>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2014/2015 - (27.12 - 06.01.2015)

Status
Zamknięty.
guernica 584

guernica

Użytkownik
Na początku dobrze wytypowałem Krafta, fajne uczucie. Dzisiejsze typowanie słabe, jednak mam nadzieję, że Simon Amman bez większego szwanku wyjdzie z tego upadku...

Szczególnie udała ci się dzisiejsza odpowiedź na pytanie kolegi w którymś z wcześniejszych postów a dotyczące Prevca i Bardala. Po takiej kompromitacji raczej siedziałbym cicho a nie wyskakiwał z idiotycznym &quot;puszeniem&quot; się na forum.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Szczególnie udała ci się dzisiejsza odpowiedź na pytanie kolegi w którymś z wcześniejszych postów a dotyczące Prevca i Bardala. Po takiej kompromitacji raczej siedziałbym cicho a nie wyskakiwał z idiotycznym &quot;puszeniem&quot; się na forum.
Słucham? Puszeniem się, idiotycznym? Nie rozumiem Cię ???? Cieszę się, żę dobrze to wytypował, miał więcej szcześcia niżeli ja i chwała mu za to. Bo widzisz, patrząc statystycznie, Prevc nie miał szans z Bardalem, a jednak.. to jest sport ????

To raczej Tobie radzę się nie odzywać, pozdrawiam ????
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Słucham? Puszeniem się, idiotycznym? Nie rozumiem Cię ???? Cieszę się, żę dobrze to wytypował, miał więcej szcześcia niżeli ja i chwała mu za to. Bo widzisz, patrząc statystycznie, Prevc nie miał szans z Bardalem, a jednak.. to jest sport ????

To raczej Tobie radzę się nie odzywać, pozdrawiam ????
Radzić to możesz sobie takim mądralom jak ty.
Co do wytłuszczonego fragmentu twojego wpisu. Otóż mylisz się. On nie miał więcej szczęścia niż ty. On miał więcej rozumu niż ty. Wiadomo było że Prevc się zepnie walcząc o podium w generalce. Bardal ma mega wahania formy a poza tym nie walczył o nic czego dał dowód w drugim skoku kiedy nawet nie chciało mu się wylądować telemarkiem. Jednym słowem ośmieszyłeś się swoim stanowczym stwierdzeniem - &quot;nie ma szans&quot;. Jeżeli jeszcze czegoś nie rozumiesz to poproś kogoś dorosłego żeby ci wytłumaczył. Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Najlepszy zawodnik reprezentacji Rosji: Dima Vasiliev 4.0 ✅ [STS]
Według mnie taki kurs na &quot;Wasyla&quot; to przesada, w tym sezonie startował mało, formę robił właśnie na Turniej Czterech Skoczni. Przed Turniejem wystartował u siebie W Niznym gdzie zajął chyba 15 i 17 miejsce, czyli dość wysokie. Potem Engelberg, gdzie nie wszedł do konkursu, ale to jest specyficzna skocznia, więc powiedzmy że to wypadek przy pracy. Rywali w reprezentacji nie ma jakoś zbytnio mocny bo Hazetdniov, Maksimochkin czy Boyarintsev to nie są jakieś mocne postaci, każdy z nich jest co by nie mówić słaby. Dima jest najbardziej doświadczony, a i potencjał ma większy od tych Panów. Według mnie taki kurs na Vasilieva to przesada.
Najlepszy zawodnik w grupie dziadków: Simon Ammann 2.0 ⛔ [STS]
Noriaki Kasai, Jernej Damjan, Robert Kranjec, Anders Bardal, Michael Neumayer no i właśnie Simon, to grupa która wybrał STS do tego zakładu. Z miejsca odrzucam Kranjeca, Neumayera jak również Damjana bo to nie ten poziom. Zosaje Kasai, Bardal, Ammann. Noriaki w tym sezonie pokazywał przeciętność, wyjechał do Japonii naładować akumulatory, no ale czy wróci na tyle mocny by tutaj rywalizować o najwyższe laury? Śmiem wątpić, i nie wierze żeby odegrał jakaś znacząca role. Więc zostaje dwójka Bardal i Simon, Bardal jest równy, ale brakuje mu wybitnych skoków w konkursie. Simon jest mocniejszy, pisałem wyżej że ma petarde w nogach, że potrafi odpalić. I że jest cholernie zmobilizowany na ten Turniej, bo forma jest, i spora szansa na wygranie turnieju, a przecież każdy wie że nie wygrał on jeszcze nigdy TCS. Gram na Szwajcara, i trzymam kciuki.
Pomyliłem się, i to bardzo pomyliłem się co do Noriakiego. Ale to dobrze że nie miałem racji, bardzo szanuje tego weterana, i cieszą mnie jego dobre skoki. Wasiliew natomiast pokazał doświadczenie, dzięki czemu był najlepszym w swojej reprezentacji. Warto było zaryzykować. Niestety zawiódł również Eisenbischler który zdobył jedynie 199 punktów! I stracił bardzo, ale to bardzo wiele do Dietharta. Generalnie wszystko w mojej analizie się zgadzało...ale na odwrót i to Markus nie wchodził do konkursów. Fajny turniej za nami, naprawdę fajne konkursy. No nic, teraz loty, więc znowu będzie, oj będzie się działo. Pozdrawiam Panowie i Panie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom