transmisji&quot;, sąd dał stronie na dołączenie jakichkolwiek w końcu normalnych dowodów (czyt. historia zawierania zakładów i IP zawarcia tychże zakładów)
aż siedem dni. Choć fakt, na razie nikt jeszcze nie wie czy udało się dołączyć dowody (nareszcie jakieś) w tym właśnie określonym czasie.
e: jasne, że nie ma co się bawić w kwest. zgodności ustawy, ale broniąc się, mamy prawo do wszystkich argumentów, nawet takich, które wlecą jednym uchem sędziemu i wylecą drugim.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Przypomnij proszę jaka to jest najwyższa dotychczas kara dla takiej osoby, która nie przyznała się do grania na terenie RP, oraz zakwestionowała zgodność naszej ustawy z prawem UE?



Każdy ma swoje zdanie czy da wiarę, ale- w najpopularniejszej dotychczas sprawie o której wszyscy wiemy, gdzie wpłaty i wypłaty bezpośrednio na konto były dużo większe, niż marne &quot;kilkaset czy kilka tys złotych na oglądanie transmisji&quot;, sąd dał stronie na dołączenie jakichkolwiek w końcu normalnych dowodów (czyt. historia zawierania zakładów i IP zawarcia tychże zakładów)
aż siedem dni. Choć fakt, na razie nikt jeszcze nie wie czy udało się dołączyć dowody (nareszcie jakieś) w tym właśnie określonym czasie.
generalnie to nie ma co sie bawic w kwestionowanie zgodnosci ustawy z prawem UE

z prostego powodu,wystarczy sie nie przyznac oraz nie dostarczyc dowodow a sprawa jest wygrana i tyle.

jak ktos jest miekka faja robiony,ewentualnie sprawuje jakas MEGA WAZNA funkcje to sie przyznaje i jest sukces z kolejnym ukaranym,proste i jasne.

z bukmacherka jest zawsze jeden problem czyli JAK WYGRYWAC DUZE PIENIADZE

mam wrazenie ze najbardziej tutaj placza looserzy co nigdy nie wygrywali ani wygrywac nie beda,jakos nie widac zeby ktorykolwiek powazny gracz sie czymkolwiek przejmowal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Wplacalem na poczcie. Jak wplacasz na poczcie to dostajesz blankiet i tam podajesz komu wysylasz bvin jego nr konta które było w pko., kwotę pieniędzy jaką wplacasz swoje dane i tytułem za co jest przelew. Nikt z was tego nie robił? Międzyczasie żona mi konto założyła w bgż. I jak wyplacalem z bvin to zamykalem konto i jak zamykalem konto wysłali mi 50 zł które zostało na te konto w bgż. Tego konta w bgż nie mm już.
Przepraszam za błędy w poprzednich wiadomościach ale z tel pisze
Jeszcze jakieś niejasności?
Masz jakiś taki blankiet? Możesz podać nr konta do wpłat lub chociaż jego część? Wysłałem ci wiadomość na pw.
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
Panowie ja mam pytanko czy skutecznym sposobem jest najzwyczajniej nie odbierac tego wezwania bo jest ono za potwierdzeniem odbioru, mam taką możliwość, że nikt nie odbierze tego listu do mnie ????
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
no ale jak kolego skoro nikt nie odbierze tego to jak machina ruszy? tak samo jest z mandatami z fotoradarów, póki nie odbierzesz to nikt Ci mandatu nie wystawi
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Ja wiem jak jest z pismami sądowymi , komorniczymi, ze skarbówki. Pismo nieodebrane spod adresu zameldowania traktowane jest jak doręczone.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Panowie ja mam pytanko czy skutecznym sposobem jest najzwyczajniej nie odbierac tego wezwania bo jest ono za potwierdzeniem odbioru, mam taką możliwość, że nikt nie odbierze tego listu do mnie :smile:
A w Twoim przypadku nie ma możliwości ustalenia adresu miejsca pracy poprzez US czy ZUS?
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
jestem bezrobotny, mój adres mogą ustalić ale chodziło mi o to czy jak nie bede odbierał poleconych to czy sprawa pójdzie dalej
 
Do góry Bottom