>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Czterech Skoczni 2014/2015 - (27.12 - 06.01.2015)

Status
Zamknięty.
O 73

ohyeah

Użytkownik
Kofler - Żyła, typ 1 kurs 2.05 (kupon układany wczoraj)

gratulacje dla mnie za ten typ. Kofler 50. w serii próbnej, nasz Piotruś odpalił ???? i zajął 5. miejsce.
Teraz pozostaje mi się modlić o to, żeby Żyła po raz kolejny udowodnił, że jest królem serii próbnych, treningów i kwalifikacji, a w konkursie presja nie pozwala mu skakać na miarę swoich możliwości. Natomiast Kofler z powodu, który pozostanie dla mnie zapewne już na zawsze nieznany ???? , zajął super optymistyczne w kontekście mojego kuponu 50. miejsce. Może był ciekawy jakie to uczucie - przegrać ze wszystkimi - bo jeszcze mu się to nie zdarzyło. :razz:
nie życzę Piotrkowi źle, ale niech zacznie odpalać od następnego konkursu, a w tym niech przegra najlepiej już ze Zniszczołem.

Oprócz powyższego typu, z którego jestem naprawdę dumna :?, reszta przedstawia się następująco:

Stoch - Rune Velta , typ 1 , kurs 1.65
Amman - Kasai, typ 1, kurs 2.13
Freitag - Schlierenzauer typ 1, kurs 1.98

jak widać, dosyć ryzykowny kupon, więc łatwo się domyślić, że za niską stawkę ????

aaaha, kupon zagrany u Betssona
 
B 2K

borek149

Użytkownik
W ostatnim dniu starego roku toto-mix zrobił mega prezent dla graczy. Oferta która pojawiła się po kwalifikacjach do noworocznego konkursu T4S W Ga-Pa około godziny 17.00, robiona była chyba przez Świętego Mikołaja, a więc do rzeczy co pograłem:
Pary KO:
Zniszczoł - Żyła - 2 kurs 1,30✅
Janda - Sjooen - 2 kurs 1,50✅
Schlierenzauer - Jacobsen - 2 kurs 1,55✅
To fakt Święty Mikołaj dla czyhających na promocję pojawił się w Sylwestra i kto sprytniejszy to wykorzystał przygotowane prezenty, a było ich dużo więcej:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4f9ecd07687ada3d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/00ac091bdd6ddafa.html
ponad 5k na czysto ????
tylko kolego jaki był sens Twojej wypowiedzi o 19.45 jak koło 18 na dwa pierwsze zdarzenia był kurs 1.01 ?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Peter Prevc - Stefan Kraft 1 @ 1.55 [STS]
Kraft wyskoczył jak przysłowiowy Filip z konopi w pierwszym konkursie TCS, ale spokojnie to już według mnie na tyle jeśli chodzi o tego Pana, w drugim konkursie nie skakał źle, ale do zwycięzcy stracił 16 punktów. Prevc jest dla mnie lepszym skoczkiem, a na pewno bardziej stabilniejszym. Wczoraj pokazał dwa genialne skoki, genialne technicznie, długie. Jest równy i według mnie Krafti który niestety ale jak dla mnie jest o jedna lige niżej niż Peter w generalnym rozrachunku przegra z Prevcem, który ma ogromne szanse według mnie na zwycięstwo.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Schlierenzauer - Jacobsen @ 1 @ 2,46 Marathonbet 2,10 Unibet
Jacobsen skakał w Ga-Pa fenomenalnie. I tu pojawia się pytanie. Czy Norweg faktycznie jest w świetnej formie, czy może był to jednorazowy występ. Jak każdy zauważył skocznia w Ga-Pa zawsze &quot;leżała&quot; dobrze Jacobsenowi o czym również wspominali komentatorzy w studiu. Dziw bierze, że Anders zaprezentował się z tak dobrej strony tym bardziej, że dwa dni wcześniej uplasował się dopiero w połowie drugiej dziesiątki. Teraz dla Norwega będzie prawdziwy test - skocznia w Innsbrucku czyli obiekt, który nigdy mu zbytnio &quot;nie leżał&quot;. Ja do jego &quot;wystrzału&quot; podchodzę dość sceptycznie i uważam, że robienie z niego faworyta do wygranej w niedzielnym konkursie jest mocno przesadzone.
Tak jak wspomniałem konkurs rozgrywany będzie w Innsbrucku, a więc na skoczni Gregora Schlierenzauera, który zdaje się wraca do wysokiej formy. Warto wspomnieć, że na przestrzeni ostatnich trzech sezonów Gregor plasował się tu odpowiednio na 4, 1 i 2 miejscu. Wynik świetny prawda? Warto również odnotować, że w tym czasie Schlieri nie zawsze brylował, bowiem ówczesna forma Gregora nie była ustabilizowana.
Kursy na tę parę powinny być bardziej wyrównane, a @ 2,46 w Marathonie to czyste value na Gregora. Jak dla mnie para mega wyrównana z lekkim wskazaniem na Austriaka więc po takich kursach na pewno to pogram tym bardziej, że po jutrzejszych treningach i kwalach kursy mogą się pozmieniać. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 7

terabajt

Użytkownik
Sjoeen- Bardal 1 1,83 bet365
Jak dla mnie spore value. Sjoeen w dużo lepszej formie niż rodak i powinien to udowodnić. Bardal bez formy. W poprzednim konkursie wprawdzie wyprzedzil nieznacznie Sjoeena ale Sjoeen skoczył 9,5 metra dalej i tylko dzięki idiotycznym punktom za wiatr Bardal uplasował się przed kolega z kadry. Tak jak mówię kurs powinien oscylowac wokól 1,4-1,45 wiec 1,83 ma wartosc. Wiadomo to są skoki i maja swą losowosc ale można spokojnie próbować.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Na dziś spróbowałem pobawić się w kwalifikacje na skoczni dziś warunki idealne wiatr do 1m/s a więc zaczynamy..
BUKMACHER MILENIUM

Jacobsen-Velta 1 kurs 1,35 ⛔
trzeba zaufać bardziej doswiadczonemu z Norwegów bo to co pokazał w GA-PA to czapki z głów i skąd ta forma? I to jest właśnie urok tego sportu :) Jacobsen dobrze zna tę skocznie i jeżeli skoczy na 80% swoich teraźniejszych możliwości będzie lepszy o 3 metry

Ps. Velta będzie groźny na skoczni w Innsbrucku nawet może powalczyć o pierwszą szóstkę i coś mi się wydaje że jacobsen miał swoje 5minut to już jest inna skocznia

STOCH-ŻYŁA 1 kurs 1,47 ⛔
Skocznia w Innsbrucku jest specyficzna i techniczna i swoją pozycją dojazdową nie jestem pewien czy Piotrek będzie mógł wykorzystać 70-80% swoich możliwości-wątpię w to a co do Kamila to on teraz trochę bawi się skokami i kombinuje:) jak to on powiedział Ale na tej skoczni Kamil może pokazać na co go stać a im więcej skoków dla niego tym lepiej

Ps. Żyłka widać że powoli ustabilizował formę chyba już oddał ze skokami treningowymi 6 dobrych skoków pod rząd czyli jest progres i jutro delikatny faworyt z Daiki Ito

DIETHART-MATURA 1 kurs 1,47✅

Idę w kierunku gospodarza który pomału odzyskuje cień formy z ubiegłego roku ale pewnie starczy to w głównym konkursie na drugą dziesiątkę jak dobrze pójdzie.. od czecha te 2-3 metry powinien być lepszy w kwalach..
Austryjak zna tę skocznie powinien to wykorzystać

FREITAG-KOFLER 1 kurs 1,45 ✅

Forma obu skoczków procentowo 60-40 freitag ma coś do udowodnienia bo forma jest na pierwszą 10-ke i będzie chciał ją udowodnić w konkursie głównym dwoma rownymi skokami co mu nie wychodziło na własnych śmieciach.. Dziś kwale w Austrii więc skoczy bardziej na luzie co przełoży się na odległość.. Co do Koflera nie ma ustabilizowanej formy potrafi zaskoczyć po czym w najmniej odpowiednim momencie podpalić skok

Ps.
Freitag w dobrej formie i wkoncu to udowadnia a przy okazji i humor zaczyna dopisywać i cieszy się skokami jutro jeden z czołowych aktorów w insbrucku:)

KRAUS-EISENBICHLER 1 kurs 1,25 ✅
Mały kurs ale pewny.. Marcus totalnie się pogubił i dziś też może się zdarzyć ze nie znajdzie się w konkursie nie wiadomo dlaczego i co jest przyczyną słabego skakania od tygodnia co innego Kraus wiadomo potrafi skoczyć bardzo dobrze czyli na miarę pierwszej 10-ki ale też podpalić skok na miarę trzeciej dziesiątki.. Ogólnie w kwalifikacjach marinus skacze poprawnie więc tutaj bez żadnej niespodzianki

Ps. Marinus zrobił swoje czyli na miarę możliwości a jego kolega z reprezentacji tak jak mówiłem odlaczyli mu prąd i znów nie zobaczymy go w konkursie głównym

Pozdrawiam!;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Główny ty p: Michael Hayboeck TOP 1-3 / @1.55 / Unibet ⛔

Analiza:
Tutaj sprawa dla mnie jasna i klarowna. Widac ze Austriakowi lezy skocznia w Innsbrucku. Po dominacji w treningach , wygral dzis takze kwalifikacje... oddaje tutaj dosc regularne skoki w granicach 130m. Kurs naprawde dobry na miejsce na podium.

Główny ty p:
H2H Jacobsen - Stoch 2 / @2.05 / Betsson ✅
Analiza:
Tutaj stawiam na Kamila... Jacobsen jak dla mnie ma juz swoje lata a to ze raz na jakis czas ma przeblyski i dana skocznia mu lezy do mnie nie przemawia... Stoch szuka rownej stabilnej formy po kontuzji i napewno predzej czy pozniej wroci do optymalnego dla siebie skakania. Dzis w kwalifikacjach Jacobsen uplosowal sie tuz za Polakiem na 14.pozycji ale stawiam w tym zdarzeniu na Stocha.

Główny ty p:
H2H Kasai - Koudelka 2 / @1.98 / Betsson ⛔
Analiza:
W tym pojedynku japonsko-czeskim stawiam na Koudelke. W Innsbrucku prezentuje sie naprawde niezle. W kwalifikacjach 4.miejsce a skok wygladal mi na bardzo spokojny i na luzie. Co do &quot;dziadka&quot; ???? Kasaiego to nie moge powiedziec o nim nic zlego rowniez bardzo dobra rowna forma ale stawiam jutro na Czecha bo patrzac od poczatku tego sezonu poczynil duze postepy i forma napewno mu sprzyja.

Polecam i Pozdrawiam ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Anders Bardal - Dima Vasiliev 1 @ 1.40 [STS]
Norweg w tym sezonie skacze bez rewelacji, podobnie jest również na TCS, jednak zawsze powtarzałem Bardal to solidność i gwarancja nie spieprzonego skoku, jak również przeważnie dobrze lub bardzo dobrze technicznie oddany skok. Dima złapał dość przyzwoita formę na TCS to trzeba przyznać, ale skacze on tragicznie stylowo, tragicznie! Dzisiaj przegrał aż o 6 punktów z Bardalem jeśli chodzi o noty, a przecież Bardal nie dostał jakiś wysokich not. Jutro ponownie Bardal dostanie lepsze noty od Wasiliewa, a i skok powinien oddać lepszy, lub podobny. Trzy skoki tutaj, trzy razy lepszy Bardal. Ta średnia forma która pokazuje, powinna wystarczyć.
Gregor Schlierenzauer WIN @ 10 [BETSAFE]
Biorę z pocałowaniem ręki, Gregor skacze u siebie, uwielbia tą skocznie, co roku świetne wyniki. Forma również zwyżkowa, widać że nabrał pewności i wraca do dobrego skakania. Więc godne ryzyka.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Obaj w drugiej serii - Żyła &amp; Ito - NIE @ 1,55 Milenium
✅✅✅ Japończyk zgodnie z oczekiwaniami....

Ciekawy zakład proponuje nam na jutro Milenium. Inaczej tłumacząc ten zakład - lucky looser z tej pary nie zdoła się zakwalifikować do rundy finałowej. W moim mniemaniu kurs powinien wynosić max 1.30. Dwa miejsca w niechlubnym gronie LL zaklepuję oczywiście dla przegranych z par Ammann - Kraft oraz Schlierenzauer - Hayboeck. Zatem mamy jeszcze trzy miejsca w drugiej serii. Najpierw słów pare o dwójce, o której mówi ten zakład, potem o groźniejszych parach. Piotrek zaczyna skakać równo, ale jak wiadomo - (o zgrozo) z nim nigdy nic nie wiadomo. Czasem wypali, czasem też jednak może zapaść się pod Ziemię po swoim skoku. Jest faworytem pary i powinien pokonać Japończyka, ale nieraz pokazywał że przegrywa z presją i wcale bym tak w niego nie wierzył. Co wiemy o Ito? To uznana marka, ale odnotowuje regres formy. W kwalifikacjach skoczył słabo, cały turniej mu nie służy. A inne pary bardzo mocne. Maeaettae z Justinem, Sjoeen z Fettnerem, Pungertar z Deschwandenem. To moje typy na pary, którym przysługiwać będzie możliwość kwalifikacji dzięki formie Lucky Looser. Niestety nie widzę tam pary Żyły, a właściwie (a raczej mam taką nadzieję) jego rywala. Oby Ito pożegnał się z konkursem już po pierwszej serii. Skąd więc sugestia, że obaj skoczą na tyle dobrze, by pokonać aż trzech przegranych z pierwszej rundy? Zdecydowanie warto pograć ten zakład.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
VELTA-FANNEMEL 1 kurs 1,52 marathonbet
Rune jest na ten moment czyli od tygodnia zdecydowanie regularniejszy niż fannemel któremu ostatnio zdarzają się zawalone skoki.. Velta jutro będzie walczył o pierwszą dziesiątkę a fannemel będzie walczyć z samym sobą...
Dodam coś od siebie ze ja jutro dopiero pogram jak poznam aktualną prognozę pogody na Innsbruck ponieważ synoptycy przewidują duże opady śniegu z deszczem i nieprzyjemny wiatr więc na razie lepiej się wstrzymać i sprawdzić jutro rano jakie będą prognozy.. Dziś warunki były idealne i oby jutro były podobne bo nie chce mi się oglądać Hoffera i Tepesa w rolach głównych jak odstawiają ponownie kabaret..
Pozdrawiam;-)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
PARY KO (I seria)
Bardal - Vassiliev @ 1 @ 1,36
Forfang - Zniszczoł @ 1 @ 1,16
Sakuyama - Dezman @ 1 @ 1,53
AKO: 2,43 bet365

Ależ promo, po zacnych kursach wystawił nam na pary KO w I serii Bet365. Szkoda tylko, że limit to 103zł bo z chęcią przyłożyłbym mocniej.
Forfang spokojnie zje Olka. Niestety, ale Polak to półka niżej i po raz kolejny zapewne zakończy swoją przygodę na I serii. Dla porównania na wygraną Norwega, naziemne płacą po 1,05.
Bardal skacze tutaj zdecydowanie lepiej, w każdym skoku dalej od Rosjanina, który dodatkowo będzie tracił dużo na notach bo te otrzymuje słabiutke (lądowanie Dima to tragedia). Bardal może mistrzowskiej formy nie ma, ale z Vassilievem powinien gładko wygrać, więc ten typ śmiało dorzucam.
Na koniec druga para jutrzejszej pierwszej serii. Japończyk w treningach przeskakiwał Słoweńca o 8 i 6 metrów i w obu tych przypadkach miał gorsze warunki co jest warte podkreślenia. W kwalach różnica była minimalna (o 0,6pkt lepszy Sakuyama), ale widać był, że skok Japończyka był nieco spóźniony na progu, a szkoda bo warunki miał dobre.
Tak jak napisałem tripel bardzo mocny. Faworytów wskazać tu łatwo i liczę, że jutro będzie szybki zarobek. Ja zagrałem maksymalnie wysoką stawką. Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ja podobnie jak Władca uważam że jutro Gregor odegra ważną rolę w konkursie, może go nie wygra, ale podium już bardziej realne. Nie zdziwię się jak zobaczymy trzech reprezentantów gospodarzy na podium, a do rzeczy pierwszym moim typem jest:
Ammann - Schlierenzauer 2 1,76 Marathonbet ⛔ 3-5
Gregor podobnie jak Simon odpuścił kwalifikacje w związku z czym mierzy się w parze z bardzo mocnym rywalem już w I serii, jednak w ich przypadku wejście jako lucky loser czy jako zwycięzca nie powinno mieć znaczenia. Wcześniej na treningach zdecydowanie lepszy był Austriak (6 i 4), Ammann (21,14). Ammann po dramacie w Obersdorfie wspaniale zaprezentował się w Ga-Pa jednak dla Gregora ta skocznia to niemal jak skakanie we własnym domu, coś takiego jak Zakopane dla Adama Małysza, kiedy nawet gdy nie był we wspaniałej formie to i tak o to podium u siebie zawsze walczył. Poprzednie wyniki też premiują Gregora - 2012 &quot;2&quot;,2013 &quot;1&quot; i rok temu &quot;4&quot;. Szwajcar rok temu był co prawda 2 ale to był bardzo loteryjny konkurs w którym wygrał Anssi Koivuranta, a to zwycięstwo porównałbym do wygranej Krzyśka Bieguna w Klingenthal. Wcześniej Simi był 16 i 25, więc być może ta skocznia mu nie leży. Ten argument jak i lepsze wyniki na treningach pozwalają mi stwierdzić, że ten kurs to spore value, gdyż ja ustalając samodzielnie kursy dałbym na Gregora 1,5.
Bardal - Vassiliev 1 1,47 Marathonbet ⛔ 32-16
Tu też jak poprzednik typuje na Norwega. Zdecydowane lepsze wyniki na treningach i w kwalifikacjach oraz styl, chociaż bardziej &quot;styl&quot; bo ciężko to tak nazwać. O miano najgorzej latającego skoczka zapewne toczyły wyrównany bój z Neumayerem, lecz myślę że ten niechlubny bój by wygrał. Tutaj z co prawda z załamanym formą i poszukującym motywacji Bardalem, ale jednak Norweg mimo tych problemów skacze swoje tj. typowe średniackie skakanie na drugą dziesiątkę, a Dima jutro pewnie po pierwszej serii pożegna się z konkursem, szczególnie że rywalizują ze sobą w parze KO
Fettner - Sjoen 1 1,72 ✅ 17-38
Kolejny przykład jak to skocznia może wpływać na formę zawodnika. Fettner który na normalnej skoczni czyt. nie swojej miałby problemy z kwalifikacją tutaj nie wykluczone będzie walczył o &quot;10&quot;. Na treningach i kwalifikacjach dobre skoki, a Norweg widać jeszcze że musi się wiele naskakać by nabrać doświadczenia potrzebnego w takim turnieju. Wyniki z treningów (I-10 Fettner vs 13 Sjoen i II-10 Fettner vs 29 Sjoen) + kwalifikacje 35 Norweg i 16 Austriak. Przypomina mi się skok Austriaka i kojarzę że leciał bardzo stabilnie dość dobrze technicznie, jeżeli jutro to potwierdzi spokojnie pokona rywala, co ciekawe oni też rywalizują ze sobą w parze KO.
Kraft - Ammann 1 1,55 Marathonbet ✅ 2-3
Jeden z dwóch obok Hayboecka kandydatów do zwycięstwa, każdy skok w czołówce, Ammann już opisany, treningi słabo, na pewno w konkursie pokaże po raz kolejny że treningi traktuje ulgowo a w konkursie daje z siebie maxa, ale jednak nie sądzę by był w stanie walczyć z będącym w fenomenalnej formie Austriakiem na jego ziemi.
Pungertar - Deschwanden 2 2,03 Marathonbet ⛔ 19-33
Tu jestem zaskoczony kursem bo dawałem większe szanse Szwajcarowi a jest dogiem no to próbuje. Matjaz zagubił gdzieś swoją formę, natomiast Szwajcar skacze tu wyjątkowo dobrze, nie miał jednego dobrego skoku spowodowanym warunkami tylko regularnie oddaje przyzwoite próby. Kwale 6,5 m na korzyść Szwajcara, I trening 11,5m i II trening 0,5 m dla Słoweńca. Oby podobnie jak Fettner potwierdził że skacze tu dobrze, mimo że gdzieś indziej dramat.
Myślę czyby nie zaryzykować na Dietharta z Koflerem ✅ (23-43). Obaj nic tu nie prezentują, Kofler nawet gorszy w treningach, ale wiadomo doświadczony i wygrał tu 3 lata temu. Więc zostawiam to Wam pod rozwagę czy nie warto spróbować pary moim zdaniem 60-40 gdzie 40% daję ubiegłorocznemu zwycięzcy TCS po kursie 2,85
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/skoki-narciarskieSkoki - Innsbruck klas.koncowa - Bardal A.7112
klas.koncowa 1-15 1.80
Bardal powinien bez większego problemu przejść swoją parę, jeśli do tego dodamy kilka par słabiej obsadzonych, gdzie zwycięzcy będą gorsi od Andersa to propozycja robi się ciekawa, a jak buk oferuje 1,8 za utytuowanego Norwega za miejsce w połowie stawki to biorę z uśmiechem;-)
Skoki - Innsbruck kto lepszy - Poppinger M.-Matura J.7324
kto lepszy 1 1.70
Austriak u siebie, w tamtym roku miał już przebłyski gdzie awansowali go z COC, w parze z Krausem powalczy, jak nie wygra to widzę go z szansami na LL, sympatyczny Janek z Kasaim przepadnie.
Skoki - Innsbruck klas.koncowa - Stoch K.7102
klas.koncowa / 1-10 1.85
Zapominamy o treningach, Kamil umie spiąć się na zawody, skocznie lubi, w parze ma leszcza, warunki mogą być ciężkie co również może premiować Stocha, kurs 1,85? Chętnie!
Skoki - Innsbruck kto lepszy - Tande D.A.-Wenig D.7325
kto lepszy 1 1.60
Obaj powinni przegrać pary (rywale to Freund i Stoch), jednak Tande powalczy o LL, raczej bez sukcesu ale powalczy, Niemiec jest brany pod uwagę przez buków tylko ze względu na pierwszy konkurs w tym cyklu gdzie pokonał w parze Dezmana, ale był to pojedynczy wyskok.
Skoki - Innsbruck kto lepszy - Kasai N.-Velta R.7213
kto lepszy 1 1.60
Nie przekona mnie Velta, nigdy nie był stabilny, miał dobry konkurs i teraz kwale, ale nie wierzę mu, do tego niepewne warunki, zdarzają mu się klopsy, Kasai? wiadomo;-) regularny do znudzenia, będzie w czołówce.
Skoki - Innsbruck klas.koncowa - Prevc P.7073
klas.koncowa 1-6 1.70
Słabszy skok w kwalach i od razu takie kursy? Nie dajcie się zwariować, to był wypadek przy pracy, a taki kurs jest wynikiem nerwowych ruchów buka, trzeba wyłapywać takie perełki ;-)
Skoki - Innsbruck KO-1.seria - Zyla P.-Ito D.7301
kto lepszy 2 2.43
Value po stronie wyżej notowanego Japońca, Pietrek nigdy nie był superstabilny, kursy powinny być 1,9 - 1,7, a taki zabójczy chętnie pobiorę, liczę na Żyłę jako LL;-)
Skoki - Innsbruck kto lepszy - Jacobsen A.-Ammann S.7165
kto lepszy 2 1.60
Amman ma TCS spalony w tym roku, skacze na luzie i bez presji, Norweg miał wyskok w Ga-Pa, ale wątpie by był to powrót do formy sprzed kilku lat, tutaj treningi i kwale już słabiej poszły
Skoki - Innsbruck kto lepszy - Kobayashi J.-Janda J.7327
kto lepszy 1 1.60
Na Japońca grałem w kwalach z Kubackim (millenium dał kurs 2,05 - śmiech na sali), powinien powalczyć z Neumayerem w parze, Janda przepadnie z kretesem - bez szans z Prevcem, więc liczymy na rozstrzygnięcie po 1 serii.
Skoki - Innsbruck KO-1.seria - Pungertar M.-Deschwanden G.7299
kto lepszy 2 1.91
Szwajcar coś pokazywał na treningach, Słoweniec bardzo nierówny, ale generalnie po 2 niezłych konkursach z miejscami w TOP10, forma spada i spada. Para typu słaby vs. słabszy, Gregor stabilniejszy w treningach, kurs kusi i pobieram, ale zwycięzca pary skończy konkurs gdzieś na miejscach 25-30

fortuna
Atak na wyższe kursy, prognozy pogody nieciekawe, więc nie ma co wchodzić grubo, poświęcam 200 zł na powyższe typy w różnych kombinacjach.
Opis rano :wink:
Sakuyama - Dezman @ 1 @ 1,53
be careful :wink: 50/50....nie wiem za jaką stawkę wchodzisz, ale gdybym miał tu typować to minimalnie w stronę Słoweńca...Japoniec z formą trochę zniżkuje
A inne pary bardzo mocne. Maeaettae z Justinem
hmm....naprawdę? Obaj tacy mocni? Poza tym nie uważam aby Żyła był w swojej parze takim faworytem jak piszesz. Value zdecydowanie po stronie małego Japońca...
Akurat tu zastanowiłbym się nad typem na &quot;tak&quot;, oprócz 2 wspomnianych, pewnych par gdzie przegrany będzie LL, pozostają 3 miejsca i walczyć o nie będą:
T. Diethart
A. Kofler
D.Vassiliev
A. Bardal
P. Sjoeen
M. Fettner
M. Poppinger
M. Kraus
D. Ito
P. Żyła

Robson // To nie dział na wpisywanie suchych typów.
Pozdrawiam
E: pisałem, że rano dodam opis;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na dzisiaj wybieram 2 typy od buka Ónibet:

Kofler - Diethart 2 2,90✅

Patrzac na wyniki treningów i kwalifikacji to jest to typowa para 50/50 a kursy wskazują co innego. Kwalifikacje wynik praktycznie identyczny. Podczas I treningu równiez tak samo jedynie podczas II sesji treningowej lepszy Diethart ale tam Kofler trafił na trudne warunki(wiatr 0,60) gdzie Diethart miał cisze podczas skoku. Jeśłi tak to wszystko wygląda to normalna sprawa że sie wybiera wyższy kurs. Można spróbować.

S.Leyhe - M.Neumayer 2 2,30 dalej skakał a przegrał:grin:⛔

W kwalifikacjach niby lepszy młodszy z Niemców jednak nieznacznie i tylko dzieki przelicznika za wiatr. W treningach raz lepszy Neumayer a drugim razem Leyhe. Tutaj też wydaje mi się że szanse są zbliżone a kurs jednak tego nie pokazuje.

e: jeszcze z bet365

Hayboeck TOP 3 - 1,72⛔

Po tym co pokazywał Austriak w treningach i kwalach to taki typ wydaje sie być bardzo dobry. Kurd myślę,że dobrze wystawiony dlatego polecam!
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
S.Ammann vs S.Freund. Head to Head: Ammann, Simon Kurs: 1.80 Marathon ✅
Ammann typowy skoczek, ktory potrzebuje adrenaliny, by skakac na najwyzszym poziomie. Nie na prozno wybiera sobie skoki jako jeden z ostatnich i opuszcza kwalifikacje. Treningami nie ma sie co za bardzo sugerowac, jestem przekonany, ze Simon znowu odpali i skonczy w TOP5 ewentualnie TOP7, gdzie dla Freunda po prostu nie ma miejsca, w tym roku idzie mu bardzo ciezko, zazwyczaj plasuje sie poza pierwsza 10tka, dzisiaj mysle, ze bedzie podobnie, juz wieksze szanse daje Richardowi z Niemcow, Severin stal sie dla mnie solidnym sredniakiem.
Na dzisiaj wybieram 2 typy od buka Ónibet:

S.Leyhe - M.Neumayer 2 2,30
W kwalifikacjach niby lepszy młodszy z Niemców jednak nieznacznie i tylko dzieki przelicznika za wiatr. W treningach raz lepszy Neumayer a drugim razem Leyhe. Tutaj też wydaje mi się że szanse są zbliżone a kurs jednak tego nie pokazuje.
!
Ja na tej parze przejechalem sie juz w ostatnim konkursie i Neumayera omijam szerokim lukiem, chlopak jest kompletnie bez formy
 
B 29

belcio

Użytkownik
Velta TOP 7? NIE(1,8) bwin
Velta tutaj dobrze sobie radzi ale faworytów do czołowych pozycji jest bardzo dużo, Hayboeck, Kraft, Schlirenzauer, Koudelka, Kasai, Ammann, Freund, Freitag czy Prevc nie będzie ich łatwo wyprzedzić a jak będzie wyżej Stoch czy Fannemel to też się nie zdziwe, Velta nie ta klasa i dwa konkursy z rzędu nie powinny mu wyjść.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ja na tej parze przejechalem sie juz w ostatnim konkursie i Neumayera omijam szerokim lukiem, chlopak jest kompletnie bez formy
Chciałbym zeby Polscy skoczkowie byli &quot;bez formy&quot; tak jak Neumayer:razz:
Nie mówie,że to wejdzie ale patrzac na oddane skoki na tym obiekcie to taki kurs uwazam,że warto spróbowac.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Velta TOP 7? NIE(1,8) bwin
Velta tutaj dobrze sobie radzi ale faworytów do czołowych pozycji jest bardzo dużo, Hayboeck, Kraft, Schlirenzauer, Koudelka, Kasai, Ammann, Freund, Freitag czy Prevc nie będzie ich łatwo wyprzedzić a jak będzie wyżej Stoch czy Fannemel to też się nie zdziwe, Velta nie ta klasa i dwa konkursy z rzędu nie powinny mu wyjść.
że ziemniaki nie wyskoczyły z tym typem;/, dla mnie promocja i podpisuję się pod tym co kolega napisał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom