>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Czterech Skoczni 2014/2015 - (27.12 - 06.01.2015)

Status
Zamknięty.
hristo 585

hristo

Użytkownik
Sakuyama K.-Dezman N - 1 1.65 @ Milenium
Dezman w parze z Wenigiem powinien dać sobie spokojnie radę, Japoniec walczy z Jacobsenem, wiadomo, że Anders to już głównie nazwisko i forma słaba, ale jednak doświadczony skoczek, potrafi tutaj skakać i może wygrać swoją parę.
Może być więc tak, że Sakuyama mimo lepszego skoku od Weniga nie wejdzie do 30, bo przegra pare, a wiadomo, że jako lucky looser nie ma szans, bo te miejsca już są zarezerwowane;-)
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Przede wszystkim perełka od bet365

Kraus - Asikainen 2,0

Asikainen to solidny skoczek, jednak moim zdaniem do Krausa brakuje mu baardzo dużo. Z Krausem jest tak, że on nie skacze średnio, jego skoki są albo baardzo dalekie albo po prostu słabe. Jednak de facto więcej można ujrzeć jego wspaniałych skoków, aniżeli tych zepsutych, poza tym skacze dziś przed własną publicznością. Jako ciekawostkę dodam, że bet365 jest chyba jedynym bukiem, który stawia Asikainena w roli faworyta.

A poza tym

Koudelka - Kasai 2,10
Kofler - Kranjec 1,72
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Zaklady dlugoterminowe. Wszystko e-pekt
Hayboeck-Fannemel 1 @1.38
(kto lepszy w TCS)
Znalazlem jeszcze fajowy zaklad, e-pekt przed chwila wystawil cos takiego. Zaklad dlugoterminowy na caly TCS. Hayboeck jeden z glownych faworytow, Fannemel z kolei obnizka formy. 8 skokow, 4 turnieje, jak zwykl mawiac Adam Malysz, trzeba oddac 8 bardzo dobrych skokow. Nieskaczacy w kwalifkacjach Hayboeck oczywiscie trudna para z rodakiem, ale on powienien liczyc sie w walce o koncowy triumf. A szczerze powiedziawszy te 5 miejsc lucky loser to i tak prawie zawsze sa Ci dobrzy skoczkowie, ktorzy ewentualnie rezygnuja z kwalifkacji. Fannemel 2-3 tygodnie temu to bylby glowny faworyt TCS, ale on nikogo nie przekonuje chyba obecnie na dzien dzisiejszy.
Inen fajne pary dlugoterminowe wg mnie:
Bardal-Kasai 2 @1.55
Takeuchi-Velta 1 @1.74
Sjoen-Forfang 1 @1.55
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 29

belcio

Użytkownik
Eisenbichler - Forfang (1 runda) 1(1,85) bwin
Andreas Kofler - Michael Neumayer 2(1,75) 3 triobet
Freitag top 3 w conajmniej jednym konkursie TCS (1,95) unibet
Freitag - Fannemel 1(1,75) betsafe
Freitag po słabym początku sezonu odpuścił Puchar Świata by spokojnie potrenować i na dobre mu to wyszło bo po powrocie wygrał w Engelbergu, a w Obersdorfie dotychczas ma wygrany jeden trening, na drugim był piąty, w kwalifikacjach także piąty, Fannemel ma zniżkę formy co widać po wynikach Pucharu Świata i jest duże prawdopodobieństwo że już dzisiaj straci przodownictwo w PŚ, w eliminacjach był ósmy na treningach 29 i 61.
Neumayer wraca do swojej dobrej dyspozycji biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki w Obersdorfie gdzie notował 13,14 i 16 miejsce, Kofler był lepszy tylko wjednym treningu gdzie był 7 a w drugim 15, w kwalifikacjach 28, Kofler w tym sezonie ma przebłyski dobrych skoków tak jak w tym jednym treningu ale więcej jest tych zepsutych skoków, Kofler skacze w parze KO z naszym Jankiem Ziobro i raczej jest faworytem, Niemiec ma za rywala Koivurante, który w tym sezonie nie błyszczy, w tamtym sezonie Neumayer 11, Kofler 18.
Eisenbichler ma kilka wyników w pierwszej dziesiątce chociażby w ostatnim weekendzie gdzie był 8,6 a Forfang 12,19, tutaj na razie Niemiec nic specjalnego nie pokazał mam nadzieje że najlepsze skoki odda w konkursie, treningi raczej słabo, Forfang jeszcze gorzej ale brał udział tylko w jednym , w eliminacjach lepszy był Forfang i w konkursie będzie tworzył parę KO właśnie z Eisenbichlerem, w lepszej dyspozycji wydaje się być Niemiec, który napewno lepiej zna tą skocznię.
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Dwie firmy naziemne zdecydowały się na zakład na najlepszego skoczka danego kraju, przy czym STS w ogóle nie dorównuje kursami do Fortuny. Ale jako, że TCS to krótki czasowo z dużą liczbą skoków każdego zawodników turniej zdecydowałem się właśnie na te zakłady. Nie H2H indywidualnych zawodników, nie same zawody w Oberstorfie a właśnie to.
Najlepszy Rosjanin : Vladislav Boyarintsev 2,00

W STSie na tego samego skoczka tylko 1,60 tutaj 2,00 kusi bardzo, tym bardziej jak w tej kadrze nie ma żadnej konkurencji. Visiliev odpuścił sobie początek, dopiero co wrócił na Engelberg. Wczoraj w kwalifikacjach dopiero 39 miejsce i dzisiaj z miejsca trafia na Severina Freunda w KO. Miejsca jako LL nie przewiduje dla niego. Boyarintsev z kolei bardzo dobry skok i wysokie 13 miejsce co w konsekwencji dało mu pojedynek w KO z Jarrko Matta. Powinien sobie spokojnie z nim poradzić a co za tym idzie awansować do II serii i nabijać sobie licznik punktów przed kolejnymi zawodami. Jest jeszcze co prawda Maksimoczkin, ale on tym bardziej nie powinien zagrozić.
Najlepszy Japończyk : Noriaki Kasai 1,45

Kurs przyzwoity, jak wiadomo Japończycy będą groźni. Ito delikatnie, Taku nieco bardziej i Kasai jako ten najgroźniejszy. Hierarchia w tej grupie była, jest i będzie i teraz. Nawet przy szczytowych skokach tych dwóch pierwszych Kasai zawsze jest o jedną pozycje wyżej chociażby tak jak to miało wczoraj miejsce w kwalifikacjach.
Najlepszy Słoweniec : Peter Prevc 1,22

Tutaj podobnie jak u Japończyków, istnieje sama w sobie hierarchia. Jest młody Pungertar, starszy Demjan obaj mają przebłyski dobrych skoków, ale przeważnie cały czas Prevc jest i tak górą wobec wspomnianej dwójki. Na przestrzeni 4 turniejów to Prevc będzie najbliższy równej formy.
Najlepszy Polak (bez Stocha) : Piotr Żyła 1,20

Brak w tym zakładzie zawodnika co jest w nawiasie rozwiewa wszystkie wątpliwości, tutaj pomimo fatalnego wczoraj skoku Żyły i w zasadzie szczęśliwego awansu do dzisiejszego konkursu Kubacki z Ziobrem nie mają prawa do równania się z Żyłą podczas całego turnieju. Dość powiedzieć, że i Kubacki i Ziobro odpadają już po 1 serii. Z kolei Żyła z Pungertarem może jak najbardziej powalczyć a przy dobrym skoku awansować jako ten 4 bądź 5 LL. A w najgorszym razie odkuje to w pozostałych zawodach.
I tym sposobem powstał kurs 3,71 z odliczonym podatkiem, dla przykładu w sts jest to ledwo 2,78. Różnica spora.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Freitag - Fannemel @ 1 @ 1,60 Betsson
Jak dla mnie petarda. Norweg po świetnym początku złapał zadyszkę i forma spadła. Freitag z kolei przygotował świetną dyspozycje na TCS, jak dla mnie to czarny koń tej imprezy. Wczoraj Niemiec skakał dalej i imponował &quot;tajmingiem&quot; na progu. Stylowo podobni, z minimalnym wskazaniem na Richarda.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
TCS - Obertsdorf niedziela 16:15
(7179) Kasai - Damjan 1 @1,27✅
(7176) Freitag - Stoch 1 @ 1,50 ⛔ eh typowy Rysiek z klanu !!!
(7245) Kranjec - Kobayashi 1 seria KO Typ : 1 @ 1,37 ✅
AKO @2,29 po opodatkowaniu FORTUNA

Kasai po prostu o podium będzie się bił, przerwa mu pomogła. Damjan owszem dobry, ale max 10msc jakoś go widzę.

Freitag Engelberg wrócił i wygrał i 5msc, forma super, tutaj skoki tez kapitalne. Stoch może odpaść po KO, jest takie założenie nawet bo kilka par mocnych... Freitag o top6 walczy, a Stoch jednak dajmy mu czas, od razu nie będzie tak wysoko, chociaż wczoraj dobrze skakał, ale do Ryśka brakuje.

Kranjec w 15 ostatnio regularnie, dobra forma, Kobayashi nie powinien być dla niego rywalem na dobrą sprawę.



TCS - Oberstdorf niedziela 16:15
Fannemel - Daiki Ito
Typ : Fannemel @ 1,41
✅
Eisenbichler - Forfang
Typ : Eisenbichler @ 1,74
⛔eh szwaby.. słaby przegrał z jeszcze słabszym ;/
AKO @ 2,45 Expekt

Fannemel wczoraj w kwalifikacjach czekał, czekał, czekał... az mu obniżyli belkę o 4 w dół, do tego miał wiatr mocny, nie odleciał za daleko. Ale niski najazd nie zrekompensował wiatru po prostu.
Daiki Ito wrócił po przerwie, ale czegoś mu brakuje, to Kasai i Takeuchi wydają się byc lepsi z Japończyków. Wg mnie Fannemel jak na lidera PŚ przystało poskacze równo jak od początku sezonu. Pary KO obaj przejdą bez problemów.


Eisenbichler 6 i 8msc w Engelbergu, forma więc jest bardzo dobra. Wczoraj w kwalifikacjach przy wyjściu z progu dostał podmuch wiatru i zafalowało nim w powietrzu stąd tak krótki skok. Forfang młody utalentowany owszem, ale dla niego to debiut w TCS. Eisenbichler na własnej ziemi i w dobrej formie, której raczej przez tydzień nie stracił. Forfang owszem tez super miejsca w Engelbergu bo 12 i 19, ale jednak za plecami Niemca. Będą jechali obok siebie bo w tej samej parze są.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zaraz zaczynamy wielki turniej!!!!
W totomixie zwróciłem uwagę na trzy pary

Schlierenzauer-Fanemel 1 kurs 1,42 ⛔
schliri widzę że oddaje równe dalekie skoki i stabilizuje powoli formę która akurat przychodzi na TGS w innym położeniu jest aktualnie norweg w seriach treningowych wypadł bardzo blado a w kwalifikacjach przy zmiennych warunkach dodam że korzystnych skoczył poprawnie ale widać że Fanemel nie jest w tej formie co na początku sezonu... Schlierenzauer w pierwszej piątce się powinien zakręcić i w każdym skoku po 2-3 metry będzie lepszy od norwega

Freitag-Bardal 1 kurs 1,5 ✅a było 1,7

Nie zdążyłem pobrać kursu 1,7 zabrakło 5 minut jak popatrzylem że dają 1,7 to stwierdziłem że to mała pomyłka... Aktualnie wynosi 1,4
Teraz parę słów o dyspozycji obu panów:
Freitag widać idealnie trafił z formą na turniej widać było to tydzień temu w engelbergu natomiast Bardal skacze poprawnie i wydaje się ze skoczy daleko ale w końcowej fazie lotu szybko opada.. Przy obecnej dyspozycji panów Freitag będzie bił się o pudło a Bardal o miejsca 6-12

Hayboeck-Kraft 1 kurs 1,3 ⛔
może i kurs nie zachwyca ale ja biorę w ciemno a argumenty są takie ze hayboeck ma równą formę i za każdym razem czy to w treningach czy kwalifikacjach nie mówiąc o konkursach jest lepszy i dziś też tak będzie.. Ogólnie rzecz biorąc Kraft ma bardzo dobry sezon i dzi pewnie też zakończy konkurs w pierwszej 10-tce ale Hayboeck o te 2 metry w skoku jest lepszy tak w przeliczeniu to po dzisiejszym konkursie będzie lepszy o 10 pkt:)

Jeżeli mamy wierzyć synoptykom to jutro po godz 18 ma przestać padać śnieg a wiatr ma oscylować w granicach od 1m/s do 1,5m/s
A tak na marginesie to szanowne jury na czele z tepesem nie popisało się przecież wiedzieli że warunki się diametralnie nie zmienia na lepsze szkoda tych kibiców i oczywiście skoczków którzy od 15:30 do 19:30 zostali przeciągnięci i patrzyli na ten kabaret.. TVP 1 w między czasie apropos kabaretu też puścił jakieś skecze:p
miejmy nadzieję że jutro pogoda da nam radość z oglądania skoków
Pozdrawiam
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
a niby dlaczego bezsensowne? Właśnie dlatego straciłem sympatię do skoków, bo Walter Hofer wielokrotnie manipulował wynikami, albo chcąc dokończyć koniecznie serię, albo powtorzając bez mrugnięcia okiem, bo jego faworytom coś się nie udało. Jakby sam grał u bukmachera.

Teraz przy nowych przepisach i przelicznikach wiatru nie ma potrzeby powtarzania skoków. Tenisiści po przerwie spowodowanej deszczem nie powtarzają meczu, tylko zaczynają przy obecnym wyniku.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Tenisiści po przerwie spowodowanej deszczem nie powtarzają meczu, tylko zaczynają przy obecnym wyniku.
Tak, ale tenistów jest dwóch i ci zainteresowani mogą przeywać i wznawiać bez przeszkód, skoczków jest 50 i z założenia powinni oni oddawać skoki w miarę zbliżonych warunkach.....dodając i odejmując punkty za wiatr czy belkę nie wycyrklujesz tak żeby oddać warunki atmosferyczne z dwóch dni;-)
Swoją drogą ja jestem zwolennikiem nowego systemu z punktami za wiatr czy belkę, nie rozumiem ludzi dla których jest to nieczytelne, wiadomo, że rekompensata za wiatr nigdy nie zrekompensuje złych warunków czy wiatr kręcący (ten najbardziej niekorzystny) może w uśrednieniu być uznany jako wiatr pod narty, ale w jakimś tam stopniu wyrównuje to jednak szanse i eliminuje przypadkowe wyskoki (przykład: w Lilllehammer Bresadola byłby na podium).....teraz w wielu konkursach mamy problemy z wiatrem, pomyślcie jakie byłyby wyniki.....jak tu potem obstawiać ???? ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 21

kokimbo

Użytkownik
panowie nigdy nie grałem skoków, chciałbym teraz puscic jeden zakład na betssonie.
Chodzi o to gdy wchodzę na skoki narciarskie mam dwie kategorię,
Puchar Świata Oberstdorf
oraz
Turniej Czterech Skoczni

Chciałbym postawić parę : Freitag - Fannemel .
Chodzi o to że w

Puchar Świata Oberstdorf kurs na freitag w h2h wynosi 1.55, natomiast w Turniej Czterech Skoczni wynosi 1.65.
Chodzi mi o dzisiejszy konkurs skoków, tak żeby zakład po dzisiejszym konkursie został rozliczony, to który konkurs należy wybrać? Czy jest to obojętne ?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
panowie nigdy nie grałem skoków, chciałbym teraz puscic jeden zakład na betssonie.

Chodzi o to gdy wchodzę na skoki narciarskie mam dwie kategorię,

Puchar Świata Oberstdorf

oraz

Turniej Czterech Skoczni


Chciałbym postawić parę : Freitag - Fannemel .

Chodzi o to że w

Puchar Świata Oberstdorf kurs na freitag w h2h wynosi 1.55, natomiast w Turniej Czterech Skoczni wynosi 1.65.

Chodzi mi o dzisiejszy konkurs skoków, tak żeby zakład po dzisiejszym konkursie został rozliczony, to który konkurs należy wybrać? Czy jest to obojętne ?
Jeśli o dzisiejszy konkurs chodzi to wybierasz Oberstdorf i kurs wtedy 1,55.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jak oceniacie szanse Stocha z Kraftem? Na pierwszy rzut oka wygrana Kamila byla dla mnie jak niezle promo, ale z czasem zaczynam watpic ;) Jak Kraft wypada w trudnych warunkach?
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Jak oceniacie szanse Stocha z Kraftem? Na pierwszy rzut oka wygrana Kamila byla dla mnie jak niezle promo, ale z czasem zaczynam watpic ;) Jak Kraft wypada w trudnych warunkach?
przy dobrych warunkach i wietrze pod narty Kamil miałby problem, bo Kraft potrafi to wykorzystać i mocno odlecieć, a Kamil może mieć jeszcze pewne ograniczenia i bardzo dalekie skoki poza punkt wielkości skoczni byłyby duuużym ryzykiem.
Przy wietrze z tyłu czyli tak jak na dziś zapowiadają, szanse Kamila rosną, potrafi wycisnąć maksimum przy niekorzystnym wietrze, a Stefan miewał już krótkie i bardzo krótkie skoki gdy nie wiało;-)
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Jeśli chodzi o dzisiejszy konkurs bardzo trudno jest wskazać jakiegoś murowanego faworyta, zaryzykowałem troche i postawiłem na BetClicu podium dla Prevca po 2,6✅✅ teraz coraz bardziej sie nad tym zastanawiam no ale cóż postawione i czekamy, po cichu licze tez na Kamila, wiem ze po kontuzji itd. no ale tak cos czuje ze dzieki niemu ogladalność konkursów wzrosnie w naszym kraju o jakies 30% albo i lepiej;D
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Ciekawe jak z wiatrem dzisiaj.prognozy mowia o 4km/h czyli to niewiele ponad 1m/s ale ten padajacy snieg moze byc problemem.
chce zagrac ostro przeciwko fannemelowi, ze w top 5 nie bedzie(1.5bwin✅✅) i sie zastanawiam.CO MYSLICIE?



Uffffff..goraco bylo w drugiej serii.ledwo sie udalo.niespodziewalem sie, ze az tak wysoko A.Fannemel bedzie ale mimo slabych skokow na treningach i w serii probnej w konkursie dal rade.Jednak nie na tyle dobrze zeby zmiescic sie w top 5.:]
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Garmisch-Partenkirchen HS 140

Peter Prevc-Roman Koudelka
Typ: Prevc
Kurs:1.72 Buk:Bwin


Do konkursu jeszcze 2 dni jednak ja już dziś biore ten typ ponieważ po treningach i kwalifikacjach kurs na Prevca spadnie . W tym momencie i tak kurs jest za wysoki powinnien byc na poziomie 1.50 dlatego jest kolejny argument przemawiajacy za Słowencem.
Obaj zawodnicy w tym sezonie skacza bardzo dobrze i sa wysoko w klasyfikacji generalnej PŚ. W Oberstdorfie lepszy był Prevc i tak samo powinno byc w Ga-Pa. Prevc jest jednym z faworytow TCS i musi w kazdym konkursie byc w czolowce . Widac ze Prevc skacze naprawde dobrze ,i dlatego jest slusznie wymieniany jako jeden z faworytow TCS.
Koudelka w Oberstdorfie 7 miejsce i wedlug mnie w Ga-Pa troche poprawi swoja pozycje i miejsce 4-5 jak najbardziej realne.
Podusmowujac typ napewno nie jest latwy do typowania ale wedlug mnie Prevc wyjdzie zwyciesko z tego pojedynku i obaj zawodnicy moga byc obok siebie w klasyfikacji ale wyzej bedzie Prevc.

Michael Hayboeck bedzie w TOP 5
Typ:TAK
Kurs: 1.60 Buk:Bwin 7 miejsce :;/: dziś jednak byli lepsi


Bardzo fajna propozycja od Bwina . Hayboeck ktory w kazdym konkursie TCS bedzie walczyl o zwyciestwo mozna powiedziec ze miejsce w pierwszej 5 ma zapewnione. Widac ze jest w formie i wedlug mnie jest jednym z trzech glownych faworytow do triumfu w TCS.
Hayboeck w Oberstdorfie 2 miejsce i podobnie bedzie w Ga-Pa.
Podsumowujac wchodze w ten typ mocno i czekam na szczesliwe rozpoczecie nowego roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom