>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

L 516

lipny

Użytkownik
Czyli mają tylko dokumentację do 24.04.2012 a chcą Cię drapnąć za dłużny okres. lol
Albo nie mają żadnej dokumentacji potwierdzającej zawarcie zakładu, tylko przelewy:]
a BaH udzieli jakichkolwiek informacji gdy beda prawnie do tego zobligowani zgodnie z maltańskimi regulacjami (Regulamin - Polityka Prywatności)
e: własnie zgodnie z jednym z orzeczeń sądu (Gdańsk?) przelewy nie są dowodem na zawarcie zakładu - złamanie art 107kks ;)
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Do mirek.swirek. Czy jakoś tam. Dom na przelotowej stoi od lat 50. Widać g .a mapie. Na mapach google. To jest 5 dom od warszawskiej. Działka w środku. Długa droga dojazdowa. Niewierzących tomaszow sporo jest. Wstawilem z danymi by być wiarygodnym. Nie chcecie nie wierzcie. A co do tego wszystkiego to każdy gada głośno jak go nie.dotyczy. Ale jak siedpisz tam już na miejscu i ci sypią paragrafem t uwierzcie mi nie jest do śmiechu. Patrząc po komentarzach to można się spodziewać wszystkiego. Albo umorzenia albo dużej grzywny. Więc wybór jest ciężki jaką linie obrony przyjąć.
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Do mirek.swirek. Czy jakoś tam. Dom na przelotowej stoi od lat 50. Widać g .a mapie. Na mapach google. To jest 5 dom od warszawskiej. Działka w środku. Długa droga dojazdowa. Niewierzących tomaszow sporo jest. Wstawilem z danymi by być wiarygodnym. Nie chcecie nie wierzcie. A co do tego wszystkiego to każdy gada głośno jak go nie.dotyczy. Ale jak siedpisz tam już na miejscu i ci sypią paragrafem t uwierzcie mi nie jest do śmiechu. Patrząc po komentarzach to można się spodziewać wszystkiego. Albo umorzenia albo dużej grzywny. Więc wybór jest ciężki jaką linie obrony przyjąć.
Serdecznie Cię przepraszam jeżeli urazilem...
Ale te kwoty ktore podałeś są przynajmniej nieprawdopodobne,
Żona ma konto w pekao? Może przelew zrobiłeś z buka tam i dlatego mają twoje dane...
Na twoim miejscu nie przyznawał bym się. Wydaje mi się że umorzą twoją sprawę.
A wtym CIECHAMOWIE to nie mają chyba nic innego do roboty....
P. Adamie powodzenia i daj znać co i jak po spotkaniu...
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
No na poczcie wplacalem ale konto było pko. A na bankiecie wpisywalem .swoje dane. Jak mówiłem wplacalem na poczcie na.konto bvin. Oni mieli wtedy pko konto polskie. A potem jak likwidowalem konto u byka to wtedy czyli w 2011 r była taka możliwość wyplacilem 50 zł od nich do siebie. Słuchajcie nie pamiętam dokładnie ile razy ta kasę tam przemielilem.. Jeździłem na delegacje nie miałem konta wplacalem przez pocztę. Przez pół roku jeździłem na drugi koniec polski i wieczorami nie było co robić więc grałem u byka przez net. Wtedy moja żona wymyslila ze mi konto założy. I założyła. międzyczasie powalilem się na innej sprawie za wymuszenie i wtedy stwierdziłem ze lepiej.zniknąć z rejestrów i konto skasowalem. To było konto w bgż. Tak to się u mnie przedstawia. Faktycznie lepiej się do niczego nie przyznawać ale w tej mojej sprawie karnej było już 12 rozpraw a sprawa się ciągnie 4 rok. I niby w trybie przyspieszonym. W ta środę może ale to może będzie wyrok. Szkoda tych 12 dni. Bo sprawy o 13 zazwyczaj i po pół godziny bo świadkowie nawalali. Łącznie z 48 które zaliczylem daje to 14 dni straconych. To jak by mi za ta bukmacherke zaproponowali 500 zł to bym przyjął i zapomniał o sprawie.a tak jezdzij piętnaście razy trać czas. Zobaczę co zrobię na miejscu tamten będzie gadał. Na 7.30 się zgodził rano na 25. Bo o 13 mam wagę w wyszko..
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
No na poczcie wplacalem ale konto było pko. A na bankiecie wpisywalem .swoje dane. Jak mówiłem wplacalem na poczcie na.konto bvin. Oni mieli wtedy pko konto polskie. A potem jak likwidowalem konto u byka to wtedy czyli w 2011 r była taka możliwość wyplacilem 50 zł od nich do siebie. Słuchajcie nie pamiętam dokładnie ile razy ta kasę tam przemielilem.. Jeździłem na delegacje nie miałem konta wplacalem przez pocztę. Przez pół roku jeździłem na drugi koniec polski i wieczorami nie było co robić więc grałem u byka przez net. Wtedy moja żona wymyslila ze mi konto założy. I założyła. międzyczasie powalilem się na innej sprawie za wymuszenie i wtedy stwierdziłem ze lepiej.zniknąć z rejestrów i konto skasowalem. To było konto w bgż. Tak to się u mnie przedstawia. Faktycznie lepiej się do niczego nie przyznawać ale w tej mojej sprawie karnej było już 12 rozpraw a sprawa się ciągnie 4 rok. I niby w trybie przyspieszonym. W ta środę może ale to może będzie wyrok. Szkoda tych 12 dni. Bo sprawy o 13 zazwyczaj i po pół godziny bo świadkowie nawalali. Łącznie z 48 które zaliczylem daje to 14 dni straconych. To jak by mi za ta bukmacherke zaproponowali 500 zł to bym przyjął i zapomniał o sprawie.a tak jezdzij piętnaście razy trać czas. Zobaczę co zrobię na miejscu tamten będzie gadał. Na 7.30 się zgodził rano na 25. Bo o 13 mam wagę w wyszko..
Moim zdaniem zanim zaczniesz z nimi gadać(JEŻELI MASZ SIĘ ZAMIAR PRZYZNAĆ I IŚĆ NA UGODĘ) , to poproś zapoznanie sie zdowodami na jakiej podstawie zostałeś wezwany i na spokojnie sie z nimi zapoznaj, zobacz jaki bank ile wplat i tak dalej... Mogą na ciebie naskoczyć że mają dowody na twoją grę i liczą że ty się przyznasz a pan celnik bedzie miał ciebie z głowy i kolejną belkę na pagonie za rozpracowanie groznego oszusta podatkowego;-) ale weź to na spokojnie i się nie denerwuj bo jak to zauważą to zawalą Cię pytaniami a ty dla świętego spokoju się przyznasz... Pamiętaj ze nic na ciebie nie mają oprócz paru przelewów. Potem powiedz że ci się nie chce bawić w latanie po sądach i jaka będzie kara pieniężna i czy bedzie wpis do krk (nadal się nie przyznawaj poki nie otrzymasz odpowiedzi) jak odpowie 3000 i wpis to ja bym szedł w zaparte, że nie grałem tylko oglądałem mecze wieczorami i dla tego sa wpłaty a gry hazardowe mnie absolutnie nie interesują! Poza tym bylo to tak dawno, że już nie pamiętam. Sprawa 99procent umożona na pierwszym posiedzeniu lub już w celnym/prokuraturze... Jak powiedzą mandat 1000 i brak wpisu, oczywiście jak dostaniesz to na piśmie, to bierz karę poproś o rozlozenie na raty i po sprawie... Ale to jest tak jak ja bym zrobił na twoim miejscu...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Mnie natomiast ciekawi czy wpłaty z poczty mogą być dowodem w tej sprawie. Bo np. pan X możę przelać przez pocztę na pana Y
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Mnie natomiast ciekawi czy wpłaty z poczty mogą być dowodem w tej sprawie. Bo np. pan X możę przelać przez pocztę na pana Y
No właśnie... P.Adamie mając pana dane , każdy mógł wpłacić na pana konto w bvin dowolną sumę pieniędzy a pan nic o tym nie mógł wiedzieć .
To tak jakby założyć konto gracza na p.Jacka i 1000 osób poleciało by na pocztę i wpłaciło po 5pln ... I co by się działo??? Dane adresowe w tych czasach nie są problemem do zdobycia...
Adamkarsiński wypłaty też robiłeś przez pocztę?:?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Problemem są zapewne inne rzeczy grał nadal do poprzedniego roku lub 2013 i namierzyli takie coś bo nie wierze że kogoś karzą za rzeczy sprzed 4-5-6 lat bez potwierdzenia że ma to miejsce nadal lub miało niedawno. Po prostu nei wierze podobnie jak to że chcą ukarać graczy co wpłacali a nie wypłacali....
 
Do góry Bottom