>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

koneser 339

koneser

Użytkownik
no wiadomo że dobrowolne poddanie się karze to mogą ci na to iść co tam wypłacili do tej kwoty 8700 jakos
 
K 0

krystjan

Użytkownik
czyli jakby ktoś chciał się przyznać aby uniknąć spraw, utraty czasu itp. =mieć po prostu spokój mo musi wybulić 1/3 z średniej 1750 zł + koszty biurokracji 180 zł= ok 780 zł tak wynika ze skanu?

Sam nie wiem co robić do Jeleniej mam daleko z zagranicy, jakby tak kazali jezdzic ciągle katastrofa. Najważniejsze sie nie przyznawać :/ ale czy dać się ciągać pozniej.. NIe chce złodziejom dawać satysfakcji.
Świnie siedzą nic nie robią żerują na obywatelach mają po 13-100tys człowiek przez rok tyle nie uskłada.. i jeszcze godzą w naszą wolność. Przecież to nasze pieniądze. Chory kraj. A najgorsze że nikt tego nie potrafi zmienić.
 
D 0

dejvo

Użytkownik
Witam , ja również dostałem wezwanie do UC w związku z prowadzonym postepowaniem karnym skarbowym zw. z uczestnictwem w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym , robiłem niestety wypłaty bezpośrednio na konto , czasammi były to większe czasami mniejsze sumy (od 5000 - 300 zł) ogólnie wpłaconych pieniędzy jest zdecydowanie więcej , co radzicie przyznać się dobrowolnie , czy nie odpowiadać na pytania ? Termin stawienia się mam do 4 marca
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Witam , ja również dostałem wezwanie do UC w związku z prowadzonym postepowaniem karnym skarbowym zw. z uczestnictwem w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym , robiłem niestety wypłaty bezpośrednio na konto , czasammi były to większe czasami mniejsze sumy (od 5000 - 300 zł) ogólnie wpłaconych pieniędzy jest zdecydowanie więcej , co radzicie przyznać się dobrowolnie , czy nie odpowiadać na pytania ? Termin stawienia się mam do 4 marca
Z jakiego miasta masz wezwanie? Masz napisane jaki okres gry? Z jakiego banku i jakiego buka wyplacaleś?
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Witam :) bylem dzisiaj na przesluchaniu wUC na 9 trwalo ono 30 min :) Najpierw bylem przesluchiwanyw charakterze swiadka
Strarznik: Czy uczestniczyl pan w zakladach u bukmachera BAH ?
Ja: Odmawiam skladania zeznan
S:Czy wyplacal pan pieniadze z bukmachera BAH?
Ja:Odmawiam skladania zeznan
S:Czy posiada pan komputer?
Ja:Tak posiadam
Pozniej strarznik pyta sie kolegi obok :) O co ja mam pytac?:)
I na tym zakonczylo sie przesluchanie w charakterze swiadka
No i pozniej zostalem zawiadomiony ze jestem podejrzany o gre w zakladach w bah bo mialem wyplaty z konta na troche ponad 11 tys z okresu od 7.10.2011 do ktoregos tam listopada i ze wysylaja pismo do sadu ze odmowilem skladania zeznan . Mowil ze teraz czekac na pismo z sądu. Pytalem sie czy byly tez jakies sprawy w powiecie koninskim to mowil ze mieli juz kilka osob i ze ktos sie przyznal :) No zobaczymy co z tego dalej wyniknie.
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Ogolnie urzednik nie wiedzial o co jeszcze pytac :) jak myslicie co bedzie jak przyjdzie jakies pismo z sądu ? Obawiac sie czegos?
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Minelo juz ponad 4 lata i po co to ludzi wzywaja :/ i tylko mi powiedzial o wyplatach o wplatach juz zadnej mowy nie bylo. I mowil ze wyplaty sa dowodem ze gralem...
 
G 13

gris

Użytkownik
A ciekawe co w sytuacji jeśli ktoś wygrał kasę przed wejściem ustawy a zdecydował się wypłacić po jej wejściu. Jak sąd to rozpaczy? ????
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Przed sądem oparlbym się na słowach na N. Czyli nie karany jestem, niska szkodliwość czynu, byłem nieświadomy ze ten czyn jest karany,
No i standardowa gatka ze jestem czlowiekiem mam prawo popełniać błędy, proszę o.sprawiedliwy proces, jestem porządnym obywatelem itp itd.
Takie moje zdanie.
 
L 516

lipny

Użytkownik
... przyznał się ,dostał 600pln mandat i wpis do krk
To Państwo jest chore...
Pograł se 4fun za jakies drobne (np Euro 2012) kompletnie nieświadomy że jest to nielegalne i dostaje wpis do KRK że jest przestępcą skarbowym i można zapomnieć o pracy w jakimkolwiek stopniu związanym z budżetówką...
no urwa chore...
e: odniosłem się na gorąco do powyższego wpisu, nie wiem czy jest potwierdzony ale jesli to sytuacja tak się przedstawia. a wpis na 5 lat chyba jest
e2: Opinia Sądu Apelacyjnego w Szczecinie że przelewy nie są dowodem na złamanie 107kks
http://www.biztok.pl/biznes/kapica-przegrywa-bitwe-hazard-w-sieci-bez-konsekwencji_a19607
http://www.surebety.pl/artykul/przeciek-bet-at-home
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A ciekawe co w sytuacji jeśli ktoś wygrał kasę przed wejściem ustawy a zdecydował się wypłacić po jej wejściu. Jak sąd to rozpaczy? ????
Zapoznaj się z wpisem #3833:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-192.html#post5136775
a tam masz m.in:
Kodeks karny skarbowy

Art. 2. Czas popełnienia czynu zabronionego, zmiana ustawy w czasie orzekania

§ 1. Czyn zabroniony uważa się za popełniony w czasie, w którym nastąpiło
zachowanie sprawcy, chyba że kodeks stanowi inaczej.

§ 2. Jeżeli w czasie orzekania obowiązuje ustawa inna niż w czasie popełnienia przestępstwa skarbowego lub wykroczenia skarbowego, stosuje się ustawę nową, jednakże należy stosować ustawę obowiązującą poprzednio, jeżeli jest względniejsza dla sprawcy.
...............
skad masz taką informacje?
Czytaj wątek o Ustawie hazardowej:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-209.html#post5181321
i zadaj ew. pytania autorowi wpisu.
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Tu macie ładnie opisane przez prawnika postępowanie
http://www.wolnypoker.org/Media/Defa...azardowych.pdf

adamkarsinski ,chłopak który był po tobie w uc ciechanów przyznał się ,dostał 600pln mandat i wpis do krk
No to ja sie pytalem urzednika czy oni wystawiaja takie mandaty to on mowi ze nie ze to sąd wyznacza karę, to wreszcie o co w tym chodzi? Jednym wystawiaja od razu w urzedzie gdzie indziej dopiero w sadzie? Przeciez to jest jakas paranoja :)
 
B 0

byk1017

Użytkownik
Ja mam wezwanie do UC w charakterze świadka.
Co mi mogą zrobić jak miałem tylko wpłaty a wypłat żadnych tam nie było?
I jak mam się tłumaczyć?
 
L 0

loginzajety

Użytkownik
No to ja sie pytalem urzednika czy oni wystawiaja takie mandaty to on mowi ze nie ze to sąd wyznacza karę, to wreszcie o co w tym chodzi? Jednym wystawiaja od razu w urzedzie gdzie indziej dopiero w sadzie? Przeciez to jest jakas paranoja :smile:
UC wnioskuje do sądu o taką karę, a czy się sąd na taką zgodzi to już inna kwestia.
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Ja mam wezwanie do UC w charakterze świadka.
Co mi mogą zrobić jak miałem tylko wpłaty a wypłat żadnych tam nie było?
I jak mam się tłumaczyć?
tez mialem jako swiadek a pozniej zmienili na podejrzany :) pewnie masz tez jakies wyplaty moze o nich nie pamietasz ja mialem 4 przelewy od BAH a przeciez wplaty tez mialem to mi ich urzednik nie pokazal.Trzeba bronic swoich praw a nie dorabiac tych urzednikow i politykow nie wiem jak reszta ale ja nie mam zamiaru im placic zadnej grzywny.
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Pozyjemy zobaczymy jakie przyjdzie pismo z sądu i czy wogole przyjdzie. Pytalem sie urzednika za ile sie moge spodziewac takiego pisma to on mowi 2 miechy moze pol roku nie wiadomo :) Moze tez nic nie przyjdzie kto to wie co sie wydarzy w tym naszym chorym panstwie...
 
B 0

byk1017

Użytkownik
tez mialem jako swiadek a pozniej zmienili na podejrzany :) pewnie masz tez jakies wyplaty moze o nich nie pamietasz ja mialem 4 przelewy od BAH a przeciez wplaty tez mialem to mi ich urzednik nie pokazal.Trzeba bronic swoich praw a nie dorabiac tych urzednikow i politykow nie wiem jak reszta ale ja nie mam zamiaru im placic zadnej grzywny.
byc może miałem nie pamiętam. jak były to maks 100 zł. no a wpłat było trochę więcej.
 
Do góry Bottom